تحلیل اتریوم شماره ۲ | موج شماری نئوویو ارز دیجیتال Ethereum

فراهم شدن موقعیت خرید

3.6k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل اتریوم شماره ۲ که درخواست های بسیاری برای بروزرسانی تحلیل چارت این ارز دیجیتال دریافت کرده بودیم و امیدواریم بتوانیم در این پست تحلیل خوبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. قبل از ارائه تحلیل اتریوم شماره ۲ اجازه دهید بررسی ای داشته باشیم بر نتیجه تحلیل قبل این چارت و در خصوص بازدهی ای که این تحلیل به دنبال داشته است شرح کوتاهی داشته باشیم. با ماه همراه باشید.

نتیجه تحلیل شماره ۱ اتریوم :

چنانچه در تحلیل قبل این چارت مشاهده کردید انتظار ریزش اتریوم تا قیمت 90 الی 77 دلار را در قالب یک الگوی دیامتریک داشتیم و با گذر زمان مشخص شد که این ریزش مطابق با انتظار تا سطح 80 دلار شکل گرفت و هدف نزولی مدنظر تاچ شد. البته الگویی که این ارز برای ریزش انتخاب کرد یک ایزومتریک بود نه دیامتریک. در هر صورت با این ریزش تا تارگت مد نظر 900 پیپ سود ایجاد شد. سطح مد نظر در تصویر تحلیل اتریوم شماره ۲ مشخص شده است تا بتوانید تاچ شدن و برگشت قیمت از این سطح را به راحتی مشاهده کنید.

پس از این ریزش نیز انتظار یک صعود زمانگیر تا سطح 420 دلار را داشتیم که طبق انتظار صعود مد نظر شکل گرفت و تا قیمت 363 دلار نیز شاهد بالا آمدن قیمت بودیم و با ظاهر شدن نشانه های ضعف در روند صعودی شاهد خاتمه روند بودیم و در این شاخه نیز حدود 2820 پیپ بازدهی طبق تحلیل ایجاد شد.

اما باز هم مطابق با تحلیل مشاهده می کنید که پس از خاتمه موج B انتظار یک ریزش در قالب موج C را داشتیم (لیبل آن به رنگ قرمز در تحلیل قبل قابل مشاهده است) تا حداقل یک الگوی سه موجی ABC تکمیل شود و هم اکنون بعد از گذشت چندین ماه از تحلیل مشخص است که این ریزش هم مطابق انتظار شکل گرفته است و تا کنون حدود 2450 پیپ سود نیز از این ناحیه ایجاد شده است. 

نتیجه این که مطابق با تحلیل اول اتریوم سودی معادل 6170 پیپ ایجاد شده است که اگر معامله گران با احتساب میزان حرکتی که برای تریگر گیری تلف می شود، 5500 پیپ از این سود را هم دریافت کرده باشند باز هم عدد بسیار بزرگی است و نشان می دهد که یک تحلیل نئوویوی صحیح می تواند به چه میزان به یک تریدر کمک کند تا به اهداف مالی خود برسد و مدت ها از تحلیل های پیاپی بی نیاز خواهد بود، چنانچه که تحلیل قبل اتریوم به مدت ۱ سال است که به درستی مسیر را به ما نشان داده است. از این روست که با چندین سال تحقیق و پژوهش در زمینه بازارهای مالی با اطمینان به همراهان خود پیشنهاد می کنیم که روش نئوویو را برای تحلیل گری برگزینند.

شرح تحلیل اتریوم شماره ۲ :

با تفاسیری که از تحلیل قبل اتریوم به استحضار شما عزیزان رسید و با مشاهده تصویر تحلیل اتریوم شماره ۲ مشخص است که این چارت طبق تحلیل قبل حرکت کرده است و تا کنون سه شاخه ABC به رنگ آبی مطابق با تحلیل قبل ساخته شده است و الان نیز به نظر می رسد که در انتهای شاخه سوم یعنی شاخه (C) هستیم. این شاخه به احتمال قوی یک ساختار ترکیبی دوگانه از جنس دیامتریک + مثلث ریورس انقباضی دارد که هم اکنون در شاخه D از مثلث ریورس انقباضی هستیم که با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ در تصویر تحلیل اتریوم شماره ۲ قابل مشاهده است.

همچنین ساختار دو شاخه (A) و (B) را هم برای شما عزیزان با لیبل ها و کانال بندی های سبز رنگ مشخص کرده ایم تا مشاهده کنید که این چارت با چه الگوهایی شاخه های مذکور را ایجاد کرده است. آنطور که از تصویر تحلیل اتریوم شماره ۲ نیز پیداست شاخه (A) یک الگوی ایزومتریک است و شاخه (B) نیز یک ترکیب دوگانه دیامتریک + فلت. پس تا اینجای کار سه شاخه اصلاحی پشت سر هم داریم که نمی توان آنها را یک الگوی زیگزاگ یا فلت در نظر گرفت در نتیجه بر اساس میزان برگشتی که امواج برای شاخه قبل از خود تاکنون رقم زده اند و بر اساس احتمالات موجود، به نظر می رسد که الگوی درجه بالاتر یک مثلث انقباضی باشد که می توانید در تصویر تحلیل اتریوم شماره ۲ آن را با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشاهده کنید.

تحلیل اتریوم شماره ۲ | موج شماری نئوویو ارز دیجیتال Ethereum
Ethereum NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

اگر تحلیل ما در خصوص ساختار شاخه نزولی آخر چارت یعنی شاخه (C) صحیح باشد پس باید انتظار داشت که اتریوم مدتی را در حوالی قیمت های فعلی نوسان کند تا مثلث کوچکی که در انتهای شاخه (C) با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص کرده ایم کامل شود و شرایط برای صعود قیمت مطابق با تصویر تحلیل اتریوم شماره ۲ فراهم شود. میزان نوسانات مورد انتظار برای تکمیل این مثلث کوچک را می توانید از روی تصویر متوجه شوید. 

پس از آن طبق تصویر تحلیل اتریوم شماره ۲ یک صعود در قالب موج (D) را انتظار داریم اما برای صعود پیش رو بر اساس اصل تناوب نباید انتظار یک حرکت شارپ را داشت بلکه به احتمال قوی با یک حرکت رفت و برگشتی به شکل فلت رو به رو خواهیم بود که می تواند تا تارگت پیش روی خود یعنی سطح 257 تا 281 دلار صعود کند. صعودی که به احتمال قوی زمانگیر هم خواهد بود. پس از آن نیز واضح است که انتظار یک ریزش برای شکل گیری شاخه (E) را داریم تا مثلث آبی رنگ بزرگ کامل شود و اتریوم بتواند وارد یک صعود از درجه بالاتر شود که قادر خواهد بود از سقف ماژور چارت نیز عبور کند.

حد ضرر این تحلیل سطح 99 دلار در نظر گرفته شده است که با مقایسه میزان حد ضرر با میزان حد سود مشخص است که تقریباً ریوارد به ریسک خوبی در این ناحیه از چارت وجود دارد و البته می توان با شکل گیری کامل مثلث سبز رنگ و تکمیل شاخه (C) و حصول اطمینان از صحت تحلیل، حد ضرر را به زیر آخرین کف از شاخه (C) ارتقاء داد تا ریوارد به ریسک تحلیل توجیه پذیری بیشتری پیدا کند.

امیدواریم این تحلیل مورد توجه و استفاده همراهان عزیز قرار گیرد.

اطلاع از
26 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
امیر خاکپور

سلام وقت بخیر. به نظر اتریوم با کمی تغییر در ساختار مثلث در حال ساخت لگ e است.ممنون میشم نظرتون رو بدونم.

امیر خاکپور

سلام .وقت بخیر .جناب رحیمی به نظر اتریوم با شکست 360$ (که در تحلیل شما فکر میکنم سقف a مثلث هست) از دیدگاه تکنیکال کلاسیک .وارد یک روند صعودی پایدار خواهد شد؟میخاستم نظرتون رو بدونم.با تشکر از شما.

هانی هژبر

سلام استاد. میدونم مشغله زیادی دارین. ولی با توجه به زمان زیادی که از آخرین تحلیل اتریوم میگذره میخواستم خواهش کنم آپدیت بفرمایید. با سپاس

عماد

استاد خسته نباشید چارت اتریوم رو میخام بذارم تو موتیو ویو از کجا میتونم بدستش بیارم

اسما

سلام استاد بنظر باید در یک پترن دیامتریکال باشیم که بعد از زدن کف مثلث؟؟؟

امیر خاکپور

سلام وقت بخیر.جناب رحیمی متاسفانه اتریوم حمایت 180$ که در تحلیل به عنوان کف مثلث ذکر شده بود رو از دست داد.الان باید چیکار کرد؟بروزرسانی میکنید تحلیل رو؟

هومن

استاد سلام
آیا امکان دارد بجای مثلث انقباضی مثلث خنثی (انقباضی) داشته باشیم؟
با تشکر

مشاهده دیگر مطالب

See other content