تحلیل فلوله شماره ۲ | موج شماری فلوله به سبک نئوویو

بررسی ساختار موجی چارت لوله و ماشین سازی ایران

به نام خدا، عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو، در خدمت شما هستیم با تحلیلی از سهم لوله و ماشین سازی ایران با نماد فلوله که اعتقاد داریم می تواند امسال شگفتی ساز شود و رشد چشمگیری را تجربه کند. این سهم از لحاظ بنیادی و تکنیکی دارای پتانسیل های زیادی است و امیدواریم پس از عقب افتادگی ای که در رشد و روند صعودی نسبت به کلیه بازار پیدا کرده است بتواند به مدار صعودی بلند مدت وارد شود و به اهدافی که برای آن دیده ایم دست یابد. با شرح تحلیل فلوله شماره ۲ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل فلوله شماره ۲ :

چنانچه از تصویر تحلیل فلوله شماره ۲ پیداست این سهم پس از ساخت یک شتابدار ۳ ممتد که با لیبل های آبی رنگ داخل پرانتز مشخص شده است وارد فاز اصلاحی ای از جنس فلت شده است که این فلت نیز با لیبل های آبی رنگ داخل پرانتز نمایان است. شتابداری که به آن اشاره کردیم رشدی در حدود ۳۷۰ درصد را رقم زده است که پس از آن توسط کارکشن فلت حدود ۵۰ درصد آن اصلاح شده است و قیمت سهم را به قیمت هایی بسیار جذاب برای سرمایه گذاری رسانده است.

ساختارهای درونی الگوی شتابدار و الگوی فلت با لیبل های سبز رنگ مشخص شده اند و چیزی که در بین این ساختارها خودنمایی می کند الگوی ایزومتریک می باشد که هم در الگوی شتابدار به ایفای نقش پرداخته است و هم در الگوی فلت. در الگوی شتابدار یک ایزومتریک الماسی را در نقض موج ۲ شاهد هستیم و در الگوی فلت نیز یک ایزومتریک پاپیونی را مشاهده می کنید که در نقش موج B ظاهر شده است.

اما در بلند مدت با توجه به این که داده های کاملی از گذشته سهم در دست نیست می توان شتابداری که در تصویر مشخص شده است را موج A یا موج 1 دانست که بسته به انتخاب هر کدام باید لیبل مناسبی را از بین دو گزینه موج B یا 2 انتخاب کرد که بر اساس هر کدام از این وضعیت ها تارگت بلند مدت سهم نیز متفاوت خواهد بود که در قسمت چشم انداز پیش رو به آن خواهیم پرداخت.

تحلیل فلوله شماره ۲ | موج شماری فلوله به سبک نئوویوچشم انداز پیش رو :

اگر به ساختار الگوی فلت مشخص شده در تصویر تحلیل فلوله شماره ۲ دقت کنید مشخص است که موج C از الگوی مذکور از جنس ترمینال می باشد که کاهش زیاد قدرت فروشنده ها را متذکر می شود، همچنین بر اساس قوانین نئوویو پس از یک الگوی ترمینال باید یک حرکت شارپ شکل بگیرد که این الگوی ترمینال را به طور کامل بازگشت کند و از آن عبور کند. پس برای اولین تارگت این تحلیل می توان قیمتی در حدود 800 تا 900 تومان را مد نظر قرار دارد.

قیمت خرید این سهم نیز مشخص است که در حوالی قیمت های فعلی یعنی 500 تومان می باشد که با توجه به حد ضرر مشخص شده در تصویر تحلیل فلوله شماره ۲ یعنی 390 تومان پرواضح است که حتی تارگت کوتاه مدت این سهم نیز از ریوارد به ریسک بالایی برخوردار است. اما اجازه دهید که در مورد تارگت بلند مدت سهم صحبت کنیم.

طبق تصویر تحلیل فلوله شماره ۲ در بلند مدت بسته به این که موج پیش رو موج C و یا یک موج 3 غیر ممتد باشد یا یک موج 3 ممتد می توان تارگت های متفاوتی برای این سهم در نظر گرفت، در حالت اول محدوده ی مناسب برای پایان رشد سهم می تواند بین 2300 تومان تا 2800 تومان باشد و در صورت وجود قدرت مضاعف در خریداران می تواند به تارگت 3400 تومانی نیز دست یابد، همچنین اگر با یک موج ۳ ممتد رو به رو باشیم تارگت سهم حداقل 4900 تومان خواهد بود که با قیمت های فعلی سهم حدود 900 درصد فاصله دارد و اینجاست که سهم می تواند شگفتی ساز امسال باشد. حتی در صورت دستیابی سهم به محدوده اول تارگت نیز سودی بیش از 400 درصد ایجاد خواهد شد که بسیار قابل توجه می باشد.

در هر صورت چه یک معامله گر کوتاه مدت باشید چه بلند مدت بر اساس ساختاری که در این چارت شکل گرفته است مشخص است که ریوارد به ریسک مناسبی برای معامله بر روی این سهم چه در کوتاه مدت و چه در بلند مدت وجود دارد که معامله با هر نوع دیدگاه معامله گری ای را توجیه می کند.

توسط انستیتو ایران نئوویو
5 نظر
 1. علی

  سلام لطفا تحلیل کسرام رو هم در صورت امکان آپدیت کنید. سپاس

  1. سلام. سهم برای تحلیل روی دستمان زیاد هست. فرصت بشه چشم

   1. علی

    سپاسگزارم. ان شاالله فرصت کنید.

 2. حسین

  سلام اقای رحیمی واقعا باید قدر انسانهایی مثل شما رو دانست که بدون هیچ منتی تحلیلهاتون رو ور اختیار عموم به صورت رایگان قرار می دهید و خود تحلیلها کلاس اموزشی هستن. الان دارم روش شمارو از پکیج خودتون یاد می گیرم واقعا عالی توضیح دادین انشاالله که بتونم یاد بگیرم. سلامت باشین

  1. سلام. شما بزرگوارید. ممنونم بابت محبت شما. خداروشکر که از آموزش ما راضی هستید.

ارسال یک نظر

_ لطفاً فقط دیدگاهی در رابطه با همین مطلب بنویسید.
_ دیدگاه خود را به فارسی تایپ نمایید. دیدگاه‌های فینگلیش بررسی نخواهند شد.
_ دیدگاه‌های حاوی تبلیغ، بک لینک یا کلمات توهین آمیز حذف خواهند شد.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.