آنالیز نئوویو یورو دلار شماره ۹

بررسی تایم روزانه و ساعتی

595
بازدید

با توجه به فعالیت کارکشنی یورو دلار در تایم روزانه به نظر می رسد این جفت ارز در حال ساخت یک مثلث انقباضی می باشد که هم اکنون شاخه C آن در حال تکمیل شدن است یا حداقل بخشی از این شاخه رو به پایان است. باکس مشخص شده در تایم فریم یک ساعته محل مناسبی برای تکمیل موج ریزشی کنونی می باشد.

مساله ی اصلی در این چارت این است که با توجه به جزئیات این چارت در تایم فریم ساعتی متوجه ساخته شدن الگوی اندینگ دیاگونال در شاخه C از یک زیگزاگ می شویم که موید کند شدن شدید شتاب ریزش می باشد و حرکتی بسیار سریعی که در جهت مخالف بعد از تکمیل الگو بوجود خواهد آمد. لذا توصیه بنده این است که تا مشخص شدن تکلیف از ترید روی این چارت خودداری کنید. شکست سطح متراکم فیبوناچی ۱٫۰۵۵۱ تحلیل را بی اعتبار خواهد کرد و روند نزولی همچنان ادامه خواهد داشت اما با بوجود آمدن حرکتی تند و تیز و شکست خط روند نزولی دیاگونال ترند روزانه تا مدتی صعودی خواهد شد. اهداف آن حرکت صعودی در چارت یک ساعته مشخص شده است.

افرادی که اهل ریسک کردن هستند می توانند در تایم های پایین به دنبال شواهد صعود گشته و وارد پوزیشن long شوند با حد ضرر اعلام شده.علاوه بر آنالیز نئوویو چارت یورو دلار، در تایم روزانه پترن هارمونیک شارک نیز شکل گرفته است به همراه واگرایی در اسیلاتور RSI در نقطه PRZ که احتمال به رسمیت رسیدن سناریوی مطرح شده فوق را قوت می بخشد.

آنالیز نئوویو تایم فریم روزانه

آنالیز نئوویو یورو دلار شماره ۹ تایم فریم روزانه
آنالیز نئوویو یورو دلار شماره ۹ تایم فریم روزانه

آنالیز نئوویو تایم فریم یک ساعته

آنالیز نئوویو یورو دلار شماره ۹ تایم فریم ساعتی
آنالیز نئوویو یورو دلار شماره ۹ تایم فریم ساعتی

الگوی هارمونیک در تایم فریم روزانه

الگوی هارمونیک در تایم فریم روزانه
الگوی هارمونیک در تایم فریم روزانه
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content