تحلیل کلر شماره ۲ | موج شماری نئوویو چارت کلر

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل کلر شماره ۲ تا بعد از ریزش دسته جمعی بازار بورس در روزهای گذشته که باعث ایجاد فشار فروش روی این سهم نیز شد وضعیت فعلی آن را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل کلر شماره ۲ :

با توجه به ریزشی که در موج اخیر در این سهم شکل گرفت نشان داد که راهی نیست جز این که با تغییر نقطه شروع کارکشن، الگوی این قسمت را یک دیامتریک در نظر بگیریم که ریزش فعلی موج E آن را شکل می دهد. در نتیجه برای تکمیل الگوی دیامتریک یک موج صعودی و نزولی دیگر در قالب موج F و G باقی خواهند ماند که باعث ترمیم ریزش شاخه E خواهند شد تا پس از آن شرایط برای صعود سهم و گذر از ناحیه اصلاحی سهم فراهم شود.

این الگوی دیامتریک را می توانید درون تصویر تحلیل کلر شماره ۲ با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشاهده کنید و همچنین امواج داخلی این الگو نیز با کانال بندی و حروف های کمرنگ جهت رویت علاقمندان به سبک تحلیلی نئوویو مشخص شده است.

تحلیل کلر شماره ۲ | موج شماری نئوویو چارت کلر
Chlor NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

با توجه به وضعیت الگویی نمودار کلر که در بندهای قبل شرح داده شد به نظر می رسد که طبق تصویر تحلیل کلر شماره ۲ باید منتظر شکل گیری موج F و G الگوی دیامتریک باشیم که هر کدام از این شاخه ها می توانند در حدود موج E یا D زمان صرف کنند و همچنین بسیار محتمل است که با توجه به میزان رتریس موج B و موج D موج F هم بتواند کل موج E یا حداقل 90 درصد آن را بازگشت کند.

پس از شکل گیری موج G دیامتریک شرایط برای یک صعود پایدار و قوی در سهم کلر فراهم می شود که جایگاه آن موج (C) از درجه بالاتر خواهد بود. این موج می تواند تا تارگت های مشخص شده رشد کند. همانطور که در تحلیل کلر شماره ۲ پیداست تارگت اول حدود 16000 تومان بوده و تارگت بدبینانه محسوب می شود و تارگت بعدی نیز سطح 24000 تومان می باشد که تارگت نرمال تحلیل می باشد و رسیدن به این تارگت حداقل 6 تا 8 ماه زمان نیاز دارد.

با این توضیحات پرواضح است که از نظر قیمتی سهم کلر در این قیمت ها کم ریسک خواهد بود اما برای ورود به پوزیشن خرید روی این سهم بهتر است که با وقوع تریگر مناسب اقدام شود. پس از آن باید صبوری کرد تا موج F و G دیامتری کامل شود و سهم راهی صعود دیگری شود. استراتژی دیگر می تواند این باشد که یک پله خرید در این مقطع صورت گیرد و پله ی دیگر در انتهای موج G تا به این صورت با دیدن صحت الگو ضریب ریسک معامله کاهش یابد.

قابل ذکر است که سطح بی اعتباری تحلیل قیمت 6000 تومان در نظر گرفته شده است که درون تصویر تحلیل کلر شماره ۲ با لیبل قرمز رنگ مشخص گردیده است.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان قرار گیرد.

4.2 6 رای
امتیاز کاربران به این پست
توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

reza
reza (@reza)
مشترک
2 روز قبل

سلام و خسته نباشید

آقای رحیمی من این سهم رو دارم! اما یک نکته رو میخواستم بپرسم، طبق اصل مدیریت سرمایه و تحلیل مورد نظر که شما انجام دادید، این سهم باید در قیمت 6 هزار تومن بفروش می رسید بدلیل فعال شدن حد ضرر
سوالم اینه آیا شما واقعا این اصل رو برای نئوویو با توجه به در نظر گرفتن این تحلیل که در 6 هزارتومان باید بفروش می رفت، رعایت کردید و میکنید ؟؟

عليرضا حسینی
عليرضا حسینی (@alireza9784)
مشترک تالار
کاربر فعال
5 روز قبل

سلام جناب رحیمی
با توجه به عبور موج F از سقف D، موج شماری این تحلیل باطل گردیده است یا همچنان به معتبر است؟ ممنون میشم بروز بفرمایید.
با تشکر

حسین گ
حسین گ (@arrow)
مشترک
14 روز قبل

سلام استاد در صورتی که سقف قبلی رو رد کنه احتمال داره پولبک به سطحی که شما گفتید انجام نده و فقط به سقف شکسته شده پولبک کنه ؟ممنون بابت تحلیل خوب

عليرضا حسینی
عليرضا حسینی (@alireza9784)
مشترک تالار
کاربر فعال
21 روز قبل

سلام جناب رحیمی
با توجه به روند اخیر سهم و اینمه حد ضرر تحلیل زده شد و تثبیت شد ولی الان صعودی شده است، اهداف تحلیل همچنان پاربرجا هستند؟ یا توصیه به تعویض سهم با سهم دیگری دارید؟
با تشکر

کاوه
کاوه (@kafala)
مشترک
2 ماه قبل

با سلام
با توجه به اینکه الگوی دیامتریک کلر را میتوان جاری فرض کرد یا در حالت بد بینانه تخت, حرکت بعد از آن می بایست با شتاب خوب در ادامه موج قبل از آن انجام می گرفت. ضمنا انتظاری که از موج G وجود داشت محقق نشد. به نظر هم نمی رسد که بعد از دیامتریک یک X موج شکل گرفته باشد. با در نظر گرفتن جمیع موارد آیا باید در شمارش دیامتریک تجدید نظر کنیم؟

reza
reza (@reza)
مشترک
2 ماه قبل

الان تحلیلی مثل این که حد ضرر فعال گردیده، شخصا خود شما از سهام خارج می شوید ؟
درواقع شما با یک پیش بینی تصور کردید که اگه 6 هزارتومان به رد شود، الگو دیامتریک نیست، خب اگه باز دوباره بازبینی کنیم شاید یک الگو دیگه بشود، اینجوری که توی یک دور میوفتیم که پایانی نداره
زمان خروج کی است ؟

reza
reza (@reza)
مشترک
پاسخ به  ارشیا رحیمی
2 ماه قبل

با این حساب بزرگوار لطفا در صورت امکان این تحلیل رو بروزرسانی بفرمایید شکل و شمایل نمودار متفاوت شده است !

MMK
MMK (@tiptooop)
مشترک تالار
کاربر فعال
3 ماه قبل

سلام استاد. با توجه به عمق موج E ، هنوز فکر می کنید الگو دیامتریک هست؟