تحلیل کسرا شماره ۲ | موج شماری چارت کسرا به سبک نئوویو

بروزرسانی تحلیل قبل سهم کسرا

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل کسرا شماره ۲ که بروزرسانی تحلیل قبل این سهم می باشد. سهم تاکنون در مسیر پیش بینی شده حرکت کرده اما اصلاح اخیر آن باعث ابهاماتی برای برخی عزیزان شده است که سعی می کنیم با ارائه تحلیل جدید این سهم در این پست این ابهامات رفع شود. با شرح تحلیل کسرا شماره ۲ با ما همراه باشید. قبل از آن نیز مروری بر تحلیل قبل خواهیم داشت.

نتیجه تحلیل شماره ۱ کسرا :

چنانچه از چارت سهم کسرا پیداست این سهم مطابق با تحلیل قبل (تحلیل شماره ۱ کسرا) در مسیر صعود پیشروی کرد و به قیمتی حدود 490 تومان نیز دست پیدا کرد که نسبت به قیمتی که در آن تحلیل ارائه شده بود حدود ۷۰ درصد بازدهی ایجاد کرد. اما صعودی که رخ داد نمی تواند ساختار شاخه (D) از مثلث خنثیِ این سهم را شکل دهد، به همین جهت به تارگت این موج نیز دست پیدا نکرد. برای شرح وضعیت فعلی سهم با تحلیل کسرا شماره ۲ همراه باشید.

شرح تحلیل کسرا شماره ۲ :

در ادامه وضعیت شرح داده شده در تحلیل قبل موج (D) از مثلث خنثی تا قیمت 490 تومان پیشروی کرد سپس مطابق با تصویر تحلیل کسرا شماره ۲ وارد یک اصلاح عمیق تا حدود 300 تومان شده است. اگر خاطرتان باشد تارگت موج (D) را قیمت 567 تا 626 اعلام کردیم و حد بالاتری نیز برای آن مشخص کردیم که در حال حاضر سهم به آن دست نیافته است. همچنین ساختار موج (D) هنوز آنقدر پیچیده نشده که قابل تجمیع با دیگر شاخه های مثلث خنثی باشد. بنابراین واضح است که موج (D) همچنان ادامه خواهد داشت تا ساختار آن کامل شود و به تارگت مد نظر نیز دست یابد.

تحلیل کسرا شماره ۲ | موج شماری چارت کسرا به سبک نئوویوچشم انداز پیش رو :

ساختار موج (D) را بصورت ضمنی به شکل یک مثلث انقباضی کانتر رسم کرده ایم که کانال بندی و لیبل های آن به رنگ سبز می باشد.  این سناریو به صورت بدبینانه رسم شده است و در عمل وضعیت سهم می تواند از این بهتر نیز باشد. در هر صورت سهم با اصلاح اخیرش به یک محدوده حمایتی قوی رسیده است که در تصویر تحلیل کسرا شماره ۲ آن را مشاهده می کنید. همچنین این اصلاح به سطح 50 درصد فیبوناچی رتریس صعود اخیر نیز رسیده است که علت مناسب دیگری برای برگشت سهم می تواند باشد.

در نهایت ساختار نزول اخیر نیز به نظر میرسد که یک مثلث ریورس انقباضی باشد که کامل شده است. بنابراین طبق تصویر تحلیل کسرا شماره ۲ همه چیز برای صعود مجدد این سهم از سطح حمایتی ذکر شده آماده شده است.

حد سود پیش رو 600 تومان می باشد و با احتساب حد ضرر 250 تومانی مشخص است که چه ریوارد به ریسک بالایی در این موقعیت طبق تحلیل کسرا شماره ۲ موجود می باشد. قیمت امروز سهم که در حال درج این پست هستیم حوالی 320 تومان می باشد.

توسط انستیتو ایران نئوویو
5 نظر
 1. mohsen

  Greate

 2. tohid

  با تشکر از تحلیل خوبتون . میخواستم بدونم ایا حالت دیگه رو برای این سهم میشه در نظر گرفت ؟ چون شرایط بنیادی سهم طوری هست که بعید به نظر میاد بعد از رسیدن به ۶۰۰ در قالب موج Dدوباره اصلاح بده تا ۳۰۰

  1. زنده باشید. ساختار امواج فعلا چیز دیگری نشان نمی دهد. تنها سناریو فعلا همین تحلیل می باشد. اما سهم می تواند موج D را در اعداد بالاتری خاتمه دهد و همچنین موج E دچار کوتاه شدگی شود و عمق آن کاهش یابد.

 3. آرین

  باسلام واحترام وعرض ارادت
  ببخشید عرضی داشتم درمورد کسرا آیا امکان داره موجdتموم شده باشد در۴۸۶پارسال افت تا حدود۲۷۰eبوده باشد.بسیارممنونم.
  چون خط روندی که شکسته بعیده که دیگه به زیر۴۸۶ برگردد. مرسی

  1. سلام. زنده باشید
   خیر چون موج دی رو اگر بخوایم خاتمه یافته تلقی کنیم پیچیدگی اون شاخه به بقیه شاخه های نمیخوره و نمیشه تجمیعشون کرد. اما موج دی میتونه اهداف بالاتری رو تاچ کنه تا برگشتش برای موج E هم زیر خط روند نباشه.

ارسال یک نظر

_ لطفاً فقط دیدگاهی در رابطه با همین مطلب بنویسید.
_ دیدگاه خود را به فارسی تایپ نمایید. دیدگاه‌های فینگلیش بررسی نخواهند شد.
_ دیدگاه‌های حاوی تبلیغ، بک لینک یا کلمات توهین آمیز حذف خواهند شد.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.