تحلیل یورو دلار شماره 20 | بررسی تکنیکال چارت EURUSD به سبک نئوویو

ارائه چشم انداز پیش رو

2k
بازدید

در این پست با تحلیل یورو دلار شماره 20 در خدمت شما هستیم تا وضعیت این چارت را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم. این تحلیل در کش دیتای هفتگی انجام شده است تا موج شماری دقیق تری داشته باشیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل قبل چارت یورودلار (EURUSD) :

در تحلیل قبل انتظار یک ریزش تا حوالی کف محدوده رنج یورودلار را داشتیم سپس یک صعود موقت و بعد ریزش مناسب دیگری را انتظار داشتیم. یورودلار دو مرحله  اول را به درستی مطابق با تحلیل پیش رفت اما بعد از صعود موقت ریزش پرشتابی شکل نگرفت لذا نشان داد که همچنان خریداران سعی در حفظ کف منطقه رنج یورو دارند. اما از شواهد امر پیداست که خریداران چندان که باید قدرت زیادی ندارند تا این کف را برای مدت طولانی حفظ کنند زیرا رشد صورت گرفته فرسایشی می باشد.

از این رو اعتقاد ما به ریزش یورو همچنان مانند تحلیل قبل پابرجاست اما در این تحلیل تجدیدنظرهایی کرده ایم که در تصویر تحلیل یورو دلار شماره 20 ملاحظه می کنید. این بار با فراهم شدن کش دیتا ساختار را با دقت بیشتری بررسی کرده ایم تا مسیر امواج یورو دلار را صحیح تر تشخیص دهیم. 

اگر تحلیل قبل EURUSD را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح تحلیل یورو دلار شماره 20 :

با بدست آمدن شواهد بیشتر در چارت، این بار همانطور که از تصویر پیداست کل ریزش یورو را از نقطه شروع شمارش یک دیامتریک در نظر گرفته ایم که هم اکنون در موج F این دیامتریک قرار داریم. این موج F احتمالا یک فلت خواهد بود که موج A آن رو به اتمام است و به زودی راهی موج B خواهد شد و سپس موج C. پس از موج C این فلت انتظار شروغ دوباره ریزش یورو را داریم.

تحلیل یورو دلار شماره 20 به سبک نئوویو در کش دیتای هفتگی | EURUSD NEoWave Analysis 20
تحلیل یورو دلار شماره 20 به سبک نئوویو در کش دیتای هفتگی

سطح مورد انتظار برای ریزش و اتمام موج G در تصویر تحلیل یورو دلار شماره 20 مشخص شده است. نحوه حرکت امواج به شکلی که مورد انتظار است با فلش های صورتی مشخص شده است. با فراهم شدن نشانه های فروش و خرید در تایم پایین تر می توان نسبت به گرفتن این امواج اقدام کرد، با علم به اینکه در چه موجی قرار داریم و حد و حدود آن چقدر است.

نکات مهم برای ترید بر اساس تحلیل یورو دلار شماره 20 :

فراموش نشود که موج شماری به سبک نئوویو کاملا داینامیک می باشد و هر کجا که عوامل سه گانه قیمت، زمان و الگو مطابق با انتظار ما نباشد موج شماری دچار تغییراتی خواهد شد. حال بسته به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می گیرد این تغییرات می تواند کوچک یا بزرگ باشد.این موضوعی است که در نئوویو قوانین منطق نامگذاری شده است.

خوبی این سبک این است که اکثر موارد در جهت پیش بینی شده حرکتی از طرف مارکت خواهیم داشت و پوزیشن ها وارد سود می شوند، سپس بر اساس پارامترهای قیمتی، زمانی و الگویی تصمیم می گیریم که مارکت در جهت منافع ما و تحلیل ما حرکت می کند یا اینکه احتیاج به تغییراتی در شمارش داریم. سپس برای حفظ سرمایه و سود بدست آمده اقدامات لازم را انجام می دهیم. البته قوانین بی شمار نئوویو همواره شمارش هایی ناب به شما ارائه خواهد داد که با گذشت زمان بر روی چارت قفل خواهد ماند.

امیدواریم تحلیل یورو دلار شماره 20 مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
سجاد حسینی

جناب رحیمی سلام وقت بخیر .برای موج بی از این دیامتریک یک انبساطی در نظرگرفتید.ولی موج آ از این مثلث با امواج داخلی موج دی و عی از این انبساطی مشکل درجه داره.درسته یا من اشباه کردم.ممنونم استاد عزیز

reza

سلام
مگر در دیامتریک نباید از لحاظ زمان هم اندازه باشند موج ها
در اینجا ما موج c خیلی تفاوت زمانی داریم این مشکلی پیش نمیاره ؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content