تحلیل پارس شماره ۱ | موج شماری سهم پارس به سبک نئوویو

تداوم صعود قیمت

3.5k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل پارس شماره ۱ از گروه پتروشیمی. از این گروه تحلیل های بسیار موفقی مانند فارس، تاپیکو، وپترو یا پترول را قبلاً خدمت شما عزیزان ارائه کردیم و امروز نیز با تحلیل سهم پارس در خدمتتان هستیم که معتقدیم رشد خوبی خواهد داشت. با شرح تحلیل پارس شماره ۱ همراه ما باشید.

شرح تحلیل پارس شماره ۱ :

این سهم مدت زیادی نیست که در بورس حضور دارد و چارت اندکی دارد اما همین مقدار چارت برای بررسی روند کوتاه مدت پیش رو کفایت می کند. طبق تصویر تحلیل پارس شماره ۱ این سهم پس از یک رالی شارپ، مدتی را به استراحت در قالب یک مثلث خنثی پرداخته است. این مثلث خنثی به تازگی به پایان رسیده است و سهم آماده یک رالی دیگر شده است.

این مثلث خنثی در تصویر تحلیل پارس شماره ۱ با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است. الگوی اصلی نیز فعلاً مشخص نیست اما با توجه به رالی مورد انتظار، این الگو نیز می تواند یک زیگزاگ یا الگوی ترکیبی باشد. فعلاً اظهار نظر دقیق در این خصوص را به آینده موکول می کنیم.

تحلیل پارس شماره ۱ | موج شماری چارت سهم پارس به سبک نئوویو
Pars NEoWave Analysis 01 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

طبق تصویر تحلیل پارس شماره ۱ ، با توجه به رالی قبل از مثلث خنثی انتظار داریم رالی بعد از مثلث حداقل به اندازه 60 الی 80 درصد رالی قبلی رشد کند که این محدوده در چارت نیز با سطوح فیبوناچی مشخص شده است. توجه شود که این میزان رشد حداقل تارگتی است که برای این سهم انتظار داریم. در حالت نرمال رالی بعدی می تواند تا سطح 100 درصد رالی قبل نیز پیش برود که قیمتی معادل 6340 تومان دارد.

حد ضرر تحلیل پارس شماره ۱ نیز در تصویر مشخص شده است. با احتساب میزان حد ضرر و حد سود پیش رو مشخص است که این تحلیل ریوارد به ریسک بالایی دارد و خرید این سهم را توجیه پذیر می کند.

اطلاع از
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
علی

سلام آقای رحیمی.لطفا این تحلیل آپدیت کنید.با تشکر

علیرضا اورانوس

سلام جناب رحیمی
خسته نباشید
با توجه به اینکه پارس کف E رو شکونده به نظر شما چه سناریویی رو میشه براش متصور شد با این وضع جدید چارتش؟
ممنون

پیام

سلام آقای رحیمی عزیز، ممنون از تحلیل های خوبتون. من چارت پارس رو دنبال می کنم؛ به نظر می رسه یک فلت از نوع irregular failure بعد از موج A در حال شکل گیری هستش امکانش هست نظرتون رو بفرمایید.

مهدی

یک پاراگراف مانده به آخر ۶۳۴۰ تومان

مشاهده دیگر مطالب

See other content