تحلیل سکرما شماره ۱ | موج شماری سکرما به سبک NEoWave

موقعیت خرید پس از پول بک به سطح حمایتی

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل سکرما شماره ۱ که در خصوص ارزشمندی قیمت های فعلی آن در هفته گذشته در کانال تلگرام به آن اشاره کردیم و امروز تحلیل آن آماده ارائه به شما عزیزان شده است. برای شرح تحلیل سکرما شماره ۱ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل سکرما شماره ۱ :

چنانچه از چارت سهم سیمان کرمان پیداست این سهم در یک روند صعودی قرار دارد و اخیراً یک الگوی اصلاحی از جنس مثلث ریورس انقباضی را به پایان رسانده است و وارد فاز صعودی بعد از آن شده است. از آنجایی که حرکت قبل از مثلث را نمی توان به عنوان یک الگوی شتابدار در نظر گرفت و همچنین رتریس شاخه بعد یا همان مثلث به حدود 62 درصد شاخه قبل از خود نرسیده است پس به احتمال قوی روندی که در آن هستیم یک مثلث یا ایزومتریک یا دیامتریک خواهد بود. البته با احتمال کمتر باید الگوی سیمتریکال را هم در نظر گرفت که چون جزو الگوهای کمتر متداول است ابتدا بنا را بر سه الگوی اول می گذاریم.

ساختار روند صعودی میان مدت این سهم را در تصویر تحلیل سکرما شماره ۱ با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشاهده می کنید و ساختار اصلاح میانی که مثلث ریورس انقباضی می باشد را نیز با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص کردیم تا به خوبی بتوانید درجات مختلف شمارش را از هم تفکیک کنید و خود به بررسی بپردازید.

تحلیل سکرما شماره ۱ | موج شماری سکرما به سبک NEoWave
Cekerma Daily Cash Data | NEoWave Analysis

چشم انداز پیش رو :

هر الگویی که در میان مدت برای این سهم در حال شکل گیری باشد در هر صورت فعلاً باید یک شاخه صعودی را در این سهم ببینیم که به صورت نرمال می تواند تا حدود 850 تا 1075 تومان رشد کند که این محدوده با سطوح فیبوناچی به رنگ سبز در تصویر مشخص شده است. این محدوده با قیمت های معرفی سهم (حوالی 450 تومان) حدود 88 تا 138 درصد فاصله دارد که تارگت بسیار خوبی محسوب می شود.

همچنین بر اساس تحلیل زمانی، یک محدود مناسب برای پایان حرکت پیش رو در نظر گرفته شده است که از همگرایی یک سیکل زمانی با تراز ۱۰۰ درصد فیبوناچی پروجکشنِ زمانیِ رشد قبل از مثلث ریورس انقباضی تشکیل شده است و یک ناحیه باریک را شکل داده است که می تواند به عنوان یک منطقه زمانی مستعد برای تشکیل سقف حرکت پیش رو مد نظر قرار گیرد.

همچنین حد ضرر تحلیل سکرما شماره ۱ نیز در قیمت 393 تومان قرار داده شده است که با قیمت معرفی سهم فقط 13 درصد فاصله دارد و اگر این فاصله را با تارگت پیش روی سهم مقایسه کنید مشخص است که ریوارد به ریسک بالایی در این تحلیل به چشم می خورد که سرمایه گذاری روی این سهم بر اساس این تحلیل را توجیه پذیر می کند.

اطلاع از
43 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

profile avatar
محمد
بیننده
1 سال قبل

سلام استاد متشکرم از تحلیل های درستتون
استاد تارگت سکرما بنظرتون همینی هست که فرمودید
یا بالا تر رفته
با تشکر
بنظرتون الان کدوم سهم از گروه سیمانی مناسب وروده؟
با تشکر

profile avatar
حسین کوه پیما
بیننده
1 سال قبل

سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمتتون استاد گل جناب رحیمی عزیز
ببخشید بنظرتون رشد این سهم از چه موقع میتونه شروع شه؟

profile avatar
مشترک تالار
1 سال قبل

سلام و وقت بخیر

استاد ، ببخشید این سهم 30 تومن دیگر به حدضرری که فرمودید میرسد و با توجه به ریزش شدید این سهم در مدت کوتاه آیا همچنان به این سهم می توان خوشبین بود ؟

با تشکر از زحمات شما

profile avatar
فاطیما
بیننده
2 سال قبل

سلام
با توجه به اینکه سهم در 4 روز گذشته 14 درصد ریزش داشته و ریزشش نسبتا تند و تیز بوده ، به نظرتون این نشونه پایان رونده!!؟

profile avatar
مشترک تالار
2 سال قبل

سلم اقا ارشیا ببخشین با این حساب تقریبا 15 روز مونده تا تارگت ببخشین درصد اطمینانتون به این تحلیل چقدره اقا ارشیا اگه لطف کنین بگین

profile avatar
مشترک تالار
پاسخ به  ارشیا رحیمی
2 سال قبل

استاد!
این سهم خیلی مسخره شده!
این سهم جامونده ترین سهم بازاره!
این سهم اصلا رشدی نداشته نسبت به بقیه سهم ها
در حالیکه بدرد نخور ترین سهم ها! و سهم هایی که فقط یه تیکه زمین بودن از 97 تا الان بیشتر از 4-5 برابر شدن! وقتی ارزش پول یک سوم میشه طبیعیه که هر سهمی حداقل باید 3 برابر بشه!
ولی سکرمان تنها سهمیه که حتی 3 برابر هم نشده :((
متوجه نمیشم چرا این سهم رو مثل طلا رو سروشون نمیذارن و حلوا حلواش نمیکنند

profile avatar
مشترک
2 سال قبل

سلام اقای رحیمی…
این سهم با توجه به اینکه یه ماه از تحلیل میگیره و به حالت رنج درومده واسه خرید مناسبه با قیمت 4298 ریال یا خیر…
با تشکر فراوان از شما

profile avatar
عطا
بیننده
2 سال قبل

سلام
هدف این سهم در چه مدت زمانی قابل دستیابی هست؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content