تحلیل کسرا شماره ۲ | موج شماری چارت کسرا به سبک نئوویو

فراهم شدن موقعیت خرید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل کسرا شماره ۲ که بروزرسانی تحلیل قبل این سهم می باشد. سهم تاکنون در مسیر پیش بینی شده حرکت کرده اما اصلاح اخیر آن باعث ابهاماتی برای برخی عزیزان شده است که سعی می کنیم با ارائه تحلیل جدید این سهم در این پست این ابهامات رفع شود. با شرح تحلیل کسرا شماره ۲ با ما همراه باشید. قبل از آن نیز مروری بر تحلیل قبل خواهیم داشت.

نتیجه تحلیل شماره ۱ کسرا :

چنانچه از چارت سهم کسرا پیداست این سهم مطابق با تحلیل قبل (تحلیل شماره ۱ کسرا) در مسیر صعود پیشروی کرد و به قیمتی حدود 490 تومان نیز دست پیدا کرد که نسبت به قیمتی که در آن تحلیل ارائه شده بود حدود ۷۰ درصد بازدهی ایجاد کرد. اما صعودی که رخ داد نمی تواند ساختار شاخه (D) از مثلث خنثیِ این سهم را شکل دهد، به همین جهت به تارگت این موج نیز دست پیدا نکرد. برای شرح وضعیت فعلی سهم با تحلیل کسرا شماره ۲ همراه باشید.

شرح تحلیل کسرا شماره ۲ :

در ادامه وضعیت شرح داده شده در تحلیل قبل موج (D) از مثلث خنثی تا قیمت 490 تومان پیشروی کرد سپس مطابق با تصویر تحلیل کسرا شماره ۲ وارد یک اصلاح عمیق تا حدود 300 تومان شده است. اگر خاطرتان باشد تارگت موج (D) را قیمت 567 تا 626 اعلام کردیم و حد بالاتری نیز برای آن مشخص کردیم که در حال حاضر سهم به آن دست نیافته است. همچنین ساختار موج (D) هنوز آنقدر پیچیده نشده که قابل تجمیع با دیگر شاخه های مثلث خنثی باشد. بنابراین واضح است که موج (D) همچنان ادامه خواهد داشت تا ساختار آن کامل شود و به تارگت مد نظر نیز دست یابد.

تحلیل کسرا شماره ۲ | موج شماری چارت کسرا به سبک نئوویو
Kesera NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

ساختار موج (D) را بصورت ضمنی به شکل یک مثلث انقباضی کانتر رسم کرده ایم که کانال بندی و لیبل های آن به رنگ سبز می باشد.  این سناریو به صورت بدبینانه رسم شده است و در عمل وضعیت سهم می تواند از این بهتر نیز باشد. در هر صورت سهم با اصلاح اخیرش به یک محدوده حمایتی قوی رسیده است که در تصویر تحلیل کسرا شماره ۲ آن را مشاهده می کنید. همچنین این اصلاح به سطح 50 درصد فیبوناچی رتریس صعود اخیر نیز رسیده است که علت مناسب دیگری برای برگشت سهم می تواند باشد.

در نهایت ساختار نزول اخیر نیز به نظر میرسد که یک مثلث ریورس انقباضی باشد که کامل شده است. بنابراین طبق تصویر تحلیل کسرا شماره ۲ همه چیز برای صعود مجدد این سهم از سطح حمایتی ذکر شده آماده شده است.

حد سود پیش رو 600 تومان می باشد و با احتساب حد ضرر 250 تومانی مشخص است که چه ریوارد به ریسک بالایی در این موقعیت طبق تحلیل کسرا شماره ۲ موجود می باشد. قیمت امروز سهم که در حال درج این پست هستیم حوالی 320 تومان می باشد.

اطلاع از
25 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
محمدعلی

سلام وقت بخیر باتشکر از تحلیلهای خوبتان فکر کنم تحلیل کسرا شماره 3 نیاز است .اگر لطف کنید

محمدعلی

سلام باتشکر اززحمات وسعه صدرشما اگر امکانش هست لطفا کسرا را بروز رسانی کنید.

aliii

درود بر جناب رحیمی
ممنون میشم تحلیل نماد کسرا را بروزرسانی کنید.

محمدعلی

سلام لطفا تحلیل را بروزرسانی کنیداززحمات شما متشکرم

میثم

با سلام خدمت جناب رحیمی. ممنون میشم تحلیل سهم کسرا با توجه به اینکه بیش از 2 ماه در محدوده 700 تومان نوسان داره تحلیل کنید.

ParsA

سلام اقای رحیمی عزیز ، الان کسرا در قیمت 700 تومن معامله ..اگه لطف کنید تحلیل رو اپدیت کنید یا یک توضیح کوچیک در مورد اهداف پیش روی سهم بدید ممنون میشم

علی

با سلام و عرض ادب
با توجه به وضعیت فعلی میشه بفرمایین الان وارد موج E اصلی (نزولی) شدیم یا اینکه هنوز در موج E فرعی از D هستیم؟

تشکر

مشاهده دیگر مطالب

See other content