تحلیل تکنیکال فسرب شماره 4 به روش نئوویو

فرصت معاملاتی مناسب در سهم سرب و روی ایران

2.9k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان همیشگی ایران نئوویو. پیرو اعلام نام سهم سرب و روی ایران در تاریخ 14 اسفندماه 1402 در کانال تلگرام (در قیمت 185 تومان) به عنوان یک سهم مناسب جهت سرمایه‌گذاری، با تحلیل تکنیکال فسرب شماره 4 به روش نئوویو در خدمت شما هستیم تا تحلیل این سهم و چرایی انتخاب آن به عنوان یک سهم مناسب و موضوعاتی مانند حد سود و حد ضرر و … را نیز با شما به اشتراک بگذاریم تا در صورت نیاز مورد استفاده قرار دهید. بدیهی است که امر ترید یک امر شخصی بوده و باید بر اساس اصول خود به ترید بپردازید.

تحلیل تکنیکال فسرب شماره 4 به روش نئوویو :

بر اساس موج شماری انجام شده بر روی نمودار سهم سرب و روی ایران، به نظر می‌رسد که این سهم یک الگوی مثلث انقباضی افقی با تناوب معکوس را در اصلاح بلندمدتی خود ایجاد کرده است و می‌تواند در قیمت 166 تومان به پایان رسیده باشد. نقطه شروع این مثلث نیز در تحلیل تکنیکال فسرب شماره 4 به روش نئوویو با فلش قرمز رنگ مشخص شده است و مثلث ذکر شده نیز با کانال بندی و لیبل‌های آبی رنگ در تحلیل تکنیکال فسرب شماره 4 مشخص شده است.

تحلیل تکنیکال فسرب شماره 4 به روش نئوویو | تایم فریم 2 روزه
تحلیل تکنیکال فسرب شماره 4 به روش نئوویو | تایم فریم 2 روزه

قابل ذکر است که امواج داخلی الگوی مثلث انقباضی با تناوب معکوس نیز با کانال‌بندی و لیبل‌های مشکی رنگ مشخص شده‌اند تا تجمیع الگو مشخص و قابل بررسی باشد.

شرایط احتمالی پیش رو :

با توجه به تحلیل تکنیکال فسرب شماره 4 و موج شماری امواج داخلی انتظار می‌رود که در این نمودار موج (E) از مثلث با ساختار ترکیبی دوگانه از جنس دیامتریک فلت به پایان رسیده باشد و حرکت شارپی که به تارگی شروع شده است در نقش پسای این موج ظاهر شود.

بنابراین می‌توان گفت که قیمت دیگر نباید زیر کف 166 تومان معامله شود، پس می‌توان این قیمت را به عنوان حد ضرر اولیه در نظر گرفت که با توجه به قیمت معرفی سهم که 185 تومان می‌باشد حد ضرر مناسبی خواهد بود.

از طرف دیگر اگر تحلیل تکنیکال فسرب شماره 4 درست باشد قیمت خواهد توانست حداکثر ظرف مدت 115 تا 130 روز کاری حداقل به قیمت 490 تا 500 تومان برسد و در صورت وجود قدرت کافی امکان رسیدن به سطح 660 نیز فراهم خواهد بود. بنابراین حد سود حداقلی این سهم نیز در مقابل حد ضرر آن بسیار بزرگتر بوده و ترید بر اساس تحلیل فوق را توجیه پذیر می‌کند.

قابل ذکر است که رسیدن به سطوح ذکر شده بدون نوسان نبوده و حتماً سهم در این فاصله بارها دچار اصلاح خواهد شد. این موضوع شرایط را برای ارتقاء حد ضرر نیز فراهم خواهد کرد. همچنین در صورت وجود شرایط برای فراتر رفتن سهم از تارگتهای اعلام شده نیز در کانال تلگرام یا سایت ایران نئوویو این موضوع را با شما در میان خواهیم گذاشت.

امیداوریم که تحلیل تکنیکال فسرب شماره 4 به روش نئوویو برای شما همراهان گرامی مفید واقع شود.

اطلاع از
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
حمید عدیلی

سلام و عرض ادب جناب رحیمی پیشاپیش سال نو رو بهتون تبریک میگم. ببخشید برای من یک مشکلی که وجود داره اینه که نمیدونم چه زمانی و در چه حدی میتونم از چه قانونی چشمپوشی کنم. الان برای مثال در این مثلث انقباضی تناوب معکوس که شما در نظر گرفتید موج (D) به وضوح شارپ تر از (C) هست و کامل در زمان کمتری موج (C) رو برگشت کرده و شما از این موضوع چشمپوشی کردین ولی من به شخصه فکر میکردم به خاطر همین مشکل این موج شماری رو کلا باید بزارم کنار. و این در لایو بازار میتونه…  ادامه نوشته »

مشاهده دیگر مطالب

See other content