تحلیل تشتاد شماره ۱ | موج شماری تشتاد به سبک نئوویو

چشم انداز صعودی قیمت پس از خروج از ناحیه اصلاحی

13.7k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل تشتاد شماره ۱ که چندی قبل در خصوص ارزندگی این سهم و اهداف آن بر روی کانال تلگرام انستیتو صحبت کردیم. این سهم به تازگی یک الگوی فلت را خاتمه داده است در در مسیر صعود خود قرار دارد و می تواند سود مناسبی را ایجاد کند. برای شرح تحلیل تشتاد شماره ۱ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تشتاد شماره ۱ :

چنانچه از تصویر تحلیل تشتاد شماره ۱ پیداست این سهم در یک روند صعودی با شیب معقول قرار دارد که می توان تا به این جای کار ساختار آن را یک ایزومتریک یا دیامتریک در نظر گرفت که در هر دو حالت هم اکنون در موج (E) آن قرار داریم. این الگو با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ بر روی تصویر مشخص شده است. ساختار امواج داخلی این الگو نیز با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است.

موج (D) از این الگو که به تازگی خاتمه پیدا کرده است یک الگوی فلت یا تخت می باشد که موج C آن به شکل ترمینال توسعه یافته است و پساالگویی آن نیز تایید شده است، پس پرواضح است که هم اکنون درون موج (E) از الگوی درجه بالاتر قرار داریم. در این موج یک سطح مقاومتی که در حدود 1427 تا 1671 تومان قرار داشته است شکسته است و سهم هم اکنون بالای این محدوده قرار دارد. این سطح مقاومتی در واقع در حال حاضر تبدیل به یک سطح حمایتی شده است که قیمت به آن پول بک نیز کرده است و می تواند مانع از ریزش قیمت شود و همچنین می تواند محل مناسبی برای ورود به پوزیشن خرید باشد.

تحلیل تشتاد شماره ۱ | موج شماری تشتاد به سبک نئوویو
Teshtad Daily Cash Data | NEoWave Analysis

چشم انداز پیش رو :

بر اساس ساختار تشریح شده در تحلیل تشتاد شماره ۱ به نظر می رسد که این سهم پتانسیل این را دارد که به اهدافی در حدود 6500 تا 7660 تومان دست یابد و حتی در صورت وجود قدرت بیشتر در سهم امکان دست یابی به هدف 10600 تومان نیز فراهم است. با در نظر گرفتن حد ضرر 1231 تومانی برای سهم مشخص است که این تحلیل از ریوارد به ریسک بسیار خوبی برخوردار است و ترید بر اساس این تحلیل را توجیه پذیر می کند.

قابل ذکر است که اولین محدوده هدف برای این سهم با قیمت های فعلی حدود 300 تا 390 درصد فاصله دارد که بسیار قابل توجه است. همچنین حد ضرر این سهم نیز 20 درصد می باشد که بایستی حجم معامله را بر اساس این میزان ریسک تنظیم کنید.

اطلاع از
331 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
محمدصادق جمال زاده

جناب رحیمی عزیز سلام و ارادت قربان..ممنون ازینکه همیشه و در همه حال پاسخگو عزیزان هستید..قربان راجع به خکمک بسیار جستجو کردم قبلا هم از جنابعالی خواستم تحلیلی اگر امکان داشت ارايه بفرمایید..فی الحال اوضاعش رو چطور میبینید قربان؟ ممنون میشم نظرتون رو راجع بهش بدونم..

محمد مومنی

باسلام و احترام استاد عزیز
درخصوص نماد تشتاد و شکسته شدن حد ضرری که فرمودین،قیمت فعلی 1406تومان
ورود و خرید جدید رو الان به صلاح میدونید شما؟؟؟
ممنون

Arash

سلام جناب رحیمی
با توجه به افزایش سرمایه وعدم تایید ناظر بورس برای باز شدن سهام.اکنون منطقه ورود خوبی برای ورود میبینین؟
هدف سهم چ تغییری خواهد کرد؟

موسوی

جناب رحیمی سلام ، امیدوارم حالتون خوب باشه
اول از همه ممنون بابت تحلیل ها که در چندین سال اخیر بدونه هیچ چشم داشتی ارائه کردید و نتیجه تحلیل ها رو هم الان داریم مشاهده میکنیم و کسانی که انتقاد میکردن الان حرفی برای گفتن ندارن
در مورد تشتاد هم سوال داشتم ، میخواستم نظر کلی شما رو در موردش بدونم ، آیا لازم هست مقداری ریسک فری کنیم یا نه ؟
بازم از زحمات شما تشکر میکنم

موسوی

سلام مجدد خدمت شما استاد گرامی
میخواستم نظر شما را برای افزایش سرمایه بدونم آیا آن را بفروشیم یا نه از حق تقدم میتونیم استفاده کنیم ؟ و همانطور که در کانال اعلام کردید اگر با 70 درصد مثبت باز شود و یا حتی باز نشود همچنان روند خوب خودشو نشون داده ، میخواستم بپرسم ایا بعد از این افزایش سرمایه ها اختلالی تو روند سهم ها ایجاد میشه ؟
با تشکر از شما

یزدان

سلام. من سهم رو مدتهاست دارم و به تازگی از ضرر خارج شده ام میخواستم بپرسم صلاح میدونید باهاش مجمع برم یا بهتره بفروشم قبل مجمع؟

امیر

سلام خسته نباشید
پس کی این سهم حرکت میکنه؟پیر شدیم!!

مجید رحیمی

سلام و خسته نباشید

لطف میکنین یک آپدیت از تحلیل این سهم ارایه کنید

ممنون

مشاهده دیگر مطالب

See other content