عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

راهنمای استفاده از فروم پشتیبانی انستیتو ایران نئوویو

شرح نحوه دسترسی به تالار پشتیبانی و استفاده صحیح از بخش های مختلف تالار را می توانید در این صفحه مشاهده کنید.

راهنمای تالار پشتیبانی

Support Forum Guide

در راهنمای تالار پشتیبانی باید به دو موضوع کلی زیر پرداخته شود :

فعال سازی دسترسی به تالار

در این بخش نحوه فعال سازی دسترسی به تالار پشتیبانی شرح داده می شود.

مشاهده بخش مرتبط

راهنمای استفاده از تالار

با مطالعه این راهنما دانشجویان می توانند به شکلی صحیح از تالار پشتیبانی استفاده کنند.

مشاهده بخش مرتبط

همانطور که مشخص است این راهنما شامل دو بخش است که یکی در مورد فعال سازی دسترسی به تالار است و دیگری راهنمای استفاده از تالار پشتیبانی. اگر از دانشجویان این انستیتو هستید (با خرید یکی از پکیج های آموزشی انستیتو ایران نئوویو، دانشجوی ما خواهید بود) و هنوز نمی دانید که چطور باید به تالار پشتیبانی دسترسی پیدا کنید نیاز است که ابتدا راهنمای فعال سازی دسترسی به تالار را مطالعه کنید اما اگر از قبل دسترسی شما فعال شده است و می خواهید نحوه استفاده از تالار پشتیبانی را بدانید می توانید از راهنمای استفاده از تالار استفاده کنید.

نحوه فعال سازی دسترسی دانشجو به تالار پشتیبانی

برای فعالیت در فروم پشتیبانی انستیتو ایران نئوویو ابتدا لازم است که دسترسی شما به بخش هایی از فروم که مورد نیاز شماست فعال شود. این دسترسی مستلزم خرید یکی از پکیج های آموزشی انستیتو ایران نئوویو از فروشگاه ما می باشد. در واقع این فروم پشتیبانی جهت پشتیبانی خریداران پکیج های آموزشی این انستیتو ایجاد شده است تا در امر آموزش ارتباطی دو طرفه بر قرار باشد و دانشجویان ما بتوانند به بهترین شکل ممکن فرایند آموزشی خود را طی کنند و به تسلط کامل بر آموزش های موجود برسند.

با خرید هر پکیج مدت زمانی مشخص به عنوان پشتیبانی برای دانشجو منظور می گردد. برای مثال اشخاصی که اقدام به خرید بسته کامل آموزش نئوویو می کنند دسترسی آنها به کلیه فروم های زیر مجموعه تالار پشتیبانی نئوویو به مدت 4 ماه فعال خواهد شد تا بتوانند سوالات و تحلیل های خود را به تفکیک موضوع مطرح نمایند. پس از گذشت این مدت زمان 4 ماهه دسترسی این دانشجویان برای ایجاد پست و یا موضوع در فروم قطع شده و از آن پس به صورت مادام المعر می توانند نظاره گر فروم باشند.

زمان شروع پشتیبانی :

زمان شروع پشتیبانی هر دانشجو در تالار پشتیبانی به اختیار خود شخص می باشد. در هنگام خرید پکیج های آموزشی، خریدار می توانند تعیین کند که پشتیبانی اش از چه زمانی شروع شود. به تصویر زیر توجه نمایید:

این تصویر بخشی از صفحه پکیج آموزش تحلیل تکنیکال کلاسیک را نشان می دهد که چنانچه پیداست در قسمت سمت چپ کاربر می تواند زمان شروع پشتیبانی خود را مشخص نماید.

در این قسمت دو گزینه در اختیار کاربر قرار گرفته است. اگر خریدار تمایل داشته باشد که در زمان دلخواه از پشتیبانی استفاده کند، می بایست در هنگام خرید پکیج، گزینه اول را مشخص کند، سپس در زمان دلخواه خود از طریق بخش تیکت های پشتیبانی در اکانت کاربری خود درخواست فعال سازی دسترسی در فروم را مطرح نماید تا فرایند آن توسط واحد پشتیبانی انجام شود و دانشجو از آن پس بتواند از خدمات تالار پشتیبانی بهره مند شود. 

اگر خریدار تمایل داشته باشد که پس از خرید پکیج، دسترسی اش به تالار پشتیبانی فعال شود، باید هنگام خرید پکیج، گزینه دوم را مشخص کند تا پس از پردازش سفارش، دسترسی او به فروم های مرتبط با آموزش خریداری شده در تالار پشتیبانی فعال شود. در این خصوص کار دیگری نیاز نیست و همین که کاربر گزینه دوم پشتیبانی را در هنگام خرید پکیج تعیین کند دسترسی او بعد از تکمیل شدن سفارش به فروم های مرتبط با پکیج خریداری شده فعال خواهد شد.

این مزیت که دانشجویان می توانند در زمان دلخواه از پشتیبانی خود استفاده کنند باعث می شود تا دانشجو بتواند ابتدا به مشاهده آموزش بپردازد و پس از آن هر زمان که آمادگی داشت برای پشتیبانی اقدام کند تا بتواند از زمان پشتیبانی خود استفاده بهتری نماید. البته این یک مورد اختیاری است و چنانچه گفته شد خریدار می تواند پس از خرید نیز خواهان فراهم شدن دسترسی به تالارهای گفتگو باشد.

فعال سازی دسترسی خریداران مهمان:

وقتی شخصی بدون داشتن اکانت کاربری اقدام به خرید یک محصول از فروشگاه کند به آن خریدار، مهمان گفته می شود. خرید به این شکل باعث می شود که اگر خریدار بعداً اقدام به ایجاد اکانت کاربری کند خریدی که به صورت مهمان انجام داده را در لیست سفارشات خود مشاهده نکند.

لذا افرادی که با چنین وضعیتی رو به رو هستند می بایست ابتدا یک تیکت با عنوان تخصیص سفارش به اکانت ارسال کنند و در این تیکت مشخصات کامل و شماره سفارش خود (در ایمیل و فاکتوری که هنگام خرید دریافت کرده اید شماره سفارش موجود است) را ارسال کنند تا مشخصات وی با سفارش انجام شده تطبیق داده شود و در صورت احراز هویت، سفارش به اکانت او تخصیص یابد. پس از آن می توانند تیکت فعال سازی پشتیبانی را ارسال کنند.

قابل ذکر است که امکان خرید به صورت مهمان در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ غیرفعال گردید تا ساخت اکانت کاربری الزامی باشد و کاربر پس از آن بتواند به راحتی امور خود را پیگیری کند.

مدت زمان پشتیبانی پکیج های آموزشی:

همانطور که گفته شد با خرید هر پکیج مدت زمانی به عنوان زمان پشتیبانی به دانشجو تعلق میگیرد که برای هر پکیج این مدت زمان متفاوت است. برای اطلاع یافتن از مدت زمان پشتیبانی هر پکیج می بایست به صفحه خرید همان پکیج مراجعه کنید و با خواندن توضیحات پکیج از مدت زمان پشتیبانی آن مطلع گردید.

تمدید زمان پشتیبانی :

همانطور که گفته شد مدت زمان پشتیبانی هر پکیج محدود می باشد و با اتمام زمان پشتیبانی ای که با خرید پکیج به دانشجو تعلق گرفته است دسترسی وی به تالار پشتیبانی روی حالت بیننده قرار خواهد گرفت و در این حالت دانشجو می تواند به صورت مادام العمر نظاره گر مطالب تالاری باشد که دسترسی او به آن تالار مجاز می باشد. در این حالت دانشجو امکان ارسال سوال یا تحلیل را نخواهد داشت.

اما اگر دانشجویان پس از گذراندن مدت زمانی پشتیبانی خود در فروم پشتیبانی احساس کردند که این مدت برایشان کافی نبوده است می توانند با استفاده از این صفحه اقدام به خرید اشتراک یک ماهه پشتیبانی کنند. با خرید اشتراک یک ماهه مجدداُ دسترسی دانشجو از حالت بیننده به کامل تغییر پیدا می کند و دانشجو قادر خواهد بود که سوالات و تحلیل های خود را ارسال کند. این فرایند همیشه می تواند تکرار شود.

لطفاً دقت داشته باشید که تنها خریداران پکیج های آموزشی که ابتدا از زمان پشتیبانی اصلی خود استفاده کرده اند می توانند از این صفحه اشتراک یک ماهه پشتیبانی خریداری کنند و کسانی که خریدار محصولات آموزشی نبوده اند و یا هنوز از پشتیبانی پکیج خریداری شده استفاده نکرده اند نمی توانند از این امکان استفاده نمایند و در صورت خرید پشتیبانی نیز درخواست خرید پشتیبانی آنها عودت داده شده و وجه آن به کیف پول حساب کاربری این عزیزان واریز خواهد شد.

راهنمای استفاده از تالار پشتیبانی انستیتو ایران نئوویو

فروم پشتیبانی شامل بخش های مختلفی است که در حال حاضر به سه بخش کلی آموزش نئوویو، آموزش های متفرقه و اندیکاتورها تقسیم می شود. مشتریان عزیز می بایست مطابق با مراحل زیر پیش روید تا بتوانند به درستی سوال خود را در جایگاه مناسب مطرح نمایند و پاسخ آن را دریافت کنند:

  • در ابتدا بخش مد نظر خود را مشخص کنید. مثلاُ اگر آموزش نئوویو را خریداری کرده اید در فروم نیز بخش فروم های آموزش نئوویو مورد استفاده شما خواهد بود.
  • سپس زیر شاخه مد نظر خود را مشخص کنید. مثلا در فروم نئوویو تعداد زیادی زیر شاخه با عنوان هایی از آموزش مشخص شده که می بایست روی آن کلیک کنید. به تصویر زیر توجه فرمایید، دانشجوی روش نئوویو می بایست از تالار پشتیبانی آموزش نئوویو که با شماره ۱ مشخص شده است استفاده نماید و به عنوان مثال اگر سوالی در خصوص دیتا و یا نرم افزار مورد نیاز برای روش نئوویو دارد می بایست روی زیر شاخه ای که با شما ۲ مشخص شده است کلیک نماید.
  • پس از ورود به زیر شاخه می بایست برای سوال یا موضوع مورد بحث خود روی دکمه اضافه کردن موضوع کلیک کنید و عنوان سوال خود و متن سوال خود را وارد کنید و در نهایت دکمه اضافه کردن موضوع را بفشارید. به تصویر زیر دقت بفرمایید، قسمتی که با شماره ۱ مشخص شده است محل قرارگیری دکمه اضافه کردن موضوع می باشد که پس از کلیک روی آن کادر اضافه کردن موضوع زیر آن باز می شود و خود دکمه به شکل ضربدر در می آید. پس از آن می بایست عنوان موضوع یا سوال که با شماره ۲ مشخص شده است را پر کنید و سپس در قسمت ۳ پرسش خود را مطرح نمایید و در قسمت ۴ نیز اگر نیاز به اضافه کردن تصویر دارید می توانید با فشردن دکمه پیوست فایل ها این کار را انجام دهید و در نهایت با دکمه شماره ۵ سوال خود را منتشر کنید. 
  • توجه کنید که اگر در سوالات مطرح شده موضوعی مشابه به سوال خودتان پیدا کردید می توانید آن را باز کرده و سوال خود را در صفحه همان موضوع مطرح نمایید و دیگر نیازی به ایجاد یک موضوع جدید نیست. 
  • همچنین تا جای ممکن سعی کنید سوال خود را بدون درج تصویر ارسال فرمایید تا از هدر رفتن فضای حافظه سرور تا حد ممکن جلوگیری شود و بتوانیم به طور مداوم به ارائه خدمات به شما عزیزان بپردازیم.

طبق پاراگراف های قبل شما می توانید سوالات خود را مطرح نمایید اما فروم انستیتو ایران نئوویو دارای امکانات دیگری نیز می باشد که با مرور آنها متوجه عملکرد قسمت های مختلف فروم خواهید داشت.