تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات شماره 1 به سبک نئوویو

بررسی فرصت خرید در ارز دیجیتال DOT

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات شماره 1 به سبک نئوویو در خدمت شما هستیم تا فرصت معاملاتی احتمالی این چارت را بررسی کرده و با شما همراهان گرامی به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات شماره 1 :

چنانچه در چارت ارز دیجیتال پولکادات یا DOT مشخص است در این چارت تا کنون دو روند صعودی و دو روند خنثی شکل گرفته است و هم اکنون به نظر می رسد در انتهای روند خنثیِ دوم قرار داریم. ساختار این روندها را در تصویر تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات شماره 1 با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ موج شماری کرده ایم و همانطور که مشخص است ساختار هر 4 شاخه کارکتیو می باشد.

در این بین مشخص است که شاخه دوم ساختار مثلث ریورس انقباضی دارد. شاخه سوم ساختار ترکیبی و از شواهد پیداست که شاخه چهارم نیز یک مثلث ریورس انقباضی است می باشد که در بحث زمان، قیمت و شدت با شاخه دوم در تناوب است.

از طرفی همانطور که از موج شماری انجام شده پیداست این 4 شاخه یا روند شکل گرفته را می توان به شکل یک الگوی دیامتریک و یا سیمتریکال با هم ترکیب کرد که در تصویر تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات شماره 1 می توانید این شمارش را با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشاهده کنید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات شماره 1 به سبک نئوویو | تایم فریم روزانه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات شماره 1 به سبک نئوویو | تایم فریم روزانه

با بررسی ریز موجها به نظر می رسد که هم اکنون به انتهای شاخه چهارم که با لیبل (D) مشخص شده است نزدیک شده ایم. همچنین از نظر زمانی نیز شاخه چهارم اندکی بیش از 100 درصد زمان شاخه سوم زمان صرف کرده است. بنابراین می توان گفت که از نظر زمانی نیز شاخه چهارم مستعد به پایان رسیدن می باشد. آنالیز زمانی انجام شده را نیز می توانید در تصویر تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات شماره 1 به سبک نئوویو مشاهده کنید.

چشم انداز پیش رو :

از تحلیل انجام شده پیداست که موج E از (D) می تواند در باکس رسم شده خاتمه پیدا کند. پس از آن می توان انتظار داشت که قیمت ارز دیجیتال DOT تا حدود 97 الی 128 دلار صعود کند که لول 50 درصد تا 62 درصد شاخه (C) می باشد و حداقل هدفی است که می توان انتظار داشت قیمت به آن دست یابد. با رسیدن به هدف باید دید قیمت توان بالاتر رفتن را داراست و یا این که ورود به یک فاز اصلاحی دیگر گزینه محتمل تری خواهد بود.

استراتژی ترید بر اساس تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات شماره 1 :

در باکس رسم شده برای خاتمه موج E از (D) می توان با وقوع یک تریگر مناسب و با حد ضرر 22 دلار اقدام به ورود به یک معامله خرید کرد. هدف معامله نیز طبق تارگتی که برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات شماره 1 تعریف شده است محدوده 97 تا 128 دلار خواهد بود. در این حالت یک معامله با حد ضرر حدوداً 24 درصدی در مقابل حد سود حدوداً 300 درصدی خواهیم داشت که از نظر ریسک به ریوارد معامله توجیه پذیر می باشد.

ضروری است که معامله گران حتما با یک تریگر مناسب به معامله خرید ورود کنند. اگر قیمت با مومنتوم زیاد شروع به ریزش کند ورود به معامله خرید جایز نخواهد بود. همچنین پس از ورود به معامله باید به طور مداوم قیمت را رصد کرد و از داشتن مومنتوم کافی تا رسیدن به هدف تحلیل اطمینان حاصل کرد. همچنین تریلینگ استاپ نیز جهت محافظت از سود پیشنهاد می شود.

امیدواریم تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات شماره 1 مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
صدر

سلام وقت شما به خیر
به نظر شما این ریزش های اخیر که از ۵۵ دلار ارز رو به ۴۰ آورده ریزش با مومنتوم بالا محسوب میشه و معامله خرید جایز نیست یا این که فرصت خریده؟

عرفان اسدی

سلام استاد رحیمی عزیز مرسی که دوباره نحلیل های کریپتو را هم با ما به اشتراک می گذارید من در تایم فریم ماهانه بیت کوین یک 5 موجی را شناسایی کردم که الان در ریز موج 4 از 5 موج درجه بالاتر هستیم با توجه به این بیت کوین بعد از رسیدن به تارگت 118000 باید ریزش زیادی داشته باشد که برعکس فاندمنتال بازار است به نظر شما ایا این نظر اعتباری دارد با تشکر

علیرضا گشتی

سلام استاد رحیمی عزیز وقت شما بخیر
ممنون از اینکه تحلیل های کریپتوکارنسی را دوباره شروع کردید و امیدوارم تحلیل های بیشتری هم قرار دهید
حدود زمانی رسیدن این تحلیل به تارگت ها از نظر شما چه مدت است؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content