آنالیز نئوویو حفاری شماره ۱

حفاری در بلند مدت یکی از بهترین چارتهای بورس را دارا می باشد. بر اساس آنالیزهای صورت گرفته این سهم در حال تکمیل آخرین شاخه ها از یک کارکشن رانینگ دوگانه (Running Double Tree) در قالب موج ۲ (wave 2) می باشد که در صورت تکمیل حرکت بزرگ و وسیعی را برای سهم ایجاد می کند. در میان مدت کارکشن استاندارد دوم از این کارکشن پیچیده ی رانینگ، یک مثلث خنثی (Neutral Triangle) به نظر می آید که موج C آن ریورس انقباضی (Contracting Triangle Reverse Alternation) شده است. و هم اکنون در اوایل موج D هستیم.

موج D از مثلث خنثی احتمالا یک زیگزاگ کشیده (Elongated ZigZag) خواهد بود که موج a آن شکل رفته است و هم اکنون در موج b هستیم که به نظر ما این موج b نباید به سطوح قیمتی آسیبی بزند لذا ساختار آن در حالت نرمال فلت خواهد شد که آنرا رسم کرده ایم. البته این فلت می تواند رانینگ هم بشود. بعد از تکمیل موج b موج c را خواهیم داشت که تارگت آن درون تصویر مشخص شده است و همانطور که مشخص است ریوارد به ریسک بالایی دارد و به ازای ۱۰ درصد ریسک می تواند ۷۵ درصد بازدهی داشته باشد، لذا خرید در کف موج b و فروش در اواخر موج c پیشنهاد می شود.

قیمت خرید مناسب: محدوده ۳۲۰ الی ۳۴۰ تومان

تارگت: حوالی ۵۸۲ تومان

حد ضرر: شکست ۲۹۵ تومان

hafari-0001

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

egafar
egafar (@egafar)
مشترک تالار
7 ماه قبل

با سلام و احترام
با توجه به دامنه نوسان در بورس ایران و ساعت معاملاتی روزانه (3.5 ساعت در روز)خواستم ببینم از نظر شما استاد گرامی آیا تحلیل نئوویو برای تمام نمادهای موجود در بورس ایران جواب می دهد یا تنها چند نماد محدود که شرکت های بزرگ هستند و در هر دقیقه روی سهم معامله انجام می گیرد تحلیل نئوویو جواب می دهد و روی اکثریت نماد های بورس ایران بدلیل دامنه نوسان و ساعات معاملاتی (3.5 ساعت) جواب نمی دهد؟
ممنون از پاسخ و راهنمایی که می فرمایید

ونوس
ونوس
بیننده
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید
ممنون میشم اگر حفاری رو اپدیت بفرمایید بی‌صبرانه منتظر اپدیت حفاری از دیدگاه شما هستیم با تشکر

aminaran
aminaran (@aminaran)
مشترک تالار
3 سال قبل

سلام … به نظرتون حد ضرر فعال شده … ؟