تحلیل بیمه البرز شماره ۱ | موج شماری به سبک نئو ویو

موقعیت خرید در انتهای الگوی دیامتریک

1.3k
بازدید

سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در این پست قصد داریم تحلیل بیمه البرز شماره ۱ را تقدیم حضورتان کنیم. چارت این سهم بسیار موزون و زیباست. برای شرح مفصل تحلیل این چارت با ما همراه باشید:

شرح تحلیل بیمه البرز شماره ۱ :

چنانچه در تصویر تحلیل بیمه البرز شماره 1 ملاحظه می کنید در بلند مدت بیمه البرز درون یک کارکشن از جنس فلت (Flat) قرار دارد. حدس ما در حال حاضر این است که این فلت از نوع C ناقص غیرعادی خواهد بود. موج A از این فلت یک مثلث خنثی کانتر (Counter Neutral Triangle) می باشد که دانشجویان نئوویو می توانند ساختار آن را با قوانین بیان شده در دوره آموزشی تطبیق دهند تا متوجه زیبایی تکنولوژی نئوویو شوند.

اما موج B از این ساختار فلت در تحلیل بیمه البرز شماره ۱ با توجه به قوانین نئوویو به احتمال بسیار زیاد یک الگوی دیامتریک (Diametric) خواهد بود که هم اکنون اواخر موج F از این الگو هستیم که خود این موج F نیز دیامتریک می باشد و اگر ریز شویم هم اکنون در موج g از این دیامتریک قرار داریم.

چشم انداز پیش رو :

با توجه به شرایط بیان شده در بند قبل پر واضح است که بر اساس تحلیل بیمه البرز شماره ۱ بایستی به زودی شاهد صعود خوبی درون این سهم باشیم که موج G از دیامتریکی را کامل خواهد کرد که خود به موج B از فلت درجه بزرگتر خاتمه می دهد. لذا سرمایه گذاران می توانند با چشم اندازی که ترسیم شد اقدام به سرمایه گذاری در این سهم کنند.

قیمت خرید مناسب محل اتمام موج g از دیامتریک کوچک می باشد که توسط سطح فیبوناچی در تصویر مشخص شده است. توسط دو باکس مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل موج F از دیامتریک بزرگ نیز رسم شده است که البته نیاز نیست کاملا دقیق باشد. استاپ لاس تحلیل که بسیار کوچک نیز می باشد هم در زیر منطقه خرید مشخص شده است.

تحلیل بیمه البرز شماره ۱ | موج شماری به سبک نئو ویو neowave
تحلیل بیمه البرز شماره ۱ | کش دیتای هفتگی

نکات مهم برای ترید بر اساس تحلیل بیمه البرز شماره ۱ :

برای یک ترید موفق رعایت سه پارامتر نقطه ورود مناسب، رعایت استاپ لاس و رصد سهم تا رسیدن به تارگت محتمل الزامی می باشد. بدیهی است با پیدایش موج های آینده می بایست دیدگاهمان را نیز به روز رسانی کنیم و ببینیم چارت در جهت تحلیل پیش می رود یا خیر. همواره باید قدرت و ضعف را سنجید تا مشخص شود کدام جناح (خریدار یا فروشنده) در بازار قوی تر هستند.

استاپ لاس تحلیل بیمه البرز شماره ۱ حدود ۱۰ درصد و تارگت آن ۵۰ درصد می باشد که ریوارد به ریسک ۵ به ۱ را نشان می دهد. این میزان ریوارد نسبت به ریسک موجود بسیار مناسب است و ارزش ترید بر اساس این تحلیل را بالا می برد.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content