عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

تحلیل وغدیر شماره ۱ | موج شماری هلدینگ غدیر به سبک نئوویو

فراهم شدن شرایط خرید در انتهای اصلاح

عرض سلام و ادب خدمت دوستان و همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در این پست با تحلیل وغدیر شماره ۱ از گروه شرکت‌های چند رشته‌ای صنعتی در خدمت شما هستیم. امیدواریم که تحلیل این سهم، که به نظر می‌رسد در موقعیت خوبی برای سرمایه گذاری باشد مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای شرح تحلیل وغدیر شماره ۱ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل وغدیر شماره ۱ :

چنانچه از تصویر تحلیل وغدیر شماره ۱ پیداست به نظر می‌رسد این سهم کارکشنی با فرمت مثلث خنثی (Neutral Triangle) که از جمله الگوهای نئوویوی می باشد ایجاد کرده باشد و شاخه آخر این الگو که بر اساس بررسی به عمل آمده یک دیامتریک (Diametric) می باشد نیز در شرف پایان است. موج C این الگو نیز یک مثلث کانتر خنثی می باشد که در تصویر مشخص شده است.

اما در اینجا سوالی مطرح است که چرا سه شاخه اول الگوی مثلث خنثی را به شکل یک الگوی فلت با موج C ترمینال (دیاگونال) در نظر نگرفته ایم؟ پاسخ این سوال در قوانین زمانی سبک نئوویو نهفته است. بر اساس آموزه‌های جناب گلن نیلی موج B از یک الگوی فلت باید حداقل زمانی برابر با موج A داشته باشد و بصورت نرمال زمان این موج به 161.8 الی 261.8 و تحت شرایطی حتی فراتر نیز خواهد رسید. اما در چارت وغدیر این مورد برای موج B اتفاق نیفتاده است، لذا این وضعیت راهنمای بسیار مناسبی است که ما را به شناسایی الگوی صحیح یعنی مثلث خنثی می‌رساند.

تحلیل وغدیر شماره ۱ | کش دیتای هفتگی
تحلیل وغدیر شماره ۱ | کش دیتای هفتگی

چشم انداز پیش رو :

خب طبق توضیحات پاراگراف قبل مشخص شد که این سهم هم اکنون در موج E از یک مثلث خنثی به سر میبرد که به زودی به پایان خواهد رسید و موقعیت مناسبی برای خرید ایجاد خواهد کرد. محدوده خرید مناسب برای این سهم توسط یک زون فیبوناچی مشخص شده است که قیمت های ۱۰۹ الی ۱۰۱ تومان را نشان می دهد. البته با رعایت استاپ لاس ۹۲ تومانی اگر سهم موقعیت خرید خود را در قیمت های پایین تری نیز فراهم کند با وقوع تریگر مناسب خرید از آن استقبال خواهیم کرد. 

قیمت خرید و استاپ لاس تحلیل وغدیر شماره ۱ را مشخص کردیم. حال نوبت به تارگت های سهم می‌رسد. در تحلیل فوق به نشان دادن یک تارگت برای سهم اکتفا کرده ایم که سقف ماژور قبل یعنی ۱۶۶ تومان می باشد. بعد از آنکه سهم به این تارگت رسید با ارزیابی شدت و ضعف رشد، در آپدیت های بعدی تارگت های بعدی سهم را نیز مشخص خواهیم کرد.

در نهایت ذکر این موضوع لازم است که اگر سهم طبق تحلیل پیش رود، استاپ لاس تحلیل حدود ۱۰ درصد و تارگت حدود ۶۲ درصد می باشد که پرواضح است که ریوارد به ریسک این تحلیل آنقدر مناسب هست که ترید بر روی این سهم را توجیح پذیر کند. 

اطلاع از
8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مسعود حبیبی

سلام وقت بخیر استاد
اگر زحمت نیس میخاسم بدونم میشه حرکت فعلی بزاگرس رو ی مثلث خنثی در نظر گرفت که اخرای حرکت C باشیم؟؟خیلی اذیت کننده شده
ممنون

مجتبی مردانی

با سلام استاد عزیز
میشه تحلیل وغدیر و وساپا رو آپ دیت کنین خیلی زمان از اخرین تحیلیلتون گذشته، خیلی ها منتظر نظرات شما هستن. ممنون میشم

پیمان رضوی

سلام استاد گرامی
در صورت امکان تحلیل های زیباتون را برای وغدیر هم بروز کنید
با تشکر

reza

درود و عرض ادب

جناب رحیمی شاخه ی E از مثلث بزرگ که خودش یک دیامتریک شده، از لحاظ زمانی محدودیتی در این نوع از مثلث نداریم ؟
(استنباط بنده این بود E از لحاظ زمانی باید نزدیک به زمان B از همان مثلث باشه)

مشاهده دیگر مطالب

See other content