تحلیل بیت کوین شماره ۵ | موج شماری Bitcoin به سبک نئوویو

بررسی روند کوتاه مدت بیت کوین و ارائه چشم انداز پیش رو

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل بیت کوین شماره ۵ که در واقع بروزرسانی تحلیل قبل این چارت می باشد تا بتوانیم با پیشروی امواج ساختار در حال شکل گیری را بهتر شناسایی کنیم و از فرصت های معاملاتی این چارت بهره لازم را ببریم. قبل از آن مروری خواهیم داشت بر تحلیل قبل این چارت و نتیجه ای که در بر داشت و بعد به سراغ شرح تحلیل بیت کوین شماره ۵ خواهیم رفت. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل شماره ۴ بیت کوین :

اگر به تحلیل قبلی این چارت که از پایین همین صفحه در دسترس می باشد نگاهی بیندازید خواهید دید که در تحلیل قبل انتظار داشتیم که بیت کوین در قالب یک روند نزولی تا حدود سطح 6357 دلار ریزش کند و پس از آن نیز یک فاز صعودی و اصلاحی تا حدود 9000 دلار را ایجاد کند. با پیشروی امواج نتیجه این شد که بیت کوین تا 6430 دلار (کاملاً نزدیک به تارگت نزولی آن) ریزش کرد و بعد از آن وارد یک فاز صعودی شد که از سطح مورد انتظار یعنی 9000 دلار نیز فراتر رفته است و به قیمت 10522 دلار نیز دست پیدا کرد.

در نتیجه می توان گفت که طبق تحلیل قبل بیت کوین سودی در حدود 6000 پیپ یا به صورت درصدی، سودی در حدود 85 درصد ایجاد شده است که سود قابل توجهی محسوب می شود. در ادامه وضعیت امواج را با اطلاعات جدید بدست آمده بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم از دیگر فرصت های معاملاتی این چارت استفاده کنیم.

شرح تحلیل بیت کوین شماره ۵ :

در ابتدا لازم است که برای درک بهتر و کامل تر تحلیل بیت کوین شماره ۵ تحلیل قبل این چارت را نیز بررسی کنید، چرا که در تحلیل قبل شمارش بلندمدتی این چارت (تایم فریم هفتگی) نیز ارائه شده است و تحلیلی که در این پست تقدیمتان می شود در واقع شمارش تایم روزانه می باشد که در آن موج (A) و (B) آبی رنگ از موج C بزرگ به رنگ قرمز را بررسی کرده ایم.

شمارش شاخه (A) آبی رنگ که در تصور تحلیل بیت کوین شماره ۵ مشاهده می کنید در تحلیل قبل شرح داده شده است اما در شاخه (B) آبی رنگ دو احتمال برای آن در نظر گرفته شده است. یک احتمال محتمل تر، وقوع یک الگوی دیامتریک برای این موج می باشد که می توانید کانال بندی و لیبل های آن را به رنگ سبز درون تصویر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که الگوی دیامتریک یک الگوی ۷ شاخه است که با حروف A تا G مشخص می شود. کانال بندی این الگو با خط ممتد مشخص شده است تا نشانگر سناریوی پراحتمال تر باشد.

احتمال دوم که ضعیف تر از احتمال اول است وقوع یک مثلث خنثی برای این موج می باشد که کانال بندی آن با خطوط نقطه چین مشخص شده است و لیبل های آن که از A تا E می باشد را هم می توانید به رنگ سبز در تصویر تحلیل بیت کوین شماره ۵ مشاهده کنید.

اما چرا احتمال اول یعنی وقوع یک الگوی دیامتریک برای این موج قوی تر است؟‌ به این دلیل که شاخه های A تا D که تا کنون رخ داده اند تشابه زمانی خوبی با یکدیگر دارند و این موضوع احتمال وقوع دیامتریک را افزایش می دهد. در هر صورت در حال حاضر به نظر می رسد که شاخه D سبز رنگ در قالب یک ترکیب دوگانه دیامتریک + فلت رخ داده باشد و هم اکنون در ابتدای موج E قرار داریم. اگر موج E یک شاخه نزولی جهت دار باشد می توان پی برد که الگوی دیامتریک در حال رخ دادن است اما اگر این شاخه یک الگوی غیر جهت دار شود می توان نتیجه گرفت که الگوی ما مثلث خنثی می باشد. برای واضح شدن این مفهوم می بایست خطوط صورتی رنگی که در تصویر تحلیل بیت کوین شماره ۵ برای امواج پیش رو رسم شده است را دنبال کنید.

تحلیل بیت کوین شماره ۵ | موج شماری Bitcoin به سبک نئوویو
BTCUSD NEoWave Analysis 05 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

با خاتمه موج D سبز رنگ از موج (B) آبی رنگ طبیعتاً باید انتظار موج E را داشت که می تواند یک الگوی ساید یا یک الگوی نزولی باشد. در هر دو حالت طبق تصویر تحلیل بیت کوین شماره ۵ انتظار داریم که قیمت فعلاً نزولی شود تا شاخه E شکل بگیرد. در این ریزش سطح 7500 دلار بسیار مهم است. اگر قیمت بیش از این سطح ریزش نکند و بالای آن باقی بماند می توان گفت که الگوی شاخه (B) آبی رنگ یک مثلث خنثی می باشد اما اگر این ریزش ادامه یابد و زیر سطح 7500 دلار تثبیت شود می تواند تا حدود 6000 دلار هم ریزش کند که در‌آن صورت الگوی موج (B) یک دیامتریک خواهد بود. پس موضوع مهم این است که در مقطع کنونی حتماً‌ به شدت و ضعف شاخه E توجه ویژه ای داشته باشید تا روشن شود که ساختار الگو کدام حالت خواهد شد.

لازم به ذکر است که ممکن است شاخه E آنقدر ضعیف رخ دهد که حتی به سطح 7500 دلار هم نرسد که در آن صورت می توان گفت که شاخه E مثلث خنثی به شکلی ضعیف در حال رخ دادن است و باید انتظار یک حرکت قوی برای شاخه (C) آبی رنگ را داشت. همچنین اگر حالت دوم یعنی الگوی دیامتریک رخ دهد پس از خاتمه موج E در حدود سطح 6000 دلار انتظار داریم که موج F یک حالت ساید گونه داشته باشد و تا حدود سطح کلیدیِ شکسته شده یعنی 7500 دلار بازگشت کند و پس از آن نیز یک شاخه نزولی دیگر با لیبل G برای تکمیل دیامتریک نیاز خواهد بود که انتظار داریم در حدود رتریس 62 درصد شاخه (A) یعنی 5655 دلار خاتمه یابد. البته امکان بریده شدن شاخه G و خاتمه آن در قیمت های بالاتر هم وجود دارد که باید نسبت به آن دقت نمایید. موجهای ذکر شده در تصویر تحلیل بیت کوین شماره ۵ با خطوط صورتی رنگ مشخص شده اند تا به راحتی بتوانید متوجه شرایط مورد انتظار شوید.

سطح 10600 دلار به عنوان سطح بی اعتباری تحلیل بیت کوین شماره ۵ در نظر گرفته شده است چرا که انتظار داریم موج D خاتمه یافته باشد و قیمت از این سطح بالاتر نرود. برای ورود به پوزیشن فروش نیز باید در حوالی قیمت های 9795 تا 9900 دلار (در صورت ضعیف بودن ساختار اصلاح در تایم فریم یک ساعته) به دنبال نقطه ورود گشت و حد سود اولیه هم نیز می تواند قیمت 8400 دلار و پس از آن همان سطح کلیدی 7500 دلار باشد و بعد در صورت شکست این سطح میتوان در حدود 6000 دلار به دنبال خاتمه موج E بود.

نکته آخر این که اگر الگو دیامتریک شد، پس از خاتمه موج E بهتر است صبر نمایید تا دیگر شاخه های دیامتریک ساخته شود و بعد به دنبال پوزیشن خرید برای صعود موج (C) باشید تا ریسک سرمایه گذاری تان کم باشد چرا که یک احتمال دیگر که باید مد نظر قرار داد این است که ممکن است الگوی اصلاحی موج (B) یک ایزومتریک نیز باشد که در آن صورت با رسیدن قیمت به حدود 6000 دلار این الگو خاتمه خواهد یافت و در نتیجه موج (B) نیز خاتمه یافته و وارد موج (C) آبی رنگ خواهیم شد می توان از شدت حرکتی که پس از خاتمه موج E رخ می دهد متوجه آن شد.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی نیز قرار گیرد.

توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
118 نظر
 1. کاظم معمار

  سلام ارشیا جان مثل همیشه عالی منتظر تحلیل های دیگه هستیم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام ممنونم. زنده باشید.

   1. SANA90

    جناب آقای رحیمی
    با عرض سلام و خداقوت
    من خیلی دوستدارم از بسته های آموزشی شما استفاده کنم ولی حقیقت قیمتها یه خورده برام سنگینه.
    امکان داره تخفیف بیشتری بدید.
    و اینکه کد.م بسته رو پیشنهاد می کنید. برای کسی که مقدماتی تکنیکال رو تا حدودی بلد باشه.

    1. ارشیا رحیمی

     سلام سلامت باشید. خرید یک آموزش در واقع سرمایه گذاری روی خودتان است و برگشت مالی ای که می تواند از آن حاصل شود اصلا قابل مقایسه با هزینه ای که می کنید نیست. چون در صورت تسلط به روش شما همواره درامد خواهید داشت اما فقط یک بار هزینه کرده اید. از طرفی قیمت این آموزش در وب سایت جناب نیلی ۱۱ هزار دلار است که می توانید حساب کنید چه رقمی خواهد شد. از این موضوع که بگذریم ما از چند سال پیش که قیمت ها در اثر تورم ۵ تا ۱۰ برابر شده اند سرجمع حساب کنید قیمت پکیج ها را بیش از ۳۰ ۴۰ درصد افزایش نداده ایم و همواره نیز تخفیف های زیادی اعلام کرده ایم در حالی که هزینه های انستیتو چندین برابر شده است. بنابراین امکان تخفیف بیشتر وجود ندارد و همین تخفیف ها نیز با درخواست همراهان ارائه می شود.
     اگر به تحلیل کلاسیک مسلط هستید می توانید از آموزش فیبوناچی تریدینگ و نئوویو استفاده کنید تا به سطح حرفه ای برسید.

 2. احسان چگنی

  داداش دمت گرم تحلیل کردی ولی رسیدن به اون نقطه غیر منطقی هست شما هاوینگ رو در نظر نگرفتی، روند شناهت بازار و تایم فریم ماهانه که در حال رشد هست به صورت کلی فکر نمیکنم زیر ۹۲۰۰ دلار بیاد و اینم تازه احتمالش کمه و روند همچنان افزایشیه

  تا ۱۲ الی ۱۳ هزار رو تاچ کنه بعد از هاوینگ کاهش قیمت تا محدوده ۱۰۰۰۰ دلار رو داریم و بعد از ۶ ماه افزایش شدید قیمت تا محدوده ۳۰ هزار دلار

  1. ارشیا رحیمی

   خواهش می کنم.
   بهتر است که هر چارتی را فقط بر اساس داده های خود چارت تحلیل کنیم و از دخالت دادن مسائل دیگر در روند تحلیل خودداری کنید چرا که باعث می شود شما با یک سناریوی از پیش تعیین شده به سراغ تحلیل بروید و تحلیل را آنطور که دوست دارید پیش ببرید. باید بدون قضاوت قبلی چارت را تحلیل کرد.
   تا کنون هم چارت مطابق با پیش بینی تا حدود ۹۹۰۰ دلار بالا رفت و بعد دچار ریزش شارپ شده است که می تواند یک سینگال مثبت مبنی بر صحت پیش بینی باشد. زمان بدهیم تا ببینیم کف قبلی شکسته می شود یا خیر که در آن صورت روند نزولی قوت خواهد گرفت.

 3. کاظم معمار

  سلام ارشیا جان به نظر میرسه با این نزولی که بیت کوین امروز انجام داد به راحتی به سطح ۷۵۰۰ دست پیدا کنه درسته؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   با قدرتی که در ریزش دیده می شود احتمال رسیدن به ۷۵۰۰ دلار زیاد است اما بهتر است که اول ببینیم واکنش قیمت به سطح ۸۴۰۰ دلار چیست. بعد می شود نظر دقیق داد.

 4. محمد

  سلام استاد وقتتون بخیر خوب هستید تحلیل جدید شاخص رو قرار نمیدید
  بعد از عبور از تارگت ۵۰۰

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   چرا انشالله به زودی بررسی می کنیم و تحلیل جدیدی ارائه می کنیم.

 5. ستونی

  سلام آقای رحیمی یک سوال درباره مثلث انبساطی وانقباضی داشتم
  آیا موج aوbوcوdاین مثلثها میتونه مثلث استخراجی یا خنثی باشه؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سوالات تخصصی را در تالار پشتیبانی مطرح کنید در خدمتتان هستیم.

 6. رضا

  داداش شما همون بورس را دنبال کنی سنگین تری.
  این نشد تحلیل که هر ۴ ماه یکبار بیایی و یه سری اعداد پرت و پلا بدی. بچسب به همون بورس عزیزم.

  1. ارشیا رحیمی

   داداش انشالله خدا شفات بده. تحلیل های بیت کوین ارائه شده کم سود دهی داشته ؟ همین تحلیل تا الان ۱۳۸۵۰ پیپ سود داشته گلم. احتمالاً‌ سواد نداشتید که تحلیل را بخوانید درسته؟
   برو عزیزم خدا روزیت رو جای دیگه بده. نیازی نیست تو سایت ما بچرخی و بیای پرت و پلا بگی!

 7. مهدی

  سلام.تحلیل عااالی بود تا حالا کامل طبق تحلیل پیش رفته. من ۹۸۰۰ فروختم الان روی ۸۵۵۰ خریدم . احتمال میدم زیر ۸۵۰۰ نره. ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید. بله احتمال این که از حدود قیمت ۸۵۰۰ برگشت موقتی به بالا داشته باشیم هست. اگر دیدید این برگشت قدرت چندانی ندارد از پوزیشن خرید خارج شوید زیرا احتمال ریزش بیشتر پس از این حرکت خیلی زیاد است.

 8. امین صفایی

  سلام استاد عزیز. مثل همه ی تحلیلاتون عالی.
  من زیاد نظر نمیدم ولی این سری واقعا ناراحت شدم که یک سری افراد چجوری به خودشون اجازه میدن بیان چرت و پرت بنویسن!
  خطاب به اون شخص: شما برو همون کانال های وی آی پی عضو بشو و سیگنال بگیر!! آخرشم میدونم کال میشی…
  من از شما بابت بی ادبی اون شخص عذر میخوام.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خیلی ممنونم بابت محبتتون.
   اختیار دارید شما بزرگوارید

 9. نیما

  سلام ارشیا جان به نظر میرسه با این واکنشی ضعیفی که نمودار به محدوده ۸۴۰۰داشته باز هم احتمال ریزش و رسیدن به تارگت ۷۵۰۰ بسیار بیشتر شودممنون میشم بررسی کنید
  باز هم بخاطر تحلیل عالیتون ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم. بله همینطوره. احتمالاً با اتمام استراحت در این ناحیه باز هم شاهد ریزش بیشتر خواهیم بود.

 10. کاظم معمار

  در جواب اون دوستی که انتقاد کردن

  دوست عزیز من اگه طلا رو روی تحلیل ارشیا زده بودم و کمی صبر داشتم که متاسفانه نداشتم الان میلیونر بودم

  متاسفم برات

  1. ارشیا رحیمی

   ممنون از شما جناب معمار عزیز

 11. نیما

  سلام ارشیا جان به نظرت برگشت از محدوده ۸۴۰۰ به سمت بالا تا چه عددی خواهد بود ممنون میشم بررسی کنید

  1. ارشیا رحیمی

   برگشتی که در کامنت های قبل مد نظر بنده بود انجام شد و تا ۸۸۰۰ شکل گرفت. اما در فاز ریزشی بعد از آن هم قدرت خوبی مشاهده نمی شود بنابراین احتمال دارد برگشت دیگری داشته باشیم که می تواند هر اندازه ای داشته باشد.حد ضرر مناسب در مقطع فعلی ۸۹۸۰ دلار است.

 12. نیما

  منظورم برگشت موقت از ۸۴۰۰ به سمت بالا بود چون میخواستم ریسک فری کنم و تا ۷۵۰۰ باهاش برم

  1. ارشیا رحیمی

   بله توضیح دادم خدمتتون در کامنت قبل.

 13. وحید

  سلام استاد رحیمی
  وقتتون بخیر
  استاد اگر شما قصد خرید داشتین توی چه قیمتی خرید میکردین؟ با توجه به نوسانات بازار؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر.
   با توجه به توضیحات تحلیل بنده فعلاً خریدار نیستم چون احتمال ریزش بیشتر هست. مگر این که احتمالات تغییر کند.

 14. رضا

  سلام ارشیا جان ب نظر میرسه در محدوده۸۴۰۰ تا ۸۶۰۰ نمودار داره یک مثلث کاهشی میزنه جهت ادامه روند ؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. با بلندتر شدن موج E نسبت به C در این ناحیه احتمال مثلث انقباضی کاهشی خط می خورد و احتمال ایزومتریک بودن ساختار بیشتر می شود.

 15. اسما

  اقای رحیمی ببخشین بنظرتون موج Eدر این محدوده تمام یا فته یا میتونه ریزش بیشتر تا حوالی۸۰۰۰ داشته باشیم

  1. ارشیا رحیمی

   خیر موج E هنوز تمام نشده و الان در موج d از E هستیم که می تواند تا حدود ۹۳۶۰ تا ۹۳۸۰ دلار رشد کند و پس از آن به احتمال قوی شاهد ریزش دوباره خواهیم بود.

 16. سعید

  سلام ضمن تشکر از تحلیل خوبتون به نظر میرسه بیت کوین داره وارد یک روند صعودی میشه میخواستم بدونم این مورد تایید میکنید یا خیر و اگر از نظر شما روند نزولی است برای دوستانی که جاموندند از گرفتن روند چه محدوده قیمتی را پیشنهاد میکنید جهت ورود به روند نزولی

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید. بله همینطوره با اصلاحی فرسایشی که بیت کوین ساخت نشان داد که قصد صعود دارد و به نظر در این فاز می تواند تا حدود ۹۳۶۰ تا ۹۳۸۰ دلار صعود کند. بعد از آن احتمالاً مجدد شاهد ریزش بیت کوین خواهیم بود و کف جدید ثبت خواهد شد. اما اگر در فاز صعودی بالاتر از قیمت های گفته شده حرکت کند احتمالا در موج E شاهد شکل گیری یک مثلث خنثی خواهیم بود که طبق آن دیگر نمی توان انتظار دیدن کف جدید در بیت کوین را داشت.

 17. یکتا خرازی

  سلام وقت بخیر به نظر شما چه زمانی به محدوده g و e می رسیم ؟
  و اینکه کرونا تاثیر منفی روی این پول داره درسته ؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   فعلا درون یک فاز صعودی از شاخه E سبز رنگ هستیم که مشخص می کند که سناریوی مثلث برای موج (B) آبی رنگ رخ خواهد داد یا سناریوی دیامتریک. فعلا به احتمال زیاد شاهد صعود تا ۹۳۶۰ الی ۹۳۸۰ دلار خواهیم بود و پس از آن باید دید که صعود ادامه پیدا می کند یا ریزش خواهیم داشت. این موضوع تکلیف را روشن خواهد کرد.

 18. حامد احمدی

  سلام جناب رحیمی وقتتون بخیر
  بسیار ممنون میشم نظرتون رو روی قیمت حدودی بیت کوین به دید یک الی یک سال و نیم دیگه بدونم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   در تحلیل شماره ۴ بیت کوین چشم انداز بلند مدتی بیت کوین ترسیم شده است که می توانید استفاده کنید.

 19. علیرضا

  استاد عزیز شما تو ابن قیمتها خریدار هستید ایا؟؟؟ لطف کنین بگین ممنون میشم ازتون یا بازم ریزش متصورین
  و ایا بنظرتون مثلث خنثی بنظرتون تموم شده

  1. ارشیا رحیمی

   با این شتاب ریزش خیر به هیچ عنوان خریدار نیستم بلکه فروشنده بوده ام تا کنون. اگر قرار باشد صعودی شکل بگیرید باید مدتی شاهد کف سازی و کاهش شتاب ریزش باشیم. بعید است که فعلا برگشت قابل توجهی رخ دهد مگر در حد اصلاح.

 20. shahresarnevesht

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد رحیمی.
  لطفا یه روش مطمئن برای خرید و فروش بیت کوین معرفی بفرمائید همونو انجام بدیم. با این سرعت ریزش خیلی زود به تارگت ۵۰۰۰ دلاری میرسه و باید خرید. من تو اینترنت سرچ کردم ولی اگر زحمتی نیست یه روشی که مطمئن هست بفرمائید که آنلاین بتونیم بیت کوین خرید و فروش کنیم.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید.
   اگر منظور شما این است که می خواهید از نوسانات قیمت بیت کوین استفاده کنید می توانید از بروکری مانند ربوفارکس استفاده کنید که چارت بیت کوین را هم داراست. اما برای خرید و نگهداری خود بیت کوین باید از کیف پولهای سخت افزاری یا تحت وب استفاده کنید.

 21. سجاد

  سلام جناب رحیمی لطفا الان بخریم یا بفروشیم.ساعت۲۳:۳۵
  ممنونم از راهنماییتون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. در تایم یک ساعته به پایین مقدار سرعت ریزش کم شده است اما هنوز در تایم ۴ ساعته یا روزانه اثری از کاهش سرعت نیست. لذا فعلا خرید با ریسک همراه است و بنده پیشنهاد نمی کنم. باید زمان داد تا سیگنال درست و حسابی برای خرید رخ دهد.

 22. سجاد

  ممنونم از اینکه جواب دادین.پس صبر میکنم.ا

  1. ارشیا رحیمی

   خواهش می کنم.

   1. سجاد

    سلام جناب رحیمی لطفا بفرمایید الان موقع خرید می‌باشد یا نه قیمت ۷۹۱۰.لطفا اگه براتون مقدوره راهنمایی بفرمایید.متشکرم از همکاری صمیمانه شما

    1. ارشیا رحیمی

     سلام. ببینید ما تحلیل را با توضیحات کامل ارائه کردیم و همه چیز مشخص است. الان روند بیت کوین به شدت نزولی است و بنده نمی توانم توصیه به خرید کنم. شاید بیت کوین از همین حدود برگردد و صعودی شود اما هنوز سیگنال مناسبی برای خرید وجود ندارد و خرید با ریسک همراه است. در صورت صعودی شدن چارت هم احتمالاً بیش از ۸۴۰۰ دلار افزایش پیدا نکند و محتمل است که صعود تا آن ناحیه کند و فرسایشی باشد.

 23. سجاد

  جناب رحیمی چطور میشه عضو یه بروکر برا ارز دیجیتال و فارکس شد؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و بروکر مطمئن معرفی نمایید.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. باید نام بروکر را سرچ کنید تا سایت بروکر را پیدا کنید سپس وارد سایت شوید و طبق توضیحاتشان یک اکانت بسازید. بروکرهایی که خیلی وقت هست با ایرانی ها کار می کنند معتبرتر هستند مانند آلپاری، فیبوگروپ، ربوفارکس و …

 24. اسما

  استاد عزیز با توجه به اینکه در محدوده حمایتی حجم حجم زیادی در معاملات دیدیم و از محدوده مذکور قیمت برگشت میتوان خرید کرد برا هلد کردن؟؟؟ متشکرم اگه جوا بدین چون به نظر دیگه کارکشن قیمتی در قالب موجe در حال تمام شدن است

  1. ارشیا رحیمی

   اگر دقت کنید چنین حجمی در انتهای فاز نزولی قبلی هم شکل گرفت و فقط یک اصلاح را ایجاد کرد. در مقطع فعلی هم ضعف در ریزش خیلی پدید نیامد و اصلاح فعلی هم نهایت تا ۸۴۰۰ خواهد بود به احتمال قوی. سیگنال خرید قوی ای هم هنوز رخ نداده است. حتی ممکن است تا آنجا هم صعود نکند.

 25. حامد

  با سلام

  دوست عزیز،نظرتونو راجع به از حالا به بعد بیت و مارکت کریپتو بگین،ممنون میشم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام احتمالاً ریزش بیت کوین در همین حوالی (با تلرانس ۵ درصد) محدود می شود اما با ریزشی سنگینی که اتفاق افتاد بیت کوین باید مدتی را به استراحت و ریکاوری بپردازد تا بتواند آماده صعود شود. در تحلیل ارائه شده هم بعد از چنین ریزشی که موج E دیامتریک را ایجاد کرده موج F و G پیش بینی شده که می تواند نقش همان منطقه استراحتی را برای بیت کوین داشته باشد.

 26. shahresarnevesht

  ایشالاه زنده باشی. اکثرا پیشبینیهات درسته. در مورد دلار هم خواهشا یه تحلیل بده از بهمن ۹۸ ۱ سال و ۲ ماه گذشته. بعدا خلنت و کرمان. ممنونم. من میخواستم بیخیال اینا بشم برم سراغ همین بیت کوین. ولی میترسم بروکرها کلاهبردار باشن. ازت سوال دارم:
  ۱. بیت کوین فیزیکی بخرم از یه صرافی؟
  ۲. همین خلنت و کرمان رو داشته باشم؟
  برم اکانت تو یه بروکر بسازم و تو ۵۰۰۰ دلار بیت کوین بخرم.
  همه جا تعریفتو کردم اکثرا مسخره میکنن نامردا. قبلا ۵ سال پیش که شاخص ۳۰۰هزارتایی رو پیش بینی کردی کسی مسخرت نکرد ولی الان تحلیل دلارتو مسخره میکنن.
  من فقط بهت میگم خسته نباشی و خدا پدر مادرتو بیامرزه که انقدر زحمت کشیدی برای کارت.

  1. ارشیا رحیمی

   زنده باشید. بزرگوارید. تحلیل دلار هم به زودی انشالله.
   ۱- به نظرم استفاده از نوسانات قیمت بیت کوین بهتر از خرید خودش باشد.
   ۲- خلنت و کرمان هم دیر و زود دارد اما سوخت و زود ندارد. به احتمال زیاد هفته پیش رو هفته بهتری برای هر دو سهم خواهد بود.
   عزیز دلید. شما بزرگوار هستید. ممنونم بابت حمایت شما برادر عزیز. انشالله همیشه شاد و سلامت باشید.

 27. هادی درویشی

  سلام جناب رحیمی، خسته نباشین. به معنای واقعی طوفان به پا کردین. زنده باد. خدا حفظتون کنه.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید. شما محبت دارید خیلی ممنونم. پاینده باشید انشالله.

 28. مرادی

  سلام جناب رحیمی ، ممنون بابت تحلیل خوب و دقیق شما در مورد بیت کوین ، لطفا تحلیل خودتون رو برای شرایط جدید بفرمایید و بیشتر در مورد بیت کوین تحلیل بگذارید ؟تشکر

  مرادی هستم از دوستان اقای غلامزاده

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید. در پاسخ به کامنت یکی از عزیزان عرض کردم که احتمالاً ریزش بیت کوین در همین حوالی (با تلرانس ۵ درصد) محدود می شود اما با ریزشی سنگینی که اتفاق افتاد بیت کوین باید مدتی را به استراحت و ریکاوری بپردازد تا بتواند آماده صعود شود. در تحلیل ارائه شده هم بعد از چنین ریزشی که موج E دیامتریک را ایجاد کرده موج F و G پیش بینی شده که می تواند نقش همان منطقه استراحتی را برای بیت کوین داشته باشد که بعد شاهد صعود آن باشیم.

 29. سینا

  واقعا دستمریزاد جناب رحیمی عجب تحلیلی کردین من روی تحلیلتون روی ۹۲۰۰ تا فروختم
  میخواستم بدونم به نظرتون کی دوباره شروع به رشد میکنه؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلامت باشید ممنونم.
   احتمالاً ریزش بیت کوین در همین حوالی (با تلرانس ۵ درصد) محدود می شود اما با ریزشی سنگینی که اتفاق افتاد بیت کوین باید مدتی را به استراحت و ریکاوری بپردازد تا بتواند آماده صعود شود. در تحلیل ارائه شده هم بعد از چنین ریزشی که موج E دیامتریک را ایجاد کرده موج F و G پیش بینی شده که می تواند نقش همان منطقه استراحتی را برای بیت کوین داشته باشد.

 30. محمد

  سلام ، امیدوارم پاینده و برقرار باشی لطفاً افکارت رو درگیر چرندیات حسودان نکن
  واقعا کارت حرف نداره به نظر من در هر تخصصی یکسری افراد متبحر و متخصص هستند . شما هم که از پیشبینی شاخص بالای سیصد هنگامی که شاخص حدود شصت هزار بود و من یاد ندارم کسی با این اطمینان از صعود شاخص صحبت بکنه تحلیل خیلی دقیقی از شاخص زدی. به جرات یکی از پنجه طلاهای تحلیل تکنیکال هستی.
  تنت سلامت قدم هات استوار کانون خانوادت شاد و پایدار

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید. ممنون بابت محبت شما.
   از این که پیگیر تحلیل ها هستید و همچنین بابت بازخورد مثبت شما بسیار متشکرم. انشالله همیشه شاد و سلامت باشید.

 31. سجاد

  سلام استاد کولاک کردین اگه بتونید برای ما که فنی نیستیم تحلیل ها رو روان تر و ساده تر بیان کنید دیگه حرف نداره.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام محبت دارید. چشم حتماً.

 32. اسما

  سلام استاد عزیز ببخشین الان دیگه یواش یواش باید منتظر وارد شدن به موجf باشیم طبق این تحلیل؟؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام با ادامه ریزش باید دیامتریک را با انحراف در نظر گرفت. تا وضعیت فعلی آرام بگیرد ببینیم چه چیزی درست است.

 33. محسن

  اقای رحیمی سلام خوبین
  یسوال داشتم بیت کوینی که من خریدم هر واحدی تقریبا روی ۱۰۳ میلیون بود پرسیدم چرا اینطوریه در سایتهای مختلف قیمتاش پایینتر
  گفت براساس خرید هر کسی قیمت هاش فرق داره
  میخواستم بدونم که درست میگن
  همچنین اگر سایتی که قیمت رو مشخصا بگه معرفی کنید بگید ممنون میشم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید. قیمت بیت کوین بر اساس صرافی های مختلف فرق داره. در اساس تریدینگ ویو میتونید قیمت بیت کوین رو به تفکیک مشاهده کنید.

 34. هانی هژبر

  سلام جناب رحیمی. ممنون بابت تحلیل های عالی.
  به نظر شما تکمیل موج F و G چقدر زمان میبره؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   با ادامه ریزش در موج E سبز رنگ باید الگوی دیامتریک را با انحراف در نظر گرفت. وضعیت فعلی آرام شود تحلیل جدید ارائه خواهیم کرد.

 35. rkbehzad

  سلام و درود فراوان بر استاد رحیمی

  “رسیدن به درجه استادی در روش نئوویو برای باقی عمرتان کفایت میکند.”

  واقعا دست مریزاد
  خیلی متشکر و ممنونم از تحلیلهای زیبا و بیان شیوای شما

  نکته ای که وجود داره اینه که به جهت هم افزایی خیلی خوبه که مطالب وانتقادهای دوستان رو در سایت قرار میدید و پاسخگو هستید،ولی واقعا آیا نیازی هست که درگیر کامنتهای مغرضانه یک سری از دوستان که صرفا قصد تخریب دارند بشید و وقت و انرژی با ارزش که باعث پیشرفت و حتی سودرسانی به سایرین هست رو صرف چنین کاری کنید؟
  دانشجو و معامله گر بی غرض به راحتی با مقایسه و دنبال کردن تحلیلها و روش افراد و اساتید میتونه روش درست و غلط رو تشخیص بده،خداروشکر تحلیلهای شما و اساتیدی که با این روش تحلیلهای زیبا انجام میدن و همگی آموزش شما رو سرلوحه کارشون قرار دادند به خودی خود گویاست
  روی سخنم با اون دوستان مغرضه،اختلاف نظر در همه چیز هست و عدم قطعیت حتی در فیزیک کوانتوم وجود داره ، ولی راهش بی اخلاقی و تخریب نیست،خیلی راحت تره:

  ” گر تو بهتر میزنی ، بستان ، بزن ”

  مجددا تشکر میکنم از به اشتراک گذاشتن “رایگان” تجربیات و تحلیلهاتون

  1. ارشیا رحیمی

   درود بر شما
   زنده باشید خواهش می کنم. شما بزرگوارید.
   بنده دوست ندارم درگیر چنین مسائلی بشوم ولی بعضی افراد بدون بررسی کامنتی قرار می دهند که مجبور به پاسخ هستیم. این دوستان اگر اهل بررسی بودند خود به خود متوجه می شدند که چه کاری انجام شده و حرف مغرضانه شان بی اساس است ولی متاسفانه اهل بررسی نیستند.
   بله واقعاً اگر کسی فکر می کنه بهتر می تواند تحلیل بزند راه باز است بیاید این کار را انجام دهد. ما هم استفاده خواهیم کرد. تحلیل نانوشته غلط ندارد!
   زنده باشید خواهش می کنم. ممنون از محبت شما.

 36. علی

  تحلیلتون فیل شد بیت ۳۸۵۰ دلار :) از قدیم گفتن جوجه رو آخر پاییز میشمارن

  1. ارشیا رحیمی

   اینم از اون حرفا بود! قیمت از ۹۹۰۰ که در تحلیل گفته شد شروع به ریزش کرد و تا هدف تحلیل ریزش کرد. چطوری فیل شد؟ اگر الگوی پیش بینی شده را می گویید که نیازی به احقاق جز به جز یک الگوی پیش بینی شده نیست. موج شماری به روش نئوویو یک روش داینامیک است و با پیشرفت امواج باید تحلیل خود را به روز کرد. مهم این است که تحلیل با سود همراه بوده است و تارگت هم که تاچ شد.
   موضوع اصلی این است که بعضی دوستان زمانی که قیمت ۹۹۰۰ دلار بود ریزش را بعید می دانستند و به ما توهین می کردند. اما دیدیم که هیچ چیز بعید نیست.

 37. سعید

  سلام و درود بر شما استاد رحیمی
  استاد واقعا دست مریزاد.
  من در تریدینگ ویو وقتی رو تحلیل شما پلی می کردم میدونستم که دقیق هست
  بخاطر همین دست نگه داشته بودم برای خرید.
  استاد حرکت بعدی چگونه خواهد بود ؟

  1. ارشیا رحیمی

   درود بر شما زنده باشید. شما محبت دارید.
   به نظر میاد که بیت کوین آماده صعود تا حدود ۶۵۰۰ الی ۷۰۰۰ دلار شده باشد. اما احتمالاً‌ بعدش مجدد شاهد نزول ضعیف دیگری خواهیم بود. هنوز نمی توان گفت که ساختار روند نزولی به پایان رسیده است.

 38. اسما

  ببخشین استا تخفیف دوره هاتون تا عید هستش؟؟؟ یا تمومه

  1. ارشیا رحیمی

   تا دیروز زمان داشت که به پایان رسید.

 39. صدف

  سلام استاد خسته نباشید
  با توجه به وضعیت موجود دینا و ویروس کرونا و همچنین ریزش بازار های جهانی و حجم معاملات بالا در بیت کوین به نظر شما آیا قیمت پایین تر از این سطح هم میبینه و آیا ممکنه فعلا رشدی در کار نباشه فعلا؟
  باتشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید. بیت کوین می تواند رشد کند اما الان رشد محدودی خواهد داشت و باید نوسانات قیمتی متعددی را تجربه کند و شرایط مناسبی رخ دهد تا بتواند برای آینده آماده رشد درست و حسابی شود.

 40. حمید

  سلام و درود و تشکر از زحمتهای شما
  استاد عزیز ممکن نیست این یه فلت باشه نه دیامتریک .که این ریزش موج c باشه؟

  1. ارشیا رحیمی

   درود بر شما خواهش می کنم.
   در آن صورت موج A را اگر بخواهیم با موج B هم درجه بدانیم مشکل درجه ایجاد خواهد شد. ضمن این که فلت از نوع کشیده خواهد شد که وقوعش در این جایگاه غیر منطقی است.

 41. حمید

  سلام و درود و تشکر از زحمات شما
  استاد عزیز آیا امکان دارد که این ریزش موج cاز یک فلت باشد؟
  و اصلا ما داخل یک در کمترین نباشیم
  ممنون از راهنمایی شما

  1. ارشیا رحیمی

   درود بر شما خواهش می کنم.
   خیر فکر نمی کنم. در این صورت شمارش مشکلات متعدد خواهد داشت.

 42. مستانه

  استاد عزيز سلام خدا قوت واقعا تحليل بيت کويينتون عالي بود به خيلي ها ميگفتم استاد رحيمي تحليل کردن تا ۵۰۰۰ مياد پايين و با اينکه قديمي بودن توي اين کار ولي ميگفتن امکان نداره واقعا کيف کردم از تحليلتون

  استاد جان دوتا مورد
  ۱- نظرتون راجب دماوند چيه؟( ميدونم بايد تحليل کنيد ولي اگر امکانش هست همينطور در حد ۳ ۴ دقيقه وقت بزاريد و نظرتون رو بگيد )
  ۲- شما سهم هاتون رو بر چه اساس انتخاب مي کنيد يعني شناساييتون چطوره ؟ شانسي پيدا ميکيند ؟ فيلتر نويسي و حجمشون ؟ يا کلا چون مدت زيادي توي بازار بوديد اشراف زيادي داريد روي همه سهم ها ؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید. خواهش می کنم. بزرگوار هستید.
   ۱- دماوند احتمالاً در حال ایجاد یک فلت هست که الان در موج B این فلت قرار دارد و یک ریزش برای ایجاد موج C نیاز دارد. (البته تحلیل چشمی است و درصد اطمینان پایین).
   ۲- بنده ابتدا می بینم که یک گروه بورسی مدتی هست رشدی نکرده و به سراغ سهم های همان گروه می روم. بعد بررسی می کنم ببینم در سهم های لیدر آن گروه آیا الگویی در حال تکمیل هست یا خیر. اگر باشد مشخص می شود که آن گروه به زودی رشد خواهد کرد. در نتیجه سهم های آن گروه را با دقت بیشتری بررسی می کنم تا مشخص شود که کدام یک چارت بهتری برای ترید دارد.

 43. سجاد پیامی

  سلام آقا ارشیا به نظرتون این تحلیل در مورد بیتکوین الان فیلد شده؟ چون قیمت خیلی ریزش کرد و به نظرتون چجور میشه. اگه میشه تحلیل در مورد ریپل هم بزارید چون موج شماریش خیلی سخت شده واقعا

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. فعلا باید بر اساس همین تحلیل جلو رفت فقط دیامتریکی که دیده شده دارای انحراف به سمت پایین خواهد بود. ریپل هم چشم.

 44. شاهرخ

  سلام ودرود بر استاد رحیمی عزیز
  امکان هست یه تحلیل جدیدی از بیت کوین همراه با نمودار بگذارید؟ ممنون می شوم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم. تا وضعیت بهتر روشن شود بعد تحلیل جدید خواهیم داشت.

 45. عباس

  الان کجای تحلیل اشاره به قیمت ۳۵۰۰ دلار شد ؟! شما نهایتش تا ۶۰۰۰ گفتین!!

  1. ارشیا رحیمی

   ما حالت نرمال هر الگو را در نظر می گیریم و چشم انداز پیش رو را بر اساس آن ترسیم می کنیم. امواجی که رخ می دهد ممکن است به همان شکل نرمال در آیند یا این که با نشان دادن ضعف اصلاً‌به تارگت نرسند یا برعکس با نشان دادن قدرت از تارگت گفته شده فراتر روند. مهم این است که نقطه ورود مناسب را بر اساس تحلیل بیابیم و مسیر را حدوداً درست تخمین بزنیم تا یک معامله موفق داشته باشیم. بر اساس این تحلیل هم نقطه ورود با دقت ارائه شد و تارگت هم تاچ شد. الگو نیز همچنان معتبر است.
   در ثانی در تحلیل کف سطح حمایتی ۵۲۷۴ دلار است که در تصویر مشخص است. بیت کوین هم تا ۳۹۲۵ دلار ریخت نه ۳۵۰۰ تومان.

 46. سجاد پیامی

  و اینکه میشه دیدتون رو راجع به ریپل واسه ی سرمایه گزاری ۲ تا ۳ ساله بگید؟

  1. ارشیا رحیمی

   هنوز روی تحلیل ریپل به قطعیت نرسیده ام اما به احتمال زیاد یک تا سه ماه دیگر قیمت و الگوی آن برای سرمایه گذاری جذاب می شود.

 47. سجاد

  سلام استاد گرامی.
  امیدوارم در این اوضاع نابسامان درد آلود صحیح و سلامت باشید.
  استاد گرامی با عرض پوزش میشه بفرمایید الان میشه بیت خرید یا موقع فروشه؟تاریخ امروز ۱۲/۲۷ و قیمت حوالی ۵۲۰۰…..۵۳۰۰ می‌باشد.لطفا به زبان فنی نباشه ممنونم سلامت باشید.
  لطفا در خانه بمانید.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید. ممنونم بابت محبت تان.
   خیر فعلا برای خرید زود است و باید اجازه داد که الگوی دیامتریک کامل شود. با این شتاب ریزش خرید پر ریسک است. مگر این که بخواهید نوسانات کوتاه مدتی بگیرید.

 48. محمد

  با سلام جناب ارشیا خواهشمند است در خصوص مطالب و تحلیلات ارسالی بخصوص در “کانال تلگرامی” بعلت رفع شبهه خوانندگان و اعضا در خصوص مطالبی که مطرح و یا پیش بینی کرده اید از ویرایش پستها حتی المقدور خودداری نمایید همچنین عکس چارت های تحلیلی رو بعلت عدم امکان ویرایش در تلگرام و این که در آینده سندی بر تحلیل های گذشته جنابعالی باشد نیز قرار دهید و اینگونه نباشد که در حال حاضر در تلگرام مطالب شما مملو از ویرایش متنی و صرفا لینک تحلیل و ارجاع به سایتی که همواره بقول شما آپدیت می شود و بقول بنده ویرایش پذیر هست باشد.
  البته در تخصص و دانش شما شکی نیست ولی در مطالب ارسالی به این گونه ارسال متاسفانه هست!
  صرفا نقدی از طرف یک مخاطب در جهت اصلاح ساختاری بر مبنای مخاطب محوری و اطمینان قلبی بیشتر هرچند که هر تحلیلی صرفا یک احتمال بیشتر است و این قیمت است که مسیر خودرا تعیین خواهد کرد نه این که قیمت مجبور به حرکت در مسیر تحلیل شده باشد.
  با تشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   دوست عزیز مطلبی که پابلیک می شود و در معرض دید همگان قرار می گیرد را مگر می شود به راحتی ویرایش کرد؟ شما اگر در خصوص چیزی شک دارید می توانید از هر مطلبی که منتشر می کنیم یک اسکرین شات بگیرید و یا تصویر تحلیل را به راحتی ذخیره کنید. ضمن این که امکان پرینت گرفتن از تحلیل ها نیز وجود دارد. از طرفی تحلیل هایی که منتشر می کنیم فورا توسط افراد بسیاری در سایت ها و گروه های تلگرامی به اشتراک گذاشته می شود و ما نیز احمق نیستیم که با آبروی خودمان بازی کنیم و مطلبی از گذشته را ویرایش کنیم. اگر گاهی ویرایشی انجام شده صرفا در حد اصلاح غلط املایی بوده است یا تعویض بنر تحلیل و هیچ مورد دیگری برای ویرایش هرگز رخ نداده است. در تلگرام هم ویرایش یک پست مدت زمان محدود دارد و بعد از مدتی نه می شود مطلبی را حذف کرد نه می شود ویرایش کرد.
   مطمئن باشید اگر تاکنون چنین کاری صورت گرفته بود افراد زیاد هستند که منتظر هستند تا چنین چیزی را ببینند و با آبروی ما بازی کنند اما ما هرگز چنین آتویی دست آنها نخواهیم داد چون به کارمان اعتقاد و اطمینان داریم و همین اطمینان باعث شده بدون هیچ تبلیغات و هیچ تبادلی در تلگرام روز به روز به مخاطبان ما اضافه شود.

 49. محمد

  سلام اقای رحیمی
  نمیدونم درسته این صحبتامو اینجا باهاتون بزنم یا خیر
  ولی انصافا من قبل اینکه ویدیو آموزشیتونو بخوام بگیرم خواستم چندتا خرید بزنم باهاتون تا درستی یا نادرستی و مقدار خطای تحلیل هاتونو متوجه بشم
  من خکاوه، فلوله قبلا و بیت کوین چندروز پیش تو حمایتی ک اعلام کردید باهاتون خریدم متاسفانه هر ۳ خریدم ابتدا در سود و بعد ضرر حاصل شد و تحلیلهاتون فیلد شد و اعتمادمو بهتون از دست دادم متاسفانه
  فقط خواستم بدونید نیت دیگه ای ندارم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   دوست عزیز هر سه تحلیل خکاوه و فلوله و بیت کوین با سودهای عالی همراه بوده اند. در مورد بیت کوین هم بنده اصلا به یاد ندارم گفته باشم بیت کوین بخرید و حتی چندین بار هم در کامنت ها سوال شد که خرید کنیم یا نه و بنده توضیح به خرید نکردم. لطفا ابتدا نحوه استفاده از یک تحلیل را یاد بگیرید و بعد کار ما را ارزیابی کنید. هر تحلیل یک قیمت خرید دارد یک تارگت احتمالی و یک حد ضرر. شما ببینید چند درصد تحلیل ها حد ضرر خورده اند. ۹۵ درصد تحلیل ها به لطف خدا با سود همراه بوده اند و این با بررسی تحلیل ها کاملاً مشخص است. این یک ادعا نیست بلکه یک امر اثبات شده در طول چندین سال است.

 50. امین رحیمیان

  با سلام خدمت شما استاد امیدوارم در این شرایط سالم و سلامت باشد

  با توجه به انکه یک ریزش سنگین و تا محدوده ۳۸۰۰ دلار داشته ایم و اینکه تقریبا از ساختار نرم و برجسته دیامتریک جدا شدیم به شخصه احتمال مثلث انبساطی را برای این شرایط بیشتر میدهم و این ریزش سنگین, موج E از این مثلث بود که طبق قوانین باید زمان زیادی برای این موج صرف شود و کف سازی کند …. و بعد آن چون تارگت ۳۰۰۰۰ دلاری برای این ارز متصوریم و همچنین با فرض در نظر گرفتن این مثلث باید موج E را در زمان زیادی(پسا الگویی مثلث انبساطی) شاید حدود ۳۵۰ روز کاری طی کند و به تارگت ۳۰۰۰۰ دلاری برسد

  و همچنین این مثلث انبساطی در قالب موج B از ساختار بزرگتر که فلت است گسترش می یابد و موج C این فلت که کشیده است تا محدوده ۳۰۰۰۰ و ۴۰۰۰۰ دلار خواهد رفت

  ممنون میشم اگر نظر بنده را بررسی کنید
  با تشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید خواهش می کنم.
   اگر بخواهیم الگو را مثلث انبساطی در نظر بگیریم باید در موج B آن یک مثلث انقباضی در نظر گرفت که می دانیم یک مثلث انقباضی نمی تواند در یک مثلث انبساطی رخ دهد. از طرفی موج B از یک فلت کشیده نمی تواند یک مثلث انبساطی باشد چون پسای یک مثلث انبساطی نمی تواند یک حرکت کشیده باشد.
   بنابراین بنده فعلاً نظرم روی همین دیامتریک است اما با ریزش بیشتر موج E باید دیامتریک را دارای انحراف نزولی در نظر گرفت.

 51. مهسا

  با سلام. میخواستم بپرسم برای خرید و فروش بیت کوین و ارزدیجیتال با توجه به شرایط تحریم و امکان بلوکه شدن پول ها؛ شما کدوم صرافی هارو پیشنهاد میدین؟؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام بنده اطلاعات کافی در این زمینه ندارم که بتوانم راهنمای خوبی برای شما باشم. شخصا ترجیح می دهم به جای خرید بیت کوین و نگهداری آن در کیف پول فقط از نوسانات قیمت آن استفاده کنم که این کار نیز از طریق بعضی بروکرها امکان پذیر است.

 52. سجاد

  سلام سال نو مبارک امیدوارم سالی سرشار از کامیابی و سلامتی داشته باشید.استاد الان وقت مناسبی برا خرید بیت هست؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید. سال نو شما هم مبارک باشه و انشالله که سال خوبی پیش روی شما و همه هموطنان باشه.
   در خصوص بیت کوین هم عرض کنم که به نظر می رسد این چارت فعلا در حال ساخت موج F دیامتریک باشد و بخش عمده صعودی این موج را ساخته است که در کامنت ها نیز به حدود آن اشاره کردم. برای این که خرید مطمئنی داشته باشید بهتر است صبر کنید تا موج G دیامتریک نیز شکل بگیرد و بعد اقدام به خرید کنید.

 53. محسن

  سلام عرشیا جان لطفا آپدیت بیت کوین را تحلیل میزنید؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. تحلیل بیت کوین خیلی وقت نیست که ارائه شده است و در حال حاضر اولویت با تحلیل چارت های دیگر است. در خصوص امواجی که در چارت بیت کوین شکل گرفته نیز توضیحات لازم را در کامنت ها عرض کرده ام.

 54. هومن

  جناب رحیمی
  ضمن سلام و تبریک سال نو همراه با آرزوی بهترین ها
  سوالی که داشتم اینکه دنبال بروکر معتبری میگردم که بشود از ایران با حساب سنگین کار کرد برای ترید کریپتو و فارکس و خیال آدم از حفظ و برداشت سرمایه راحت باشه
  اگر لطف کنید راهنمایی فرمایید که معمولا حرفه ای ها در ایران با چه بروکری کار میکنند ممنون میشوم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید سال نو شما هم مبارک.
   باید با بروکرهایی که سابقه طولانی تری در کار با ایرانی ها دارند کار کنید مثل آلپاری، فیبوگروپ، ربوفارکس و … البته بررسی میزان اعتبار آنها بر عهده خودتان باشد. ما مسئولیتی در خصوص هرگونه مشکل احتمالی نداریم.

 55. هانی هژبر

  سلام جناب رحیمی. سال نو مبارک. آیا لزوما کف موج G باید برابر یا پایینتر از کف موج E باشد؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سال نو شما هم مبارک.
   خیر الزامی نیست موج G می تواند یک موج بریده باشد که از کف موج E هم عبور نکند و حتی کمتر باشد.

 56. هومن

  سلام جناب رحیمی
  بنظرتون ما الان در موج عا از اف دیامتریک هستیم یا موج سی از اف؟
  با تشکر فراوان

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم. اینطور که پیداست اصلاح این چارت به شکل یک مثلث یا ایزومتریک یا دیامتریک در حال گسترش است که الان در موج E آن قرار داریم.

 57. AliREza

  سلام آقا ارشیای گل گلاب
  امیدوارم حال همکار و تحلیلگرمون عالی بوده باشه
  واقعا شد همونطور که باید میشد
  من که تو زمینه پرایس اکشن حرفه‌ای و گن فعالیت دارم تا به حال چنین تحلیل دقیقی ندیده بودم که اینجوری درست اتفاق بیفته
  اگر امکانش هست این تحلیل رو هم آپدیت کنید تا واقعیت ها برامون روشن بشه
  من فک میکنم تا ۲۶۰۰$ نزولی بشه نظر شما چیه؟
  امکان داره باز هم ریزش کنه ارشیا جان؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید خواهش می کنم شما محبت دارید.
   فرصت بشه چشم. وقتی موج F دیامتریک تکمیل بشه راهی موج G خواهیم شد که یک موج نزولی است. این موج هم می تواند بریده شود و کف جدیدی ایجاد نکند و همین می تواند از انتهای موج E عبور کند و قیمت های پایین تری را ثبت کند. در این مقطع این موضوع قابل پیش بینی نیست و باید زمان بدهیم که موج F کامل شود و قدری از موج G شکل بگیرد تا بتوان در مورد آن اظهار نظر کرد.

ارسال یک نظر

_ لطفاً فقط دیدگاهی در رابطه با همین مطلب بنویسید.
_ دیدگاه خود را به فارسی تایپ نمایید. دیدگاه‌های فینگلیش بررسی نخواهند شد.
_ دیدگاه‌های حاوی تبلیغ، بک لینک یا کلمات توهین آمیز حذف خواهند شد.
ـ دیدگاه هایی که نام و ایمیل نامعتبری داشته باشند حذف خواهند شد.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.