درباره ما

اگر در بازارهای مالی مانند بورس و بازار بین المللی ارز فعالیت می کنید، حتما با تئوری الیوت آشنا هستید. این تئوری حدود یک قرن پیش توسط آقای رالف نلسون الیوت پایه گذاری شد و در همان زمان دستاوردهای چشمگیری داشت،.

در طی سالیان متمادی این تئوری توسط برخی اساتید تا حدودی گشترش یافت تا اینکه شخصی به نام گلن نیلی به شکلی کاملا تخصصی آنرا گسترش داده و سبکی بسیار مستحکم بنا نهاد و با توجه به تغییرات زیادی که اعمال کرده نام روش را نیز نئوویو قرار داد.

بی شک نئوویو، عمیق ترین و مفصل ترین روش آنالیز چارت می باشد، که البته یادگیری آن به صورت انفرادی دشوار و مستلزم صرف زمان بسیار است.

انستیتو نئوویو ایران به عنوان بنیان گذار این روش در ایران، به منظور ارائه تحلیل و آموزش اصولیِ سبک نئوویو به صورت آسان، سریع، کامل و با جدیدترین اطلاعات روز، راه اندازی شده است تا راه را برای شما هموار کند.

یک دهه تجربه ما در موج شماری، کنکاش و تحقیق بر روی بازارهای مالی پشتوانه آموزش های ماست.

خبرنامه

قدرت گرفته از MailChimp

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل وتجارت شماره ۱ که دیروز در کانال تلگرام از چارت خوب این سهم صحبت کردیم و مطابق با روال گذشته تحلیل آن را بر روی سایت تقدیم حضورتان می کنیم. قابل ذکر است که در تحلیل شاخص کل شماره ۳۱ نیز در
ادامه مطلب ...

[xyz-ips snippet=”time”]