تحلیل لبوتان شماره 3 | تحلیل تکنیکال چارت لبوتان به سبک نئوویو

بررسی فرصت های خرید

در این پست با تحلیل لبوتان شماره 3 در خدمت شما هستیم تا شرایط موج شماری این سهم را از منظور نئوویو بررسی کنیم و موقعیت های موجود در این چارت را با شما به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل قبل چارت گروه صنعتی بوتان :

در تحلیل قبل لبوتان سطحی را مبنی بر اتمام یک مثلث انقباضی مشخص کردیم و انتظار رشدی شارپ را از سهم داشتیم. سهم از سطح مورد نظر ۳۵ درصد رشد کرد اما بعد شکست مثلث فرض شده مجدداً به داخل مثلث برگشت و نشان داد که مثلث به پایان نرسیده است و شمارش احتیاج به بازنگری دارد. با تریل کردن استاپ لاس حداقل ۲۰ درصد بازدهی طبق تحلیل قبل بدست آمد.

اگر تحلیل قبل لبوتان را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح تحلیل لبوتان شماره 3 :

با برگشت دوباره سهم گروه صنعتی بوتان به درون مثلثی که در تحلیل قبل مشخص کرده بودیم مشخص شد که صعودی که مطابق با تحلیل قبل شکل گرفته بود بخشی از موج C بوده است نه حرکت پساالگویی مثلث. به هر حال این سهم را مجدداً شمارش نموده ایم که در این پست به استحضارتان میرسد. هم اکنون به نظر میرسد لبوتان آخرین شاخه از موج C مثلث خود را کامل کرده و درون موج D قرار دارد.

موج C طبق برآورد ما یک الگوی ایزومتریک (IsoMetric) (از یافته های شخص ارشیا رحیمی) می باشد که ساختار آن را در تصویر تحلیل لبوتان شماره 3 مشاهده می کنید.

تحلیل لبوتان شماره 3 به سبک نئوویو در کش دیتای هفتگی
تحلیل لبوتان شماره 3 به سبک نئوویو در کش دیتای هفتگی

موج D نیز تا به اینجا یک شاخه صعودی اصلاحی ساخته که توسط شاخه دوم بیش از ۶۱٫۸ بازگشت شده لذا فرض را بر این گذاشته ایم که این شاخه یک فلت خواهد شد و تارگت آنرا سطح ۵۰۰ تومان در نظر گرفته ایم. (با توجه به نسبت هایی که میان امواج یک مثلث انقباضی و یک فلت باید وجود داشته باشد). البته ممکن است این شاخه یک مثلث کانتر نیز بشود که در آن صورت نیز تارگت تفاوت نخواهد کرد زیرا تارگت بر اساس امواج درجه بالاتر نیز اندازه گیری شده است.

نکات مهم:

دو سطح برای خرید در این سهم در تصویر تحلیل لبوتان شماره 3 مشخص شده است. سطح اول ۳۱۲ تومان است که ممکن است سهم تا این عدد افت داشته باشد و سطح دوم ۳۵۴ تومان است که شکست آن می توناد نشان دهنده شروع صعود سهم باشد. سطح بی اعتباری تحلیل شکست سطح ۲۹۰ تومان است.

اطلاع از
5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مجید

اگر امکانش هست تحلیل بوتان را بروز نمایید..خیلی زمانش گذشته

فاطمه

سلام خدا قوت

بوتان حرکت اصلیش بعد از شکست ۴۱۰ میتونه باشه؟/

ارشیا رحیمی

سلام تشکر
باید تحلیل را به روز کنیم تا دقیقا بدونیم اصلاح حدود چه اعدادی به پایان میرسه.
تا اینجای کار سهم مطابق با تحلیل پیش رفته. فقط میمونه تشخیص ساختار موج D و E که اون هم در اسرع وقت ارائه میشه.

محمد

سلام
اگر امکانش هست تحلیل بوتان را بروز نمایید.
متشکرم

مشاهده دیگر مطالب

See other content