عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

تحلیل حکشتی شماره ۳ | موج شماری چارت سهم حکشتی به سبک نئوویو

چشم انداز پیش رو

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. با بروزرسانی تحلیل حکشتی در خدمت شما هستیم که چند روز پیش نیز در کانال تلگرام انستیتو، کامنت جدیدی در خصوص آن درج کردیم و از رشد قریب الوقوع حکشتی صحبت به میان آوردیم. قبل از آن اجازه دهید مروری داشته باشیم بر نتیجه تحلیل قبل این سهم و بعد به شرح تحلیل حکشتی شماره ۳ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل شماره ۲ حکشتی:

چنانچه از تحلیل شماره ۲ حکشتی پیداست در آن تحلیل انتظار داشتیم که حکشتی از قیمت هایی در حدود 578 تومان یک فاز صعودی را طی کند و به حدود تارگت 920 تا 1080 دست یابد. اگر الان به چارت سهم نگاهی بیندازید مشخص است که سهم طبق پیش بینی وارد فاز صعودی شد و تا قیمت 801 تومان نیز رشد کرد و بعد با ایجاد ضعف نشان داد که به همین میزان رشد بسنده کرده است و قصد ادامه تا هدف مورد انتظار را ندارد. در هر صورت این سهم پس از این فاز صعودی وارد یک اصلاح عمیق شد و به حدود قیمت های قبل بازگشت و بعد با ایجاد یک ناحیه رنج آماده صعود دیگری شد که در شرح تحلیل حکشتی شماره ۳ به آن خواهیم پرداخت.

شرح تحلیل حکشتی شماره ۳ :

حکشتی پس از ایجاد موج E سبز رنگ در اشل روزانه در قالب یک الگوی مثلث خنثی وارد یک فاز صعودی در قالب موج F از یک دیامتریک شد که تا حدود 525 تومان ادامه یافت. اگر در تصویر تحلیل حکشتی شماره ۳ به انتهای موج F نگاه کنید مشخص است که این سهم مدتی را در یک محدوده به نوسان پرداخته است تا آماده رشد دیگری شود و با اتمام الگوی شاخه F نیز در نهایت وارد یک شاخه صعودی شده است که با لیبل G سبز رنگ مشخص شده است.

شاخه G نیز تاکنون نشان داده است که به احتمال قوی در قالب یک الگوی دیامتریک از نوعی خاص در حال پیشروی می باشد که دارای شاخه a بلند می باشد و بر همین اساس موج g آن نیز می تواند مشابه موج a یک شاخه تند و تیز باشد. ساختار این دیامتریک در انتهای تصویر تحلیل حکشتی شماره ۳ با کانال بندی و لیبل های سیاه رنگ مشخص شده است.

تحلیل حکشتی شماره ۳ | موج شماری چارت سهم حکشتی به سبک نئوویو
Hekeshti NEoWave Analysis 03 | Daily Cash Data

لازم به ذکر است که تحلیل هفتگی حکشتی نیز در قالب تحلیل شماره ۱ ارائه شده است که می توانید آن را مشاهده کنید تا بهتر متوجه شوید که دیامتریکی که در تحلیل روزانه به آن پرداخته ایم کجای ساختار هفتگی قرار دارد.

چشم انداز پیش رو :

با توجه به آنچه که در شرح تحلیل گفته شد شاخه G از دیامتریک سبز رنگ در قالب نوعی از دیامتریک رشد کرده است که در آن موج g سیاه رنگ می تواند مشابه موج a یک موج کشیده باشد که قابلیت صعود تا هدف 949 الی 1008 تومان را دارا است. درست در همین محدوده قیمتی یک تراز مهم قیمتی دیگر که از پروجکشن موج A دیامتریک سبز رنگ بدست آمده است هم وجود دارد که می تواند بر اهمیت این تراز قیمتی بیفزاید و البته در همین محدوده مقاومت مهم 1000 تومان که جنبه روانی بر ذهن معامله گران نیز دارد هم وجود دارد که باز هم دلیل دیگری بر اهمیت تراز قیمتی مشخص شده در تصویر تحلیل حکشتی شماره ۳ می باشد.

پس از اتمام دیامتریک کوچکتر که با لیبل ها و کانال بندی سیاه رنگ مشخص شده است، طبق تصویر تحلیل حکشتی شماره ۳ این سهم می تواند با ایجاد یک X موج و مدتی استراحت آماده صعودی دیگر از همین درجه شود یا این که می تواند به همین ساختار دیامتریک اکتفا کند و وارد ریزشی شود که از یک درجه بالاتر است و در واقع موج (F) از دیامتریک هفتگی سهم را شکل خواهد داد. در هر صورت باید در آن مقطع زمانی مقداری به سهم زمان داد تا روشن کند که کدام یک از این دو سناریو را انتخاب می کند و بعد می توانیم در خصوص احتمالات پیش رو با قطعیت بیشتری صحبت کنیم.

قابل ذکر است که حد ضرر این تحلیل مطابق با تصویر تحلیل حکشتی شماره ۳ در 650 تومان قرار گرفته است که نسبت به تارگت ارائه شده فاصله بسیار کمتری تا قیمت ورود به معامله دارد و این نشان دهنده ریوارد به ریسک معقول این تحلیل است و ترید بر اساس این تحلیل را توجیه پذیر می کند.

امیدواریم این تحلیل مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد. 

اطلاع از
22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
MMK

استاد لطفا تحلیل رو بروز بفرمایید. در تایم فریم هفتگی هم نتوستم الگوی مناسبی پیدا کنم

نجوا روزبه

سلام و روزبخیر میشه چارت حکشتی رو مورد بررسی مجدد قرار بدید و آپدیت کنید. ممنون میشم

کیان اسکندری

سلام خدمت استاد رحیمی
با تشکر از تحلیل های عالیتون
اگه امکانش هست تحلیل حکشتی آپدیت کنید
خیلی مچکر.

Partovei

سلام خدمت استاد محترم جناب رحيمي عزيز
ببخشيد باز مزاحم شدم؛به نظرتون وقت آن نرسيده تحليل جديدي از سهم حكشتي و تارگت هاي احتمالي پيش رو ارائه بشه.
شرمنده حضرتعالي شدم

Partovei

جناب رحیمی عزیز ممنون بابت زحمات و تحلیل های عالیتون
میخواستم بپرس که حال که حکشتی مطابق و فراتر از تحلیلتون قراردارد(یعنی ۱۰۰۸تومان)نیازی به آپدیت تحلیل نیست؟اصلاح چه زملنیست؟

مارال

سلام، آقای رحیمی تا اینجا با شما ۹۰ درصد گرفتیم بابتش ممنونم.
میدونم درخواستا زیاده ولی امیدوارم تحلیلتونو آپدیت کنید خروجمونم با شما باشه.
دو به شکم اینجا با سیگنالای جدیدتون عوضش کنم یا نه.

علی

سلام ، حاجی حکشتی 1200 هم رد کرد . هدف آخرش چنده یه بروزرسانی کنید چارتش رو . تشکر

مشاهده دیگر مطالب

See other content