تحلیل کلر شماره ۲ | موج شماری نئوویو چارت کلر

بررسی تکنیکال چارت کلر و ارائه چشم انداز پیش رو

6.3k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل کلر شماره ۲ تا بعد از ریزش دسته جمعی بازار بورس در روزهای گذشته که باعث ایجاد فشار فروش روی این سهم نیز شد وضعیت فعلی آن را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل کلر شماره ۲ :

با توجه به ریزشی که در موج اخیر در این سهم شکل گرفت نشان داد که راهی نیست جز این که با تغییر نقطه شروع کارکشن، الگوی این قسمت را یک دیامتریک در نظر بگیریم که ریزش فعلی موج E آن را شکل می دهد. در نتیجه برای تکمیل الگوی دیامتریک یک موج صعودی و نزولی دیگر در قالب موج F و G باقی خواهند ماند که باعث ترمیم ریزش شاخه E خواهند شد تا پس از آن شرایط برای صعود سهم و گذر از ناحیه اصلاحی سهم فراهم شود.

این الگوی دیامتریک را می توانید درون تصویر تحلیل کلر شماره ۲ با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشاهده کنید و همچنین امواج داخلی این الگو نیز با کانال بندی و حروف های کمرنگ جهت رویت علاقمندان به سبک تحلیلی نئوویو مشخص شده است.

تحلیل کلر شماره ۲ | موج شماری نئوویو چارت کلر
Chlor NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

با توجه به وضعیت الگویی نمودار کلر که در بندهای قبل شرح داده شد به نظر می رسد که طبق تصویر تحلیل کلر شماره ۲ باید منتظر شکل گیری موج F و G الگوی دیامتریک باشیم که هر کدام از این شاخه ها می توانند در حدود موج E یا D زمان صرف کنند و همچنین بسیار محتمل است که با توجه به میزان رتریس موج B و موج D موج F هم بتواند کل موج E یا حداقل 90 درصد آن را بازگشت کند.

پس از شکل گیری موج G دیامتریک شرایط برای یک صعود پایدار و قوی در سهم کلر فراهم می شود که جایگاه آن موج (C) از درجه بالاتر خواهد بود. این موج می تواند تا تارگت های مشخص شده رشد کند. همانطور که در تحلیل کلر شماره ۲ پیداست تارگت اول حدود 16000 تومان بوده و تارگت بدبینانه محسوب می شود و تارگت بعدی نیز سطح 24000 تومان می باشد که تارگت نرمال تحلیل می باشد و رسیدن به این تارگت حداقل 6 تا 8 ماه زمان نیاز دارد.

با این توضیحات پرواضح است که از نظر قیمتی سهم کلر در این قیمت ها کم ریسک خواهد بود اما برای ورود به پوزیشن خرید روی این سهم بهتر است که با وقوع تریگر مناسب اقدام شود. پس از آن باید صبوری کرد تا موج F و G دیامتری کامل شود و سهم راهی صعود دیگری شود. استراتژی دیگر می تواند این باشد که یک پله خرید در این مقطع صورت گیرد و پله ی دیگر در انتهای موج G تا به این صورت با دیدن صحت الگو ضریب ریسک معامله کاهش یابد.

قابل ذکر است که سطح بی اعتباری تحلیل قیمت 6000 تومان در نظر گرفته شده است که درون تصویر تحلیل کلر شماره ۲ با لیبل قرمز رنگ مشخص گردیده است.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان قرار گیرد.

اطلاع از
40 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
S.hasan.javid

سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز و بزرگوارم
امیدوارم سالم و دلشاد باشید
اگر ممکنه نظرتون رو در مورد ادامه روند سهم کلر و الگویی که در آن قرار دارد بفرمایید .

عسکری

سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی با عرض پوزش میخواستم بدونم بررسی و تحلیل جدیدی که میخواستید برای سهم کلر انجام بدید به اتمام رسیده؟

عسکری

سلام خدمت استاد عزیز من دوماه پیش درباره سهم کلر ازتون سوال پرسیدم که فرمودید تحلیل جدید دارید ولی منتظر نشانه های اتمام این موج نزولی هستید میخواستم خواهش کنم اگر شرایط اماده است تحلیل خودتونو در سایت قرار دهید تا بتونیم استفاده کنیم
ممنون از خدماتتون

زهرا نوروزی

سلام آیا تحلیل جدیدی از این سهم منتشر شده است؟

علیرضا غفاری

سلام استاد رحیمی،وقتتون بخیر
نظرتون راجع به سهم کلر رو میشه بگین که در حال شکل گیری چه الگویی هست از ریزش ۱۵ هزار تومانی تا الان؟

hosein5152

سلام و عرض ادب خدمت شما استاد گرامی،استاد به نظرتون ممکنه که کلر موج A به صورت یک ترکیبی باشه و بعد اینکه نزولش شروع شد ما موج B در قالب فلت با موج b قوی داشته باشیم که موج c ان ترمینال شده و الان در پسا ایم؟تشکر

onamad

سلام خدا قوت استاد عزیز.
به نظرتون هنوز به ادامه رشد این سهم امیدی هست؟

امیر وحدت

با سلام و عرض ادب خدمت استاد ارجمند
با پیشرفت امواج آیا الگوی دیامتریک اتفاق افتاد؟ به نظرم خیلی اعوجاج دارد.
موج (C) از درجه بالاتر نیز به نظر یک موج کارتیو است تا موج شتابدار. در صورتیکه طبق تحیل انتظار یک موج شتابدار را داشتیم.
پیشاپیش ممنون از پاسخ شما.

reza

سلام و خسته نباشید

آقای رحیمی من این سهم رو دارم! اما یک نکته رو میخواستم بپرسم، طبق اصل مدیریت سرمایه و تحلیل مورد نظر که شما انجام دادید، این سهم باید در قیمت 6 هزار تومن بفروش می رسید بدلیل فعال شدن حد ضرر
سوالم اینه آیا شما واقعا این اصل رو برای نئوویو با توجه به در نظر گرفتن این تحلیل که در 6 هزارتومان باید بفروش می رفت، رعایت کردید و میکنید ؟؟

امیر وحدت

آیا در بورس ایران نمیتوان حد ضرر را با نرم افزار قرار دهیم تا با تاچ شدن آن اتوماتیک پوزیشن بسته شود؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content