تحلیل رمپنا شماره ۱ | موج شماری نئوویو چارت سهم گروه مپنا

بررسی روند میان مدت سهم گروه مپنا

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل رمپنا شماره ۱ از گروه خدمات فنی و مهندسی که به نظر می رسد در موقعیتی عالی برای خرید قرار دارد و می تواند پذیرای پولهای بزرگ نیز باشد. با شرح تحلیل رمپنا شماره ۱ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل رمپنا شماره ۱ :

چنانچه از تصویر تحلیل رمپنا شماره ۱ پیداست این سهم پس از تکمیل یک کارکشن بزرگ در قالب الگوی فلت راهی یک صعود شارپ شده است. این صعود تمام الزامات حرکت پسا الگویی فلت بزرگ را ایفا کرده است و نشان داده است که این سهم وارد یک روند صعودی شده است.

اولین شاخه از این روند صعودی که پس از فلت بزرگ آغاز شده است از جنس شتابدار بوده و بعد از آن نیز یک الگوی فلت شکل گرفته است. این دو شاخه را طبق تصویر تحلیل رمپنا شماره ۱ می توان موج ۱ و ۲ در نظر گرفت و واضح است که پس از آن انتظار موج ۳ را خواهیم داشت. این موج ۳ می تواند به دو تارگت دست یابد که هر کدام از این تارگت ها مدل شتابدار را تعیین خواهد کرد که در بخش چشم انداز پیش رو به شرح آنها خواهیم پرداخت.

امواج درونی الگوی فلت بزرگ در تصویر تحلیل رمپنا شماره ۱ مشخص شده است که موج (A) آن یک مثلث ریورس انقباضی کانتر و موج (B) آن یک مثلث ریورس انبساطی افقی و موج (C) آن نیز یک شتابدار ترمینال می باشد. امواج درونی این الگوها با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده اند.

قبل از الگوی فلت بزرگ نیز طبق تصویر تحلیل رمپنا شماره ۱ با کمی اغماض در ریز موج ها، می توان یک الگوی شتابدار ۳ ممتد را در نظر گرفت که می تواند نوید این را دهد که احتمالاً بعد از الگوی فلت بزرگ نیز یک ساختار شتابدار از جنس موج ۳ یا C در حال وقوع میباشد. از این رو حرکت شتابدار قبل از فلت با لیبل A or 1 و همچنین خود فلت با لیبل B or 2 مشخص شده است.

تحلیل رمپنا شماره ۱ | موج شماری نئوویو چارت سهم گروه مپناچشم انداز پیش رو :

اما چنانچه گفته شد پس از فلت بزرگ موجود در تصویر تحلیل رمپنا شماره ۱ ، یک حرکت شتابدار رخ داده است و پس از آن نیز یک فلت، که آن ها را موج ۱ و ۲ قلمداد کردیم و پس از آن انتظار موج ۳ را داریم. تارگت اول از موج ۳ پروجکشن 62 درصد تا 78 درصد موج ۱ یعنی قیمت 843 تا 943 تومان می باشد که اگر سهم بر روی این تارگت متوقف شود مشخص می شود که شتابدار ما از جنس ۱ ممتد بوده است و موج ۳ کوتاه تر از موج ۱ می باشد و مشخص است که موج ۵ نیز از موج ۳ کوتاه تر خواهد شد.

همچنین اگر موج ۳ از تارگت اول عبور کند و حداقل تا سطح پروجکشن 162 درصد موج ۱ پیشروی کند، در این حالت شتابدار ما از جنس ۳ ممتد خواهد بود و سطح 162 درصد اعلام شده که معادل قیمت 1800 تومان می باشد حداقل تارگت آن محسوب می شود.

از این رو در تصویر تحلیل رمپنا شماره ۱ نیز تارگت اولیه موج ۳ با علامت سوال مشخص شده است که بدانید این تارگت قطعی نیست و می تواند به تارگت دوم افزایش یابد. در حال حاضر نیز در موج ۲ که یک فلت می باشد با قوی شدن موج B نشانه ای داریم مبنی بر این که احتمال تارگت دوم برای این سهم بیشتر از تارگت اول می باشد، اما به هر صورت باید جانب احتیاط را رعایت کرد و شرایط سهم پس از رسیدن به تارگت اول را بررسی نمود.

حد ضرر این تحلیل نیز در تصویر تحلیل رمپنا شماره ۱ مشخص شده است که قیمت 470 تومان می باشد. پر واضح است که با چنین حد ضرر کوچکی و تارگت های بیان شده، ریوارد به ریسک بالایی را شاهد هستیم و ترید بر روی این تحلیل بسیار ارزشمند خواهد بود.

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
33 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

Vahid
Vahid (@vahid)
مشترک تالار
1 سال قبل

با عرض سلام و ادب
استاد با توجه به اینکه موج 2 جاری شده احتمال ممتد شدن موج 3 در این سهم وجود دارد ؟

با تشکر از زحمات شما

کمال
کمال (@sedkamal)
مشترک
1 سال قبل

سلام
باتوجه به افزایش سرمایه انجام شده و انکه امروز با حجم عالی سقف قبلی رو شکست میشه تحلیل رو آپدیت کنید؟

کمال
کمال (@sedkamal)
مشترک
پاسخ به  ارشیا رحیمی
1 سال قبل

سپاس از شما

مصطفی محمدزاده
مشترک
1 سال قبل

سلام و عرض ادب
جناب آقای رحیمی ضمن سپاس فراوان بابت تحلیل های زیباتون
رمپنا بعد از تکمیل مثلث ریورس خنثی یک حرکت 5 موجی شارپ رو به نمایش گذاشته و الان در اصلاح به سر میبرد اما حرکت 5 موجی امتداد لازم برای شتابدار بودن را ندارد و موج 3 و 5 فرضی هم اندازه شده اند به نظرتون چه الگویی در حال شکل گیری هست

عباسی
عباسی
بیننده
1 سال قبل

سلام جناب رحیمی.وقت بخیر.اگر امکان داره وضعیت فعلی نماد رمپنا رو تحلیل بفرمایید.با تشکر

مجیدی
مجیدی
بیننده
1 سال قبل

درود بر شما
جناب رحیمی امکان داره نمودار رمپا را هم بروز رسانی نمایید
خیلی وقت هست سهم را بررسی نکرده اید

مجیدی
مجیدی
بیننده
پاسخ به  ارشیا رحیمی
1 سال قبل

درود مجدد
سپاس از محبتتون
این گروه فقط رتکو و رمپنا هستن
به نظرم محبت کنید تو صف چند تایی ها نگذارید و یه دونه ای حساب کنید و زودتر تحلیلشو برامون تو سایت بارگذاری کنید

فاطمه نیکومرام
مشترک
2 سال قبل

درود جناب رحیمی
آیا با توجه به ساختار اصلاحی بوجود آمده برای رمپنا، هدف قیمتی960 و 1800 در بازه زمانی یک ساله کماکان پابرجاست؟
سپاس

رمپنا
رمپنا
بیننده
2 سال قبل

سلام استاد
همه سهم ها رو چندین بار بروز رسانی کردید
میشه رمپا رو همب روز رسانی کنید
خیلی نگرانم کرده
تو ضرر هستم
ممنون