معتبر تا
00 روز‌
00 ساعت
00 دقیقه
00 ثانیه
منقضی شده
تخفیف 15 درصدی به مناسبت عید سعید قربان تا غدیر    |    کد تخفیف : gh1400
مشاهده فروشگاه

دانلود مفیدتریدر | نرم افزار مفیدتریدر نسخه بومی متاتریدر 5

به دانلود سنتر انستیتو ایران نئوویو خوش آمدید. در این قسمت می توانید توضیحات مربوط به فایل دانلودی را مطالعه کرده و فایل مد نظر خود را دانلود کنید.

توضیحات

در این پست می توانید به دانلود مفیدتریدر بپردازید. نرم افزار مفیدتریدر در واقع نسخه 5 متاتریدر می باشد که توسط کارگزاری مفید از شرکت متاکوتز خریداری شده و به ایرانیان عرضه شد.

در واقع نام نرم افزار متاتریدر 5 توسط این کارگزاری مفیدتریدر قرار گرفت و با این نام به مشتریان این کارگزاری عرضه شد. به عبارتی مفیدتریدر همان متاتریدر 5 می باشد که صرفاً دیتای تعدیل شده و تعدیل نشده بورس و فرابورس ایران و همچنین دیتای بازار آتی سکه و زعفران و ... به آن اضافه شده است.

ارائه دیتای تعدیل شده بورس و فرابورس ایران در پلتفرم متاتریدر 5 باعث شده که نام مفیدتریدر به سرعت بر سر زبانها بیفتد و در رقابت با رساتریدر پیشی بگیرد به شکلی که بسیاری از افراد حتی نام رساتریدر را هم به فراموشی سپردند. قابل ذکر است که رساتریدر در واقع متاتریدر نسخه 4 می باشد که توسط شرکت رسا خریداری شد و تحت عنوان رساتریدر به ایران آورده شد.

قابل ذکر است که کارگزاری مفید امکانی فراهم کرد که بوسیله ی آن مشتریان این کارگزاری می توانستند یک سری بولتن های هفتگی و روزانه از جمله چشم انداز بازار یا خلاصه بازار امروز را در یک نگاه اجمالی در بستر این نرم افزار دریافت کنند و یا حتی اطلاعیه های سایت کدال و پیغام های ناظر بازار و اطلاعات اقتصادی اختصاصی را نیز در این پلتفرم قابل دریافت کرد که مورد استقبال مشتریان این کارگزاری قرار گرفت و باعث محبوبیت فراوان این نرم افزار گردید.

در این پست می توانید به دانلود مفیدتریدر پرداخته و طبق راهنمایی که در صفحه معرفی نرم افزار مفیدتریدر قرار گرفته است به نصب آن بپردازید. قابل ذکر است که نرم افزار مفیدتریدر نسخه اندروید و همچنین نسخه ios نیز دارد که از لینک های زیر قابل دریافت هستند:

دریافت متاتریدر 5 نسخه اندروید

دریافت متاتریدر 5 نسخه ios


FileAction
اندیکاتورهای لگاریتمی مفیدتریدردانلود 
توصیه نامه کارگزاری مفید برای کاربران مفیدتریدردانلود 
راهنمای عملکرد سفارشات در مفیدتریدردانلود 
راهنمای نسخه موبایل مفیدتریدردانلود 
راهنمای مفیدتریدر نسخه کامپیوتردانلود 
فایل نصبی مخصوص ویندوزدانلود 
دانلود مفیدتریدر | نرم افزار مفیدتریدر نسخه بومی متاتریدر 5
  • ورژن 5
  • دانلود 2434
  • حجم فایل 9.79 مگابایت
  • تعداد فایل 6
  • تاریخ ایجاد 2020/10/12
  • آخرین بروزرسانی 2021/03/22