تحلیل تکنیکال قاسم شماره 1 به سبک نئوویو

تشریح ساختار امواج

1.1k
بازدید

در این پست با تحلیل تکنیکال قاسم شماره 1 در خدمت شما هستیم تا شرایط فعلی این چارت را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و چشم انداز پیش روی آن را تشریح کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال قاسم شماره 1 :

شرکت قاسم ایران پس از عرضه در بازار فرابورس و یک رشد کوتاه دچار ریزش سنگین ۸۰ درصدی شد! این ریزش سهمگین بر اساس قواعد مستحکم نئوویو نه در قالب یک موج ایمپالس جای می گیرد و نه در قالب کارکشن های جهت دار از جمله زیگزاگ یا زیگزاگ دوگانه و …. زیرا ساختار موجهای ریزشی با توجه به ساختار آنها هر کدام مستقل از دیگری است. لذا تنها گزینه باقی مانده برای تجمیع چنین فرمتی مثلث خنثی (Neutral Triangle) می باشد.

مثلث خنثی ای که موج C آن مثلث خنثی دیگری شده است! از آنرو می گوییم موج C نیز مثلث خنثیِ دیگری است که رشدی که از کف ۲۴۴ تومان شکل گرفت نیز با اعمال قوانین پساالگویی فرمت ایمپالس ندارد لذا باز هم یک راه برای تجمیع امواج باقی می ماند و آن مثلث خنثی درون مثلث خنثی می باشد. این مثلث خنثی را می توانید در تصویر تحلیل تکنیکال قاسم شماره 1 مشاهده کنید.

تحلیل تکنیکال قاسم شماره 1 به سبک نئوویو
تحلیل تکنیکال قاسم شماره 1 به سبک نئوویو

اما این مثلث خنثی تا موج D پیشروی کرده است و به نظر می آید هم اکنون در موج E آن هستیم و با توجه به شرایط حاکم بر چارت به نظر می آید این موج E یک فلت عادی یا c ناقص شود. محلی که برای اتمام موج a از این فلت متصوریم در تصویر تحلیل تکنیکال قاسم شماره 1 با زون فیبوناچی مشخص شده است. در این مکان می توان به هدف گرفتن موج b از این فلت برای کوتاه مدت و موج D از مثلث خنثیِ اصلی برای میان مدت اقدام به خرید نمود.

قیمت مناسب برای خرید و حد ضرر و تارگت ها در زیر توضیح داده شده است:

راهنمای ترید بر اساس تحلیل تکنیکال قاسم شماره 1 :

قیمت خرید: حوالی ۳۷۰ الی ۴۰۵ تومان (ابتدای محدوده فیبوناچی مشخص شده مناسب ترین قیمت را نشان می دهد.)

حد ضرر: شکست ۳۳۸ تومان (میانگین ۱۰ درصد ضرر) (در تصویر مشخص شده است)

حد سود: تارگت اول حوالی ۵۸۰ تومان (تارگت موج b فلت) تارگت دوم حوالی ۹۴۰ تومان (تارگت موج D مثلث خنثی)

ریوارد به ریسک: ۵ به ۱ برای تارگت اول و ۱۴ به ۱ برای تارگت دوم (در هر دو حالت این معامله به صرفه است.)

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content