راهنمای پشتیبانی مشتریان

شرح راهکارهای مختلف پاسخگویی و پشتیبانی کاربران انستیتو ایران نئوویو

راه های پشتیبانی

Ways of support

پاسخگویی انستیتو ایران نئوویو به کاربران خود به 4 روش انجام می شود که می توانید در زیر مشاهده کنید :

سوالات پیش از خرید

اگر قصد خرید یک محصول را دارید اما سوالات بی پاسخی دارید به این بخش رجوع کنید.

ادامه مطلب

تیکت های پشتیبانی

خریداران محصولات می توانند سوالات خود را در بخش تیکت های اکانت کاربری ارسال کنند. 

ادامه مطلب

تالار پشتیبانی دانشجویان

دانشجویان می توانند سوالات و تحلیل های خود را در تالار پشتیبانی ارسال کنند تا بررسی شود.

ادامه مطلب

بخش ارتباط با ما

راه دیگر ارتباطی استفاده از صفحه ارتباط با ما می باشد که مخصوص موضوعات متفرفه است.

ادامه مطلب

این راه ها کمک می کنند تا مشتریان عزیز از زمانی که تصمیم به خرید یک محصول دارند تا زمانی که بتوانند از محصول به درستی استفاده کنند و یا به روش تدریس شده در پکیج های آموزشی مسلط شوند، کلیه سوالاتشان اعم از سوالاتی که قبل از خرید دارند، سوالات و مشکلاتی که پس از خرید با آن مواجه می شوند، سوالات درسی که پس از مطالعه آموزش با آن روبرو می شوند و در نهایت سوالات متفرقه و یا پیشنهادات و انتقادات عزیزان به طور کامل پاسخ داده شود. برای روشن شدن بهتر هر بخش از پشتیبانی، در زیر به شرح کامل آن ها پرداخته ایم.

سوالات پیش از خرید

در صفحه هر محصول، در تب “توضیحات” می توانید توضیحات کاملی از محصول را مشاهده کنید که خواندن آن می تواند بسیاری از موضوعات را برای شما روشن کند. همچنین در تب “سوالات متداول” نیز سوالاتی که به دفعات زیاد مطرح شده اند را لیست کرده ایم و به آنها پاسخ داده ایم. اگر با خواندن بخش توضیحات محصول سوالی برای شما باقی مانده است ممکن است سوال شما نیز در بخش سوالات متداول موجود باشد.

در نهایت اگر با خواندن این بخش نیز به پاسخ سوال خود دست پیدا نکردید می توانید بخش پرسش و پاسخ های محصول را که در تصویر زیر نیز مشخص شده است مطالعه کنید و در صورت لزوم سوال خود را از فرم موجود در این بخش مطرح کنید. قابل ذکر است که برای طرح سوال خود باید ابتدا به اکانت کاربری خود وارد شده باشید. اگر قبلاً اکانتی در سایت ایجاد نکرده اید باید ابتدا نسبت به ایجاد یک اکانت اقدام کنید. در نهایت پس از ارسال سوال خود باید صبر نمایید تا سوال شما از طرف کارشناسان ما تایید شده و پاسخ داده شود. پاسخ به سوال، توسط ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

تیکت های پشتیبانی

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید بخش تیکت های پشتیبانی در اکانت کاربری تان در دسترس است. این بخش مخصوص افرادی است که محصولی را از سایت خریداری کرده اند و سوالی در ارتباط با محصول خریداری شده دارند. موضوعاتی مانند پیگیری محصول خریداری شده، تخصیص یک محصول خریداری شده به اکانت کابری (سفارشات سال 1398 به قبل)، فعال سازی پشتیبانی پکیج های آموزشی، اعلام خرابی محصول دریافت شده، برداشت از کیف پول و … نیز توسط این بخش رسیدگی خواهد شد.

در این بخش سوالاتی که به صورت متداول پرسیده شده اند لیست شده است، کاربران محترم می توانند قبل از استفاده از بخش تیکت ها، این بخش را مطالعه کنند شاید سوال شما نیز جزو همین سوالات باشد و خیلی سریع تر به پاسخ خود برسید.

لازم به ذکر است که کاربران گرامی باید برای ارسال سوالات و موضوعات خود در این بخش حتماً دپارتمان پشتیبانی مرتبط با موضوع خود را انتخاب کنند و پس از آن نیز یکی از موضوعات مرتبط با سوال خود را در فیلد بعدی انتخاب کنند. همچنین در فیلد بعد باید محصول خریداری شده را انتخاب کنند. پر واضح است افرادی که هنوز محصولی از انستیتو ایران نئوویو خریداری نکرده اند نمی توانند از این بخش بهرمند شوند.

پس از ارسال تیکت، در ساعات کاری تیکت شما در اولین فرصت توسط کارشناسان ما بررسی شده و پاسخ داده می شود. این پاسخ از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

تالار پشتیبانی

اگر یک پکیج آموزشی از این انستیتو تهیه کرده باشید همراه با خرید آن مدت زمانی به عنوان پشتیبانی به شما تعلق گرفته است. این زمان پشتیبانی برای پاسخ به سوالات احتمالی دانشجویان و همچنین بررسی تحلیل های آنها در نظر گرفته شده است تا دانشجویان محترم بتوانند مسیر یادگیری خود را به بهترین شکل طی کنند و به روش مد نظر خود مسلط شوند.

این پشتیبانی علمی در تالار پشتیبانی سایت که تصویر آن را در زیر مشاهده می کنید انجام می شود. برای دسترسی به این تالار پشتیبانی و استفاده از زمان پشتیبانی، هر دانشجو 2 راه در پیش دارد که هنگام خرید پکیج آموزشی می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. راه اول این است که بلافاصله پس از خرید پکیج و ارسال آن توسط انستیتو ایران نئوویو، دسترسی دانشجو به تالار پشتیبانی فعال شود. راه دوم نیز این است که زمان فعال سازی پشتیبانی را به آینده موکول کند. به عنوان مثال یک دانشجو می تواند پشتیبانی خود را نگه دارد تا وقتی که کلیه ویدیوهای آموزش مربوطه را مشاهده کند و بعد از این زمان اقدام به فعال سازی پشتیبانی خود کند که برای این منظور نیاز است تا وارد اکانت کاربری خود شود و به بخش تیکت های پشتیبانی برود و در این بخش با انتخاب دپارتمان پشتیبانی، درخواست فعال سازی دسترسی اش به تالار را ارسال کند تا دسترسی ایشان توسط واحد پشتیبانی انستیتو فعال شود. قابل ذکر است که در حالت دوم دانشجو می تواند زمان استفاده از پشتیبانی اش را تا هر زمان که مایل است به تاخیر بیندازد و این موضوع باعث از دست رفتن زمان پشتیبانی ایشان نخواهد شد.

در هر صورت پس از فعال سازی دسترسی دانشجو به تالار پشتیبانی، دانشجو قادر خواهد بود که سوالات و تحلیل های خود را در تالار ارسال کند. این سوالات و تحلیل ها توسط مدرس بررسی شده و پاسخ داده می شود. پس از اتمام مدت زمان پشتیبانی هر پکیج نیز دسترسی دانشجو در حالت بیننده قرار خواهد گرفت و دیگر قادر به ارسال سوال یا تحلیل در تالار نخواهد بود اما همواره قادر خواهد بود مطالبی که از سوی دیگر دانشجویان و یا انستیتو در تالار درج می شود را مشاهده کند و از آنها بهرمند شود. بدیهی است که در تالار پشتیبانی نکات فراوانی درج خواهد شد و دانشجو موظف است برای بروز نگه داشتن اطلاعات خود همواره مطالب تالار را پیگیری کند.

قابل ذکر است که اگر یک دانشجو احساس کند مدت زمان پشتیبانی تعلق گرفته به وی در زمان خرید پکیج برای او کافی نبوده است می تواند با پرداخت هزینه ای مضاعف از پشتیبانی بیشتر بهرمند شود. برای این موضوع می تواند در فروشگاه سایت محصولی با عنوان “پشتیبانی بیشتر برای پکیج های آموزشی” را انتخاب کرده و با انتخاب پکیجی که قبلاً خریداری کرده است، پستیبانی یک ماهه مضاعف برای آن خریداری کند. پس از خرید پشتیبانی مضاعف، وضعیت پشتیبانی دانشجو و محصول خریداری شده وی بررسی شده و پس از تطبیق این موارد دسترسی دانشجو مجدداً به مدت یک ماه روی حالت کامل قرار خواهد گرفت تا بتواند سوالات و تحلیل های خود را ارسال کند. پس از اتمام این زمان مجدداً دسترسی کاربر روی حالت بیننده قرار خواهد گرفت و این فرایند می تواند بارها و بارها در صورت لزوم تکرار شود تا زمانی که دانجشو احساس کند به طور کامل به روش مورد نیاز مسلط شده است.

بخش ارتباط با ما

دیگر راه ارتباطی ای که در وب سایت ایران نئوویو در نظر گرفته شده است بخش “ارتباط با ما” می باشد. اگر هیچ کدام از روشهای مطرح شده در مراحل قبل مناسب شما نیست می توانید از فرمی که در این صفحه تعبیه شده است استفاده نمایید و سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت به ترتیب اولویت زمانی تمام ایمیل های ارسال شده از این فرم را بررسی کرده و پاسخ را به ایمیل شما ارسال خواهند کرد. قابل ذکر است که در صفحه ارتباط با ما می توانید دیگر راه های ارتباطی ضروری را نیز مشاهده کنید.