اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱ | نسخه بروز شده

109 12,265
به روز رسانی به نسخه ۴.۱ / با آپدیت متاتریدر ۵ ، نسخه ۴ اندیکاتور به درستی کار نمی کند. از نسخه ۴.۱ استفاده فرمایید. لازم به ذکر است که نسخه ۴.۱ را باید درون فولدر اندیکاتور کپی کنید نه اکسپرت.
نسخه ۵٫۳ این اندیکاتور را می توانید از فروشگاه سایت تهیه فرمایید.
راهنمای انتقال دیتا از متاتریدر به دیگر نرم افزارها را از این لینک بخوانید.

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . انتقال دیتا از متاتریدر به نرم افزارهای تحلیلی همیشه یکی از دغدغه های فعالان بازارهای مالی مانند بورس بوده است. اندیکاتورهایی در این زمینه وجود داشت که کار انتقال دیتا را به شکلی نه چندان دلچسب انجام می دادند، اما اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱ که در این پست تقدیم حضورتان می شود کلیه مشکلات را از بین برده است و امکانات مناسبی را به شما عزیزان ارائه می کند. 

اندیکاتورهای مشابه مشکلات بسیاری داشتند از جمله:

 • نمایش تاریخ و ساعت غلط در تایم فریم H4 و تایم های پایین تر از آن.
 • ساخته شدن دیتا با نام فارسی که توسط نرم افزارهای تحلیلی به دلیل ناسازگاری با کدینگ فارسی پذیرفته نمی شد.
 • محدودیت در تعداد کندل های خروجی.
 • نشان دادن تیک والیوم به جای والیوم در بورس ایران
 • عدم استخراج اتوماتیک کندلها و نیاز داشتن به تغییر تایم فریم جهت تولید دیتا.
 • درگیر کردن رم کامپیوتر در بعضی نمونه ها و در نهایت هنگ کردن سیستم.
 • و ….

در اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱ که پیش روی شما عزیزان می باشد تمام مشکلات مطرح شده را برطرف کرده ایم و امکانات زیادی نیز به آن افزوده ایم که در ادامه آمده است. لازم به ذکر است که اندیکاتور مشابه برای متاتریدر ۴ نیز در سایت ارائه شده است که در قسمت پست های پیشنهادی پایین همین صفحه می توانید به آن رجوع کنید.

شرح تنظیمات اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱:

مطابق با تصویر زیر به شرح هر گزینه از اندیکاتور Data Exporter V4.1 خواهیم پرداخت.

اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱ | نسخه بروز شدهگزینه Insert Name و Name :

این دو گزینه از تنظیمات اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱ با هم در ارتباط هستند و امکانِ تغییر نام سهم یا جفت ارز را به نام دلخواه برای شما فراهم می کنند. برای تغییر نام کافی است که در فیلد اول نام مورد نظرتان را وارد کنید تا از این پس دیتای استخراج شده از چارت با این نام ساخته شود. اگر قصد داشتید اندیکاتور دیتا را با نام پیشفرض چارت تولید کند می توانید فیلد اول را خالی بگذارید و یا فیلد دوم را روی OFF‌ قرار دهید. 

گزینه سوم (File Extention) :

این گزینه از اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱ برای تغییر دادن پسوند فایل ها می باشد که بدین منظور سه پسوند prn , csv , txt را در فیلد مربوطه تعبیه کرده ایم که هر کدام را مایل بودید به راحتی می توانید انتخاب کنید.

این گزینه به این دلیل تعبیه شده است که برای انتقال دیتا به هر نرم افزاری که مایل بودید مشکل نداشته باشید مثلا پسوند csv مخصوص اکسل می باشد، پسوند txt برای هر نرم افزاری کار خواهد کرد و پسوند prn مخصوص نرم افزارهای تحلیل تکنیکال می باشد. البته بسیاری از نرم افزارها هر سه پسوند را می پذیرند.

گزینه بعدی (How Many Bars) :

این گزینه از اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱ از شما می پرسد که می خواهید اطلاعات چه تعداد کندل در خروجی قرار گیرد که تعداد کندل ها از سمت راست نمودار به سمت چپ شمارش می شود. این تعداد بین ۱۰۰۰-۱۰۰۰۰ کندل می تواند باشد که با دبل کلیک کردن بر روی فیلد مربوطه اعدادی به این شرح نمایش داده می شود ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و ۴۰۰۰ و ۵۰۰۰ و ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ و ۸۰۰۰ و ۹۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ که هر کدام را مایل بودید می توانید انتخاب کنید

اما لازم به ذکر است که هرچه تعداد را عدد بیشتری قرار دهید سرعت تولید فایلها کمی کاهش پیدا خواهد کرد و زمانی که در نرم افزار داینامیک تریدر دکمه آپدیت به رنگ سبز باشد گاهی با پیغام خطایی با مضمون نبود دیتا مواجه می شوید که ممکن است اعصاب خورد کن باشد پس ترجیحا از عدد نرمال ۵۰۰۰ استفاده کنید که هم تعداد مناسبی برای تحلیل می باشد و هم سرعت آپدیت در کسری از ثانیه انجام شود و هم در داینامیک خطایی دریافت نخواهید کرد. ضمن اینکه اکثر چارتها نیز بیش از این تعداد کندل در اختیارتان نمی گذارند.

گزینه بعدی (Auto Create File) :

وقتی این گزینه روی هر نمودار فعال باشد باشد دیتای آن نمودار با هر کندل ۱ دقیقه ای که بسته شود آپدیت می شود. و نیازی به تغییر تایم فریم برای آپدیت نیست. اگر این گزینه غیرفعال باشد برای آپدیت دیتاها باید یکبار تایم فریم را عوض کنید و با این کار همه تایم فریم ها دیتایشان آپدیت می شود و نیاز نیست روی تک تک تایم فریم ها کلیک کنید.

همچنین وقتی این اندیکاتور روی نمودارهایتان فعال باشد به محض اینکه متاتریدر را باز کنید تمام نمودارها در تمام تایم فریم ها آپدیت خواهد شد و بعد از آن دیتای هر نموداری که روی آن باشید به صورت LIVE آپدیت می شود.

لازم به ذکر است که در متاتریدر بیش از ۱۰۰ چارت به صورت همزمان نمی تواند باز باشد اما شما می توانید با ساخت پروفایل های مختلف و تعویض بین پروفایل ها تمام چارتهایتان را ادد کرده و از آنها دیتا بگیرید. این کار برای چارتهای بورس که تعداد زیادی هستند کاربرد دارد.

پیشنهاد می کنیم برای هر گروه بورسی یک پروفایل ایجاد کرده و دیتای همان گروه را در پروفایل مربوطه ادد کنید و از اندیکاتور برای خروجی گرفتن استفاده کنید. بدین صورت با هر بار تعویض پروفایل، بصورت اتوماتیک دیتای گروه مربوطه آپدیت خواهد شد.

مزیت دیگر این روش این است که در هر پروفایل نهایتا ۳۰ چارت بیشتر قرار نخواهد گرفت و سرعت متاتریدر کاهش چشمگیری نمی یابد. ضمن اینکه نظم خوبی در چارتهای شما شکل خواهد گرفت و به راحتی می توانید چارت مورد نیاز را پیدا کنید.

در تصویر زیر پروفایل های متاتریدر مارا مشاهده می کنید، شما نیز می توانید مشابه همین پروفایلها را برای خود ایجاد کنید.

نحوه ی پروفایل بندی در متاتریدرروش ساخت پروفایل :

روش ساخت پروفایل در پست آموزش انتقال دیتا از متاتریدر بطور مفصل شرح داده شده است. همچنین اگر مشکلی در زمینه انتقال دیتا داشتید می توانید با خواندن این پست مشکلات خود را در این زمینه رفع کنید. برای مشاهده آموزش انتقال دیتا از متاتریدر و همچنین روش ساخت پروفایل در متاتریدر بر روی این لینک کلیک کنید.

تعیین تایم فریم های مورد نیاز :

حالا نوبت به این میرسد که مشخص کنید که دیتاهای کدام تایم فریم ها ساخته شود بدین منظور ۲۱ تایم فریم به صورت M1 , M2 , M3 , M4 , M5 , M6 , M10 , M12 , M15 , M20 , M30 , H1 , H2 , H3 , H4 , H6 , H8 , H12 , D1 , W1 , MN1 در تنظیمات اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱ تعبیه شده که هرکدام را فعال کنید دیتای آن ساخته می شود که به صورت پیشفرض تایم های متداول M1 , M5 , M15 , M30 , H1 , H4 , D1 , W1 , MN1 فعال می باشد و بقیه تایم فریم ها که متداول نیستند غیرفعال هستند. ( لازم به ذکر است که بعضی ها معتقدند که اگر تحلیل در تایم فریم H3 , H8 و …. که اعداد فیبوناچی هستند انجام گیرد نتیجه بهتری حاصل می شود بخاطر همین این تایم فریم ها را قرار داده ام تا شاید کسی بخواهد استفاده کند) همچنین تمام تایم فریم ها با تاریخ و ساعت دقیق می باشند!!!

قابلیت درونی اندیکاتور :

به غیر از گزینه های در دسترس برای تنظیم، یک قابلیت جالب اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱ این است که وقتی این اندیکاتور را روی جفت ارزها بیندازید اندیکاتور به طور هوشمندانه تیک والیوم (تعداد معاملات) را جزء دیتاهای خروجی می فرستد چون در بازار تبادلات ارزی حجم معاملات مشخص نیست اما اگر اندیکاتور را روی نمودارهای بورس قرار دهید والیوم (حجم معاملات) را جزء دیتاهای خروجی قرار می دهد (البته در پلتفرم رسا که متاتریدر ۴ می باشد خود شرکت، حجم معاملات را قرار نمی دهد و فقط تیک والیوم در دسترس است) !!!!

راهنمای تنظیم ستونهای ASCII در داینامیک تریدر:

ستونهای داده در دیتاهای تولیدی توسط اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱ به شرح تصویر زیر است:

V4

در هر نرم افزاری باید مطابق با این تصویر ستونهای ASCII را تنظیم کنید. برای مثال تنظیمات داینامیک تریدر مانند تصویر زیر خواهد شد:

تنظیمات ASCII در داینامیک تریدر برای دیتای تولیدی توسط اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱

توجه کنید که برای دیتای تولیدی توسط اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر ۵ ورژن ۴.۱ تک تک این موارد مطابق با تصویر بالا تنظیم شود. هر کدام از این موارد اگر درست تنظیم نشوند چارت شما درون نرم افزار به درستی باز نخواهد شد. همچین قابل ذکر است که تنظیمات اندیکاتور انتقال دیتا ورژن ۵.۳ با نسخه های رایگان اندیکاتور متفاوت می باشد و تنظیمات صفحه ASCII را باید بر اساس تصویری که در صفحه اندیکاتور ورژن ۵.۳ آمده است انجام دهید.

موفق باشید.

نسخه ۵٫۳ این اندیکاتور را می توانید از فروشگاه سایت تهیه فرمایید.
92.5%
امتیاز

نقد و بررسی

لطفا با دادن امتیاز ، ما را در بهبود خدمات یاری دهید.

دانلود اندیکاتور انتقال دیتا ورژن ۴.۱
رمز فایل : iranneowave.com
 • کد نویسی 100%
 • سرعت اجرا 80%
 • امکانات اندیکاتور 90%
 • کاربر پسند 100%
109 نظر
 1. حسین جهانگیریان می گوید

  سپاسگزارم

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   خواهش می کنم.

 2. حمید می گوید

  سلام ضمن سپاس از شما ، لطفا در صورت امکان خروجی نام نمادها به صورت فینگلیش را به اندیکارتون اضافه نمایید

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام خواهش می کنم.
   این قابلیت مدتهاست در ورژن جدید اندیکاتور (۵٫۳) که نسخه تجاری هست قرار داده شده و به زودی روی سایت قرار می گیره.

 3. فرهاد می گوید

  سلام من وقتی اندیکاتورو باز میکنم میزنه اکسپایر شده
  بخاطر همینم تو داینامیک چیزی نشون نمیده

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام. شما از نسخه ۵٫۳ استفاده کرده اید که مدتی به صورت تریال ارائه شده بود.
   هم اکنون آن نسخه به صورت اشتراکی ارائه می شودن با هزینه ۶ ماهه ۹۰ هزار تومان و یکساله ۱۵۰ هزار تومان. که برای خرید می توانید اعلام بفرمایید.
   در صورت عدم تمایل به خرید می توانید از نسخه هایی که ملاحظه می کنید به صورت رایگان استفاده کنید.
   مزیت نسخه جدید در صفحه اختصاصی آن به زودی اعلام می شود اما بطور خلاصه عرض می کنم که مزیت نسخه جدید یکی در فیلگلیش کردن نامها به صورت اتوماتیک و دیگری تغییر ستوانهای داده و مشابه کردن آن به داده های رهاورد می باشد که با پسوند txt در خروجی قرار می گیرند و مزیت این کار این است که شما هم داده های رهارود و هم داده های مفیدتریدر را می توانید با یک فرمت داشته باشید و در تنظیمات داینامیک تریدر از یک نوع تنظیمات ASCII برای وارد کردن داده ها استفاده کنید که زحمت شما تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. لازم به ذکر است که پسوند فابلها مانند گذشته قابل تغییر به prn نیز هست که در تنظیمات اندیکاتور فیلد آن موجود است.

 4. بهرام رجبی می گوید

  سلام و وقت بخیر
  بنظر می رسه نمادهایی که حروف پ چ ک گ ی دارند در انتقال به DT مشکل داشته باشند . تنظیمات هم طبق تصویر انجام شده .
  متشکرم

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   خب اصلا فیلد اول و دوم اندبکاتور برای همین تعبیه شده که شما نام نماد رو به صورت انگلیسی وارد کنید تا داده ها با نام انگلیسی تولید شوند.
   نرم افزار داینامیک تریدر با حروف فارسی مشکل دارد.

 5. سلمان می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  بنده در تنظیمات اولیه دیتا اکسپورتر نماد خپارس انتخاب کردم ولی برای اضافه کردن نماد جدید مثلا وپاسار انتخاب میکنم و دیتا اکسپورتر فعال میکنم در نرم افرار داینامیک تریدر اسم وپاسار میاد ولی نمودار خپارس لود میشه . برای من سوال هست که چرا همه نمادهای مفید تریدر از طریق اندیکاتور dx به نرم افزار داینامیک تریدر اضافه نمیشه ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   باید هر چارت را جداگانه باز کنید و اندیکاتور را روی ان فعال کنید.
   در ضمن داینامیک با نامهای فارسی مشکل دارد طبق آموزش مربوط به اندیکاتور نام فینگلیش نماد را وارد تنظیمات اندیکاتور کنید.

 6. مجتبی می گوید

  سلام.
  دیتا بعضی از نمادها save نمی شه در portfolio.بیشتر دیتا نماد گروه ها و شاخص ها این حالت میشه.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   این مشکل به این خاطر است که شما دارید دیتا را با نام فارسی به داینامیک می دهید و داینامیک با نامهای فارسی مشکل دارد.
   برای هر سهم چارت آنرا باز کرده و اندیکاتور را روی آن بیندازید و در فیلد دوم تنظیمات اندیکاتور نام نماد را به انگلیسی واردکنید سپس فیلد اول تنظیمات را روی ON قرار دهید. با این کار دیتای آن چارت با نام انگلیسی ای که شما وارد کرده اید ساخته خواهد شد و داینامیک آن دیتا را به راحتی خواهد پذیرفت.

   1. مجتبی می گوید

    خیلی ممنون بابت راهنمایی و اندیکاتور مفید و کاربردی شما

 7. naghous می گوید

  سلام
  همانطور که اشاره کردید بورس ایران حدود ۴۰۰ نماد میباشد که باید ۴تا پروفایل ساخت ممکنه نحوه ساختن آنرا در متاتریدراشاره بفرمایید من مبتدی با سرچ در اینترنت چیزی پیدا نکردم و فعلا از ۱۰۰ نماد اول استفاده میکنم یک دنیا ممنون

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   خواهش می کنم
   سعی می کنیم در ادامه همین پست نحوه ساخت پروفایل هم توضیح بدیم.

 8. naghous می گوید

  یک دنیا ممنون بزرگوار هستید

 9. naghous می گوید

  سلام
  با عرض ادب و احترام همچنان منتظر آموزش نحوه ساخت پروفایل در مفیدتریدر هستیم که مشکل تعداد زیادی از کاربران هست

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   زنده باشید. نحوه ساخت پروفایل در آموزش انتقال دیتا به سایر نرم افزارها آمده است.

 10. حسن می گوید

  سلام استاد
  ساخت پروفایل را بی زحمت بگید ممنون میشم

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   در آموزش انتقال دیتا به سایر نرم افزارها روش ساخت پروفایل آمده است.

 11. علی می گوید

  سلام
  اندیکاتور تاخیر زمانی دارد.

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام خیر اندیکاتور بارها تست شده و در بهترین حالت ممکن کار می کند. البته اگر به توصیه های مطرح شده گوش کرده باشید.

 12. امین می گوید

  سلام. باتشکر از شما. من نرم افزار مفیدتریدر رو نصب کردم و این اندیکاتور رو هم نصب کردم و میخام اطلاعات مربوط به بورس رو به نرم افرار ال ویو که نرم افزار شمارش امواج الیوت هست انتقال بدم ولی متاسفانه خطا میده. مو به مو تمام موارد رو انجام میدم ولی متاسفانه نمودار ظاهر نمیشه نمیدونم چیکار کنم دیگه. ممنون میشم اگه کمکم بکنید

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام. تظیمات ASCII الویو رو دارید اشتباه انجام میدید. آموزش هایی در زمینه ورود دیتا به الویو در نت موجوده ازاونها استفاده کنید.

 13. ALi می گوید

  من از داینامیک ۶ استفاده میکردم الان که ورژن ۷ رو نصب کردم توی تایم فریمهای کمتر از روزانه چارتم به هم ریخته، کندل های پراکنده و تاریخ اشتباه، این مشکل توی داینامیک ۶ هم بوجود اومد، ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   تنظیمات ASCII رو خیلی دقیق انجام بدید. تمام فیلدها رو چک کنید.

 14. milad می گوید

  سلام. یه سوال داشتم.من میخوام شاخص گروه های مختلف هر صنعت رو در متاتریدر ۴ تحلیل کنم.ولی متاسفانه بروکرها شاخص هر گروه رو فقط در متاتریدر ۵ نمایش میدن.میشه با این اندیکاتور دیتا رو از متاتریدر ۵ به متا ۴ انتقال داد؟
  یا روش دیگه ای که بشه شاخص گروه های مختلف رو در متا ۴ تحلیل کرد.
  مثلا شاخص گروه خودرو یا پالایشی

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   برای انتفال از متا ۵ به ۴ باید داده هارو به صورت دستی در متا۵ ذخیره کنید و در متا ۴ بر روی یک چارت که فکر می کنید بدردتان نمی خورد بارگذاری کنید توسط دیتاسنتر متا۴ که در کل کار جالبی نیست. پیشنهاد میشه از همین اندیکاتور دیتا بگیرید و در داینامیک تریدر تحلیل کنید.

   1. امین می گوید

    سلام …اگر ممکنه این روش ( انتقال از متای ۵ به متای ۴)را مقداری بیشتر توضیح بدبد چون من اندیکاتوری دارم که فقط با متای ۴ کار میکنه و میخوام نمودارهای تعدیل شده متای ۵ را در متای ۴ مشاهده کنم …تشکر

    1. علی می گوید

     سلام دوست عزیز ..منم که خیلی دنبال این بحث هستم وبرام یه معضل شده ..اگه به راه حلی رسیدی ممنون میشم کمکم کنی ..منم دنبال پیدا کردن راه هستم ..شماره برای در ارتباط بودن در تلگرام۰۹۳۳۹۲۲۵۹۷۲

 15. امیر می گوید

  خداقوت آقای رحمیمی
  تشکر بابت اندیکاتور فوق العاده تون

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   زنده باشید دوست عزیز

  2. alireza می گوید

   من اندیکاتور را دانلود کردم ولی از حالت زیپ که خارج میشه خطا میده لطفا راهنمایی کنیید

   1. ارشیا رحیمی می گوید

    لینک تست شد. بدون مشکل کار می کند. هنگام ورود پسورد برای اکسترکت دقت بیشتری کنید.

 16. معتمدی می گوید

  سلام خسته نباشید

  باتوجه به عکسی که گذاشتین
  https://iranneowave.com/wp-content/uploads/2016/03/V4.jpg
  بنده خط اول رو ندارم(دانلود دیتا از مفید تریدر)
  آیا همچنان در تنظیم داینامیک تریدر skip را ۱ قرار دهم یا ۰ کنم؟

  پیشاپیش مچکرم از لطفتون

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   اگر خط اول رو ندارید ۰ باشه.

 17. بهروز می گوید

  سلام
  من به دیتای واقعی معاملات روزانهرنماد نیاز دارم. البته به صورت دستی از سایت TSETMC قابل کپی هست، ولی برای بازه چند ماهه کپی کردن معاملات روزانه از سایت فوق کاری خسته کننده و طولانی خواهد شد. حالا سوالم اینه که با اندیکاتورهای شما همچنین امکانی وجود دارد؟

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   بله باید مفیدتریدر نصب کنید سپس این اندیکاتور را روی هر چارتی که میخواهید دیتا داشته باشید بیندازید.

   1. بهروز می گوید

    داداش من قبلا چند تا از این اکسپرتها رو امتحان کردم ولی تیک ولوم رو میدادند. در صورتی که من حجم و قیمت واقعی معاملات روزانه سهام بورس تهران رو میخام. اگر همچین قابلیتی داره، میتونی بی زحمت یک نمونه از خروجی معاملات یک سهم رو برام ایمیل کنی، قبل خرید مطمئن بشم؟

    1. ارشیا رحیمی می گوید

     اگر همین پست را مطالعه کرده بودید میدید که نوشته شده این اندیکاتور والیوم را برای بورس خروجی میدهد و برای بازار ارز تیک والیوم.
     یعنی خودش تشخیص میدهد که روی چارت بورس ران شده یا بازار ارز و مطابق با آن والیوم یا تیک والیوم رو جایگزین می کند. نسخه ای از اندیکاتور که در همین صفحه هست نسخه رایگان هست. از همون استفاده کنید و در صورتی تمایل برای داشتن امکانات بیشتر اندیکاتور پولی را خریداری کنید.

 18. یاسر می گوید

  سلام روز بخیر من دیتای خروجی و میبرم تو امی بروکر با پسوند csv مشکلی هست اینه که بعضی از نماد هارو دیتا تولید میشه ولی فایل csv رو نمیتونم وارد امی بروکر کنم موقع وارد کردن پیام میده که این فایل موجود نیست در صورتی که دیتا موجود هست و تولید شده البته بعضیا اینجوریه مثلا نمودار تعدیل نشده و شاخص رو نمیتونم وارد کنم ولی تعدیل شه ها اکثرا بدون مشکل وارد میشن

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   احتمالا مشکل از حروف فارسی هست.
   در فیلد دوم اندیکاتور نام نمادهایی که اندیکاتور بر روی چارت آنها قرار دارد را به انگلیسی وارد کنید تا دیتا با نام انگلیسی ساخته شود و بعد وارد آمی بروکر کنید.

 19. naghous می گوید

  سلام استاد انشااله سال خوبی داشته باشید در مورد آموزش ساخت پروفایل پارسال قول داده بودید ممنون

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام.
   پروفایل ساختن خیلی راحته. نمیدونم چرا مشکل دارید.
   سعی می کنم این هفته توضیح بدم این موضوع را.
   پوزش بابت تاخیر.

   1. ارشیا رحیمی می گوید

    با سلام
    آموزش ساخت پروفایل در متاتریدر اضافه گردید.
    با احترام

 20. hb995 می گوید

  سلام لطفا روشکار با اندیکاتور را برای فارکسر ۵ هم توضیح دیهد که چگونه دیتا را استخراخ نماییم

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام فارکسر ۵ هم همان متاتریدر ۵ هست. هیچ فرقی ندارد.

 21. مهدی می گوید

  سلام وعرض ادب .لطفا اگر امکان داره پلاگینی طراحی کنید که نرم افزار آمی بروکر بصورت آنلاین قابل استفاده باشه.با تشکر.

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام. اندیکاتور ما بصورت اتوماتیک دیتارو انتقال میده. مشکل خود نرم افزار آمی بروکز هست که قابلیت بروزرسانی پیاپی داده هارو نداره و باید دستی این کار رو کرد. این مورد از دست ما خارج است. اگر به دنبال آپدیت اتوماتیک داده ها در نرم افزار هستید از نرم افزار داینامیک تریدر استفاده کنید.

 22. میعاد می گوید

  برای اپدیت لحضه ای نمودارها در نرم افزار داینامیک تریدر باید. تنظیمات خاصی رو انجام داد… مثلا میشه داینامیک تریدر رو به مفید تریدر لینک کرد که با اپدیت شدن مفید تریدر در ساعات معاملات بازار، داینامیک تریدر هم اپدیت بشه ؟
  خیلی دنبال این مطلب میگردم … ممنون اگه راهنمایی کنین

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   در داینامیک تریدر در گوشه ی سمت چپ و بالای چارت دکمه ای دایره ای و بسیار کوچک به رنگ قرمز وجود داره که باید روی آن کلیک کنید تا به رنگ سبز در آید. در این حالت داینامیک هر ۱۰ ثانیه یک بار داده ها را چک می کند برای بروز رسانی مجدد. در کنار داینامیک باید مفیدتریدر را روی نمادی که میخواهید باز بگذارید و در تنظیمات اندیکاتور فیلد Auto Create File هم باید ON باشد. با این شرایط اندیکاتور هر ۱ دقیقه یک بار دیتارا آپدیت خواهد کرد و از آن طرف داینامیک نیز دیتای آپدیت را می گیرد و نشان می دهد. در این حالت اگر زیاد با اروری در داینامیک مواجه شدید روی همان دکمه ی دایره ای کلیک راست کنید و عدد ۱۰ ثانیه را به عدد بزرگتری تغییر دهید تا تعداد ارور ها در هنگام آپدیت یا کم شود یا کلا از بین برود.

 23. ehsanqwe می گوید

  سلام خسته نباشید آقای رحیم بعد از اینکه اندیکاتور رو دانلود کردم و مراحل انتقال(دقیقا مشابه تنظیمات) رو انجام دادم موقعی که میزنم دینامیک تریدر نمودار رو نشون بده یه همچین پیغام خطایی رو نشون میده واستون ایمیل هم کردم invalid bar requestلطفا راهنمایی کنید متشکرم

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   برای رفع این پیغام روی دکمه ی دایره ای و کوچک سمت راست که به زنگ سبز می باشد کلیک راست کنید و عددی که احتمالا ۱۰ هست رو به ۶۰ یا بیشتر تغییر بدید. به این شکل یا پیغام ها کاملا از بین میره. یا خیلی کم میشه.

   1. ehsanqwe می گوید

    نه اینجوری درست نمیشه آقای رحیمی براتون فرستادم جزئیات مشکل رو براتون فرستادم
    الان یه مشکل دیگه دارم اینه که تاریخ رو درست نشون نمیده با کاراکترهای عجیب و غریب نشون میده

    1. ارشیا رحیمی می گوید

     اگر تنظیمات را درست انجام داده باشید هیچ مشکلی ندارد. دقیقا مطابق با تصاویر این پست تنظیمات را انجام دهید. البته توجه داشته باشید که اگر نسخه ۵.۳ این اندیکاتور را خریداری کرده اید باید مطابق با تنظیماتی که در صفحه خرید اندیکاتور آمده اقدام به تنظیم داینامیک خود کنید نه تنظیماتی که در این صفحه موجود است.

 24. میلاد می گوید

  سلام

  خیلی خیلی خیلی ممنونم آقای رحیمی
  با آرزوی رویاهای تمام نشدنی برای شما

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   سپاسگذارم. آرزوی سلامتی و ثروت فراوان برای شما.

 25. علی روزبه می گوید

  سلام
  ممنون جناب رحیمی. من چندین سال هست که از این اندیکاتور شما استفاده میکنم و همیشه توصیه کردم به دوستان.
  راستش الان بابت یک پروژه پژوهشی نیاز به دیتای تایم ۱ دقیقه و به تعداد بالا دارم.
  خواستم ببینم امکان سفارش حالت کاستومایز همین اندیکاتور برای اکسپورت کردن تعداد بالای ۱۰۰ هزار کندل وجود داره؟
  هم برای پلتفرم ۵ و هم متاتریدر۴.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   خواهش می کنم. بالابردن تعداد کندلهای خروجی سرعت کار اندیکاتور رو کاهش میده با این حال چون برای کار پژوهشی میخواید و تغییری که شما مد نظرتون هست برای بنده وقت زیادی نمیبره این کار رو براتون انجام میدم. در تلگرام به شماره ای که در بخش ارتباط با ما موجود هست پیام بدید تا اندیکاتور رو براتون ارسال کنم.

   1. علی روزبه می گوید

    ممنون از محبتتون جناب رحیمی. در تلگرام پیام دادم خدمتتون.

 26. محمد كريم عليزاده می گوید

  سلام
  بنده برای انتقال دیتا از متای ۵ از اندیکاتور ورژن ۴ شما استفاده می کنم ولی نمی دونم چرا ماهها را به زبان فارسی داینامیک نشون میده چیکار کنم ماهها میلادی نشون داده بشه
  با تشکر

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام. اون مشکل از تنظیمات خود ویندوز شماست به بخش کنترل پنل ویندوز مراجه کنید و در قسمت Region و تب format منوی کشویی زیر format رو بزارید رو English
   اگر درست نشد تنظیمات calendar سیستم رو هم به حالت پیش فرض برگردونید.

 27. alia می گوید

  سلام آقای رحیمی سوالی داشتم
  اندیکاتور های مشابه با تنظیمات مشابه در متا تریدر و داینامیک تریدر با هم تفاوت های زیادی دارند ؟

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   اگر پارامترهای تنظمیات اندیکاتور درهر دو نرم افزار یکی باشد هیچ تفاوتی نمی کنه. فرمول این اندیکاتورها یکی هست.

   1. alia می گوید

    بله آقای رحیمی مشکل من اینه که شکل اندیکاتور در دو نرم افزار با هم متفاوت است با وجود اینکه پاربامتر های اندیکاتور یکسان است

    1. ارشیا رحیمی می گوید

     اندیکاتور چی هست؟ اگر اسیلاتور مکدی رو میفرمایید که اون مدلی که در متاتریدر موجود هست در داینامیک به نام moving average oscillator هست نه مکدی. اسیلاتور مکدی داینامیک ورژن کلاسیکش هست.

 28. مریم می گوید

  سلام
  من هر کاری کردم نشد که نشد:-(( قسمت اسکی رو انجام بدم اصلا نمیدونم داده های مفیدم کجاست که انتقالشون بدم لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام. از منوی سایت قسمت آموزش بخش آموزش انتقال دیتا از متاتریدر رو مطالعه کنید مشکل کامل حل میشه. بالای همین مطلب هم در یک کادر آبی رنگ لینک مطلبی که عرض می کنم هست.

 29. alirezabayat می گوید

  سلام
  اگه آموزش تصویری با ویدئو از مراحل نصب اندیکاتور تهیه بشه بهتر میشه از این اندیکاتور استفاده کرد

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   شیوه صحیح انتقال دیتا را در پست زیر بصورت مجزا توضیح داده ایم:
   https://iranneowave.com/export-data-from-metatrader/

 30. mt3 می گوید

  خیلی متشکرم.

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   خواهش می کنم.

 31. رضا می گوید

  با سلام. ضمن تشکر از زحمات شما. چند روزی هست که متا تریدر ۵ آپدیت شده و کارکرد اندیکاتور مشکل پیدا کرده. سیستم من مشکل داره یا ….

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام. اندیکاتور نیاز به بروز رسانی داره. به زودی نسخه جدید رو قرار میدیم در سایت.

 32. alireza می گوید

  با سلام و خسته نباشی
  اندیکاتور انتقال دیتا ورزن ۴/۱که بصورت رایگان تو سایت گذاشتین دانلود کردم ولی باز نمیشه
  لطفا راهنمایی کنیید

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام. زنده باشید.
   فایل با فرمت Zip هست. باید دانلود کنید و با درج پسورد فایل رو UnZip کنید. سپس اندیکاتوری که درون فولدر اکسترکت شده هست رو میتونید استفاده کنید. پسورد هم در کنار دکمه دانلود ذکر شده.

   1. alireza می گوید

    با سلام مجدد
    جناب رحیمی فایل زیپ ان زیپ نمیشه خطا میده تا من به پسورد وارد کنم

 33. کیا می گوید

  سلام و عرض ادب خدمت جناب ارشیا رحیمی.
  ضمن تشکر و قدردانی بابت تحلیل های خوب کانال تلگرامتون یه مشکلی در رابطه با اندیکاتور انتقال دیتا ۴.۱ داشتم.
  اندیکاتور رو مثل ورژن ۴ در فولدر اندیکاتور کپی کردم ولی وقتی دِرَگ یا دَبل کلیک می کنم روی چارت نمی افته،مشکل از کجا می تونه باشه؟
  درصورتیکه ورژن ۴ به راحتی بالا،سمت راست روی چارت قرار می گرفت.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید؟

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   خواهش می کنم. زنده باشید.
   در پنجره navigator کلیک راست کنید رو اندیکاتور و refresh بزنید. اگر با این کار مشکل حل نشد متاتریدر را ببندید و باز کنید مشکل باید حل بشه.

  2. کیا می گوید

   سلام و عرض ادب مجدد.
   ویندوز را هم عوض کردم و مجددا متاتریدر ۵ رو نصب کردم و طبق فرمایشاتتون پیش رفتم،تو قسمت اندیکاتورها میاد ولی متاسفانه روی چارت اصلا قرار نمی گیره.
   مجبور شدم از ورژن ۴ که قبلا استفاده می کردم استفاده کنم.

   1. ارشیا رحیمی می گوید

    سلام. اگر طبق راهنمای انتقال دیتا از متاتریدر به سایر نرم افزارها پیش برید هیچ مشکلی نباید پیش بیاد. ضمن این که نسخه ۴.۱ اندیکاتور باید در فولدر اندیکاتور قرار بگیره نه اکسپرت. این رو هم چک کنید. موفق باشید.

 34. alireza می گوید

  با سلام و خسته نباشید خدمت جناب رحیمی
  ظاهرا اندیکاتور انتقال دیتا ۴/۱ هم مشکل داره نیاز به اپدیت داره
  یا برا من کار نمیکنه
  لطفا راهنمایی کنیید

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام در حال بررسی هستیم که اگر مشکلی وجود دارد برطرف شود.

 35. امیر می گوید

  با سلام خدمت استاد رحیمی
  متاسفانه پس از دانلود فایل برای اکسترکت کردن فایل با مشکل مواجه شدم. با winrar اجازه اکسترکت کردن نمیده. ممکنه راهنمایی بفرمایید؟

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام. یا فایل بد دانلود شده یا پسورد را در هنگام اکسترکت اشتباه وارد کردید. رمز را با دقت وارد کنید.

 36. Majid می گوید

  سلام جناب رحیمی
  ضمن تشکر بابت اندیکاتور انتقال داده ، من از چندین سال پیش اندیکاتور ورژن ۴ شمارو استفاده میکنم الان با اندیکاتور اپدیت شده شما به مشکل خوردم بصورتی که دیتای سهم رو در متا تریدر ۵ موردی اپدیت میکنه یعنی کلا یا بروز نمیشه یا ناقص بروز میشه ،فایل متنی اطلاعات سهم رو در محل ذخیره متا تریدر که باز میکنیم موید این قضیه هست و تنظیمات داینامیک درسته چون هرچی داده تو فایل متنی متا باشه داینامیک نشون میده و مشکلی نداره .
  لطفا این مورد رو پیگیری میفرمایید؟ ممنون میشم

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   اندیکاتور تست شده و هیچ مشکلی مشاهده نشده. ما در یک پروفایل روی ۱۰ تا چارت در تایم فریم ۱ دقیقه اندیکاتور را تست کردیم و هر ۱۰ تا چارت بدون مشکل دیتاشون ساخته و در داینامیک نمایش داده میشد. الان هم خودمون استفاده می کنیم و هیچ مشکلی نداره. شما حتما آموزش انتقال دیتا به نرم افزارهای دیگر را که لینکش بالای صفحه هست رو مطالعه کنید و سعی کنید چارتهاتون رو ابتدا کامل لود کنید در تمام تایم فریم ها خصوصا تایم ۱ دقیقه و بعد اندیکاتور را روی چارت اتچ کنید. از طرفی تعداد کندلهای خروجی اندیکاتور را روی عدد استاندارد ۵۰۰۰ قرار دهید و همچنین در یک پروفایل بیش از ۱۵ چارت ادد نکنید. مورد اخر این که اندیکاتور باید در فولدر اندیکاتور قرار داشته باشه نه اکسپرت. موفق باشید.

   1. Majid می گوید

    ممنون از پاسختون
    مواردعنوان شده همه درست انجام شدن ولی بازم مشکل برطرف نشد
    فایل متنی تولید شده در متا تریدر توسط اندیکاتور شما تولید میشه؟
    چون هر دیتایی که داخل فایل متنی هست داینامیک نشون میده

    1. ارشیا رحیمی می گوید

     خواهش می کنم. برای ما همه چیز درسته و برای خیلی ها هم همینطور بوده. ممکنه شما کمبود رم داشته باشید. یعنی رم سیستممون پایین باشه. یا ممکنه در هنگام استفاده از مفیدترید چارت های باز زیادی داشته باشید که رم رو زیاد درگیر می کنه و اندیکاتور درست کار نمی کنه. یا ممکنه مرورگر وب شما شلوغ باشه که اون هم زیاد رم سیستم رو درگیر می کنه. در هر صورت مشکل از اندیکاتور نیست چون تست شده رو چندتا سیستم و همه اکی بودن.

     1. Majid می گوید

      ممنون از پاسختون

      1. Majid می گوید

       سلام دوباره
       جناب رحیمی در اندیکاتور auto create files در حالت on هستش ولی وقتی یک پروفایل ذخیره شده رو باز میکنم اطلاعات بروز نمیشه و بایستی تمام نمودارهای موجود در پروفایل رو یکبار تعویض تایم فریم کنم تا داده های خروجی اندیکاتور اپدیت بشه، راهی نیست که لازم نباشه هر دفعه اینکارو تکرار کنم
       ممنون از پاسخگوییتون

       1. ارشیا رحیمی می گوید

        سلام
        هنگاهی که مارکت باز باشه و کندلهای جدید به چارت اضافه بشه اندیکاتور اتوماتیک دیتای جدید رو میسازه. اما اگر مارکت بسته باشه هم وقتی پروفایل عوض می کنید باید دیتاها دوباره ساخته بشه همون لحظه تعویض پروفایل. اگر اینطور نمیشه روی چارت هاتون تایم فریم ۱ دقیقه رو حتما لود کنید تا درست بشه. اگر نشد مشکل از کم بودن رم سیستم شماست.

   2. علي می گوید

    سلام جناب رحيمي
    من هم دقيقا همين مشكل رو دارم و بعيد ميدونم مشكل رم باشه. شايد به خاطر ويندوز ۱۰ باشه يا يه مشكل ديگري كه مانع ايجاد فايل ها ميشه

 37. مهدی دلپذیر می گوید

  سلام اقای رحیمی من میخواستم دیتا ها به طور خودکار از داینامیک به مفید اضافه شه ولی نمیشه یعنی وقتی یه بار به داینامیک اضافع میکنییم بعدش به صورت خودکار شه .ممنونم.لطف کنیین راهنماییم کنیین

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام. گوشه چارت سمت چپ بالا یک دکمه کوچک قرمز هست. روی آن باید کلیک کنید تا سبز شود. همچنین در اندیکاتور گزینه Auto Create File‌ باید ON باشد. اگر تنظیمات داینامیک تریدر را هم درست انجام داده باشید دیتا را در زمان باز بودن بازار بصورت زنده مشاهده خواهید کرد.

 38. 3FX می گوید

  من مدت ها از ورژن ۴ استفاده میکردم و با بازکردن مفیدتریدر۵ دیتا ها به روز میشد اما با اومدن آپدیت جدید برای مفیدتریدر۵ و اندیکاتور انتقال دیتا ۴.۱ متاسفانه به مشکل برخوردم و به صورت اتومات دیتا ها رو دریافت نمیکنه و اصلا نیازی به مشاهده در DT یا سایر نرم افزار ها نیست کافیه به فولدر Files در پوشه مربوطه برید و فایل های prn رو پاک کنید و MT5 رو ببندید و دوباره باز کنید میبینید که در پوشه فایل های جدید ساخته نمیشه مگر با تغییر تایم فریم نماد و یا تغییر در تنظیمات اندیکاتور که سبب باز تولید فایل میشه ! این ها همه در شرایطی است که اندیکاتور در فولدر indicators هست و در تنظیمات آن ساخت اتوماتیک فایل ها ON هستش و به طور مثال سیستم من هم ۸ گیگ رم و ویندوز ۸.۱ هستش و کلا سه نماد به صورت تست باز شده ! market watch هم باز است … به احتمال زیاد باگی در اندیکاتور ورژن ۴.۱ موجود هست و در بسیاری از نرم افزار ها که توسط dev ها ساخته میشه لزوما کارکردن روی چند سیستم دلیل نمیشه در تمام سیستم ها بدون مشکل کار کنه … *** اما از این ها بگذریم دوستانی که مشکل دارند مثل بنده تنها یک راه حل داره که بشه از ورژن ۴.۱ برای افرادی که مشکل Auto Create Files دارن استفاده کرد و اون این هست که تمام چارت ها رو در تایم فریم ۱ دقیقه ست کنید نه روزانه و هفتگی و ماهانه*** … این امر باعث میشه تریگر مروبطه عمل کنه و دیتا ها آپدیت بشن اتوماتیک با باز کردن مفیدتریدر۵ !

  پ.ن : اما به نظر من علت این داستان این هست که وقتی بازار بسته هستش افرادی مثل ما تست کردن و به این مشکل برخوردن چون تریگری در مارکت واچ به نماد اعمال نمیشه که اگر درست باشه بهتر هست تصحیح بشه چون خیلی افراد بعد از بازار میخوان دیتا رو آپدیت کنن و لزوما در ساعت باز بودن بازار اقدام به تحلیل نمیکن و با باز کردن mt5 دیتاها به روز نمیشه و سبب مشکلاتی در تحلیل هاشون با نرم افزار های دیگه میشه … البته این یکی از سناریو های محتمل این مشکل هستش …

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   وقتی بازار بسته باشه مسلما دیتا آپدیت نمیشه چون دیتای لایوی وجود نداره. اما این که هنگام ران کردن متاتریدر دیتاها به روز نمیشه مساله ای هست که باید بررسی بشه و ار نیاز باشه اندیکاتور اصلاح میشه.

   1. 3FX می گوید

    اگر بشه یک تریگر هم با باز کردن خود مفیدتریدر مثل قدیم تعریف کنید خیلی خوب میشه … چون تعویض پروفایل ها با توجه به تعددشون کمی مشکل هست … همین که برنامه مفیدتریدر باز شد کل دیتاها شروع به ساختن بکنه در تمام پروفایل ها … البته این فقط در حد یه فیدبک کاربر هست هر جور خودتون صلاح میدونید …

 39. مهدی می گوید

  ببخشید تغییر پروفایل برای شما در مفیدتریدر۵ آپدیت شده با انتقال دیتا ورژن ۴.۱ کند نیست ؟ لگ داره قشنگ یکی دو دقیقه طول میده … هر پروفایل نهایت ۱۰نماد درش هست … کلا ۴ پروفایل هست و ۴۰ نماد …

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام. بررسی می کنیم اگر مشکلی داشته باشد رفع می کنیم.

 40. 3FX می گوید

  جناب رحیمی من یه مشکل خیلی بد دیگه دارم با این اندیکاتور انتقال دیتا ورژن ۴.۱ … وقتی مثلا روی Daily تنظیم میکنم تایم فریم رو برای یک پروفایل فرضا با ۵ نماد و خروجی رو به فرض میگم فقط هفتگی و روزانه (ساعتی و دقیقه ای و … رو off میکنم فقط دوتاش on هست به طور مثال) بده همین دو تا … پروفایل رو که باز میکنم فایل های W , D برای روزانه و هفتگی ساخته میشه اما روزانه ها فقط توش دیتا داره و در هفتگی ها فقط هدر خط اول میاد و کلا ۱ کیلوبایت هست ( یک خط دیتا داره اونم هدر سربار هست) ! تا زمانیکه تایم فریم رو برای هر نماد تغییر بدم به weekly تا هفتگی اون نماد رو هم بسازه ! و مثلا اگر تایم فریم رو برای یک دقیقه بذارم هر دو فایل ۱ کیلوبایتی هستن تا زمانیکه تک تک نماد ها رو تایم فریم هاشو جا به جا کنم تا برای اون ها هم generate کنه ! فک نکنم دیگه این مشکل مربوط به من باشه …

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام.
   بله این مشکل مربوط به کد نویسی این نسخه از اندیکاتور هست که به زودی رفع می کنیم.

   1. 3FX می گوید

    مرسی … ما همچنان منتظر فیکس این مشکل در ورژن ۴.۲ هستیم …

 41. محمد می گوید

  سلام نرم افزار مشکل داره دانلود میشه خوب وقتی میخواهم رمز بزنم پیغلم میده فایل مشکل داره استراک نمیده

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام فایل تست شده و مشکلی ندارد. با یک مرورگر دیگر امتحان کنید.

 42. zahra می گوید

  سلام جناب رحیمی، ممنون از زحماتتون.
  جناب رحیمی برای بعضی چارت ها وقتی همین مراحل رو انجام میدم ارور Unable to add chart میده، خیلی از چارت ها رو با این روند میشه دیتاشون رو منتقل کرد به داینامیک تریدر ولی برای بعضی ها این ارور میاد. اگه راه حلی هست ممنون میشم کمک کنید.

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام چک کنید که دیتای نمادها را با نام فارسی منتقل نکنید. از طرفی تنظمیات Ascii نرم افزارتان را به دقت بررسی کنید.

 43. 3FX می گوید

  ورژن ۴.۲ رو منتشر نمیکنین که باگ ها توش فیکس شده باشه جناب رحیمی عزیز ؟

  1. ارشیا رحیمی می گوید

   سلام
   اندیکاتور چندین بار تست شد در حالت های مختلف و روی سیستم های مختلف. هیچ مشکلی مشاهده نشد. چند نکته رو حتما مد نظر قرار بدید بلکه مشکل شما حل شود:
   ۱- اگر سیستم شما از کانفیگ پایینی برخوردار هست حتما در متاتریدر پروفایل ایجاد کنید و در هر پروفایل بیش از ۱۰ چارت قرار ندید. حتی برای سیستم های با کانفیگ بالا پروفایل ها نباید شلوغ باشه. این موضوع بخاطر سنگین بودن مفیدتریدر هست. آموزش ساخت پروفایل در مفیدتریدر در بخش آموزش انتقال دیتا از متاتریدر به سایر نرم افزارها آورده شده است.
   ۲- وقتی میخواید روی چارت اندیکاتور را اتچ کنید ابتدا تمام تایم فریم های چارت را لود کنید بعد اندیکاتور را روی آن درگ کنید. بعد از درگ هم یک بار تایم فریم را تغییر دهید تا اندیکاتور فعال شود.
   ۳- در تنظیمات اندیکاتور گزینه how many bar را روی عدد بزرگی قرار ندهید بگذارید در حالت دیفالت باقی بماند تا سرعت کار اندیکاتور بهتر باشد.

ارسال یک نظر

لطفاً نظر خود را به فارسی تایپ کنید.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.