تحلیل سفارس شماره ۹ | موج شماری نئوویو سیمان فارس و خوزستان

تداوم روند صعودی

11.6k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل سفارس شماره ۹ از گروه سیمانی که پس از یک رشد قوی مدتی به استراحت پرداخته است و به نظر می رسد هم اکنون نیز آماده ادامه روند صعودی خود می باشد و در مقطع کنونی می توان روی پوزیشن خرید بر روی این سهم و ایجاد سودی بسیار مناسب حساب باز کرد. برای شرح تحلیل سفارس شماره ۹ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل سفارس شماره ۹ :

بر اساس موج شماری انجام شده بر روی چارت سهم سیمان فارس و خوزستان به سبک نئوویو به نظر می رسد که این سهم در بلندمدت درون یک الگوی ایزومتریک و یا دیامتریک باشد که این ساختار درون تصویر تحلیل سفارس شماره ۹ با لیبل های بزرگ قرمز رنگ درون دایره و همچنین کانال بندی قرمز رنگ مشخص شده است. ساختار امواج درونی این الگو نیز با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است تا شما عزیزان بتوانید ساختار درونی این الگو را نیز بهتر متوجه شوید. همچنین در برخی مناطق چارت که نیاز بوده است ساختار یک درجه پایین تر نیز با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است.

اما مطابق با تصویر تحلیل سفارس شماره ۹ پیداست که ما هم اکنون در موج E الگوی ایزومتریک یا دیامتریک بزرگ قرار داریم و بر اساس آنچه که در حال حاضر از روی چارت سهم پیداست به نظر می رسد که این شاخه نیز در قالب یک الگوی دیامتریک زیگزاگی در حال حرکت باشد که جایگاه فعلی ما بر روی چارت در انتهای موج (D) این الگو می باشد و به نظر می رسد که این موج می تواند در حدود قیمت های فعلی یعنی حدود قیمت 352 تومان خاتمه پیدا کند و راهی صعودی در قالب موج (E) شود. این الگو در انتهای چارت با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ درون پرانتز مشخص می باشد.

تحلیل سفارس شماره ۹ | موج شماری نئوویو سهم سیمان فارس و خوزستان
Cefars NEoWave Analysis | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

چنانچه گفته شد طبق تحلیل سفارس شماره ۹ این سهم می تواند از حوالی قیمت های فعلی وارد یک فاز صعودی تا حدود 543 تومان شود که که موج (E) الگوی دیامتریک را شکل خواهد داد. پس از آن انتظار استراحتی کوتاه مدت تا حدود 447 تومان را داریم که شاخه (F) را شکل خواهد داد و در نهایت صعود نهایی الگوی دیامتریک در قالب موج (G) را انتظار داریم که می تواند به محدوده ی 1036 تا 1320 تومان برسد و این هدف نهایی الگوی دیامتریک خواهد بود. پس از آن باید دید سهم با ایجاد یک X موج به صعود بیشتر ادامه خواهد داد تا شاخه E از الگوی بلندمدت این چارت اهداف بالاتری را ببیند یا این که به همین مقدار صعود بسنده کرده و وارد یک فاز نزولی میان مدت خواهد شد.

قابل ذکر است که در تصویر تحلیل سفارس شماره ۹ آنالیز زمانی هم انجام شده است تا حدود زمانی امواج دیامتریک را نیز داشته باشیم. بر اساس این آنالیز زمانی به نظر می رسد که هدف نهایی الگوی دیامتریک در حدود 33 هفته دیگر قابل دسترس باشد. حد ضرر تحلیل نیز در زیر آخرین کف تثبیت شده سهم قرار داده شده است که قیمت 288 تومان را نشان می دهد و معامله گران می توانند بر اساس این حد ضرر میزان حجم معامله خود را بدست آورند. با احتساب حد سود و حد ضرر اعلام شده مشخص است که این تحلیل از ریوارد به ریسک بالایی برخوردار است و ترید بر اساس آن توجیه پذیر می باشد. 

امیدواریم این تحلیل مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
82 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
رضا رحیمی

سلام استاد ارجمند اگر محبت بفرمائید بعد از مدتها نظری بر سفارس داشته باشید ممنون هستیم … الگوی قابل تاملی ساخته ولی ما سواد کافی برای تجزیه و تحلیلش نداریم قطعا بررسی شما نتیجه ی جامع تر و قابل اتکاتری خواهد داشت … سپاس

Molavi

با سلام آقا ارشیا نسبت به سفارس کم لطفی میکنید به تحلیلهای کرمان نظر بیشتری دارید تا سفارس لطفا سفارس هم راهنمایی کنید

Molavi

سلام و سپاس از زحمات شما
خواهشا چارت سفارس را آپدیت نمایید طبق چارت شما به هدف اول رسید و واکنش منفی داشت و الان مجددا سقف را تاچ نموده
با تشکر از راهنماییهای شما

Molavi

سلام جناب رحیمی میشه لطف کنید برای پکیجهای آموزشی تخفیف قایل شوید آقای دکتر ژند تا 35درصد تخفیف قایل شدند
سپاس گذار از زحمات شما

Molavi

در ضمن تشکر بابت تخفیف پکیج صفر تا 100خریداری نمودم فکر کنم نهایتا تا 23فروردین بدستم برسد

محمدعلی

سلام وقت بخیر سال نو مبارک .جناب رحیمی ایا موج e به پایان رسیده یاخیر؟ باتوجه به پتانسیل رشد سهم امکان دارد بروزرسانی بفرمایید.

Molavi

سلام سپاس از پیگیری شما
با توجه به نزدیک شدن به اهداف مد نظر شما و همچنین چارت بدون تعدیل سفارس و از طرفی در نظر گرفتن شاخص سیمان ممکنه زحمت بکشید نظریه شما را بصورت جامع و علمی بیشتر توضیح دهید اگر میشود بیان کنیدتشکر ازرحمات شما

Molavi

سپاس از پیگیری شما
سفارس با توجه به نزدیک شدن به هدف ولی پولبک شاخص سیمان به میدلاین نظر شمادر باب سفارس صعود شارپ یا کمی اصلاح در بد زمان و قیمت است

مشاهده دیگر مطالب

See other content