ارتباط با ما

در وب سایت انستیتو ایران نئوویو راه های ارتباطی مختلفی برای کاربران در نظر گرفته شده است که بسته به نیاز خود می توانید از آنها استفاده کنید

درخواست تحلیل

همراه گرامی، شما می توانید درخواست تحلیل چارت مد نظر خود را در بخش نظرات تحلیل های مرتبط مطرح کنید اما قبل از آن می توانید از طریق فرم جستجوی زیر نماد مد نظر خود را جستجو کنید. ممکن است تحلیل درخواستی شما از قبل درون سایت موجود باشد و اگر از تاریخ تحلیل مدت زیادی گذشته بود می توانید درخواست بروزرسانی آن را در بخش نظرات آن تحلیل مطرح کنید.

سوالات قبل از خرید

در صفحه محصولات انستیتو ایران نئوویو امکانی فراهم شده است تا کاربران بتوانند سوالات قبل از خرید خود را ارسال کنند و پاسخ آن را از طرف کارشناسان ما دریافت کنند. به این شکل می توانید با آگاهی کامل نسبت به خرید یک محصول اقدام کنید. قابل ذکر است که در صفحه محصولات می توانید اطلاعات کامل آن محصول را به همراه سوالات متداول و همچنین نظرات خریداران محصول مشاهده کنید تا در امر تصمیم گیری به اطمینان کامل برسید. توسط فرم زیر می توانید محصول مد نظر خود را جستجو کنید.

ثبت تیکت برای

اگر قصد پیگیری سفارش خریدتان را دارید و یا در استفاده از محصول خریداری شده با مشکلی مواجه شده اید و یا قصد فعال سازی پشتیبانی تان در تالار پشتیبانی را دارید می توانید با واحد پشتیبانی انستیتو ایران نئوویو از طریق تیکت در ارتباط باشید. این بخش به طور کلی به مشتریان انستیتو اختصاص یافته است. برای ارسال تیکت ابتدا نیاز است که به حساب کاربری خود وارد شوید. اگر از قبل وارد حساب خود شده اید می توانید مستقیم به بخش تیک ها مراجعه کنید.

ارسال
دانشجویان انستیتو

همراه با خرید محصولات آموزشی انستیتو ایران نئوویو پشتیبانی تالار سایت مشمول شما خواهد شد. این پشتیبانی را می توانید هنگام خرید محصول و یا در زمان دلخواه با ارسال درخواست فعال سازی پشتیبانی از طریق بخش تیکت ها در اکانت کاربری تان فعال کنید و کلیه سوالات و تحلیل های خود را در تالار پشتیبانی ارسال کنید. همچنین امکان تعامل با دیگر دانشجویان انستیتو و خواندن کلیه پرسش و پاسخ های قبلی دانشجویان نیز به صورت تفکیک شده فراهم است. قابل ذکر است که بروزرسانی های محصولات آموزشی نیز در تالار ارائه خواهد شد.

فرم ثبت

اگر هیچ یک از روش های قبلی پاسخگوی نیاز شما نیست می توانید از طریق فرم زیر هرگونه سوال، انتقاد، شکایت و یا اطلاع رسانی موضوعی خاص را ثبت کنید. کارشناسان ما در ساعات اداری پیام شما را بررسی کرده و پاسخ را به ایمیل شما ارسال خواهند کرد. 

نکات
لطفا ایمیل خود را با دقت وارد نمایید.
پاسخ پیام شما به ایمیلی که در این قسمت وارد می کنید ارسال خواهد شد.
برای اطمینان از دریافت پاسخ حتماً یک ایمیل از سرویس جی میل یا یاهو وارد کنید.
راه های ضروری ارتباط

Essential communication channels

اگر کار شما بسیار ضروری و اورژانسی است می توانید از طریق شماره تماس درج شده با مدیریت ارتباط برقرار نمایید. ساعات پاسخگویی : ۹:۳۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۱.

در صورتی که نتوانستید با فرم بالا سوالات، انتقادات یا شکایات خود را مطرح نمایید می توانید از این ایمیل استفاده کنید. توجه نمایید که اولویت بررسی با ایمیل های ارسال شده از فرم بالا می باشد.