تحلیل اتریوم شماره ۱ | موج شماری نئوویو ارز دیجیتال Ethereum

تداوم روند نزولی

2.6k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل دیگری از بازار ارزهای دیجیتال که درخواست های زیادی نیز برای شمارش داشته است. این بار تحلیل اتریوم شماره ۱ را برای ارائه خدمت شما عزیزان آماده کرده ایم که در این پست تقدیم حضورتان می شود. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل اتریوم شماره ۱ :

چنانچه از تصویر تحلیل اتریوم شماره ۱ پیداست این ارز دیجیتالی از قیمت هایی حدود 7 دلار استارت یک روند صعودی را زده است و تا اعدادی حدود 1400 دلار پیش رفته است که سودی در حدود ۲۰ هزار درصد ایجاد کرده است! این روند صعودی را به دلایل متعدد از جمله نبود موج ممتد و همچنین نبود ساختار شتابدار در پنجمین شاخه و همچنین داشتن مشکل درجه بین شاخه ۲ و ۴ نمی توان به عنوان یک حرکت شتابدار ۵ موجی در نظر گرفت. همچنین پس از خاتمه شاخه پنجم اگر اندازه گیری زمانی انجام شود شرایط پاس شدن قانون پسا الگویی برای این ساختار شتابدار فرضی پاس نشده است.

لذا با در نظر گرفتن این مفاهیم به شمارشی همانند تصویر تحلیل اتریوم شماره ۱ دست پیدا می کنیم که می توان گفت قانونی در آن نقض نشده است، این ساختار یک الگوی ترکیبی می باشد که به یک مثلث انقباضی نامحدود ختم شده است. حرکت قبل از ایکس موج (X)  نیز می تواند از الگوهای مثلثی یا ایزومتریک بوده باشد که بخشی از آن در چارت قیمت موجود نمی باشد.

بنابراین استارت ریزش اتریوم از بالاترین سقف قیمتی نخورده است بلکه پس از خاتمه مثلث، استارت روند نزولی و در واقع حرکت پسا الگویی مثلث انقباضی شکل گرفته است که مشخص است پس از آن ناحیه شتاب ریزش نیز بیشتر شده است که تایید کننده همین امر می باشد. 

این روند نزولی تا کنون چهار شاخه خود را شکل داده است و در پنجمین شاخه می باشد. با توجه به تناسب های موجود در این شاخه ها احتمال این که این روند نزولی در قالب یک الگوی دیامتریک در حال حرکت باشد بسیار زیاد می باشد. بنابراین ادامه روند نزولی را نیز در تصویر تحلیل اتریوم شماره ۱ با فلش های صورتی رنگ بر اساس الگوی دیامتریک رسم کرده ایم.

تحلیل اتریوم شماره ۱ | موج شماری نئوویو ارز دیجیتال Ethereum
ETHUSD NEoWave Analysis 01 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

چنانچه الگوی دیامتریک را برای روند نزولی درست حدس زده باشیم موج (E) از این ساختار می تواند تا حوالی 110 دلار ریزش داشته باشد. پس از آن شکل گیری موج (F) را شاهد خواهیم بود که باید با موج (D) همپوشانی ایجاد کند، لذا سطح برگشتی آن می تواند تا حوالی 164 تا 188 دلار باشد. سپس آخرین شاخه از الگوی دیامتریک یعنی موج (G) را شاهد خواهیم بود که سطح نهایی برای شکل گیری آن احتمالاً 90 الی 77 دلار می باشد. این سطوح در تصویر تحلیل اتریوم شماره ۱ مشخص شده اند.

پس از خاتمه دیامتریک همانند تصویر تحلیل اتریوم شماره ۱ این روند نزولی می تواند تمام شود و روند صعودی ای در قالب موج B بزرگ شکل بگیرد اما این احتمال نیز وجود دارد که بعد از دیامتریک یک ایکس موج و یک الگوی فلت یا مثلث متناسب با دیامتریک شاهد باشیم. اما فعلاً ما در تصویر پس از خاتمه دیامتریک روند صعودی بعدی را رسم کرده ایم تا بعد از شکل گیری دیامتریک مارکت مشخص کند که کدام حالت رخ خواهد داد.

بنابراین بعد از خاتمه دیامتریک برای ترید باید این موضوع را در نظر گرفت که اگر مارکت شاخه آخر از الگوی دیامتریک را به سرعت بازگشت نکرد پس یک ایکس موج (X) در حالت شکل گیری می باشد و روند نزولی ادامه خواهد یافت. اما اگر شاخه آخر به درستی با سرعتی کمتر از آن بازگشت شد پس می توانید در معامله خرید خود باقی بمانید.

اطلاع از
12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
هومن

سلام استاد
ممنون میشویم در صورت امکان تحلیل اتریوم را آپدیت فرمایید. بنظر میرسد زمان رشد نزدیک هست. خیلی متشکر

Houman

سلام استاد
ممنون میشویم آپدیت تحلیل را لطف فرمایید
تحلیل های شما معتبر هستند
با تشکر

حسین

با سلام خدمت استاد گرامی… استاد به زیبایی اعداد مد نظر شما رو در تحلیل تاچ کرد قیمت… ممنون میشم اگه آپدیت کنید تحلیل رو…

mr

سلام میشه تحلیل رو آپدیت کنید

علی

سلام مرسی بابت تحلیل اتریوم ,خیلی زود به ۸۰ دلار رسیدیم ,تحلیل فیل شد?

علیرضا

سلام دوست عزیز.. به نظرتون احتمال اینکه اتر برسه به زیر100دلار یا زیر90دلار. بالای90درصد هستش؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content