نرم افزار موتیوویو نسخه 5.4.13

دانلود فایل

توضیحات

نرم افزار موتیوویو نسخه 5.4.13 که برای اولین بار توسط انستیتو ایران نئوویو تهیه شده است را می توانید در این صفحه دانلود نمایید. این نرم افزار یک نرم افزار تحلیل تکنیکال یا تحلیل چارت می باشد که برای فعالان بازارهای سرمایه مانند بورس ایران یا بازار جهانی ارز و همچنین بازار ارزهای دیجیتال و ... کاربرد دارد. برای دریافت اطلاعات کامل و همچنین مطالعه مزایا و معایب این نرم افزار می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید:

نرم افزار موتیوویو | MotiveWave Ultimate Edition

قابل ذکر است که برای استفاده از نرم افزار موتیوویو نسخه 5.4.13 نیاز است که آخرین نسخه از فریم ورک جاوا را بر روی سیستم خود نصب کنید. همچنین اگر از ویندوز 10 استفاده می کنید ممکن است فریم ورک جاوا به صورت پیش فرض روی آن نصب باشد و نیازی به نصب جداگانه ی جاوا نداشته باشید. پس ابتدا نرم افزار را نصب کنید اگر با خطای نصب نبودن جاوا مواجه شدید بعد به دانلود جاوا و نصب آن بپردازید.

در نرم افزار موتیوویو نسخه 5.4.13 بسیاری از مشکلات ورژن های قبل بر طرف شده و این نرم افزار بیش از پیش قوی شده است. همچنین ساختار فایل های بکاپ این نرم افزار مقداری تغییر کرده است و اگر بخواهید تحلیل های خود را از ورژن های قدیمی تر به این ورژن منتقل کنید در هنگام ورود فایل بکاپ از ورژن های پیشین با پیغامی مواجه خواهید شد مبنی بر این که بکاپ شما مربوط به ورژن های پیشین است و نیاز به بهینه سازی دارد که باید آن را بپذیرید تا تحلیل های شما به نرم افزار منتقل شود. پس از آن باید چارت هر نماد را مجدداً درون ریزی کنید تا تحلیل های خود را مشاهده کنید.

نکته آخر در مورد نرم افزار موتیوویو این است که در میان نرم افزارهای تحلیل تکنیکی این نرم افزار از جمله معدود نرم افزارهایی است که در مقیاس لگاریتمی اندازه گیری های ابزارهای آن به شکل لگاریتمی انجام می شود نه حسابی و این موضوع آن را از سایرین متمایز می کند. این موضوع خصوصاً برای موج شماران به سبک نئوویو حیاتی می باشد.

پسورد فایل‌ زیپ: iranneowave.com


فایلاقدام
MotiveWave 5.4.13 iranneowave.com.zipدانلود
نرم افزار موتیوویو نسخه 5.4.13
  • نسخه 5.4.13
  • دانلود 10705
  • اندازه فایل 91.23 مگابایت
  • تعداد فایل 1
  • تاریخ ایجاد 2020-03-01
  • آخرین به روز رسانی 2022-04-04