دانلود نرم افزار داینامیک تریدر

دانلود فایل

توضیحات

در این پست لینک دانلود نرم افزار داینامیک تریدر در نسخه های مختلف را برای کاربران گرامی انستیتو ایران نئوویو قرار داده ایم.

نرم افزار داینامیک تریدر یا Dynamic Trader کاری از شرکت داینامیک تدریدر که متعلق به آقای ماینر ابداع کننده‌ی سبک داینامیک تریدینگ می باشد است. این نرم افزار بیشتر در زمینه تحلیل تکنیکال به سبک فیبوناچی تریدینگ و یا داینامیک تریدینگ که سبک مخصوص آقای مایتر می باشد مورد استفاده قرار می یگرد. سبک داینامیک تریدینگ آمیزه ای از ابزارهای فیبوناچی در حوزه قیمت و زمان می باشد و همچنین دارای ابزارهای پیشرفته در زمینه تحلیل زمانی چارت های قیمت نیز هست.

از طرفی این نرم افزار دارای پنل لیبل گذاری امواج الیوت به شکلی انعطاف پذیر و کامل می باشد و همچنین می تواند لیبل گذاری های اتوماتیک را هم تحت شرایطی خاص انجام دهد. از مزایای دیگر این نرم افزار انعطاف پذیری بسیار بالای ابزارهای فیبوناچی آن است که باعث می شود استفاده از این ابزارها بسیار ساده و سریع شود. همچنین این نرم افزار دارای اسیلاتورهایی مخصوص به خود از جمله DT Oscillator نیز می باشد.

در پست زیر این نرم افزار قوی به طور کامل معرفی شده است و معایت و مزایای آن نیز شرح داده شده است. از شما دعوت می کنیم برای آشنایی کامل با این نرم افزار این پست را مطالعه نمایید :

نرم افزار داینامیک تریدر | Dynamic Trader

در این پست نیز می توانید به دانلود نرم افزار داینامیک تریدر در نسخه دلخواه بپردازید که به صورت کرک شده در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید با نرم افزار کرک مخصوص آن نرم افزار را کرک کرده و مورد استفاده قرار دهید.


فایلاقدام
داینامیک تریدر نسخه 7.1.2 نسخه پرتابل (بدون نیاز به نصب)دانلود
داینامیک تریدر نسخه 7.1.2دانلود
داینامیک تریدر نسخه 6.2.2دانلود
دانلود نرم افزار داینامیک تریدر
  • نسخه 6.2.2
  • دانلود 25893
  • اندازه فایل 40.2 مگابایت
  • تعداد فایل 3
  • تاریخ ایجاد 2021-05-22
  • آخرین به روز رسانی 2021-05-23