تحلیل کلر شماره ۲ | موج شماری نئوویو چارت کلر

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل کلر شماره ۲ تا بعد از ریزش دسته جمعی بازار بورس در روزهای گذشته که باعث ایجاد فشار فروش روی این سهم نیز شد وضعیت فعلی آن را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل کلر شماره ۲ :

با توجه به ریزشی که در موج اخیر در این سهم شکل گرفت نشان داد که راهی نیست جز این که با تغییر نقطه شروع کارکشن، الگوی این قسمت را یک دیامتریک در نظر بگیریم که ریزش فعلی موج E آن را شکل می دهد. در نتیجه برای تکمیل الگوی دیامتریک یک موج صعودی و نزولی دیگر در قالب موج F و G باقی خواهند ماند که باعث ترمیم ریزش شاخه E خواهند شد تا پس از آن شرایط برای صعود سهم و گذر از ناحیه اصلاحی سهم فراهم شود.

این الگوی دیامتریک را می توانید درون تصویر تحلیل کلر شماره ۲ با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشاهده کنید و همچنین امواج داخلی این الگو نیز با کانال بندی و حروف های کمرنگ جهت رویت علاقمندان به سبک تحلیلی نئوویو مشخص شده است.

تحلیل کلر شماره ۲ | موج شماری نئوویو چارت کلر
Chlor NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

با توجه به وضعیت الگویی نمودار کلر که در بندهای قبل شرح داده شد به نظر می رسد که طبق تصویر تحلیل کلر شماره ۲ باید منتظر شکل گیری موج F و G الگوی دیامتریک باشیم که هر کدام از این شاخه ها می توانند در حدود موج E یا D زمان صرف کنند و همچنین بسیار محتمل است که با توجه به میزان رتریس موج B و موج D موج F هم بتواند کل موج E یا حداقل 90 درصد آن را بازگشت کند.

پس از شکل گیری موج G دیامتریک شرایط برای یک صعود پایدار و قوی در سهم کلر فراهم می شود که جایگاه آن موج (C) از درجه بالاتر خواهد بود. این موج می تواند تا تارگت های مشخص شده رشد کند. همانطور که در تحلیل کلر شماره ۲ پیداست تارگت اول حدود 16000 تومان بوده و تارگت بدبینانه محسوب می شود و تارگت بعدی نیز سطح 24000 تومان می باشد که تارگت نرمال تحلیل می باشد و رسیدن به این تارگت حداقل 6 تا 8 ماه زمان نیاز دارد.

با این توضیحات پرواضح است که از نظر قیمتی سهم کلر در این قیمت ها کم ریسک خواهد بود اما برای ورود به پوزیشن خرید روی این سهم بهتر است که با وقوع تریگر مناسب اقدام شود. پس از آن باید صبوری کرد تا موج F و G دیامتری کامل شود و سهم راهی صعود دیگری شود. استراتژی دیگر می تواند این باشد که یک پله خرید در این مقطع صورت گیرد و پله ی دیگر در انتهای موج G تا به این صورت با دیدن صحت الگو ضریب ریسک معامله کاهش یابد.

قابل ذکر است که سطح بی اعتباری تحلیل قیمت 6000 تومان در نظر گرفته شده است که درون تصویر تحلیل کلر شماره ۲ با لیبل قرمز رنگ مشخص گردیده است.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان قرار گیرد.

4.2 6 رای
امتیاز کاربران به این پست
توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

MMK
MMK (@tiptooop)
مشترک تالار
کاربر فعال
16 روز قبل

سلام استاد. با توجه به عمق موج E ، هنوز فکر می کنید الگو دیامتریک هست؟

javan
javan (@javan)
مشترک
29 روز قبل

خسته نباشید جناب رحیمی
میشه در مورد مرقام که توی کانال سیگنالش کردین هم بگین که آیا امیدی بهش هست ؟ شما هنوز داریدش ؟
ممنون از لطفتون

Shervin
Shervin (@shoorabeh)
مشترک تالار
1 ماه قبل

سلام استاد ، موج ۵ سبزرنگ چه نوع شتابداری هست که کاملا داخل کانال افتاده است ؟؟ با تشکر

Shervin
Shervin (@shoorabeh)
مشترک تالار
پاسخ به  ارشیا رحیمی
1 ماه قبل

ممنون استاد عزیز ، لطفا تحلیلهای بیشتری از بازارهای خارجی ارایه بدین . با تشکر