تحلیل دکوثر شماره ۶ | موج شماری دکوثر به سبک نئوویو

بررسی الگوی اصلاحی سهم دکوثر

2.7k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی. در خدمت شما هستیم با تحلیل جدیدی از سهم دکوثر که انتظار حرکت صعودی شارپی از آن داشتیم اما بر خلاف تصور ما این سهم قدرت کافی در صعود به نمایش نگذاشت و ناچار به بازنگری تحلیل شدیم که در این پست تقدیم حضورتان می کنیم. البته پیش از این نیز کامنت لازم در خصوص وضعیت سهم در کانال تلگرام به استحضار عزیزان رسید. با شرح تحلیل دکوثر شماره ۶ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل دکوثر شماره ۶ :

از آنجایی که سهم دکوثر طبق تصویر تحلیل دکوثر شماره ۶ در صعود اخیر خود با همپوشانی های متعدد رو به رو شده است و هر بار در اکستندهای خود ضعیف تر ظاهر شده است می توان نتیجه گرفت که صعود اخیر را باید یک موج B در نظر بگیریم و الگوی درجه بالاتر آن را یک الگوی تخت یا فلت که در تصویر با لیبل های ABC سبز رنگ مشخص شده است.

ساختار موج A این فلت همانند تحلیل قبل یک الگوی ایزومتریک و ساختار موج B این فلت نیز ظاهراً ساختار دیامتریک دارد که با حروف a تا g مشخص شده است، بنابراین هم اکنون در موج f از این الگوی دیامتریک قرار داریم و با سپری شدن موج g آن که یک موج صعودی می باشد و می تواند به منزله فرصت خروج باشد راهی موج C از الگوی فلت خواهیم شد.

Dekosar NEoWave Analysis 06 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

پیرو پاراگراف قبل در حال حاضر به نظر می رسد که در کوتاه مدت باید به این سهم فرصت داد تا ساختار فلت را کامل کند اما با کامل شدن این الگو سهم می تواند مطابق با تحلیل دکوثر شماره ۶ به سمت اهدافی حوالی 450 تا 500 تومان حرکت کند. البته با شرایط پیش آمده حرکت شارپی که در آینده از این سهم انتظار داریم دیگر یک موج 3 نخواهد بود بلکه در جایگاه موج C قرار می گیرد اما می تواند همان قدرتی که در موج 3 انتظار می رود را در این موج هم انتظار داشت چرا که فلتی که به شرح آن پرداختیم جزو فلت های B قوی محسوب می شود که نشان از حرکت نسبتاً قوی بعد از الگوی فلت دارد.

اطلاع از
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
نظر

باعرض سلام.
وضعیت سهم رو با این همه سهامدار عمده حقیقی چطور میبینید؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content