تحلیل تکنیکال حفاری شماره 1 به سبک موج شماری نئوویو

بررسی شرایط خرید

1.9k
بازدید

در این پست با تحلیل تکنیکال حفاری شماره 1 در خدمت شما همراهان گرامی هستیم تا امواج این چارت را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و شرایط پیش رو را ترسیم کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال حفاری شماره 1 :

حفاری در بلند مدت یکی از بهترین چارتهای بورس را دارا می باشد. بر اساس آنالیزهای صورت گرفته در تصویر تحلیل تکنیکال حفاری شماره 1 این سهم در حال تکمیل آخرین شاخه ها از یک کارکشن رانینگ دوگانه (Running Double Tree) در قالب موج ۲ (wave 2) می باشد که در صورت تکمیل حرکت بزرگ و وسیعی را برای سهم ایجاد می کند. در میان مدت کارکشن استاندارد دوم از این کارکشن پیچیده ی رانینگ، یک مثلث خنثی (Neutral Triangle) به نظر می آید که موج C آن ریورس انقباضی (Contracting Triangle Reverse Alternation) شده است. و هم اکنون در اوایل موج D هستیم.

تحلیل تکنیکال حفاری شماره 1 به سبک نئوویو
تحلیل تکنیکال حفاری شماره 1 به سبک نئوویو

موج D از مثلث خنثی احتمالا یک زیگزاگ کشیده (Elongated ZigZag) خواهد بود که موج a آن شکل رفته است و هم اکنون در موج b هستیم که به نظر ما این موج b نباید به سطوح قیمتی آسیبی بزند لذا ساختار آن در حالت نرمال فلت خواهد شد که آنرا رسم کرده ایم. البته این فلت می تواند رانینگ هم بشود. بعد از تکمیل موج b موج c را خواهیم داشت که تارگت آن درون تصویر مشخص شده است و همانطور که مشخص است ریوارد به ریسک بالایی دارد و به ازای ۱۰ درصد ریسک می تواند ۷۵ درصد بازدهی داشته باشد، لذا خرید در کف موج b و فروش در اواخر موج c پیشنهاد می شود.

نکات تریدری در تحلیل تکنیکال حفاری شماره 1 :

قیمت خرید مناسب: محدوده ۳۲۰ الی ۳۴۰ تومان

تارگت: حوالی ۵۸۲ تومان

حد ضرر تحلیل تکنیکال حفاری شماره 1 : شکست ۲۹۵ تومان

اطلاع از
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
egafar

با سلام و احترام
با توجه به دامنه نوسان در بورس ایران و ساعت معاملاتی روزانه (3.5 ساعت در روز)خواستم ببینم از نظر شما استاد گرامی آیا تحلیل نئوویو برای تمام نمادهای موجود در بورس ایران جواب می دهد یا تنها چند نماد محدود که شرکت های بزرگ هستند و در هر دقیقه روی سهم معامله انجام می گیرد تحلیل نئوویو جواب می دهد و روی اکثریت نماد های بورس ایران بدلیل دامنه نوسان و ساعات معاملاتی (3.5 ساعت) جواب نمی دهد؟
ممنون از پاسخ و راهنمایی که می فرمایید

ونوس

سلام و خسته نباشید
ممنون میشم اگر حفاری رو اپدیت بفرمایید بی‌صبرانه منتظر اپدیت حفاری از دیدگاه شما هستیم با تشکر

aminaran

سلام … به نظرتون حد ضرر فعال شده … ؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content