معتبر تا
00 روز‌
00 ساعت
00 دقیقه
00 ثانیه
منقضی شده
تخفیف 15 درصدی به مناسبت عید سعید قربان تا غدیر    |    کد تخفیف : gh1400
مشاهده فروشگاه

درباره ما

با تیم انستیتو ایران نئوویو و مؤسس آن آشنا شوید

انستیتو ایران نئوویو

Iran NEoWave Institute

انستیتو ایران نئوویو به عنوان بنیان گذار روش نئوویو در ایران، در سال 1394 توسط مهندس ارشیا رحیمی در شهر شیراز تأسیس شده است. این انستیتو به منظور ارائه تحلیل و آموزش اصولیِ سبک نئوویو و دیگر سبک های مفید تحلیلی به صورت آسان، سریع، کامل و با جدیدترین اطلاعات روز راه اندازی شده است تا راه را برای علاقمندان به تحلیل تکنیکال و خصوصا روش نئوویو هموار کند. 

انستیتو ایران نئوویو از آغاز فعالیت خود به درخواست متقاضیان شروع به برگزاری دوره های آنلاین در زمینه تحلیل تکنیکال کرده و روشهای مفیدی از تحلیل تکنیکال را به طور تمام و کمال به دانشحویان خود آموخته است و امروزه صدها دانشحوی موفق به جامعه تحلیلی ایران تحویل داده است.

13

سال فعالیت

528

تحلیل موفق

3233

کاربر سایت

02:31
2021/07/27
شنبه 09:00 تا 17:00
یکشنبه 09:00 تا 17:00
دوشنبه 09:00 تا 17:00
سه شنبه 09:00 تا 17:00
چهارشنبه 09:00 تا 17:00
پنج شنبه تعطیل
جمعه تعطیل
ارشیا رحیمی

Arshia Rahimi

ارشیا رحیمی متولد بهمن 1366 در شهر شیراز، بنیان گذار روش نئوویو در ایران و موسس انستیتو ایران نئوویو می باشد. وی از سال 1387 با بازارهای مالی مانند بورس ایران آشنا شد و به طور جست و گریخته از طریق روزنامه های مرتبط یا منابع موجود این بازارها را دنبال می کرد.

در همان سالها با کسب رتبه دو رقمی در کنکور رشته الکترونیک موفق شد به دانشگاه مورد علاقه خود راه یابد و پس از آن موفق به اختراع یک دستگاه BMS منحصر به فرد و فراتر از نمونه های خارجی آن شد اما با عدم حمایت از او دیری نپایید که متوجه شد رشته الکترونیک در ایران از بازار کار مناسبی برخوردار نیست و اختراع او نیز نمی تواند عاملی جهت ارتقاء وی شود.

با دلسردی از رشته تحصیلی خود به بازارهای مالی گرایش بیشتری پیدا کرد و تمام وقت خود را به این بازارها اختصاص داد و شروع به یادگیری تحلیل فاندامنتال و تکنیکال کرد و پس از مدتی نیز سرمایه گذاری در بازار بورس را شروع کرد و به موفقیت های خوبی دست یافت اما شادی این موفقیت ها به طول نینجامید و خیلی زود متوجه شد که سودهای بدست آمده بخاطر شرایط بازار بوده است نه مهارت او.

در نهایت با پیگیری مداوم و مطالعه سبک های مختلف تحلیل تکنیکال و گذراندن دوره های مختلفی در ایران و خارج از کشور به موج شماری الیوت و بعد نئوویو روی آورد و با سختی فراوان، هزینه های بسیار و شکست های فراوان توانست این روش را به طور کامل بیاموزد و بر مشکلاتی مانند نبود رفرنس کامل در این زمینه فائق آید. پس از آن با این روش توانست به سیستمی مناسب جهت تحلیل و ترید دست یابد و به کسب درآمد پایدار از بازارهای مالی برسد.

همزمان با کسب تجربه در روش نئوویو شروع به اشتراک گذاری تحلیل های خود در فروم های مرتبط کرد و موفقیت هایی که از تحلیل ها بدست می آمد باعث جذب افراد زیادی گردید و نگرش هایی مانند این که بازار قابل پیش بینی نیست تغییر یافت. با زیاد شدن علاقمندان به تحلیل های او درخواست آموزش روش نئوویو نیز افزایش یافت و او نیز ناگزیر به آموزش روش خود گردید و در ادامه نیز منجر به تاسیس انستیتو ایران نئوویو شد تا مسیر ارائه تحلیل و آموزش به شکلی بهتر ادامه یابد.

نمونه تحلیل ها

analysis Examples

در زیر می توانید نمونه هایی از تحلیل های ارشیا رحیمی را مشاهده کنید.

تیم انستیتو ایران نئوویو

Iran NEoWave Institute Team

ماهان سلطانی واحد پشتیبانی
مسئول رسیدگی به تیکت های پشتیبانی و سوالات محصولات
سینا اکبری واحد پشتیبانی
مسئول رسیدگی به ایمیل های پشتیبانی و شبکه های اجتماعی
علیرضا رحیمی واحد فنی
مسئول رسیدگی به مسائل فنی سرور و تأمین امنیت سمت سرور
ابوالفضل رضایی واحد فنی
مسئول رسیدگی به مسائل فنی وب سایت و تأمین امنیت کاربران
محمدعلی رحیمی واحد مالی
مسئول امور مالی و حسابداری انستیتو، ارسال سفارشات کاربران
رضا درویش بازاریابی
مسئول بازاریابی و فروش انستیتو، ارسال سفارشات کاربران

تیم انستیتو ایران نئوویو متشکل از جوانان پرشور و با پشتکار می باشد که دلسوزانه به ارائه خدمات به مشتریان و همراهان انستیتو می پردازند تا رضایت خاطر همراهان را فراهم کنند. بخشی از فعالت تیم ما به صورت حضوری در دفتر انستیتو و گاهی نیز به صورت غیر حضوری در ساعات غیررسمی و بعضاً در روزهای تعطیل انجام می گیرد تا پشتیبانی همراهان با وقفه های طولانی همراه نشود. ما همواره سعی می کنیم تا کیفیت خدمات خود را ارتقاء داده و شرایط بهتری را برای همراهان خود فراهم کنیم تا با آسودگی خاطر در مسیر یادگیری و استفاده از خدمات انستیتو گام بردارید.

آدرس انستیتو ایران نئوویو

Address of Iran NEoWave Institute

شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابات اردیبهشت، ساختمان طوس، طبقه سوم، واحد 5