تحلیل بیمه البرز شماره ۳ | موج شماری نئوویو بیمه البرز

موقعیت خرید در انتهای الگوی مثلث

3.6k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل بیمه البرز شماره ۳ که بر اساس بررسی انجام شده به نظر می‌رسد در موقعیت خوبی برای خرید قرار داشته باشد، لذا بررسی انجام شده را با شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم تا در صورت صلاحدید مورد استفاده قرار گیرد، با ما همراه باشید.

شرح تحلیل بیمه البرز شماره ۳ :

چنانچه از تصویر تحلیل بیمه البرز شماره ۳ پیداست این سهم پس از کامل کردن یک الگوی فلت B قوی که در تحلیل های قبل این سهم نیز مورد اشاره قرار گرفته بود وارد یک رالی صعودی شده است و پس از ان یک اصلاح مناسب ایجاد کرده است که با مشخص شدن ساختار این اصلاح به نظر می‌رسد که این سهم در شرایط مناسبی برای خرید قرار گرفته باشد. 

فلتی که به آن اشاره شد در تصویر تحلیل بیمه البرز شماره ۳ با لیبل های ABC مشکی رنگ بزرگ در داخل دایره مشخص شده است و همینطور امواج داخلی آن را نیز با لیبل ها و کانال بندی های آبی رنگ مشخص کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید ساختارهای نئوویوی را به صورت عملی ملاحظه کنید. همچنین برای بهتر تایید شدن شمارش یک عمق پایین تر رفته و امواج داخلی بعضی از شاخه‌ها را نیز با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص کرده ایم.

طبق تصویر تحلیل بیمه البرز شماره ۳ موج C از فلت مذکور دارای ساختار ترمینال می باشد که ضعف در نزول را گوشزد می کند و این ضعف در طرف مقابل با قدرت خریداران همراه شده است و کل ترمینال با قدرت بسیار زیادی در زمان بسیار کوتاهی بازگشت شده است که دقیقاً منطبق بر آموزه های روش نئوویو می باشد. همچنین پس از این حرکت شارپ یک اصلاح شکل گرفته که به نظر می‌رسد ساختار آن یک مثلث ریورس انقباضی باشد که کامل شده است و در ابتدای حرکت بعد هستیم.

تحلیل بیمه البرز شماره ۳ | موج شماری نئوویو بیمه البرز
Alborz NEoWave Analysis 03 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

حرکت شارپی که پس از الگوی فلت بزرگ رخ داده را باید طبق تصویر تحلیل بیمه البرز شماره ۳ موج (A) در نظر بگیریم چرا که ساختار آن هیچ شباهتی به یک الگوی ایمپالس ندارد و اصلاح پس از آن نیز طبیعتاً موج (B) خواهد بود. بنابراین پس از این موج حداقل باید انتظار یک صعود دیگر در قالب موج (C) را داشته باشیم که به طور نرمال می تواند تا حوالی 207 الی 226 تومان رشد کند. این میزان رشد در محدوده‌ی تراز 78 درصد از رشدی که قبل از الگوی فلت وجود دارد نیز قرار می گیرد که نشان دهنده ی این است که هدف داده شده بسیار محتاطانه انتخاب شده است و در صورت وجود قدرت در بازار این سهم می تواند تا تراز 100 درصد که برابر با قیمت 281 تومان می باشد هم رشد کند.

سهم بیمه البرز طبق تصویر به تازگی یک مقاومت را شکسته است که می تواند به عنوان نقطه ورود مورد استفاده قرار گیرد، حد ضرر تحلیل نیز سطح 103 تومان انتخاب شده است که زیر یک کف تثبیت شده می باشد و در صورت عبور قیمت از آن، تحلیل ما حداقل در اشل کوتاه مدت بی اعتبار خواهد شد. با این حساب با مقایسه حد سود و حد ضرر مشخص است که ریوارد به ریسک تحلیل بیمه البرز شماره ۳ بسیار مناسب است و ترید بر اساس این تحلیل را توجیه پذیر می کند.

اطلاع از
12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مهدی

سلام
لطفا تحلیل البرز را آپدیت بفرمائید

majid

سلام خدمت استاد رحیمی عزیز
سوالی دارم
با توجه به اینکه در تحلیل البرز مدت زمان نسبتا زیادی سپری شده و سهم هنوز درجا زده آیا این موضوع تحلیل رو دچار تغییر میکنه یا همون تحلیل اولیه به قوت خودش باقیه؟

محمدرضا

با سلام اقای رحیمی . امروز 2 اردیبهشت هست و البرز حرکت خاصی نکرده از زمان تحلیل. میشه لطفا دوباره سهم رو بررسی کنید و نظرتون رو بفرمائید. تو زمانی که شاخص بالارفت این سهم تحرکی نداشت به نظرتون احتمال داره تو زمان اصلاح شاخص، این سهم بره بالا یا اصلاح خواهد داشت؟ ممنونم

شیدا

سلام در ویدئوهای اموزشی تون فرمودید که مثلث های خنثی و ریورس خطوط روند شون نمی توانند همگرا باشند. آخرین اصلاحی که در چارت در نظر گرفتین خطوط روندش همگرا هستند.

حیدرپور

سلام استاد رحیمی
در موج بی فلت
امواج دیامتریک قوانین زمانی رو رعایت نکردن ومیدونیم تخطی زمانی بیش از 261/8%مجاز نیست.
مثل موج (بی با عا) و (دی با سی) و (اف با ای)مگه این ها امواج مجاور نیستن؟!یعنی استثنایی وجود داره؟
ممنون میشم بابت پاسخگویی

ج

لطفاً تحلیل جدیدی از # وساپا برامون قرار بدید

ج

تحلیل سهام #حاریا لطفاً

مشاهده دیگر مطالب

See other content