تحلیل فلوله شماره ۲ | موج شماری فلوله به سبک نئوویو

بررسی ساختار موجی چارت لوله و ماشین سازی ایران

به نام خدا، عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو، در خدمت شما هستیم با تحلیلی از سهم لوله و ماشین سازی ایران با نماد فلوله که اعتقاد داریم می تواند امسال شگفتی ساز شود و رشد چشمگیری را تجربه کند. این سهم از لحاظ بنیادی و تکنیکی دارای پتانسیل های زیادی است و امیدواریم پس از عقب افتادگی ای که در رشد و روند صعودی نسبت به کلیه بازار پیدا کرده است بتواند به مدار صعودی بلند مدت وارد شود و به اهدافی که برای آن دیده ایم دست یابد. با شرح تحلیل فلوله شماره ۲ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل فلوله شماره ۲ :

چنانچه از تصویر تحلیل فلوله شماره ۲ پیداست این سهم پس از ساخت یک شتابدار ۳ ممتد که با لیبل های آبی رنگ داخل پرانتز مشخص شده است وارد فاز اصلاحی ای از جنس فلت شده است که این فلت نیز با لیبل های آبی رنگ داخل پرانتز نمایان است. شتابداری که به آن اشاره کردیم رشدی در حدود ۳۷۰ درصد را رقم زده است که پس از آن توسط کارکشن فلت حدود ۵۰ درصد آن اصلاح شده است و قیمت سهم را به قیمت هایی بسیار جذاب برای سرمایه گذاری رسانده است.

ساختارهای درونی الگوی شتابدار و الگوی فلت با لیبل های سبز رنگ مشخص شده اند و چیزی که در بین این ساختارها خودنمایی می کند الگوی ایزومتریک می باشد که هم در الگوی شتابدار به ایفای نقش پرداخته است و هم در الگوی فلت. در الگوی شتابدار یک ایزومتریک الماسی را در نقض موج ۲ شاهد هستیم و در الگوی فلت نیز یک ایزومتریک پاپیونی را مشاهده می کنید که در نقش موج B ظاهر شده است.

اما در بلند مدت با توجه به این که داده های کاملی از گذشته سهم در دست نیست می توان شتابداری که در تصویر مشخص شده است را موج A یا موج 1 دانست که بسته به انتخاب هر کدام باید لیبل مناسبی را از بین دو گزینه موج B یا 2 انتخاب کرد که بر اساس هر کدام از این وضعیت ها تارگت بلند مدت سهم نیز متفاوت خواهد بود که در قسمت چشم انداز پیش رو به آن خواهیم پرداخت.

تحلیل فلوله شماره ۲ | موج شماری فلوله به سبک نئوویوچشم انداز پیش رو :

اگر به ساختار الگوی فلت مشخص شده در تصویر تحلیل فلوله شماره ۲ دقت کنید مشخص است که موج C از الگوی مذکور از جنس ترمینال می باشد که کاهش زیاد قدرت فروشنده ها را متذکر می شود، همچنین بر اساس قوانین نئوویو پس از یک الگوی ترمینال باید یک حرکت شارپ شکل بگیرد که این الگوی ترمینال را به طور کامل بازگشت کند و از آن عبور کند. پس برای اولین تارگت این تحلیل می توان قیمتی در حدود 800 تا 900 تومان را مد نظر قرار دارد.

قیمت خرید این سهم نیز مشخص است که در حوالی قیمت های فعلی یعنی 500 تومان می باشد که با توجه به حد ضرر مشخص شده در تصویر تحلیل فلوله شماره ۲ یعنی 390 تومان پرواضح است که حتی تارگت کوتاه مدت این سهم نیز از ریوارد به ریسک بالایی برخوردار است. اما اجازه دهید که در مورد تارگت بلند مدت سهم صحبت کنیم.

طبق تصویر تحلیل فلوله شماره ۲ در بلند مدت بسته به این که موج پیش رو موج C و یا یک موج 3 غیر ممتد باشد یا یک موج 3 ممتد می توان تارگت های متفاوتی برای این سهم در نظر گرفت، در حالت اول محدوده ی مناسب برای پایان رشد سهم می تواند بین 2300 تومان تا 2800 تومان باشد و در صورت وجود قدرت مضاعف در خریداران می تواند به تارگت 3400 تومانی نیز دست یابد، همچنین اگر با یک موج ۳ ممتد رو به رو باشیم تارگت سهم حداقل 4900 تومان خواهد بود که با قیمت های فعلی سهم حدود 900 درصد فاصله دارد و اینجاست که سهم می تواند شگفتی ساز امسال باشد. حتی در صورت دستیابی سهم به محدوده اول تارگت نیز سودی بیش از 400 درصد ایجاد خواهد شد که بسیار قابل توجه می باشد.

در هر صورت چه یک معامله گر کوتاه مدت باشید چه بلند مدت بر اساس ساختاری که در این چارت شکل گرفته است مشخص است که ریوارد به ریسک مناسبی برای معامله بر روی این سهم چه در کوتاه مدت و چه در بلند مدت وجود دارد که معامله با هر نوع دیدگاه معامله گری ای را توجیه می کند.

توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
363 نظر
 1. علی

  سلام لطفا تحلیل کسرام رو هم در صورت امکان آپدیت کنید. سپاس

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. سهم برای تحلیل روی دستمان زیاد هست. فرصت بشه چشم

   1. علی

    سپاسگزارم. ان شاالله فرصت کنید.

 2. حسین

  سلام اقای رحیمی واقعا باید قدر انسانهایی مثل شما رو دانست که بدون هیچ منتی تحلیلهاتون رو ور اختیار عموم به صورت رایگان قرار می دهید و خود تحلیلها کلاس اموزشی هستن. الان دارم روش شمارو از پکیج خودتون یاد می گیرم واقعا عالی توضیح دادین انشاالله که بتونم یاد بگیرم. سلامت باشین

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. شما بزرگوارید. ممنونم بابت محبت شما. خداروشکر که از آموزش ما راضی هستید.

 3. ناصر

  سلام . منظور نقطه E هست . بازگشت ترمینالها برگشت پر شتاب واز نقطه شروع ترمینال عبور کند ؟

  ممکنه یک راهنمایی بفرمایید . اهداف قیمتی که فرمودید .در کدام درس میتونم ببینم . اینجوری با درس از تحلیل های جنابعالی بعنوان اموزش استعفاده کنم .

  ممنون .

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. بله منظور انتهای موج (B) هست که میشه شروع میشه (C). شما باید بخش شتابدارهای ترمینال رو مطالعه کنید. اون قسمتی که در خصوص حرکت پسا الگویی شتابدارهای ترمینال صحبت میشه.

 4. ناصر

  سلام . بازگشت ترمینالها برگشت پر شتاب واز نقطه شروع ترمینال عبور کند ؟

  ممکنه یک راهنمایی بفرمایید . اهداف قیمتی که فرمودید .در کدام درس میتونم ببینم . اینجوری با درس از تحلیل های جنابعالی بعنوان اموزش استعفاده کنم .
  ایا شروع اصلاح با یک زیگزاک دو گانه موج A وایزومتریک الماسی Bو ایزومتریک پاپیونی هم موجC در نظر بگیرم اشتباه هست ؟

  از لطف شما سپاسگزارم .

  1. ارشیا رحیمی

   موضوع اول رو که در پیام قبلی عرض کردم. ساختار کارکشن چارت هم یک الگوی فلت هست که موج A زیگزاگ دوگانه و موج B ایزومتریک پاپیونی و موج C هم که ترمینال هست. اگر ساختار دیگری میشد براش انتخاب کرد حتما در توضیحات تحلیل درج میشد.

 5. Mostafa

  سلام و عرض ادب
  جناب رحیمی عزیز ممنون بابت تحلیل مخصوصا توضیحات پرواضح که راه روشنی هست برای سرمایه گذاری…
  فلوله در ادامه بازار بعد اردیبهشت و مشکلات اقتصادی و ده ها عامل دیگر، از دید بنیادی چطوری بررسی شده از سمت شما ؟؟؟
  سپاس

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. زنده باشید تحلیلی که ارائه کردیم تحلیل تکنیکی هست و بنده به عوامل بنیادی خیلی هم بها نمیدم چون اعتقاد دارم که تحلیل چارت زودتر از تحلیل بنیادی حرکت سهم ها را نشان می دهد. اما دو سه مورد رو خدمتتون عرض می کنم برای نمونه :
   شرکت چدن با ظرفیت ۱۰ هزار تن تولید هم اکنون ارزش بازارش ۵۳۵ میلیارد تومان است اما فلوله با ۱۰۰ هزار تن ظرفیت تولید لوله های چدنی با قیمت امروز ۲۸۸ میلیارد تومان ارزش بازارش است!!
   همچنین با توجه به نیازهای منطقه برای آب رسانی و انحصاری بودن تولید لوله چدن تا سایز ۲۰۰۰ میلیمتر توسط شرکت فلوله که بهترین گزینه برای انتقال آب است مشخص است که به زودی تاثیر بسزایی بر این شرکت خواهد داشت.
   تغییر مدیریت و عوامل این چنینی هم حتما در این شرکت تغییرات اساسی ایجاد خواهد کرد.

   1. حامد

    سلام جناب رحیمی عزیز
    عرض وقت بخیر و قبولی طاعات و عبادات
    طی دو روز اخیر شاهد فروش حجم زیادی از سهام توسط حقوقی هستیم در نماد فلوله.که حتی در روز شنبه دو نفر حقوقی میزان ده درصد از سهام خود را فروختند که البته خلاف مقررات بوده و احتمال باطل شدن معاملات دراین سهم برای روز شنبه میباشد.بنظر شما این موضوع قابل تعمق نیست؟

    1. ارشیا رحیمی

     سلام
     چنین عرضه ای هماهنگ شده است و به نوعی دست به دست کردن سهم می باشد.

 6. کاظم

  با سلام الان قیمت فلوله ۶۰۰ تمن است به نظرتون برای ورود مناسبه یا صبر کنیم بریزه

  1. ارشیا رحیمی

   سلام اگر دیدگاهتون میان مدتی باشه و نوسانات کوتاه مدت اذیتتون نکنه میتونید وارد شید. اگر هم میخواید کم ریسک تری داشته باشید که باید صبر کنید اصلاحی انجام بشه و در انتهای اصلاح وارد بشید اما مساله اینه که نمیشه پیش بینی کرد این اصلاح کجا رخ خواهد داد.

 7. محمدرضا

  سلام. جناب رحیمی . ممنون از زحماتتون و تحلیل سهم ها. بنظرتون با این قدرتی که فلوله داره با این سهم میان مدت باشیم و تا اخر صعود شاخص که حوالی ۳۰۰ هزار است باشیم و سهمی فروش نزنیم خوبه؟ امروز بالاخره بعد از چند روز صف خرید و تقریبا بدون ارزه این سهم تو ۷۳۶ تومن، زمانی که شاخص برای لحظاتی اصلاح زد دوباره اضافه کردیم.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید. مسلماً کار درست اینه که در هر سهمی وقتی پتانسیل سود ۴۰۰ درصدی به بالا رو داره به کمتر راضی نشویم و تا هدف سهم نگهداری کنیم. البته باید در اصلاحات سهم هم باید صبور بود.

 8. رضا

  سلام استاد عزیز
  موج ۳ با رنگ آبی حدود ۸۰ کندل هست ولی موج ۴ آبی حدود ۴۰ کندل
  آیا قانون زمانی نیلی نقض نشده؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. خیر این نوع از شتابدار دارای تناوب معکوس هست که ما در آموزشمان به طور کامل به آن پرداخته ایم.

 9. علی رهنما

  سلام استاد
  این موج ۳ ممتدی که با لیبل های آبی داخل پرانتز مشخص کردین کانال بندی موج ۳ ممتد رو نداره و زمان موج ۴ هم کمتر از موج ۲ هست.میشه توضیح بدین چرا اینجوری؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. این الگو از مدلهای تناوب معکوس هست که در آموزش بهش پرداختیم. در بخش های انتهایی آموزش هست قبل از مثالهای عملی.

 10. شاهین

  سلام استاد رحیمی عزیز ممنون بابت تحلیل فلوله من استفاده کردم ولی در قیمت ۹۰۰ تومن در صف خرید طمع کردم و فروختم تا پایینتر بردارم به نظرتون فرصت ورود دوباره میده؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   والا قدرت خرید بسیار خوبی در سهم در جریان هست. خدا میدونه که بازیگزان سهم کی اجازه استراحت به سهم خواهند داد. اما در کل به صرف رسیدن یک سهم به مقاومت نباید اقدام به فروش کرد و باید منتظر نشانه های لازم ماند.

 11. علی

  سلام استاد رحیمی دست مریزاد .استاد ای کاش سهم های بیشتری مثل فلوله تحلیل کنید و سیگنالش ارائه بدید.الان خیلی وقته تو کانال و نه تو سایت سهم جدیدی رو معرفی نکردید.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. زنده باشید. سهم خکاوه و های وب خیلی وقت نیست معرفی شده اند و هنوز حرکت خاصی نکرده اند.

 12. عليرضا

  سلام جناب رحيمي
  با توجه به فروش سنگين حقوقي در فلوله، نظرتون رو در خصوص امكان فرارسيدن زمان استراحت اين سهم و حداكثر افت متصور از قيمت ۱۰۰۰ كنوني ميخواستم بدونم
  ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   فروش حقوقی مشخص بود که هماهنگ شده است و دست به دست کردن سهم بود. اما در کل ۱۰۰۰ تومان مقاومت پیش روی سهم است که احتمالا چند روز با آن درگیر باشد.

 13. جواد

  سلام استاد من به تحیل های شما ایمان دارم به نظر شما فلوله تا چند اصلاح داره باتشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام لطف دارید
   به نظر بنده فلوله در حال پول بک به مقاومت ۹۰۰ تومنی که شکسته هست.

 14. علی

  سلام . روز بخیر .
  استاد های وب را هم رو ۶۲۰ سیگنال داده بودید .
  ولی هنوز تحلیلشو تو کانال نگداشتید .
  مرسی که هستید .

  1. ارشیا رحیمی

   سلام روز بخیر
   هم در انستیتو در حال انجام تغییراتی بوده ایم و هم بنده مسافرت بودم و نتوانستم تحلیل های وب را ارائه کنم. انشالله امروز یا فردا تحلیل این سهم ارائه خواهد شد.

 15. مهدی

  سلام و خسته نباشید

  حد ضرر فلوله رو روی چند قرار بدیم . متاسفانه با فروشهای سنگین حقوقی در روزهای قبل یکم روند سهم خراب شده اگه نظرتون رو بدید ممنون میشم.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید
   سهم یکسره از ۴۰۰ تومان تا ۱۰۵۰ تومان رشد کرده و طبیعی است که نیاز به استراحت هم داشته باشد. به نظر بنده این سهم در حال پول بک به مقاومت ۹۰۰ تومان است که به تازگی آن را شکسته است.

 16. حسین

  سلام استاد
  در مورد سهم فلوله مطالبی رو میبینم که یا خیلی نسبت به این سهم بدبینن یا باهاش مشکل دارن که صحبت از دستهای پشت پرده میکنن یا خیلی خوشبین صحبت میکنن که حتی صحبت از تارگت۵۰هزار تومنی رو بیان میکنن این صحبتها یه مقدار ترس تو وجود سهامدارا میندازه خوشحال میشم نظرتونو بدونم خیلی ممنونم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   در مورد هر سهمی چنین صحبت هایی میشه. چیزی که مهمه ساختار موجی سهمه که تعیین می کنه که تمایل جمعی رو به کدوم سمته.

 17. مجید

  با سلام و خسته نباشید،
  بنظر شما فلوله کی دوباره فرصت خرید به ما میدهد؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید
   فلوله در کانال تلگرام هم اعلام کردیم که قیمت های فعلی پول بک به مقاومت شکسته شده در ۹۰۰ تومان است و می تواند فرصت سرمایه گذاری باشد.

 18. aminrahimian

  جناب رحیمی زمان تقریبی رسیدن به این تارگت ها چقدره؟

  1. ارشیا رحیمی

   رسیدن به تارگت ها حداقل دو تا چهار ماه زمان خواهد برد.

 19. ساسان

  سلام ارشیا جان
  خسته نباشیی
  اون ۵ موجی موج ۳ ممتد از درجه بزرگتر که با لیبل آبی مشخص کردی ، موج ۴ باید زمانگیرتر از موج ۲ باشه
  بعد کانال بندیشم شبیه موج ۳ ممتد ها نمیشه
  ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید
   بله این نوع شتابدار گونه ی دیگری از شتابدار ۳ ممتد می باشد که در آموزش نئوویو به آن پرداخته ایم. با شتابدار ۳ ممتدی که در کتاب جناب نیلی به آن پرداخته شده متفاوت است.

   1. ساسان

    سپاس فراوان

    1. ارشیا رحیمی

     خواهش می کنم.

 20. sajjad

  سلام و احترام
  الان که قیمت سهم ۹۰۰ تومن هست خرید چطور میبینید ؟
  و حد ضرر چقدر باید قرار داد ( با توجه به فاصله گرفتن قیمت از ۳۹۰ تومان که در تحلیل فرمودید )
  سپاسگزارم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم.
   خرید این سهم با حد ضرر ۸۱۵ توصیه می شود. البته بعید میدانم سهم زیر ۹۰۰ تومان هم برود.

 21. rkbehzad

  با سلام و تشکر از تحلیلهای عالیتون
  ایا میتونیم رشد شارپ بعد از موج (c) تا حدود ۱۰۵۰ رو موج ۱ از ۳ در نظر بگیریم و اگه اینطوره براي موج ۲ اصلاحي حتي ۲۸ درصد حدود۸۴۴ تومان و ۳۸ درصد حدود۷۳۴ تومان ميشه،در حاليكه در كامنتهاي بالاتر فرموديد به نظر اصلاح تا ۹۰۰ و پولبك به مقاومت شكسته شده است

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید
   درصدهایی که می فرمایید الزامی نیستند و موج ۲ حتی می تواند یک الگوی جاری باشد که در سطح بالاتری نسبت به موج ۱ خاتمه پیدا کند و هیچ بخشی از موج ۲ نیز زیر ۲۰ درصد اصلاح هم نرود.

 22. حسین

  با سلام خدمت شما جناب آقای رحیمی
  سوالی که داشتم اینه که با توجه به توقف نماد فلوله به علت برگزاری مجمع و به دنبال آن عدم تشکیل مجمع به علت به حدنصاب نرسیدن سهامداران
  به نظرتون بازشدن نماد بعد از برگزاری مجمع با افزایش قیمت سهم خواهد بود و آیا میتونه عقب ماندگیه شارپ رو برای رسیدن به تارگتهایی که حضرتعالی هم متصور شدید مثل سهم خلنت جبران کنه؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   این سهم هیچ عقب ماندگی ای نداره. از ۴۰۰ تومان که سهم را معرفی کردیم تا ۱۰۰۰ و خورده ای یکسره رشد کرد و طبیعی است که کمی هم استراحت کند. به نظر بنده این سهم زیر ۹۰۰ تومان تثبیت نخواهد شد و با کمی استراحت بیشتر به سمت اهداف تحلیل حرکت خواهد کرد.

 23. عيلرضا

  سلام جناب رحيمي
  آيا الان مشخص هست كه با يك موج C مواجه هستيم يا ۳ ممتد ؟ و اينكه از لحاظ زماني چه مدت طول ميكشه تا حركت سهم ( يا C يا ۳ ممتد) شروع بشه؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. خیر هنوز برای مشخص شدن این موضوع زود است. از نظر زمانی وقتی اصلاح فعلی به اندازه ۱۰۰ درصد صعود قبل خود زمان تلف کند می تواند وارد مدار صعودی شود. البته قرار نیست در این مدت فقط ریزش کند. به نظر بنده بخش نزولی اصلاحی تمام شده و از فردا احتمالا فاز صعودی اصلاح شروع می شود و تا سقف قبلی مجدد پیش خواهیم رفت و احتمال فراتر رفتن نیز وجود دارد.

 24. حمیدرضا

  سلام.خوبید؟ بنظرتون فلوله تا کجا اصلاح میکنه؟ چون پولبک به سقف شکسته شده زده.ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   از نظر ما فلوله زیر ۹۰۰ تومان نخواهد رفت و با تثبیت بالای این قیمت می تواند راهی اهداف تحلیل شود.

 25. HAMEDMEHRAD

  سلام و عرض ادب استاد
  سپاس فراوان بابت تحلیلهای خوبتون
  با توجه به شرایط امروز فلوله و صف فروش فکر میکنید وارد شدن صحیح هست و با ورود در این قیمت حد ضرر رو رو چه قیمتی باید قرار داد اگر مقداری راجع به شرایط فعلی سهم توضیح بدید ممنون میشم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   در خصوص فلوله به قدر کافی در کانال تلگرام کامنت دادیم. این سهم بعیده زیر ۹۰۰ تومان بره و خریدش در کانال ۹۰۰ تا ۱۰۰ به هدف ۲۵۰۰ تومان جذابه.

 26. ali erfani

  سلام جناب رحیمی
  از مجمع فلوله اخبار متفاوتی به گوش می رسه
  ظاهرا اقای مهرپور لایقی وارد سهم شدن (قشرین)
  نظرتون چی هست استاد عزیز؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   ورود و خروج افراد برای بنده اهمیتی نداره. ما فقط بر اساس ساختار امواج تصمیم گیری می کنیم و تحلیل ارائه می دهیم.

   1. حسین

    بسیارعالی آقا ارشیا که واقعا به تحلیلاتون ایمان دارید
    مسائل بنیادی مثل تصمیم مجمع برای فروش زمین شرکت به مبلع پایه ی۴۰۰میلیارد میتونه کنار تحلیل تو رشد بیشتر سهم تاثیر بزاره یا فقط ما ساختار امواج رو مد نطر بگیریم؟

    1. ارشیا رحیمی

     زنده باشید.
     بله صد در صد تاثیر گذار هست. اینطور مسائل جزو علل حرکت مارکت ها محسوب می شوند اما کل علل نیستند. گاهی عوامل بنیادی باعث رشد یک سهم می شوند گاهی دعوای مدیریتی و طمع برای تصاحب سیت مدیریت، گاهی سیاست های پنهان، گاهی صرفاً سفته بازی و …
     حالا ما تا کی می توانیم برای هر سهم تمام علل را جستجو کنیم و از صحت اطلاعات بدست آمده مطمئن باشیم؟ این که شما دنبال مسائل فاندامنتال باشید خوب است اما باید بدانید که فاندامنتال فقط بخشی از علت های حرکت چارت ها هستند نه تمام علت ها.
     اما چیزی که قطعی خواهد بود این است که تمام این علل در نهایت باعث برتری تقاضا نسبت به عرضه و یا برعکس در روند معاملات می شوند که بر روی چارت ثبت می شوند و الگویی را شکل می دهند که قابل بررسی و پیش بینی خواهد بود، لذا بنده به پشتوانه سالهای طولانی ای که به تحلیل امواج پرداخته ام اعتقاد کامل پیدا کرده ام که روش نئوویو می تواند اغلب موقعیت هایی که سودساز هستند را شناسایی کند فارغ از این که از اخبار پشت صحنه با خبر باشیم.

 27. امین

  سلام جناب رحیمی. فلوله حدضررش چنده؟ خیلی بد فروختن بعد مجمع

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   تحلیل ما که در قیمت ۴۰۰ تومان سهم ارائه شد. اما در حال حاضر به نظر بنده سهم نباید زیر ۹۰۰ تا ۸۵۰ تومان تثبیت شود. فروشهای فعلی هم زودگذر است.

 28. محمود رحیمی

  سلام استاد میشه تحلیلی در مورد لکما ارائه بدید ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   درخواست تحلیل بسیار زیاد است. فرصت شود چشم.

 29. ali erfani

  سلام جناب رحيمي
  تشكر ميكنم بابت تحليل هاي زيباي شما همچنين پشتيباني و همراهي جنابعالي در پاسخگويي به سوالات
  استاد عزيز لطفا راهنمايي بفرماييد اگر بخواهيم از ٥ سهم اخير كه تحليل كرديد سبدي تشكيل بدهيم درصد ها رو چطوري در نظر بگيريم ؟
  بنده در مجمع فلوله حضور داشتم متاسفانه خبر خاصي را ارائه نكردند گرچه كه گفتار مديرعامل بيشتر به سياه نمايي شبيه بود در عين حال ميخاستم بدانم رشد يك سهم فقط به عوامل بنيادي بستگي داره ؟ تا چه قيمتي بايد اين سهم را همراهي كنيم؟
  سپاسگزارم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم زنده باشید
   از سهم های معرفی شده یک سبد ۵ یا ۷ سهمی تشکیل بدید و سرمایه خودتون رو به ۵ یا ۷ بخش تقسیم کنید و یک بخش رو به هر کدوم اختصاص بدید. این یک نمونه پیشنهادی هست.
   همه سهم هایی که معرفی کرده ایم خوب هستند و اگر روی بعضی ها تاکید بیشتری می کنیم بخاطر ماهیت ویژه موجی آنهاست. چه بسا که همین فلوله تا همین الان هم شگفتی ساز بوده و به نظر بنده ادامه دار خواهد بود.

 30. hashemisali70

  سلام و عرض احترام
  ممنون از تحلیل های خوبتون
  به نظرتون با توجه به اینکه ساختار شتابدار منتفی شده ، آیا الان ما تو موج b بعد از یک ترکیب دوگانه هستیم!!؟
  این موج b چقدر میتونه طول بکشه!؟
  باتوجه به اینکه ما از گین خوب زمان تحلیلتون عقب موندیم به نظرتون چه زمانی میتونیم ورود کنیم!!؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم
   چه کسی گفته ساختار شتابدار منتفی شده؟ ما که چیزی در این خصوص نگفتیم!
   ساختار اصلاح فعلی هم بایستی مقدار دیگری زمان بدهیم تا مشخص شود.
   اما برای ورود بایستی پیگیر کانال تلگرام ما باشید، ما در تلگرام در کف همین اصلاح فعلی پیشنهاد ورود دادیم و الان سه چهار روز است که صف خرید بوده است، در هر صورت مادامی که در دامنه قیمتی اصلاح فعلی هستیم خرید ریسک چندانی ندارد. با بررسی خود می توانید نقطه ورود مناسبی پیدا کنید.

 31. مهدی

  با سلام حضور استاد ارجمند

  بنظر شما رشد شارپ در فلوله شروع شده؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   از روند سهم چیزی غیر از این نمیشه برداشت کرد.

 32. مهدی

  با سلام.هدف اول فلوله تا کجا می تونه باشه؟ با تشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   هدف تحلیل مشخصه. حداقل هدف حوالی ۲۵۰۰ تومان.

 33. محمود

  سلام جناب ارشیای عزیز
  ممنون از وقت و انرژی که میذارید
  بنظرتون الان زمان مناسب برای ورود به فلوله هست یا صبر کنیم در اصلاح؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم زنده باشید.
   باید زودتر اقدام می کردید. در کانال تلگرام خیلی تاکید کردیم وقتی سهم در قیمت هایی بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ تومان بود. الان فکر می کنم بزارید یک جایی از مسیر اصلاح بده بعد وارد بشید بهتره. در حال حاضر هم سهم هر روز صف خرید است و اصلا فرصت ورود نمی دهد که بخواهید وارد شوید.

 34. شایان

  سلام استاد رحیمی
  با سیگنال طلایی شما روی فلوله در قیمت ۹۰۰ وارد شدم .ممنونم و دعای خیر بنده پشت سر شما هست
  متاسفانه ۴شنبه بدلیل نیاز مالی مجبور به فروش شدم ولی نمیدونم تو چه قیمتی ممکنه اصلاح داشته باشه تا دوباره ورود کنم
  لطفا راهنمایی کنید
  مرسی که هستین

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   خدا میدونه کی سهم اصلاح کند. فعلا که پرقدرت در حال صعود است. هنگام نیاز مالی باید سهمی را بفروشید که حرکت کندی دارد.

   1. هاشمی

    سلام
    استاد فباهنر فرصت خرید داده!
    به نظرتون ارزشش رو داره که از بساما کم کنیم و به فلوله اضافه کنیم! من الان بساما بیشتر دارم تا فلوله

    1. ارشیا رحیمی

     سلام
     هم فلوله خوبه. هم فباهتر و هم بساما. سکرما و دیگر سهم هایی هم که معرفی کرده ایم همگی عالی اند و می توانید از هر کدام یک بخش داشته باشید. تشکیل سبد سهام باعث کم شدن ریسک سرمایه گذاری می شود.

 35. احسان

  استاد عزيز سلام
  بنده به توصيه شما نسبت به ارزندگي فلوله امروز در صف فروش خريدم فردا هم بقيه خريد را تكميل ميكنم ، حد ضرر رو بايد چه عددي در نظر بگيرم ؟
  امروز آقاي نيما آزادي قيمت فلوله را حبابي اعلام كردند!
  نظر جنابعالي چي هست ؟
  ممنونم از زماني كه ميزاريد

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم.
   با حد ضرر تثبیت قیمت زیر ۱۰۰۰ تومان می توان به خرید سهم پرداخت.
   بله در کانال در این خصوص کامنت زدیم. تحلیل صورت مالی تحلیل گذشته سهم است نه آینده و ما در بازارهای مالی آینده را خرید و فروش می کنیم. انشالله وقتی به تارگت های اعلام شده رسیدیم خواهیم دید که سهم حباب داشته است یا خیر.

 36. Mohammad ali

  روز بخير جناب رحيمي
  نامه شفاف سازي مديرعامل متاسفانه باعث عرضه صف خريد در روز كاري گذشته شد
  امروز هم صف قروش تشكيل داد.
  به نظر شما اصلاح تا كجا هست و اينكه ظاهرا در اين شركت خبر بنيادي خاصي هم نيست
  براي رسيدن تا تارگت حداقلي ٢٥٠٠ با سهم بمانم يا با فباهنر تعويض كنم؟
  تشكر

  1. ارشیا رحیمی

   روز بخیر
   تحولات بنیادی فقط یک دسته از علت های رشد سهام یا ریزش سهام محسوب می شوند. چندین و چند دلیل دیگر نیز در ایجاد حرکات در بازار موثر هستند اما این بار در فلوله اتفاقاً خبرهای زیادی نیز در جریان است که ممکن است عمومی نشده باشد یا به گوش شما نخورده باشد.
   اصلاح سهم به نظر بنده موقت خواهد بود و حتی از فردا هم احتمال متعادل شدن سهم وجود دارد. بنده پیشنهاد می کنم سبدی از سهام تشکیل دهید نه این که روی یک سهم سرمایه گذاری کنید.

 37. HAMEDMEHRAD

  عرض ادب استاد
  با افتخار شاگردتون هستم به این دلیل که هنوز اموزشهام تکمیل نشده لطفا راهنمایی و احیانا تصحیح بفرمایید :
  در صورتی که اصلاح اخیر رو موج ۲ بدونیم ایا با یک فلت جاری روبرو هستیم یا هنوز موج b تکمیل نشده ؟
  سپاسگزارم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   شما سرورید. اصلاحی که در سهم رخ داد اگر فلت بوده باشد هم تمام شده است و رشدی که پس از آن داشته ایم نمی تواند موج B باشد چون کاملا شارپ است و اصلاح قبلی را خیلی سریع بازگشت کرده است. احتمالا الا در موج ۳ این سهم هستیم.

 38. alinooryan

  سلام استاد.در فلوله من که قبلا وارد نشدم و تازه قصد شروع دارم با توجه به اینکه گفتین با حدضرر ۱۰۸۳ میشه وارد شد مشکلی نداره منم وارد بشم؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   با توجه به هدف سهم از نظر بنده در قیمت های فعلی هم ورود به سهم منطقی است. هنوز مسیر زیادی از رشد سهم باقی مانده.

 39. سعيد

  سلام استاد رحيمي
  فلوله تا ١٢٠٠ رشد كرد اما من نفروختم
  قيمت خريد ٩٥٠ هست ، حد زيان فلوله چه محدوده اي است ؟
  سپاس

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   به نظر بنده رشد ادامه خواهد داشت. ریزش فعلی هم به طور منطقی نباید زیر ۱۰۵۰ تومان که سقف قبلی سهم است تثبیت شود.

   1. زهرا

    سلام و وقت بخیر
    ممنون از سایت وزین و فوق العادتون
    الان باتوجه به اینکه قیمت به زیر ۱۰۵۰ نفوذ کرده باید حد ضرر رو فعال شده در نظر بگیریم؟ یا سایه تشکیل خواهد شد؟
    به طور کلی چه مواجهه ای در این گونه مواقع باید داشته باشیم؟ توضیح دهید ممنون میشم.

    1. ارشیا رحیمی

     سلام وقت بخیر.
     زنده باشید خواهش می کنم.
     خیر در بورس حتما باید قیمت زیر حد ضررهای اعلام شده تثبیت شود. چه بسا که دیروز سهم به زیر ۱۰۵۰ تومان نفوذ کرد و بعد با کامنتی که در کانال تلگرام زدیم از سهم حمایت شد و به حالت متعادل برگشت و امروز نیز سهم صف خرید بود.

 40. esmail

  سلام استاد روز بخیر،بنده اخیرا پکیج موج شماری رو تهیه کردم درخصوص اینکه سابق دوره تکنیکال و هارمونیک را پیش آقای دکترعلی محمدی آموزش دیدم آیا روشها باهم فرق دارن؟ وبایستی مطالب جدیدی رو ازشما یاد بگیرم؟بسیار سپاسگذارم ازینکه بنده رو ب شاگردی قبول میکنید

  1. ارشیا رحیمی

   سلام روز بخیر
   سرورید. بنده اطلاع ندارم که پیش جناب محمدی چه مطالبی یاد گرفته اید. در صفحه پکیج های ما سرفصل های آموزش به طور خلاصه مطرح شده است این سرفصل ها را با مطالبی که یاد گرفته اید مقایسه کنید اگر چیزی وجود دارد که آن را یاد نگرفته اید می توانید پکیج را تهیه کنید.

 41. پروا

  سلام
  بعد اینهمه منفی خوردن فلوله بازم نگهش دارم
  من به حرف شما بازم خرید زدم
  من تقریبا ۱۲۰۰ خریدم
  خیلی ضرر کردم برمیگرده؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   دیروز در کانال تلگرام نظرمان را در خصوص سهم اعلام کردیم و به لطف خدا همراهان ما نیز از سهم حمایت کردند و سهم از صف فروش به حالت متعادل برگشت و امروز نیز صف خرید بود.
   اما سعی کنید همواره با بررسی خود خرید کنید و مسئولیت آن را به عهده بگیرید. ما فقط تحلیل های خودمان را به اشتراک می گذاریم و به قدر کافی نیز بابت تحلیل مان پاسخگو بوده ایم. در کانال تلگرام هم کامنت زیاد زده ایم برای حمایت از سهم و بیش از این کاری از ما ساخته نیست. سهم نه مال بنده است و نه تیم بنده. ما هم مثل شما سهامدار حقیقی سهم هستیم.

 42. HAMEDMEHRAD

  عرض ادب و احترام استاد
  در صورت امکان لطفا راهنمایی بفرمایید با شرایط امروز سهم و از اونجایی که فرمودید قیمت نباید زیر ۱۰۵۰ بیاد ایا این به این معنیه که تحلیل فیل شده و روندش ممکنه عوض شه ؟ و اینکه ازلحاظ اموزشی هنوز معتقدید که در موج ۳ این سهم هستیم یا موج ۲ تبدیل به فلت c ناقص شده ؟احتمالا شنبه سهم به تراز ۶۱.۸ ریتریس قیمتی میرسه هم به ۶۱.۸ پروجکشن زمانی با این اوصاف ممکنه از حدود ۹۷۲۰ برگرده ؟
  باید مارو ببخشید که همیشه مزاحم شماهستیم و توضیحاتتون از لطف و بزرگواری شماست .سپاس بیکران

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم سلامت باشید
   نه تحلیل سهم فیل نشده و روند سهم هم تغییری نخواهد کرد اما در کوتاه مدت انتظاراتی که داشتیم برآورده نشده است البته اگر در هفته آینده شاهد تثبیت قیمت زیر ۱۰۵۰ تومان باشیم.
   الگویی که می فرمایید فلت C ناقص است مشکل فنی دارد، زمان موج B فلت نمی تواند کمتر از A باشد که در اینجا هست. باید به سهم زمان بیشتری دهیم تا مشخص شود که ساختار چیست.

 43. حسين

  سلام استاد رحيمي
  فلوله به زير ١٠٥٠ نفوذ كرد و امروز ١٠٠٧ معامله شد
  به نظر شما بايد خروج كنيم يا منتظر بمانيم ؟
  تشكر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   شخصا در این قیمت ها از سهم خارج نخواهم شد. تحلیل سهم همچنان پابرجاست و روند نیز صعودی است فقط انتظار کوتاه مدت ما به درستی رخ نداده است البته اگر سهم در هفته پیش رو زیر ۱۰۵۰ تومان تثبیت نشود در کوتاه مدت هم می توانیم شاهد رشد دوباره سهم باشیم.

 44. امین رحیمیان

  با سلام خدمت شما استاد
  استاد در موج موج c از فلت که یک ساختار ترمیناله سوال داشتم
  در این الگو ترمینال میبینیم که موج ۱ ممتده ولی موج ۴ زمانگیرتر از ۲ هستش آیا تناوب معکوس رخ داده ؟؟
  و اینکه نمیتونیم کف موج ۳ رو به به کف موج ۵ فعلی انتقال بدیم و بعد اون موج ۴ و۵ ساخته شدند ؟؟؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   لطفا سوالات تخصصی را در تالار پشتیبانی مطرح نمایید تا پاسخ داده شود.
   در این مورد بله تناوب معکوس است و اگر بخواهیم کف موج ۳ را به کفی که موج ۵ هست انتقال دهیم مشکل درجه در ساختار ایجاد می شود.

 45. رحيم

  سلام استاد رحيمي
  گزارش نا مناسب فلوله روي كدال آمد
  #فلوله گزارش جالبی نزده سهم با ۳۹۳ میلیارد ریال فروش به زیان عملیاتی رسیده و ۱۰ میلیارد ریال زیان عملیاتی داشته که ناشی از رشد چشم گیر هزینه‌های فروش، اداری و عمومی است هزینه های مالی هم رشد کرده و در نهایت ۱۴ میلیارد ریال زیان و به ازای هر سهم ۲۹ ریال زیان محقق کرده است . کمی گزارش عجیبی از نظر رشد هزینه هاست !!
  به نظر شما چه كار كنيم ؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   آنهایی که دنبال کننده سهم هستند برایشان قابل حدس بود که چنین گزارشی برای سهم بیرون خواهد آمد. به گمانم این گزارش داده شده تا بتوانند از بازار حجم بیشتری را بخرند وگرنه این سهم دلایل رشدی دارد که برخی اصلا در صورت های مالی درج نشده و برخی هم مربوط به فروش زمین هست که هزینه های مالی را پوشش خواهد داد. در هر صورت ما تحلیل تکنیکی ارائه کرده ایم که فارغ از صورت های مالی است و همچنان معتبر می باشد.

   1. hashemisali70

    در تکمیل فرمایشات شما:
    در گزارش و ترازنامه کاهش سرمایه گذاری بلندمدت! و افزایش کالا و نیز افزایش سفارشات هم دیده میشه!
    که این نشون میده احتمالا باید به دنبال دریافت یه پروژه خوب باشه که سرمایه هاش رو کشیده و نسبت به ۳ ماهه گذشته ، کالا و مواد اولیه ۲۰ درصد رشد داشته و ۱۳۰ درصد رشد در پیش پرداهت ها داره! حتما قرار پروژه ی بزرگی بگیره که انقدر پیش پرداخت داشته و حتی سرمایه گذاری بلند مدتش رو کشیده بیرون و نقد کرده

    1. ارشیا رحیمی

     درود بر شما.

     1. حامد شعرباف

      سلام جناب رحيمي
      فلوله پوكيد متاسفانه
      ردش كنيم ؟

      1. ارشیا رحیمی

       سلام
       سهم از ۴۰۰ تومان تا ۱۱۸۰ تومان رشد کرده است و مدت کوتاهی است که در اصلاح به سر می برد چرا پوکید؟
       این اصلاح هم به زودی تمام می شود و صعود سهم را خواهیم دید.

 46. محمد

  سلام جناب آقای رحیمی عزیز. ممنون از بابت بسته آموزشی بسیار عالی نئو ویوتون. واقعا عالی هست. خدا بهتون برکت بده.
  من تازه امروز بحث مثلث های انقباظی رو تموم کردم. بنظرتون آیا فلوله میخواد یه مثلث انقباضی جاری یا غیر عادی تشکیل بده یا هنوز زوده راجع بهش نظر داد؟
  بازم ممنون از لطفتون.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم سلامت باشید.
   در فلوله در این جایگاه نباید یک مثلث انقباضی رخ دهد چون بر اساس تحلیل انجام شده الان باید در موج ۲ از C باشیم. الگوی اصلاحی سهم چیز دیگریست. احتمالا یک جاری دوگانه با X بزرگ.

   1. hashemisali70

    و اگر اصلاح جاری باشه میشه تصور کرد که موج ۳ یا c باید کشیده بشه !؟ یعنی باید انتظار رشدی بیشتر از ۱۶۰ درصدی موج یک رو داشتهب باشیم!درسته؟

    1. ارشیا رحیمی

     بله همینطوره.

 47. وحید

  سلام وقت بخیر
  فرمودید دیتای کاملی وجود نداره ولی از سال۷۷فلوله دیتاش موجود هست . شما از سال ۹۲ به بعد بررسی کردید. نظرتون در مورد اینکه محدوده ۱۱۸۰ تومان در فلوله پایان یک ۵موجی و انتهای موج۱ باشه. و سهم الان در موجود ۲ خودش هست چیست .

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   در آن صورت ساختار صعود دچار مشکل درجه خواهد بود. احتمال دارد الان در یک ترکیب دوگانه باشیم که موج ۲ را شکل می دهد اما موج ۱ با احتمال بیشتر در ۱۰۵۰ تومان خاتمه یافته است.

   1. عليرضا

    باسلام
    بنده در ۹۷۰ اين سهم رو خريدم. با توجه به توضيحات فوق، حد ضررم بايد كجا باشد و اينكه اين موج ۲ پيش بيني ميشه كجا خاتمه پيدا كنه؟ و آيا اهداف تحليل هنوز پابرجاست؟
    ممنون

    1. ارشیا رحیمی

     سلام
     در حالت نرمال سهم نباید زیر ۹۰۰ تومان تثبیت شود اما حد ضرر مطمئن در مقطع کنونی می تواند ۸۳۰ تومان باشد. البته روز چهارشنبه از این سهم در کانال کامنت زدیم و از سهم حمایت شد و تا صف خرید نیز پیش رفت.

 48. علی

  جناب رحیمی حالا که فلوله زیر ۶۱.۸ تو معامله شد میتونیم بگیم سناریوی ۵ موجی باطل شده؟
  یا حالا باید منتظر یه x موج باشیم? از بعد زمانی تا کجا موج ۲ میتونه ادامه پیدا کنه؟

  1. ارشیا رحیمی

   متوجه منظورتان نشدم. اگر منظور شما این است که موج ۲ به زیر ۶۱.۸ موج ۱ برسد که بعید است چون تا این لول خیلی فاصله داریم. فعلا به ساختار سهم می خورد که در یک الگوی جاری دوگانه باشد که در الگوی دوم آن هستیم و در بخش نزولی آن نیز طی شده است و باید شاهده صعود سهم باشیم. شاید پس از ۴ ۵ روز مثبت شدن سهم یکی دو روز منفی در پیش داشته باشیم و بعد صعود شارپی دیگری را در سهم انتظار داریم.

 49. ز سلطانی

  با توجه به قیمت ۹۴۸۸ ، اهداف این سهم از دست رفته
  سهام حد ضرر رو رد کرده؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   چه کسی گفته اهداف سهم از دست رفته؟
   اهداف سهم کاملاً پابرجاست. روز چهارشنبه هم صف خرید سهم را مشاهده کردید و هفته پیش رو هم انتظار صعودی بودن سهم را داریم.

 50. علیرضا باقری

  سلام آقای رحیمی، ممنون از بابت تحلیل های جذابتون.
  با توجه به این که میفرمایید موج ۲ از c احتمالا ترکیبی جاری هست اول میخوام دانسته هام رو تصحیح کنم و بدونم که آیا در ترکیبی از نوع جاری اتمام الگوی دوم ترکیبی، آیا باید بالاتر از انتهای موج ۱ باشه یا هیچ مفرقیی نمیکنه؟ به نظرتون الگوی ترکیبی از چه ساختاری دارد؟ و حرکت شتابدار بعد از الگوی ترکیبی باید (حداقل) ۱۶۱.۸ از الگوی شتابدار قبلی رو داشته باشه؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم.
   بله انتهای الگوی ترکیبی به احتمال قوی کمی بالاتر از موج ۱ خواهد بود اما اگر مقداری هم زیر ماکزیمم موج ۱ باشد اشکالی ندارد. الگوی ترکیبی ظاهرا فلت+مثلث خنثی می باشد که الان با حرکت صعودی روز چهارشنبه وارد موج D از مثلث شده ایم. بعد از اتمام الگو هم بله می توان انتظار صعود تا ۱۶۲ درصد موج ۱ را داشت.

 51. كامران

  سلام استاد ارجمند
  وقت بخير
  ابتدا تشكر ميكنم بابت زحمات جنابعالي و گروه همراه
  خواهشمندم در مورد سهم فلوله و اصلاح اخير توضيح بفرماييد كه تا كجا مي تونه ادامه پيدا كنه ؟
  بنده در زمان معرفي شما در قيمت حدود ٤٠٠ به علت صف سنگين موفق به خريد نشدم و در قيمت ٩٠٠ خريدم تكميل شد
  سپاسگزارم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر. خواهش می کنم زنده باشید.
   به نظر بنده بخش های اصلیِ نزولی این اصلاح تمام شده و هم اکنون باید یک فاز صعودی از این بخش را ببینیم و بعد برای خاتمه الگو دو تا چهار روز منفی خفیف را احتمالا خواهیم داشت و بعد وارد صعود اصلی سهم در قالب موج ۳ یا C خواهیم شد.

 52. پرسش

  باعرض سلام
  سهم های معرفی شده قرار هست با جهت بازار همسو باشند؟یعنی با رشد بازار رشد و با افت بازار افت کنند؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   مگر جهت بازار سوای جهت حرکت سهم هاست؟ خب جهت همین سهم ها کلیت سهم را مشخص می کنند. اگر اکثریت سهم های بازار مثبت باشند بازار صعودی خواهد بود و اگر اکثریت منفی باشند بازار هم نزولی خواهد بود. ما هم در تلاشیم سهم هایی پیدا کنیم که پتانسیل صعود دارند.

 53. محمد

  با سلام خدمت استاد عزيز
  بنظر شما چقدر زمان ميبره تا به هدف اول ٢٥٠٠ كه داخل كانال فرموديد برسه

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   نهایت دو سه ماه.

 54. علی

  مشخص نیست این رنج های منفی توی سهم به چه علتی هستش؟ اندیکاتور mfi کف مانیتور سوراخ کرد انقدر در مورد خروج پول اطلاع رسانی کرد!!!!

  1. ارشیا رحیمی

   اندیکاتورها ملاک تصمیم گیری نیستند. اندیکاتورها فقط ۱۰ درصد در تحلیل تکنیکی موثر هستند. شما در تایم فریم ۱ ساعته به همین اندیکاتور نگاه کنید. در ۲۰۱۹/۰۷/۰۲ اندیکاتور یک سقف ایجاد کرده و پس از آن یک حالت ساید داشته است اما قیمت همواره به صعود خود ادامه داده است و از ۱۳۷۷ تا ۱۹۸۵ به صعود ادامه داده است. در تایم روزانه هم نزولی شدن این اندیکاتور فقط ساخت یک کارکشن در چارت را نشان می دهد نه بیشتر که آن را هم در چارت می توانیم رویت کنیم.
   مادامی که سهم بالای ۱۶۸۰ است خطری سهم را تهدید نمی کند و با اتمام استراحت فعلی در سهم به احتمال قوی شاهد ادامه صعود قیمت خواهیم بود.

 55. جواد

  سلام از بابت تحلیل جذابتون ممنونم .در مورد سهم فلوله به نظرم تا ۸۳۰ اصلاح کنه

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم.
   ببینیم چه می شود. سهم حمایت ۹۰۰ تومان را هم دارد.

 56. جواد

  با سلام دوباره خدمت استاد عزیز الان فلوله به گفته شما تو موج ۲ نزولی از a که هنوز ریز موج b نزده با تشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   بنده چنین چیزی نگفته ام. اصلا درست متوجه منظورتان نمیشم.

 57. parsis

  سلام و عرض ادب
  جناب رحیمی عزیز به نظر جنابعالی کی استارت فلوله شروع میشه ؟
  بنده هر روز در قیمت های مختلف در حال خرید سهم هستم و به شدت به این سهم معتقدم
  امکان کاهش به زیر ۹۰۰ هم هست؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   والا بنده انتظار دارم فردا معاملات بهتری را در این سهم شاهد باشیم و هفته پیش رو هم روزهای مثبتی برای سهم باشد. احتمال کاهش قیمت زیر ۹۰۰ تومان خیلی ضعیف است.

 58. میلاد

  سلام استاد خسته نباشید و خداقوت
  بنظرتون اصلاح زمانی سهم کی تموم میشه وحرکتشو به سمت تارگتها شروع می‌کنه و چقدر زمان می‌بره تا رسیدن ب تارگت ۲۵۰۰ ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   کارکشن فعلی اواخر راهش هست و نباید زمان زیادی تا پایان آن باقی مانده باشد و سهم می تواند تا دو تا سه ماه زمان ببرد تا به هدف ۲۵۰۰ تومانی برسد.

 59. محسن

  سلام استاد وقت بخیر
  با توجه به اصلاح ترکیبی که در سهم شاهدش هستیم میتونیم انتظار موج ۳ممتدیعنی تارگت حداقل۴۹۰۰رو متصور بشیم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر.
   بله اگر اصلاح تایید شود می توانیم چنین انتظاری داشته باشیم.

 60. HAMEDMEHRAD

  عرض ادب و احترام استاد
  خسته نباشد و امیدوارم کماکان پرانرژی باشید
  اگر محبت کنید مقداری در مورد شرایط فعلی سهم و اینکه تارگتها هنوز پابرجان توضیح مختصری برای ارامش سهامدارا بدید ممنونتون میشم هرچند تکرار مکررات هست
  به نظر یک الگوی هارمونیک هم در حال شکل گیری هست .

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   تارگت های سهم بله پابرجاست و فکر می کنم به زودی کارکشن سهم تمام شده و راهی صعود شارپی خواهد شد.

 61. علیرضا باقری

  عرض ادب استاد
  ممنون بابت پشتیبانی و همراهی کردنمون در طول رویه سهم.
  استاد آیا ما در شاخه d از مثلث خنثی ( الگوی دوم از ترکیبی جاری دوگانه ) هستیم و باید منتظر بمونیم تا مثلث خنثی تکمیل شود؟ یا اصلاح تمام شده ؟

  1. ارشیا رحیمی

   خواهش می کنم زنده باشید.
   بله باید منتظر باشیم مثلث خنثی تکمیل شود. البته این مثلث خیلی کوتاه مدتی است و سریع کامل می شود.

 62. Partovei

  استاد عزيز سلام و ممنون بابت پشتيباني جنابعالي
  بنده بدليل آنكه مدت زماني نيست كه با سايت معتبر و كانال تلگرامي شما آشنا شدم؛فلوله را در مركز ۹۰۰خريداري كرده ام؛ميخوام از محضرتان سوالي داشته باشم كه حداقل تارگت پيش روي اين سهم در كوتاه مدت چه ميزان است؟و در ميان مدت و بلند مدت به چه ميزان؟
  پيشاپيش از پاسخگويي جنابعالي ممنونم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم. زنده باشید.
   سهم در کوتاه مدت احتمالاً حوالی قیمت ۱۱۵۰ تومان یک اصلاح کوتاه مدت یکی دو روزه خواهد داشت و بعد راهی هدف ۲۵۰۰ تا ۴۹۰۰ تومانی خواهد شد انشالله.

   1. hashemisali70

    اینکه تو تحلیل هاتون چندتا تارگت میدین منظورتون چیه!؟
    آیا منظورتون اینه که مثلا تو ۲۵۰۰ یه استراحت میکنه و بعد میره سمت ۴۹۰۰؟
    یا اینکه منظورتون اینه که محدوده ۲۵۰۰ تا ۴۹۰۰ ، prz سهمه؟

    1. ارشیا رحیمی

     متن تحلیل را مطالعه بفرمایید، توضیح داده شده است.

 63. arman

  سلام جناب رحیمی. شما فوق العاده هستید.
  بنده تاره با تحلیل های شما آشنا شدم.
  در مورد سهام فلوله و همچنین تشتاد و خکاوه در این زمان برای ورود مناسب هستند؟
  ممنون از پاسختون.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام بزرگوار هستید خواهش می کنم.
   این سهم ها اکی هستند فقط باید حجم ورود به معامله را با توجه به حد ضرر کمتر انتخاب کنید چرا که فعلا حد ضرر کمی بزرگ شده است. وقتی سهم ها یک اصلاح موقت کردند و بعد تثبیت شدند و توانستیم حد ضرر را زیر آنها قرار دهیم می توانید به حجم معامله خود بیفزایید.

 64. علي

  سلام استاد رحيمي
  هر چه نمودار فلوله رو بررسي ميكنم به انتهاي موج ٢ رسيديدم
  امروز تحليلي از آقاي مهدي ميرزايي ديدم مبني بر ادامه دار بودن موج ٢ ، ايشان كاهش قيمت تا ٩٠٠ رو محتمل دونستن
  ميشه نظر جنابعالي رو بدونم ؟
  با تشكر از صبر و شكيبايي شما

  1. هاشمی

   من هم همین سئوال رو دارم!
   البته ایشون چارت رو در تایم هفتگی بررسی کرد(و از ۲۵ فروردین تا ۱ خرداد رو موج۳ گرفت)
   اگرچه در هرصورت به صعوداشاره شد! ولی چیزی که ایشون گفته یعنی باید یه مقدار دیگه هم صبر کنیم! :(
   با توجه به اینکه زمان زیادی از تحلیلتون گذشته (۵ ماه) و طبق فرمایشات خود شما بازهم رشد خوبی در انتظارش هست ای کاش فلوله رو آپدیت کنید! ممنون میشیم

   1. ارشیا رحیمی

    سلام
    به نظر بنده سهم زیر ۱۰۰۰ تومان نخواهد رفت این سری و حتی احتمال این که از فردا یا هفته پیش رو شاهد شروع موج ۳ باشیم نیز هست.
    آپدیت تحلیل در مواقع لزوم ارائه می شود.

 65. علیرضا باقری

  با سلام استاد و سلطان تحلیل ها
  استاد میخواستم بدونم آیا با توجه پیشروی سهم در الگوی اصلاحی دوم از الگوی ترکیبی میتونیم بگیم که موج d مثلث مخثی تمام شده و وارد موج e شدیم یا هنوز موج d ادامه داره ؟ و به احتمال زیاد با توجه به برگشتی که توی دو سه روز قبل زده حدس بنده اینه که موج e شروع شده و میخوام بپرسم که به نظرتون موج e چه الگویی داره ؟ و اگه قیمت شنبه با قدرت به بالای ۱۳۳۴ تومن رفت آیا میتونسم بگیم موج e تمام شده؟
  ممنون بابت پشتیبانی ای که با پیشروی سهم دارید.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم. بزرگوارید.
   به نظر بنده موج E هم به احتمال قوی تمام شده و وارد موج ۳ شدیم ان شاء الله.

   1. rkbehzad

    سلام
    با توجه به اینکه انتهای شاخه d مثلث خنثی هنوز به ابتدای موج c(حدود ۱۱۴۵۰) نرسیده آیا میتونیم d رو خاتمه یافته بدونیم؟ و سوال دیگه اینکه با توجه به زمان شاخه b فلت تشکیل دهنده همین d،احتمالا با مشکل درجه مواجه نیستیم؟
    با تشکر از توجه و فرصتی که روی تحلیلها و سوالات پیش اومده میزارید

    1. ارشیا رحیمی

     سلام
     لطفا سوالات تخصصی تان را در تالار پشتیبانی مطرح نمایید تا پاسخ داده شود.

 66. لیلا

  سلام استاد رحیمی عزیز و خسته نباشید.من با راهنمایی شما فلوله خریدم و الان در سود هستم الان دوباره نقدینگی دستم اومده میخواستم باز هم خرید کنم به نظر شما در چه قیمتی امکان اضافه کردن وجود دارد؟الان در صف خرید قفل شده و فروشنده ای ندارد باز هم از شما بی نهایت ممنونم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم سلامت باشید.
   مشخص نیست چه زمانی سهم اصلاح داشته باشد. سهم خیلی خشک شده است و به راحتی می تواند به صعود خود بی وقفه ادامه دهد. اما هرجا اصلاح داد شما ریوارد به ریسک را بسنجید و اگر مناسب بود وارد شوید.

 67. حسین کوه پیما

  سلام و عرض ادب دارم خدمتتون جناب رحیمی گل و عزیز و بزرگوار
  ببخشید با توجه به عرضه ای که توی امروز در فلوله شاهدیم , شما خرید رو امروز توصیه میکنین ؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   به صرف این که یک سهم صف خریدش عرضه شود به معنی شروع ریزش نیست. در روند صعودی شارپ این عرضه شدن فقط یک فرصت خرید موقت و کوتاه مدت است پس شما می توانید در این مواقع خریدتان را کنید. حتی اگر سهم پس از آن دچار افت شود به زودی آن را جبران خواهد کرد.

   1. حسین کوه پیما

    سپاس و تشکر از شما استاد گل …. شما فوق العاده هستین استاد عزیز ….. مرسییییی از شما

    1. ارشیا رحیمی

     عزیز دلید. خواهش می کنم. زنده باشید.

 68. حسینم

  سلام. عرض ادب و احترام و روزتان بخیر و خوشی و شادی و سلامتی.
  من از تحلیلهای شما بسیار استفاده می کنم.آیا می دانید چقدر ملت از تحلیلهایتان نان بر میدارند؟آیا می دانید چقدر ثواب می کنید؟
  برایم جالب است که ابدا مثل ادمین های برخی کانال های تلگرامی بخصوص، غروری ندارید و معرکه گیری نمی کنید و جالبتر از آن، اینکه دارید هر روز به صدها سوال و کامنت در سایتتان بصورت مستقیم و بدون منت و صادقانه، پاسخ می دهید.
  من از طرف خودم و تمام کسانی که از تحلیل هایتان سود برمی دارند یک تشکر و خدا قوت ویژه‌ی ویژه، به شما می گویم و از خداوند موفقیت شما را در تمامی حیطه های زندگی خواستارم.
  شاد و در آرامش باشید

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید خیلی ممنونم.
   زندگی زیباتر خواهد بود اگر همکاران ما و هم وطنانمان و حتی تمام بنده های خدا در آسایش و رفاه بیشتری زندگی کنند، قطعاً اگر تلاش کنیم به نوبه خودمان سهمی ایفا کنیم در جهت بهبود زندگی دیگران، انرژی مثبت آن و خیر و برکت آن به خودمان نیز برخواهد گشت. بنده خودم را مقید می دانم در حد توانم به همنوعان خود کمک کنم تا بلکه بتوانند سودی از بازار کسب کنند و از آن استفاده کنند. ان شاء الله که خداوند همانند سایق یاری کند تا بتوانم سهم خودم را در این زمینه ایفا کنم و شرمنده همراهان عزیز نشوم.
   خیلی ممنونم بابت انرژی مثبت شما عزیز دل. انشالله همیشه در آسایش و رفاه باشید.

   1. babak3755

    سلام
    خیلی متشکرم از این دیدگاه انسانی شما. امیدوارم و دعا می کنم به همه آروزهایتان برسید.

    1. ارشیا رحیمی

     سلام زنده باشید.
     خیلی ممنونم، شاد و سلامت باشید ان شاء الله.

 69. آرمان

  سلام جناب رحیمی، جسارتا این سهم توی قیمت حدود ۱۴۶۰ تومن متوقف شد، واقعا تا حالا رشد جالبی داشته…
  خواستم ببینم تو راه استراحتی داره که بتونیم دوباره خرید کنیم یا نه؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   بله هنگام معرفی این سهم در قیمت ۴۰۰ تومان عرض کردیم که شگفتی ساز خواهد شد. قطعاً در مراحل پیش رو باز هم استراحت خواهد داشت سهم اما این استراحت کی باشد خدا می داند اما فکر نمی کند فعلاً اصلاح زمانگیری پیش روی سهم باشد تا حدود تارگتی که اعلام کرده ایم لذا اگر یک استراحت مقطعی داد استفاده کنید و منتظر اصلاح خیلی طولانی نباشید.

 70. میلاد

  سلام استاد خداقوت
  بنظرتون سهم کی باز میشه

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   سهم امروز باز شد.

 71. سجاد

  سلام و وقت بخیر
  اقای رحیمی اگر الان بخواهیم وارد فلوله شویم حد زیان چه عددی هست؟
  با توجه به شفاف سازی مدیرعامل این شرکت اصلا ورود رو صحیح می دونید؟
  سپاسگزار

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   حد ضرر برای کوتاه مدت می تواند ۱۴۰۰ تومان باشد. در شفاف سازی انجام شده هیچ چیز جدیدی اعلام نشده و همه موارد را از قبل هم می دانستیم!

 72. محمدرضا

  با سلام و احترام،
  با عرض ارادت و سپاس بابت زحمات جنابعالی.
  با توجه به اصلاحی که فلوله شروع کرده و الان در موج ۳ هست. این موج اصلاحی را خواستم بدونم چطوری شماره گذاری می کنید!!؟ و تا چه عددی این اصلاح رو می دونید، ایا به زیر ۱۳۰۰ خواهد آمد به نظرتون؟ (اینکه الان در موج ۲ اصلاحی از موج ۳ هستیم و در اینده نزدیک ۳ از ۳ شروع خواهد شد درسته؟)
  با تشکر فراوان.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   بله درسته. اصلاح فعلی می تواند موج ۲ از ۳ باشد و به احتمال قوی بیش از ۱۳۰۰ تومان افت قیمت نخواهیم داشت.

 73. saman

  اقای رحیمی عزیز فلوله تا کجا اصلاح میکنه؟ممکنه به ۱۲۰۰ برسه؟ یه سوال بی ربط به این پست کتابتون ممکنه امسال بیاد؟؟ممنون از پاسخگوییتون

  1. ارشیا رحیمی

   خواهش می کنم. فلوله در موج ۲ از ۳ قرار دارد و به احتمال قوی بیش از ۱۳۰۰ تومان اصلاح ندارد. در خصوص کتاب هم فعلاً که برنامه ای براش نداریم و بیشتر وقت ما صرف تحلیل و ترید و پشتیبانی دانشجوها می شود.

 74. nazari67

  باسلام استاد به نظرتون فلوله توان عبور از ۱۵۳۵ تومن رو داره؟؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. بله چرا نداشته باشه. اهداف این سهم خیلی بالاتر از این قیمت هاست.

 75. mehraneh

  سلام شب خوش
  تحلیل شما از فلوله رو دیدم که از ۴۰۰ سیگنال دادید(بسیار عالی)
  به شما تبریک میگم
  بنده هم به تازگی ورود زدم
  اقای رحیمی بازهم در آینده از این سهم های ۵۰۰درصدی معرفی می کنید؟مرسی

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   محبت دارید. ممنونم. بله حتما، سهم هایی که اخیراً معرفی کرده ایم هم همگی پرپتانسیل هستند.

 76. HAMEDMEHRAD

  سلام و عرض ادب استاد بزرگوار
  با سپاس فراوان از تمام زحمات و وقتی که میگذارید این سبک از آموزش تحلیل و پاسخگویی بدون شک بی نظیره و بازار سرمایه و سهامداران باید قدر شمارو بدونن امیدوارم لایق محبتهای شما باشیم
  استاد در تحلیل فرمودید که سه حالت ممکنه وجود داشته باشه موج c موج ۳ ممتد و موج ۳ غیر ممتد که تارگتهای متفاوتی هم دارند سوال بنده اینه که با توجه به شرایط فعلی سهم آیا الان به یقین میشه گفت کدوم حالت اتفاق میفته و تارگت دقیقا چقدر هست ؟
  البته توجه به این نکته هم ضروری هست که سهامداران حقیقی درصدی کماکان در قیمتهای فعلی خرید انجام میدن و این برای تارگتهای پایین نمیتونه باشه

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم. بزرگوار هستید خیلی ممنونم.
   با سر نخ هایی که مشاهده می شود به نظر می رسد تارگت ۴۹۰۰ تومانی محتمل تر است. شاید حتی بالاتر!

 77. محمدرضا

  با سلام خدمت اقای رحیمی و ضمن تشکر بسیار سوالی داشتم.
  با شکست محدوده ۱۷۵۰ اون چیزی که دیدم احتمال رسیدن این سهم به ۶۰۰۰ تومان هست. خواستم بدونم نظرم درسته؟
  و سوال بعدی اینکه با توجه به تحلیل شاخص کل صلاح می دونید تو اصلاح ها و رسیدن قیمت به محمدوده ۲۵۰۰ الی ۳۰۰۰ تومن از سهم خارج شد و دوباره در اصلاح وارد شد یا اینکه امکان دارد در صورت خروج از روند جا ماند و بهتر است تا اخر سال با سهم باشیم و از شاخص ۳۲۲ تایی و قیمت حدود ۳۰۰۰ تومن سهم ترسی برای اصلاح نداشته باشیم ؟ بسیار ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم.
   بهتر است فعلاً همان تارگت های ۲۵۰۰ و ۴۹۰۰ را در نظر بگیریم تا ببینیم سهم به چه شکل به اینها می رسد بعد می توانیم ارزیابی بهتری داشته باشیم.
   در خصوص نگهداری یا خروج از سهم بهتر است دنبال نوسان گیری در روند صعودی نباشید چون به راحتی می تواند باعث جاماندگی شما شود.

 78. TIRDAD

  سلام استاد بزرگوار
  با تشکر و قدردانی بابت پاسخ و تحلیلهای زیباتون که انصافا چراغ راه هستند برای ما
  استاد تصور بنده این بود که در یک موج سه بسیار قوی قرار داریم سوالم این هست که منفی این دو روز رو چطور میشه تعریف و لیبل گذاری کرد ؟
  اگر پایان اصلاح جاری دوگانه شروع موج ۳ باشد قطعا اصلاحی که از ۱۵۵۰ رخ داد موج ۲ از ۳ بود اما این اصلاح رو چطور ارزیابی میکنید و پایان این اصلاح رو کجا میدونید و اینکه آیا این اصلاح خللی در ادامه روند ایجاد خواهد کرد و تارگتهارو تغییر خواهد داد چون در یکی از کامنتها فرموده بودید تارگت ۴۹۰۰ تومانی محتمل تر هست شاید حتی بالاتر .
  بازهم سپاس ویژه و ارزوی سلامتی و موفقیت دارم براتون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید خواهش می کنم.
   با یکی دو روز منفی شدن سهم نمی توان نظر داد. باید دید یک اصلاح چه میزان طول می کشد و زمان صرف می کند و عمق قیمتی آن چقدر می شود.

   1. هاشمی

    سلام
    به نظرتون امکانش وجود داره که موج ۲ از ۳ هم (مثل ۲ اصلی) یک ترکیبی دوگانه جاری بشه!

    1. ارشیا رحیمی

     سلام بله ممکنه. ولی فعلاً زود هست برای نظر قطعی دادن.

     1. هاشمی

      سلام و وقت تون بخیر
      به نظر میاد این اصلاح از نون دوگانه جاری بوده باشه!
      با خبر مزایده ای که اومده و بخصوص بسته شدن امروزش با صف خرید به نظرم موقع بازگشایی با قیمت خوبی باز بشه!
      ای کاش روی این سهم بیشتر سرمایه میگذاشتم!
      دمتون گرم با معرفی همچین سهم نابی! واقعا دست مریزاد!
      یه مدت بزرگترین سهم بود ولی متاسفانه عجله کردم و سهمم رو کم کردمش!
      یه ماه افسوس میخورم که چرا کمش کردم! :((
      بازهم منتظر معرفی سهم هایی مثل فلوله هستیم!
      خکاوه و تشتاد هم داشتن خوب پیش میرفت که با قوانین من درآوردی زدنش تو سرش! امیدوارم اون ها هم رشد کنند!
      راستی جا داره همین جا یه سلامی بکنیم به اون استادی که فرمودن فلوله هرچی بالاتر حبابی تر!
      بعضی ها بدجوری درگیر ترازنامه ها هستن!
      به نظرم تو کشوری که همه چیز با رانت پیش میره بهترین روش تکنیکال و موج شماریه ! چون رانت دارها باعث تحرکات قیمتی میشن! تحرکاتی که بنیادی کارها نمیتونند متوجه بشن و فقط تکنیکال هست که میتونه این تحرکات رو رسد کنه!

      1. ارشیا رحیمی

       سلام وقت شما هم بخیر.
       خواهش می کنم. زنده باشید. انشالله سهم های بعدی.
       بله در ترازنامه اطلاعات گذشته سهم وجود دارد نه آينده و نمی توان خیلی برای ترید از آن استفاده کرد. در ثانی اطلاعات بنیادی فقط ۲۰ درصد از دلایل رشد یک سهم را شامل می شود. چندین دلیل دیگر نیز برای رشد یک سهم وجود دارد که ما نمی توانیم تک تک اینها را بررسی کنیم. پس چه چیزی بهتر از چارت که دلایل صعود یا نزول یک سهم هرچه باشد در نهایت منجر به تغییر تعادل عرضه و تقاضا می شود و در چارت ثبت می شود.

 79. مهدی

  سلام و خسته نباشید
  سوالم اینه که با توجه به صف فروش و نسبت های خریدار و فروشنده اونم توی این بازار که ۹ هزار واحد مثبت بوده آیا این آلارم خروج از سهم نیست و نشون نمیده که سهم دیگه قدرتی برای صعود نداره چون هرچقدر هم که صف رو جمع کردن بازم فشار فروش غلبه کرد

  ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید.
   بستگی دارد دید شما چه باشد. اگر برای ۵ درصد و ۱۰ درصد معامله می کنید که چرا این آلارم ها مهم است. اما اگر موج سواری می کنید و اهداف بزرگتری در نظر دارید باید نشانه های جدی تری ببینید. صف فروش و صف خرید ملاک عمل نیست.

 80. s-h-j-boorsbaz

  سلام استاد – وقتتون بخیر – امیدوارم سالم و شاد باشید
  نظرتون در مورد معاملات عجیب امروز فلوله و حجم ۱۶ میلیونی که معامله شد چیه ؟ و اینکه به نظر شما در مقطع فعلی در چه ریز موجی هستیم ؟
  بنده تک سهم فلوله هستم .
  ممنون از لطفتون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر. سلامت باشید.
   ببینید سهم باید دست به دست شود تا جان دوباره ای بگیرد و به سمت اهداف بالاتری حرکت کند. نمی شود انتظار داشت یک سهم بدون هیچ اصلاح معنا داری یکسره به سمت بالا حرکت کند. در حال حاضر هم از نظر بنده سهم یک استراحت را تجربه می کند و به زودی ریکاوری خواهد شد و سقف های بالاتری را می بیند.

 81. سینا

  سلام
  راستش میخواستم انتقادی داشته باشم و اون اینکه میشه از وضعیت فلوله هی توی بوق و کرنا نکنید، شما تا میگی ارزشمنده، یه عده صف فروشش میکنن
  امروز تا گفتین صف فروش بلعیده شد، دوباره صفش کردن، خب واسه چی سیگنال عمومی می کنید
  البته این بلا رو سر بقیه سهم ها هم آوردن، تشتاد رو کاری کردن که حد ضرر بزنه
  خکاوه هم همینطور
  یه بار گفتین خب فهمیدیم، دیگه هر روز نگین فلوله ۲۵۰۰ و ۴۹۰۰ و این حرفها
  خب بازیگرش اذیتمون میکنه
  سر خزامیا هی گفتید ادامه ی صعود، اونوقت هی اصلاح کرد، چندین ماهه پولم رشدی نکرده
  خلاصه خسته شدیم ….

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   برادر عزیز ما از ۴۰۰ تومان تحلیل فلوله را زدیم. اگر حرف شما صحت داشت که سهم از ۴۰۰ تومان نباید رشد می کردید. برید ببینید اون زمان کسی جرات تحلیل زدن روی این سهم را داشت اصلا؟ ولی ما تحلیلشو کار کردیم و به لطف خدا الان سهم ۴ برابر شده و هنوز هم به اهدافی که برای سهم تعیین کردیم اعتقاد داریم.
   نوسان ذات هر سهمی هست و ما همواره در هیجانات منفی سهم ازش حمایت کردیم و کامنت زدیم. دیروز هم برید زمان دقیق کامنت ما رو در بیارید و معاملات رو بعد از اون مشاهده کنید. بعد از کامنت ما سهم کلی حمایت شد. حالا شما اومدی اینجا و برعکس می کنی داستان رو؟ خوبه ما از ۴۰۰ تومان تحلیل سهم رو زدیم و چندین بار در منفی ها فقط با کامنت خود ما این سهم جمع شد. حالا اگر یک دفعش عرضه ها غلبه کرده ما مقصر شدیم؟ عجب!!! ضمناً وقتی سهم صف فروش می شود و صف آن جمع می شود خود بازیگر هم بخشی از این صف را جمع کرده است مگر بازیگر به حرف ماست که بیاید آن را منفی کند و یا مگر با ما دشمنی دارد؟! تا جای که ما دیده ایم هیچوقت چنین رفتاری از آن مشاهده نشده است و همواره از سهم حمایت کرده اند.

 82. سينا

  سلام جناب رحيمي
  امروز بعد از بازگشايي در دامنه مثبت يكباره سهم به سمت منفي شدن رفت
  شايعاتي هست كه يكي از سهام داران درصدي رنج سنگين براي خروج زدن
  نظر شما راجع به ادامه روند چي هست ؟
  داخل بعضي از سايت ها همش از خالي كردن حرف ميزنن…

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   بنده کاری به ورود و خروج هیچ شخصی ندارم. فقط از رو چارت سهم نطر میدم. دیروز هم اتفاق خاصی نیفتاده. قرار نیست سهم همیشه مثبت باشد. اتفاقا هرچه روند به شکل نرمال تری پیش رود برای سهم بهتر است و روند آن دوام بیشتری خواهد داشت.
   به نظر بنده این سهم به زودی به مدار صعودی بر می گردد.

 83. مهدی

  سلام
  بدون تردید نسبت های خریدار و فروشنده خروج سهامداران با تعداد سهم بالا و ورود سهامداران زیاد با تعداد سهم کم رو نشون میده و سرانه سهم به شکل قابل توجهی منفیه .

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   چندتا مورد نقض می خواهید نشانتان دهم برای این مورد که از تابلوی معاملات استنتاج می شود؟ اصلا مورد قابل اطمینانی نیست و فقط می تواند در حد یکی دو روز تاثیر داشته باشد. بازیگران به راحتی می توانند سهامداران خرد را فریب دهند. پس فقط از روی چارت عمل کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

 84. صادق

  سلام استاد گرامي
  اصلاح فلوله را تا چه محدوده اي مي دانيد ؟
  ببخشيد اينجا عنوان مي كنم
  استاد با خكاوه چه كار كنيم ؟ خيلي فشار رواني بهمون وارد كرده همش در حال كاهش هست
  تشكر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   در مورد فلوله در کانال تلگرام عرض کردم که به نظر بنده اصلاح این سهم خیلی طول نمی کشد و امروز و فردا جمع می شود که امروز شاهد متعادل شدن سهم هستیم.
   خکاوه هم فکر نمی کنم چیزی از ریزش آن باقی مانده باشد.

 85. s-h-j-boorsbaz

  با سلام و عرض ادب و احترام
  دوستان کم لطفی میکنن و بهتره بگم بی انصافی میکنن
  فلوله در این روزها پر استرسه ولی من به تحلیل استاد ایمان دارم .
  به فرض محال که کل سهم فلوله من صفر بشه . بازم ارزش نداره که ناسپاسی کنم و با حرفام موجب رنجش خاطر استاد بشم . بالاترین سرمایه و ثروت برای شخص من آشنایی با جناب رحیمی بوده و این ثروت رو با میلیاردها تومان عوض نمی کنم .

  من ماهی نمی خوام – میخوام ماهیگیر بشم .

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   عزیز دل هستید. خیلی ممنونم بابت محبتتون و حمایت هاتون. باعث دلگرمی بنده ست. آرزوی موفقیت و سلامتی دارم براتون.

 86. TIRDAD

  سلام استاد بزرگوار
  میخواستم خواهش کنم محبت کنید بفرمایید الان دقیقا در چه جایگاهی هستیم و این اصلاحی که درونش هستیم به چه صورت هست واحیانا تا چه زمان و چه قیمتی میتونه ادامه داشته باشه ؟
  بعد از موج ۱ اصلاح فلت مثلث خنثی رو پیش بینی کردید که به زیبایی اتفاق افتاد اگر محبت کنید این رو هم توضیح بدید ممنون میشم و استفاده میکنیم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم.
   این اصلاح احتمالاً موج ۲ از ۳ هست و بخش عمده نزولی آن تمام شده است. این سهم کاملاً خشک شده و به راحتی می تواند به صف خرید برسد پس انتظار کاهش قیمتی زیادی از آن نداریم و از نظر زمانی هم نباید مدت زیادی طول بکشد که سهم سقف های جدیدی ثبت کند.

   1. TIRDAD

    سپاسگزارم
    میتونم خواهش کنم توضیح بدید که این موج ۲ مشخصا چه نوع اصلاحی است ؟
    و اگر دوگانه هست دقیقا چه نوع دوگانه ای ؟
    بازهم بینهایت متشکرم

    1. ارشیا رحیمی

     خواهش می کنم. کمی بیشتر زمان بدهیم بهتر است برای این که بتوان ساختار را بهتر شناسایی کرد.

 87. حسین کوه پیما

  سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمتتون جناب رحیمی گل
  ببخشید بنظر شما رشد مجدد و شارپ این سهم از کی میتونه شروع شه
  تشکر از لطفتون و توجهتون به بنده

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   هر سهمی بالاخره اصلاح هم نیاز داره. با سه چهار روز منفی شدن نگران نشید، این سهم هم اصلاحش رو تمام می کنه و سقف های جدیدتری هم خواهد دید انشالله به زودی.

   1. حسین کوه پیما

    تشکر از شما جناب رحیمی گل و دوست داشتنی عزیز و بزرگوار

    1. ارشیا رحیمی

     خواهش می کنم برادر. زنده باشید.

 88. rkbehzad

  سلام
  با تشکر از تحلیلهای زیبا و بیان شیوای شما در ارایه تحلیل،با توجه به گذشت زمان از زمان ارایه تحلیل فلوله ممکنه الان به احتمال زیاد در یک موج ۳ ممتد باشیم و سناریوی موج C منتفی شده؟ و اگر اینطوره بعد از موج ۲ که به صورت دوگانه جاری شکل گرفت الان در موج ۲ از ۳ به صورت دوگانه هستیم یا همچنان موج ۱ از ۳ در حال شکل گیری هست؟ در کل وضعیت کنونی ساختار چارت به چه احتمالی نزدیکتره؟
  متشکرم از لطف شما

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید خواهش می کنم.
   به احتمال قوی الان در موج ۲ از ۳ هستیم و احتمال امتداد موج ۳ تاچ شدن هدف ۴۹۰۰ بیشتر است.

 89. مدیا

  سلام عالی بود بعضی از دوستان دید خوبی ندارن این سهم خیلی خوبه

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم. فلوله از سهم های پر پتانسل است و هنوز راه زیادی دارد. انشالله هم دوستان از آن متنفع خواهند شد و خاطره خوبی با این سهم خواهند داشت.

 90. میلاد

  سلام استاد وقت بخیر و خداقوت
  بنظرتون این اصلاح قیمتی و زمانی تا چند روز طول می‌کشه

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر سلامت باشید.
   این سهم از فردا پس فردا به احتمال قوی به قسمت نزولی کارکشن خود پایان می دهد و وارد فاز صعودی می شود انشالله.

   1. میلاد

    سلام استاد رحیمی عزیز وقت بخیر و خداقوت
    دلیل این چند روز منفی خوردن سهم و نسبت‌های بد معاملاتی خروج شخص حقیقی بود که با ۶ میلیون سهم خروج زد بنظرتون این خروج نوسانگیرای سهم و بیشتر نکرده و میخواستم اگه میشه لطف کنید چارت سهم و آپدیت کنید و از نظر زمانی چقدری طول می‌کشه که سهم به تارگت های خودش برسه ممنون

    1. ارشیا رحیمی

     سلام سلامت باشید.
     اصلاح ها به هر دلیلی می تواند رخ دهند و بخشی از روال طبیعی هر صعود و نزولی است. سهم هم کاملاً‌ خشک است و بازی آن کاملاً در اختیار بازیگر سهم است. خودتان را درگیر چنین چیزهایی نکنید. این سهم انشالله ۲۵۰۰ و بعد ۴۹۰۰ تومان را می بیند.

 91. mohi

  سلام استاد رحیمی من ترجیح دادم خکاوه رو با فلوله عوض کنم
  بنظرتون تا چه زمانی ۲۵۰۰ و ۴۹۰۰ رو می بیند؟
  آیا رسیدن به هدف ۴۹۰۰ قطعی شده است در طی این زمانی که میخواهید بفرمائید؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   ۲۵۰۰ تومان را تا دو سه ماه آینده می بیند انشالله. بعدش ببینیم چطور پیشروی کرده و آن زمان میشه گفت که ۴۹۰۰ را می بیند یا خیر. احتمال دیدن این تارگت هم زیاد است.

 92. هاشمی

  سلام و عرض احترام
  هچنان نظرتون اینه که در موج ۲ از ۳ هستیم!
  اگر موج ۲ رو بصورت دوگانه درنظر بگیریم! به نظر موج W از X خیلی طولانی تر شده! این طبیعیه؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   اجازه بدید مدام برای سهم نسخه نپیچیم. با گذر زمان وضعیت سهم خود به خود روشن می شود. تنها چیزی که مهم است اینه که فعلا علائمی برای ریزش وجود ندارد. فقط در یک اصلاح هستیم.

 93. محمد

  سلام استاد
  فلوله ۱۲۰۰ لمس خواهد کرد یا نه؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. خیر چرا باید این عدد رو لمس کنه. فلوله از هفته پیش رو وارد مدار صعودی می شود انشالله.

 94. رسول

  سلام وقتبخیر
  لطفاسهام #کبافق راتحلیل بفرمایید.سپاس

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   درخواست تحلیل بسیار زیاد است. فرصت بشه چشم.

 95. HAMEDMEHRAD

  سلام و خدا قوت استاد بزرگوار
  این رو بدونید که ما در روزهای منفی بازار هم سپاسگزار محبتها و زحمات شما هستیم و این قدردانی مختص روزهای مثبت بازار و مستی سودهای خوب نیست
  استاد عزیز ایا مجددا شاهد شکلگیری مثلث خنثی در این اصلاح هستیم ؟ با توجه به نفوذ قیمت امروز در خط روند ۰-۲ ایا نگرانی وجود داره ؟واینکه مقداری درمورد شرایط فعلی سهم توضیح بفرمایید
  کمال تشکر و احترام

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید.
   بزرگوارید. خیلی ممنونم بابت لطف و محبت تان.
   بله به نظر یک مثلث خنثی شکل گرفته است. هنوز خط ۰-۲ نشکسته است و فقط قیمت مماس با این خط شده است. به احتمال قوی از هفته پیش رو حرکت سهم شروع می شود انشالله.

 96. s-h-j-boorsbaz

  با سلام و احترام خدمت شما جناب رحیمی عزیز
  امیدوارم سالم و شاد باشید

  فلوله در این اصلاح اخیر در حال تکمیل پنج موجی نزولی از ریز موج ۲ از سه بزرگ و درون کانال نزولی قرار دارد .- این ریز موج از نظر زمانی چند روز بیشتر از موج ۲ بزرگتر طول کشیده و باعث ایجاد تناقض شده ! – در صورتی که این ریز موج را موج ۴ بزرگ فرض کنیم آنگاه موج ۵ باید کشیده باشه که در آن صورت موج ۳ اصلی میشه کوتاه ترین موج !! – در سناریوی دیگر اگر فرض کنیم درون الگوی اصلاحی بالا رونده هستیم باز هم موج B از این اصلاحی با موج A تناسب نداره – ! اندیکاتور RSI در محدوده ۴۳ و روی خط حمایتی ۷ ماهه قرار داره – آیا میشه گفت خط روند ۰-۲ شکسته شده و سهم روند نزولی رو ادامه خواهد داد ؟ از استاد عزیز و سایر دوستان گرامی خواهش میکنم نظرتون رو بفرمایید .

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   موج ۲ حدود ۴۰ روز طول کشیده است اما اصلاح فعلی ۱۹ روز. چطور حساب کردید که زمان موج فعلی بیشتر از موج ۲ شده؟
   خط روند ۰-۲ هم یک قانون ضروری نیست و مشروط است. اگر سایر قوانین الگو به درستی پیش برود دنبال کردن سناریو بلامانع خواهد بود. پس فعلا مشکلی در این چارت نداریم. به احتمال قوی از فردا هم در این سهم برگشت خواهیم داشت.

   1. s-h-j-boorsbaz

    بله استاد حق با شماست در شمارش روزها اشتباه کرده بودم .
    در این اصلاح اخیر یک ۵ موجی پایین اومدیم و امروز موج ۵ اش کامل شد. امیدوارم از اینجا برگرده بالا – دقیقا مثل سهام قشیر پس از ۱۹ تیر امسال که پنج موجی اومد پایین و بعدش موشک شد .
    ممنون که تنهامون نمی زارید .

    1. ارشیا رحیمی

     خواهش می کنم. انشالله.

 97. اسماعیل

  سلام وقت بخیر،استاد بزرگوار حدضرر من امروز فعال شد میخام فردا بفروشم چون دقیقا روی przمعامله شد و صف فروش شد خواستم نظرتون رو بدونم.ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر. مادامی که سهم بالای ۱۳۱۰ تومان باشد می تواند به مدار صعودی برگرد. حد ضرر صحیح این قیمت است.

 98. میلاد

  سلام استاد وقت بخیر
  میدونم روزهای منفی فشار‌روانی بیشتره ولی بنظرتون این وضع فلوله و خکاوه و تشتاد تا کی ادامه داره و اگه امکان داره و مقدوره براتون چارت سهمارو آپدیت کنید مخصوصا خکاوه.و تشتاد که کلا تحلیل قبلی و فیل کردن و هرروز اصلاح دارن ممنون از شما

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر.
   فعلا در این شرایط تحلیلی نمیشه زد. بازار دچار هیجان شدید منفی است. امروز و یکشنبه برای کل بازار مهم است. اگر شاهد حمایت از بازار نباشیم ممکن است کل بازار نزولی شود.

 99. محسن

  سلام استاد وقت بخیر

  با توجه به شکسته شدن خط روند۲-۰ نظرتون درباره سناریو پیش رو چی هست؟امکان داره هنوز موج ۲از۳هنوز تمام نشده باشه؟

  باتشکر از شما استاد عزیز

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر.
   با توجه به ریزش فعلی باید موج شماری مجدد انجام شود و سناریوهای پیش رو مشخص شود. فعلا نمی شود نظر داد باید دید بازار کجا به حالت نرمال بر می گردد.

 100. رضا

  سلام جناب رحیمی
  من از تحلیلهای شما استفاده کردم و توی سهم های خکاوه ، تشتاد و فلوله وارد شدم متاسفانه توی سهم های خکاوه و تشتاد با زیان خارج شدم و تنها توی سهم فلوله مقداری توی سود هستم که اونم داره از دست میره میخواستم نظرتون رو در خصوص ادامه روند سهم بدونم یادمه در مورد روند سهم قبلا کسرام رو مثال میزدید که بدون توجه به وضعیت بازار راهش رو رفت و به تارگت های عالی رسید آیا فلوله هم میتونه مثل کسرام بشه یا همینجا خارج شدن رو پیشنهاد میدید چون توی کامنت قبل حد ضرر رو ۱۳۱۰ اعلام کردید

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   الان بازار توی هیجان شدید منفی هست و یک بازار نرمال رو نداریم که فلوله بتونه راه خودش رو بره. تر و خشک در حال سوختن هستند. امروز و یکشنبه برای بازار مهم است. اگر شاهد حمایت از بازار نباشیم ممکن است کل بازار نزولی شود.

 101. سینا

  سلام
  ازت خیلی دلخورم، اگر به حرف ۲۵۰۰ و ۴۹۰۰ و این چیزات گوش نمیکردم همون ۱۷۰۰ خارج شده بودم از سهم
  مگه بازیگر سهم با ما دشمنی داره؟!! نه رفیق ماست، چون رفیق ماست داره اینطوری حال اساسی میده بهمون
  بازار راه خودش را می رود؟!! کدوم راه؟ بازار دست اونهاست و اونها به راهی که دلخواه اونهاست می برندش …

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   ما نظر خودمان را مطرح می کنیم. چیزی را به شما تحمیل نکردیم! تحلیل فلوله در قیمت ۴۰۰ تومان انجام شد و تا ۱۸۰۰ تومان هم رشد کرد و تا همین چند روز پیش هم فقط با زبان تحلیل با شما حرف زدیم. تحلیل هم ممکن است ۵ تاش درست باشه یکی هم غلط. الان هم که می بینید کل بازار خراب است و بحث یک سهم و دو سهم نیست.

 102. حسین66

  سلام و وقت بخیر استاد عزیز و تشکر که پاسخگوی سوالات هستید.
  جناب رحیمی هنوز امکان برگشت سهم به صعود و زدن تارگت حداقلی هست ؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر خواهش می کنم.
   بله اگر یکشنبه و دوشنبه این سهم جمع و جور شود و ریزش بیشتری شاهد نباشیم هنوز می توانیم سناریوی صعودی برای آن ببینیم.

 103. امین

  سلام لطفا تحلیل فلوله رو آپدیت کنین

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   فلوله احتمالا در موج ۲ از ۳ هست و این هفته باید برگشت آن را شاهد باشیم انشالله.

 104. نظر

  باعرض سلام و وقت بخیر
  آیا همیشه میشه سهمی مثل کسرام رو شناسایی کرد که جدای از حرکت بازار و شاخص راه خودش رو بره؟!

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر.
   چنین سهم هایی را زمانی می شود پیدا کرد که بازار در چنین فاز هیجان منفی ای نباشد.

 105. حمیدرضا

  سلام.با توجه به ریزش اخیر،حد ضرر سهم فلوله چند هست….چون ۱۲۰۰ از دست بره خطریه

  1. ارشیا رحیمی

   سلام حد ضرر را ۱۳۰۰ اعلام کردیم اما فکر می کنم اگر این هفته در روز یکشنبه و دوشنبه سهم جمع و جور شود می توان به برگشت آن امیدوار بود. احتمال دارد که این سهم در موج ۲ از ۳ باشد.

 106. مسعود

  درود بر آقای رحیمی عزیز
  فلوله قطعا به قیمت های باور نکردنی می رسد. اخباری از شرکت وجود دارد که زمین کارخانه شماره یک مشتری دارد و مبلغ بالاتر از ۴۰۰ میلیارد پیشنهاد شده.
  برخی اوقات روی تابلو معاملات اتفاق های می افتد که با واقعیت ها هم خوانی ندارد. سهم در نقاط جذابی معامله می شود و احتمال دارد سهم پس از چند روز جمع جور شدن به سمت بالا قفل شود.
  این منفی ها اتفاقا برای اینده سهم نیاز بودند و قطعا سره از ناسره مشخص می شود. کسی که به سهمش ایمان ندارد همان بهتر که از ترس بفروشد.

  1. ارشیا رحیمی

   درود بر شما.
   بله همینطوره حق با شماست. ما هم به ارزندگی این سهم اطمینان داریم و امیدواریم روند قیمتی سهم بیش از این خراب نشود و در هفته پیش رو شاهد حمایت جدی از این سهم باشیم.

 107. میلاد

  سلام استاد وقت بخیر و خداقوت
  بازیگرهای فلوله و سهامدارهای عمده واقعا چرا حمایتی انجام نمیدن حجم معاملات اومدم زیر ۳۰۰هزارتا واقعا خنده داره سهم و ول کردن و سقوط آزاد داره میاد پایین امروزم کلا دیگه رسما ۲۰ درصد سبد رفتم تو ضرر و همینطوری موندم خروج بزنم نزنم بمونم نمونم چکار کنم وضعیت بازار هیچی و مشخص نمیکنه و سهمم همینطوری سقوط آزاد دارن انجام میدن

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر. زنده باشید.
   اینطور که پیداست آنها خودشان به دنبال این افت قیمت بوده اند تا بتوانند سنگین تر خرید کنند برای اهداف بالا.

 108. امیر

  سلام آقای رحیمی وقتتون بخیر
  درصورت امکان آپدیت تحلیل فلوله هم ارائه بدید
  باتشکر از وقتی که میذارید

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر. خواهش می کنم.
   یک مقدار وضعیت روشن تر شود چشم.

 109. حمیدرضا

  باسلام خدمت استاد عزیز. آیا با این اصلاح هنوز اهداف پابرجاست؟ زمان رسیدن به اهداف چقدر می باشد؟سنگین خرید زدم روی این سهم.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام.
   فلوله وارد محدوده حمایتی شده است ولی باید دید اراده بازیگران سهم چیست. این سهم کاملاً‌ خشک است و بازی اش کاملاً دست بازیگر آن است. طبق چارت باید در حدود همین قیمت ها شاهد حمایت از سهم باشیم. اگر نه حدود ۹۰۰ تا ۸۵۰ تومان مقصد نهایی ریزش خواهد بود. پس از برگشت می توان به اهداف خوبی در این سهم امیدوار بود. کمی وضعیت استیبل شود تحلیل ارائه می کنیم.

 110. آرش

  سلام استاد عزیز به نظرت فلوله بعد از این همه ریزش امکان داره بازم به تارگت هایی که گفتید برسه و الان حد ضرر سهم را کجا بزاریم ممنون با تشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام الان سهم وارد منطقه حمایتی شده یا در اینجا حمایت می شود یا محدوده نهایی این ریزش ۹۰۰ تا ۸۵۰ خواهد بود. بعد از آن سهم می تواند باز هم ریکاوری شود و سقف های جدیدی ثبت کند اما باید صبوری کرد تا آن مرحله.

 111. علی حسنی

  سلام مهندس با توجه به اتفاقات اخیر تحلیلهای فلوله تا پایان سال پابرجاست؟
  قبل از زحمات شما تشکر میکنم.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. طبق تحلیل که سهم تا ۱۸۰۰ تومان رشد کرد اما با این ریزشی که کرد باید روی موج شماری تجدید نظر اساسی بشه. در حال حاضر باید دید که این سهم در چه قیمتی حمایت می شود تا بعد در مورد آینده آن بتوانیم صحبت کنیم. چیزی که به نظر می آید این است که فلوله باز هم می تواند ریکاوری بشود و سقف های بالاتری را ثبت کند.

 112. علی حسنی

  ممنون بابت پاسخگویی سریع
  باتوجه به اینکه نظرات شما رو در تحلیلها و پست های تلگرامی رصد کردم متوجه شدم که نظر شما بر حمایت فلوله در۸۵۰تا۹۰۰خواهد بود آیا همچنان به حمایت در این محدوده معتقد هستید یا نیاز به تحلیل جدید می باشد؟

  1. ارشیا رحیمی

   خواهش می کنم.
   بله این حد بدبینانه ترین حالت هست از نظر بنده و نهایتاً قیمت باید روی این سطح حمایت شود.

 113. rkbehzad

  سلام و درود فراوان بر استاد رحیمی

  احتمال داره بعد از اتمام موج ۱ در اول خرداد،همچنان در موج ۲ بزرگ(مثلا در موج E از یک دیامتریک الماسی جاری) باشیم و هنوز وارد موج ۳ نشده باشیم؟

  با تشکر فراوان از تحلیلهای زیبا و وقتی که برای پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات میزارید

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم زنده باشید.
   با توجه به ریزش دور از انتظاری که شکل گرفت باید بررسی کاملی انجام دهیم تا مشخص شود چه ساختاری می توان برای چارت فلوله در نظر گرفت. در حال حاضر چیزی که واضح است این است که موج ۲ را نمی توان دیامتریک در نظر گرفت.

 114. امیر

  سلام. استاد برای فلوله میشه مثلث انبساطی جاری درنظر گرفت که از تاریخ ۲۲/۵/۲۰۱۹ که قیمت ۱۰۵۱۷ ریال داره شروع شده و این ریزش موج e بوده باشه؟ باتشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   خیر فکر نمی کنم. در آن صورت موج B و D این مثلث که باید ماهیت اصلاحی برای شاخه قبل خود را داشته باشند سریع تر از شاخه قبل خواهند بود که وجود الگوی انبساطی را زیر سوال می برد. باید احتمالات دیگری را جستجو کرد.

 115. حمیدرضا

  باعرض سلام و احترام. لطفاً تحلیل فلوله رو آپدیت کنید…این سهم را اکثراً سنگین خریدند و باتوجه به اهدافی که گفته شده آیا میشه امیدوار بود که برگرده؟ RSI سهم زیر ۳۰ اومده و بازگشت سهم رو سخت خواهد کرد. ممنون

 116. علی حسنی

  سلام جناب مهندس
  اپدیت سهم فلوله رو تا کی منتظر باشیم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام.
   تا فردا اگر به نتیجه برسیم در کانال تلگرام ارائه می کنیم.

 117. آرش

  سلام استاد عزیز واقعا خسته نباشید پس چرا هر روز فلوله را صف فروش میکنند به نظرت کجا واقعا حمایت میکنند سنگین خرید زدم و اینکه به نظرت بازیگردانش سهم را خالی نکرده مرسی ممنون از لطفتون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم.
   در حال بررسی این سهم هستیم. کانال تلگرام را پیگیری کنید تا فردا اگر روی این چارت به نتیجه برسیم تحلیل جدیدی ارائه می کنیم.

 118. حسین کوه پیما

  سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمتتون استاد گل
  ارادتمند
  جا داره تشکر کنم بابت تلاش هاتون مخصوصن سه سهم بازار پایه ک الان همگی توی صف خرید قفل هستن
  ببخشید استاد بنظرتون کف قیمتی فلوله برای ورود چه قیمتی هس؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید خواهش می کنم بزرگوارید.
   والا چارت فلوله با ریزش اخیر خیلی بغرنج شد و مشخص است که این ریزش به صورت تعمدی شکل گرفته است. سناریوهایی را که برای سهم با توجه به ریزش اخیر در نظر می گیریم همگی دارای ایراد هستند و همچنان در حال بررسی هستیم تا بتوانیم به سناریویی دست پیدا کنیم که کمترین مشکل از نظر قوانین نئوویو را داشته باشد. به نتیجه برسیم تحلیل آن را ارائه می کنیم.

   1. حسین کوه پیما

    تشکر از شما استاد عزیز
    والا نمیخواستم اینو بگم ولی متاسفانه بعضی از بازیگران سهم ها مثل همین فلوله یا مثل فاراک انگار ذاتا مریض هسن و مشکل دارن ! … نمیدونم قصدشون چیه ولی هرچی ک هست امیدوارم این وضعیت تاسف بار رو تموم کنن …. متاسفانه بورس کشور اینقد بی نظارت شده ک هرکی میتونه هرکاری کنه و هیچکی هم هیچی نگه!
    باز هم تشکر میکنم از شما استاد گل بابت محبت و زحماتتون

    1. ارشیا رحیمی

     خواهش می کنم سلامت باشید.
     بله متاسفانه تا زمانی که عمق بازار بیشتر نشود و سهام شناور هر سهم به ۶۰ تا ۷۰ درصد نرسد وضعیت همینطور خواهد بود اما رفته رفته عمق بازار در حال بیشتر شدن است و اینگونه رفتارها کاهش پیدا می کند.
     زنده باشید برادر عزیز.

     1. حسین کوه پیما

      انشالا
      امیدوارم همینطور شه
      تشکر از شما استاد گل

      1. ارشیا رحیمی

       خواهش می کنم. انشالله.

 119. rkbehzad

  سلام و درود فراوان

  همچنان منتظر نتیجه بررسی جدید فلوله هستیم
  امیدوارم بررسی جدید،تارگتهای اعلام شده رو تایید کنه

  با تشکر از زحمات شما

  1. ارشیا رحیمی

   سلام و درود. زنده باشید.
   همچنان در حال بررسی هستیم. متاسفانه ریزش اخیر خیلی وضعیت چارت را مبهم کرده و سعی داریم راهی پیدا کنیم که یک شمارش با کمترین خطای قانونی داشته باشیم. به نتیجه برسیم تحلیل جدید ارائه می کنیم انشالله.

 120. آرش

  سلام استاد عزیز فلوله را فکر کنم حمایتش کردند.منتظر آپدیت کردن چارتش هستیم تشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   اگر در این قیمت ها هم حمایت نمی کردند جای تعجب بود! در هر صورت هنوز روی تحلیل این سهم نتیجه نگرفته ایم. به نتیجه برسیم ارائه می دهیم.

 121. لیلا

  سلام استاد رحیمی عزیز.از شما بابت پاسخگویی تان بسیار سپاسگزارم من فلوله را هنوز نفروختم و فعلا دارمش انشالله که کسایی که دارند سود خوبی ازش بگیرند.فقط یک خواهش از شما دارم اون هم اینکه تحلیل خودتون رو در مورد #رتکو بفرمایید.از شما خواهش میکنم اینکارو انجام بدید.برای من بسیار حیاتی هست و به تحلیل کسی غیر از شما باور ندارم.باز هم بینهایت از شما ممنونم میدونم درخواست تحلیل زیاده ولی این محبت رو در حق من بکنید

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم زنده باشید.
   رتکو احتمالاً‌ می تونه تا ۲۰۰۰ الی ۲۱۰۰ تومان در مقطع فعلی رشد کند بعدش باید دید به چه شکل رشد کرده که بشه در موردش نظر داد.

 122. لیلا

  سلام استاد رحیمی خیلی متشکرم که پاسخ بنده رو دادید جسارتاً منظور من تحلیل #رتکو در کانال عمومی شما بود البته اگر براتون مقدور هست.باز هم سپاسگزارم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم.
   در مورد رتکو عرض کردم که چه احتمالی پیش رو هست. اما تحلیل جامعی ازش ندارم که بتونم در کانال ارائه کنم.

 123. میلاد

  سلام استاد آدینه بخیر
  رو تحلیل فلوله به نتیجه نرسیدین؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید. فعلاً نتیجه ای که قابل اتکا باشه حاصل نشده.

   1. rkbehzad

    سلام و درود فراوان
    ای کاش حداقل احتمالات پیش رو و اینکه امکان تغییر روند وجود داره یا همچنان صعود محتمله رو اعلام میکردید تا بعد از بازگشایی دید بهتری برای تصمیم گیری کوتاه و میان مدت میداشتیم
    با تشکر از لطف شما

    1. ارشیا رحیمی

     سلام زنده باشید.
     فلوله یا از همین ها (بالای ۱۰۰۰ تومان) به مدار صعودی بر می گردد و یا در نهایت تا ۹۰۰ الی ۸۵۰ نزول می کند و از آنجا به مدار صعودی بر می گردد. باید منتظر ماند و دید که وضعیت به چه شکل پیش می رود.

 124. آرش

  سلام خسته نباشید.ممنون از لطفت بابت جواب دادن نظرها میخواستم بدونم هنوز نتیجه گیری درباره فلوله نگرفتید با تشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید. خواهش می کنم. فعلا خیر، نیاز هست که کمی بیشتر زمان بدهیم تا وضعیت روشن تر شود.

 125. آرش

  سلام استاد عزیز واقعا خسته نباشید.ممنون بابت پاسخ دادن نظرها میخواستم بدونم نتیجه تحلیل فلوله چی شد و اینکه نظرتون درباره مجمع فلوله چیه واقعا تو این چند روز حجم های بالایی خورده و خیلی خوب خرید میکردند به نظر شما به مجمع سهم باید امیدوار بود تشکر از لطفتون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید. خواهش می کنم.
   اصلاً پایین آوردن قیمت تا این حد برای خرید یک عده بوده است وگرنه چرا باید سهم با حجم های کم نزول می کرد و هیچ حمایتی نمی شد! مجمع هم مهم نیست، خریدشان تمام شود بازی بزرگی در راه است به احتمال قوی.

 126. مسعود

  سلام استاد عزیز و تشکر از زحمات شما
  در فلوله همچنان توصیه به سهامداری می کنید؟ هدف ۲۵۰۰ تومانی معتبر است یا تغییر کرده است؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید خواهش می کنم.
   در فلوله اگر ریزشی اتفاق بیفته هم نهایتاً تا ۹۰۰ تالی ۸۵۰ خواهد بود. بعدش می تواند به مدار صعودی بر گردد. البته ممکن است اصلاً چنین ریزشی در کار نباشد. با توجه به این موضوع در خصوص نگهداری یا فروش آن تصمیم بگیرید.

 127. S.h.j.boorsbaz

  با سلام و احترام خدمت شما استاد رحیمی عزیز
  امروز مجمع فوق العاده فلوله در خصوص انتقال کارخانه به شمس آباد به دلیل حضور کمتر از ۳ درصد سهامداران حقیقی برگزار نشد
  سهامدار عمده و درصدی هم حاضر نشدن.
  مدیرعامل هم هیچ اطلاعاتی از بنیاد سهم نداد.
  فقط می مونه تکنیکال که اونم همچنان منتظر تحلیل جدید جنابعالی هستیم.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   برای تشخیص صحیح الگو نیاز هست که به این چارت مقداری زمان داده شود. پس از آن می توانیم به نتیجه برسیم و تحلیل درستی ارائه کنیم.

 128. حمیدرضا

  باسلام. جناب رحیمی عزیز. لطفاً تحلیل فلوله رو سریعتر بگذارید تا بتونیم تصمیم گیری کنیم…سهمای معرفی شده توسط شما اکثرا رشدی نکردن ولی از نظر بنیاد ضعیف هستند.آیا با بنیاد ضعیف انتظار رسیدن به اهداف وجود دارد؟ چون هروقت که بازار بخواد بریزه اینا قفل در صف فروش میشن…باتشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   چطور سهم هایی که معرفی کرده ایم رشدی نکرده اند؟!!! جهت اطلاع همین فلوله بعد از تحلیل ما ۳۵۰ درصد رشد کرده است. اتفاقاً‌ اکثر سهم هایی که معرفی کرده ایم رشدهای ۱۰۰ درصد و ۲۰۰ درصدی داشتند و بسیاری هم سه چهار برابر شده اند. لطفا جانب انصاف را رعایت کنید. سهم های اخیری هم که معرفی کرده ایم از جمله سهم های جامانده بازار هستند و بروزرسانی تحلیل آنها را ارائه کرده ایم. فلوله هم تحلیلش اکی شود ارائه می کنیم.

   1. حمیدرضا

    سلام.منظورم رو شاید اشتباه گفتم…منظورم نسبت به تارگت های اعلام شده هست…مثلا فلوله فرمودید ۲۳۰۰، ۳۴۰۰ و شاید ۴۹۰۰….آیا با توجه به اینکه بنیاد قوی نداره احتمال رسیدن به این تارگت ها وجود دارد یا خیر؟

    1. ارشیا رحیمی

     سلام
     فلوله اتفاقاً سهم بنیاد داری هست منتها باید توجه کنید که ما همواره آینده سهم را خریداری می کنیم نه حال حاضر را و چیزی که در صورت مالی در حال حاضر وجود دارد ملاک تصمیم گیری نیست. فلوله هم بحث فروش زمینش مطرح است و هم بحث افزایش سرمایه.
     این سهم می تواند به تارگت هایش برسد و افت قیمت فعلی هم به ناحق ایجاد شد تا عده ای خرید کنند.

 129. میلاد

  سلام استاد وقت بخیر و خداقوت
  فلوله هم افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی داره؟
  چارت سهم و کی آپدیت میکنید که حداقل بدونیم چقدر طول می‌کشه تا به تارگتها برسه ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر. زنده باشید.
   بله چیزهایی در این مورد شنیده می شود. چارت سهم فعلاً‌ ابهاماتی دارد که فقط گذر زمان آن را حل می کند. به محض روشن شدن وضعیت تحلیل جدید ارائه می شود.

 130. میلاد

  سلام وقت بخیر
  فلوله کف دوقلو زده
  یا این رشد موج b و بعدش اصلاح داره یا اینکه پولبک به خط روند شکسته شده در قیمت ۱۴۳۰ که بعدش وارد اصلاح میشه و فرصت خروجه و پایین وارد بشیم یا بمونیم با سهم و تا چه مدتی واقعا چارتش خیلی داره پیچیده میشه و تصمیم گیری سخت شده اگه امکان داره شما راهنمایی کنید که باید چکار کنیم و چقدر زمان لازمه برا آپدیت چارت

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   سهم الان به یک مقاومت رسیده و باید دید با آن چه می کند. وقتی علائمی از پایان صعود فعلی نمایان شود می توان در مورد احتمالات پیش رو نظر داد. اگر نشانه ای هم نمایان نشد که چه بهتر. شما باید با تریلینگ استاپ پیش بروید تا از سود خود محافظت کنید.

 131. علی حسنی

  سلام جناب رحیمی
  ایااز فلوله تحلیل جدید ارائه نشده؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام فعلا خیر. با این وضعیت اینترنت هم که اصلا نمیشه تحلیل زد.

 132. HAMEDMEHRAD

  سلام و عرض ادب استاد بزرگوار
  عذرخواهی میکنم به خاطر مزاحمتهای مداوم
  استاد اصلاح فلوله از ۱۰۵۰۰ریال رو میتونیم یک سه گانه جاری (فلت + فلت + مثلث ) در نظر بگیریم ؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم. اصلاح از ۱۰۵۰ ؟ فکر نمی کنم.

 133. میلاد

  سلام وقت بخیر و خداقوت
  استاد باتوجه زمانبر شدن اصلاح بنظرتون سهم آماده نشده برا استارت و شکستن سقف قبلی ؟؟!
  چارت سهم کی آپدیت میشه؟
  ممنون

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر سلامت باشید.
   فعلاً احتمالات به سمت ریزش بیشتر می چربد. شما با حد ضرر ۱۱۷۰ و ۱۱۳۰ پیش بروید تا ببینیم با کمی صبر بیشتر وضعیت روشن می شود یا خیر.

   1. محمد

    سلام استاد – وقت بخیر – هنوز هم شرایط صعود رو محتمل میدونید؟ در واقع هنوزم شتابدار هستش ساختار؟

    1. ارشیا رحیمی

     سلام وقت بخیر.
     بله شرایط صعود در مقطع فعلی برای سهم وجود دارد و احتمالش هم از نزول خیلی بیشتر است. فقط ساختار کلی را دیگر نمی توان شتابدار گرفت.

 134. میلاد

  سلام استاد وقت بخیر و خداقوت
  چارت جدید سهم هنوزم نیاز به زمان بیشتری داره برا مشخص شدن روند کلی حرکت ؟
  اکثر سهام به سقف های قبلی خودشون رسیدن و بعضیاشون هم سقف شکوندن حتی شاخص کل هم سقف شکوندن ولی فلوله هنوز حرکتی از خودش نشون نداده بنظرتون اگه زمان زیادی مونده تا حرکت سهم اونو جابجا کنیم با سهامی که استارت زدن

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   وقت عرض می کنیم نیاز به زمان دارد معنی اش این نیست که یک کندل یا دو کندل زمان می خواهد، ماشالله هر روز یک کامنت درج می شود که تکلیف سهم روشن نشد! خب اگر مشخص شود خودمان مشتاق تریم برای ارائه تحلیل. از نظر قیمتی هم فلوله تا ۱۰۰۰ تومان افت کرد ولی الان ۱۳۳۰ است پس این سهم هم مقداری رشد کرده است. به هر حال بهترین کار این است که همراه بالا آمدن سهم حد ضرر خود را ارتقا دهید تا در صورت افت قیمت وارد ضرر نشوید. اگر هم صعود کرد که فبها.

 135. مسعود

  سلام استاد عزیز و تشکر از زحمات شما
  استاد میشه به تارگت ۲۵۰۰ تا عید امید داشت؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم زنده باشید.
   در حالت خوشبینانه بله.

   1. مسعود

    ممنون. تارگت حداقلی نداریم؟

    1. ارشیا رحیمی

     خواهش می کنم. فعلا خیر.

 136. نظر

  درود برشما
  آیا سهمی هست که کامل دست بازیگر باشه؟اگر هست امکان تحلیلش وجود داره؟آیا فلوله جزو این دستس؟

  1. ارشیا رحیمی

   درود
   هر سهمی می تواند بازیگر داشته باشد اما این که به طور کامل بازی آن دست بازیگر باشد بستگی دارد به کوچکی و بزرگی سهم. سهمی مانند فلوله نمی تواند به طور کامل در دست بازیگر باشد چون سهم کوچکی نیست و منابع مالی هم بازیگری هم محدودیت دارد. بازیگر فقط در مقاطعی می تواند در روند قیمت اخلال ایجاد کند. حتی در سهم های کوچک هم بسیار پیش می آید که بازی سهم کامل در اختیار بازیگر نباشد.

 137. حمیدرضا

  باسلام و خسته نباشید. تحلیل فلوله با تغییرات این دو روز در چارت سهم قابل تفسیر و تحلیل نیست؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید. چرا وضعیت مقداری روشن تر شده است و انشالله در صورت حصول اطمینان کامل به زودی تحلیل دیگری از این سهم خواهیم داشت.

 138. میلاد

  سلام استاد رحیمی عزیز وقت بخیر و خداقوت
  استاد چارت فلوله رو آپدیت نمیکنید؟!
  اگه سهم زمان زیادی می‌بره که با سهام دیگه جابجاش کنیم واقعا دیگه خسته شدیم اکثرا سقفهای قبلی خودشونو شکستن و دارن بالا میرن ماهم با این بازیگر فلوله گیر افتادیم و موندیم خروج بزنم یا نه

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر زنده باشید.
   روند میان مدت فلوله به احتمال قوی صعودی خواهد بود. به زودی تحلیل جدید ارائه می شود.

   1. سینا

    ما رو با طناب خودت فرستادی ته چاه، اکثر سهم ها سقف قبلی رو پس گرفتند و کلی هم بیشتر بالا رفتند، این هنوز به قیمت های قبلیش هم نرسیده، گفتم انقدر تو بوق و کرنا نکن ، بازیگر سهم اذیتمون میکنه،گفتی مگه بازیگر سهم با ما دشمنی داره!! حالا حالت جا اومد؟ طعم رفاقت و حمایت بازیگر رو چشیدی؟!

    1. ارشیا رحیمی

     سهمی که از ۴۰۰ تومان معرفی کردیم و تا ۱۸۰۰ تومان هم رشد کرده است شما چطوری باهاش رفتی ته چاه؟؟!! حتی همین چند روز پیش هم بعد از ریزشی که کرد به ۱۵۰۰ تومان رسید و باز هم می تواند رشد کند. ریزشی که رخ داد هم فقط برای فلوله نبود کل بازار ریزش کرد اما ظاهراً شما خواب بودی و جز فلوله بقیه سهم ها رو ندیدی! در مورد بازیگر هم باز نظرم همونه. اگر بازیگر مشکلی با کامنت زدن ما داشت خب چرا سهم از ۴۰۰ تومان که تحلیل زدیم و بارها کامنت زدیم رشد کرد تا ۱۸۰۰ تومان؟! دفعه قبل هم همین حرف رو زدید و همین پاسخ رو گرفتید اما جوابی ندادید چون چیزی ندارید که بگویید. احتمالاً شما در ۱۶۰۰ الی ۱۷۰۰ تومان خرید کردید که آن هم مقصر ما نیستیم می توانستید زودتر خرید کنید یا اگر در قیمت بالایی خرید کردید باید حد ضرر را رعایت کنید. ما از ۴۰۰ تومان بارها برای این سهم کامنت زدیم. اگر شما همه را نادیده گرفتید و در قیمت های بالایی بدون رعایت حد ضرر خرید کرده اید خودتان را مقصر بدانید. ما هدفی جز به اشتراک گذاری تحلیل هایمان و بعد راهنمایی در قالب کامنت نداشته ایم و نداریم. در طی چندین سال فعالیتمان هم بدون هیچ تبلیغاتی روز به روز به همراهانمان افزوده می شود چون حسن نیت ما را درک کرده اند و منفعت هم برده اند. کم نیستند تعداد تحلیل هایی که چه در بازار بد و چه در بازار خوب به اشتراک گذاشته ایم و به لطف خدا ۹۵ درصد آنها با سود همراه بوده است. این موضوع از تحلیل های سایت قابل ارزیابی است. انشالله که کمی وقت بگذارید و بررسی کنید.

     1. سینا

      دفعه قبل من جواب داشتم، اما خویشتن داری کردم، شما میگید اگر با کامنت زدن من مشکل داشت پس چرا فلوله این مقدار رشد کرد ! خب خسته نباشید، دلار حداقل ۳ برابر شده خب معلومه که اون سهم هم رشد میکنه، مگه قرار بود روی ۴۰۰ تومن گیر کنه و بالا نیاد!! همه سهم ها چند برابر شدند اینکه چیزی نیست، اینکه شما صرفا یه سهم رو توی کف قیمتی پیدا کردی که هنر نکردی، تابلو بود که اونم رشد میکنه، تپکو با اون همه مسائل چندین برابر شد خب فلوله که جای خود دارد، بعدشم چند سال قبل تر که ریال اینطوری بی ارزش نشده بود فلوله بالای ۷۰۰ بود.
      نکته بعدی اینکه من روی ۱۰۰۰ و ۱۶۰۰ خرید داشتم، چندین بار دوستان راجع به فروش و خرید مجدد سوال کردند که شما گفتی هر آن ممکنه بفروشید و از روند اصلی جا بمونید! و هی اهداف بالاش رو متذکر می شدید!! خب معلومه روی آدم اثر میکنه و ممکنه بگه با سهم بمونم تا به اهداف برسه
      و اینکه خیلی از سهم ها توی اون ریزش اینطوری نریختند، شما سهم ستران رو ببین، پارسال ۱۵۰ تومن بود و امسال سقف ۱۹۰۰ تومن رو هم دیده، بیش از ۱۲ برابر شده و همچنان هم پتانسیل رشد داره، تازه توی اون ریزش آبان هم اینطوری نریخت فقط کمی اصلاح کرد و بعد سقف قبلی رو شکست
      اینکه از فروردین ماه مارو با فلوله سرکار گذاشتی بجاش می شد توی کلی سهم دیگه موند و این همه افت رو تجربه نکرد، نمی دونم چه اصراری داری هی سهم به عموم معرفی کنی! موفق باشی…..

      1. ارشیا رحیمی

       اگر همه از رشد سهم مطمئن بودند چرا تحلیل این سهم مانند سایر سهم ها در هیچ کانالی یافت نمی شد؟ پیدا کردن یک سهم در کف اگر هنر نیست شما همین جا ۱۰ سهم معرفی کنید که در کف قیمتی هستند تا همه بخرند و سود کنند. به حرف همه چیز ساده است اما در عمل خیلی ها چیزی برای رو کردن نداشته اند. کم نبوده اند افرادی که به نام استاد مشهور هستند اما کاشف به عمل آمده که تا همین چند وقت پیش باور نداشته اند که بازار بتواند چنین رشدی کند. حالا که همه چیز روشن شده و سهم ها رشد کرده اند شما صاحب نظر شده ای؟! معما چو حل گشت آسان شود. آن زمانی که باید از رشد سهم ها صحبت می کردید گذشته است برادر. الان که دیگر همه چشم دارند و می بینند که سهم ها چه رشدی کرده اند.
       در خصوص خرید و فروشتان هم شما اگر خیلی کار بلد هستید خب چرا باید به مطالب ما رجوع کنی؟!! چه اجباری بوده که شما طبق نظر ما رفتار کنی و الان هم طلبکارانه کامنت بزنید؟؟ الان هم دیر نشده سهم را بفروشید و روی سهم هایی که ادعا دارید فعال شوید. مگر کسی شما را مجبور کرده که از سایت یا کانال ما استفاده کنی؟
       چیزی که همه می توانند بررسی کنند این است که بسیاری از سهم ها ریزشی معادل ریزش فلوله کرده اند حتی بسیاری از بزرگان بازار در این ریزش کال مارجین شدند بعد شما چطور می خواهید چیز به این واضحی را انکار کنید؟!
       از فروردین ماه به چه شکل شما را سر کار گذاشته ایم؟ فروردین ماه سهم در ۴۰۰ تومان معرفی شد و در مدت کوتاهی تا ۱۸۰۰ تومان رشد کرد یعنی ۳۵۰ درصد بازدهی. این چیزی نیست که شما بتوانید زیر سوالش ببرید. ضمن این که مگر فقط همین یک سهم را معرفی کرده ایم. صدها سهم معرفی شده و اکثریت آنها بازدهی های بسیار بزرگی داشته اند و بسیاری از همراهان می خواهند که سهم های بیشتری معرفی کنیم و با آنها به اشتراک بگذاریم. شما هم لطفاً از سایت ما خارج شوید و طبق علم خود عمل کنید و بیش از این وقت ما را هدر ندهید. فقط مرد باشید و واقعاً از هیچ کدام از مطالب ما استفاده نکنید.

 139. نظر

  باعرض سلام و وقت بخیر
  بنظر شما امکان داره این سهم در این محدوده مقداری درجا بزنه تا آماده شه برای عبور از سفف؟سقف ۱۸۰۰ هست دیگه،درسته؟فکر کنم نحوه حرکت این سهمو تا حدود خیلی کمی بشه تحلیل کرد و امکان تحلیل دقیقش نباشه.میخواستم نظرتونو بدونم.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   بله امکانش هست. به زودی تحلیل جدیدی ارائه خواهیم کرد. بله سقف ماژور سهم ۱۸۰۰ است.

 140. سینا

  با سلام
  پیرو عرایض قبلی شما باید عرض کنم که اولا معرفی نکردن یک سهمی در کانالهای دیگر چیزی را ثابت نمیکند، هر کانالی روی چند تا سهم زوم میکند و به پیش میرود، بهرحال شما هم روی اینها زوم کرده اید، مثلا ممکن است کانالی سهم دالبر که دارویی است را معرفی کرده باشد و شما اصلا دارویی معرفی نکرده اید و غیره، بعد او بیاید بگوید چرا به غیر از من کسی دالبر را معرفی نکرد!! مگر باید همه سهم ها را همه کانال ها معرفی کنند !! آنها مشغول سود بردن از سهم های دیگری در همان زمان بودند
  دوما بله بنده آن زمان که از تحلیل شما استفاده کردم دانش کمتری داشتم و در حال مطالعه و رشد بودم، خوشبختانه در حال حاضر به استراتژی بهتری دست پیدا کرده ام و قطعا طبق آن عمل خواهم کرد ولی خب این دانش من اکنون حاصل شده و اگر در گذشته این دانش را داشتم روی ۱۷۰۰ خروج می کردم و دو سه ماه بعد دوباره این سهم را میخریدم، و البته استراتژی فعلی من یک بالای دیگر را در این سهم نشان می دهد و بنابراین با آن مانده ام.
  نکته بعدی اینکه من که بزرگ بازار نیستم و در ریزش اخیر فقط از سودم کاسته شد، احتمالا آن کسانی که شما بزرگ یاد کرده ای و کال مارجین شده اند کوچکی بیش نیستند وگرنه بزرگ بازار آگاه تر از این حرفهاست.
  من می توانم چند ده سهم نام ببرم که مثل فلوله ریزش نکردند و اصلاح های جزئی داشتند، پس لطفا الکی آن را به کل بازار تسری ندهید، ریزش فلوله آنقدر غیر عادی بود که خودتان هم چند وقت قبل این جمله را گفتید :””والا چارت فلوله با ریزش اخیر خیلی بغرنج شد و مشخص است که این ریزش به صورت تعمدی شکل گرفته است””
  یا این یکی :””اصلاً پایین آوردن قیمت تا این حد برای خرید یک عده بوده است وگرنه چرا باید سهم با حجم های کم نزول می کرد و هیچ حمایتی نمی شد!””
  پس الکی این سهم را با بقیه یکسان نبینید، بله خیلی سهم ها ریزش داشتند اما سهم های مشکل دار، اما سهم های درست و حسابی در آن ریزش صرفا کمی اصلاح کردند نه اینکه هر چه در گام دوم بالا رفته بودند را پایین بیایند!
  و در نهایت پذیرفتن اینکه تحلیل تان درست نبوده چیزی از ارزش های انسانی تان کم نمی کند بهرحال خیلی ها با آن تارگت ها قیمت های بالا هم برایشان توجیه منطقی داشت که وارد سهم شدند و نمی توان به آنها خرده گرفت….
  برای شما و مجموعه خوبتان آرزوی موفقیت دارم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   با سه ایمیل مختلف با یک اسم مشترک و با یک آی پی یکسان از تهران با سه ادبیات مختلف پیام می گذارید. مشخص است که چند نفر هستید که دور هم جمع شده اید و قصد دارید ما را تخریب کنید! خدا می داند مشکل شما از کجا آب می خورد، مسلماً مشکل از سهم فلوله نیست.
   اما در خصوص کامنت تان:
   ببینید شما می گویید که هنر نکرده ایم که فلوله را در کف ۴۰۰ تومان معرفی کرده ایم. بنده پاسخ دادم که اگر هنر نیست چرا مدت ها هیچ جا اسمی از فلوله نبود و از این هم که بگذریم خب شما ۱۰ سهم در کف معرفی کنید تا مهارت شما ثابت شود. چگونه است که زمانی که فلوله ریزشی نکرده بود شما مهارت نداشتید اما از زمان شروع ریزش شما به یکباره به مهارت رسیدید و منتقد شدید؟؟!
   در مورد بزرگان بازار هم تحقیق کنید ببینید چه کسانی به واسطه اعتبار سنگین در این ریزش کال مارجین شدند. حال شما خود را بزرگتر می دانید مشکلی نیست بدانید. بحث چیز دیگری است.
   در مورد ریزش بازار هم یک بررسی ساده نشان می دهد که کلیت بازار ریزش کرد و شاید چند سهم خاص ریزش کمتری کردند. شما نمی توانید چند سهم خاص را به کل بازار نسبت دهید. ریزش فلوله از آنجا غیر عادی بود که این سهم فازهای حرکتی اش با بقیه بازار یکسان نبود و وقتی در ریزش با بقیه بازار همگام شد جای تعجب داشت و البته کاملاً مشخص بود که هیچ اراده ای برای جلوگیری از ریزش وجود ندارد در حالی که سهم تا قبل از ریزش روزی چند میلیون حجم می خورد اما در ریزش با چند هزار سهم منفی کامل را به سهم می خوراندند.
   شما می گویید که استراتژی شما یک رشد دیگر نشان می دهد پس چرا به اینجا آمده اید و اظهار می کنید که با طناب ما رفته اید ته چاه؟ اگر سهم با استراتژی شما هم رشد نشان می دهد پس نباید می آمدید اینجا و با لحنی پرخاشگرانه کامنت می زدید. حداقل حرف های متناقض خود را با دیگر اطرافیانتان یکی می کردید بعد کامنت می زدید!
   ضمناً تحلیل فیل تحلیلی است که پس از ارائه، چارت در مسیر تحلیل حرکت نکند و به حد ضرر برسد. چگونه تحلیلی که در ۴۰۰ تومان ارائه شده است و سهم تا ۱۸۰۰ تومان رشد کرده است را می خواهید فیل شده جلوه دهید؟! به جای تلاش بیخود برای تخریب دیگران بهتر است روی مهارت تازه کسب کرده خود تمرکز کنید تا از این پس متضرر نشوید و دیگران را مقصر ندانید.

   1. سینا

    با سلام و احترام
    راستش جناب رحیمی ما چند نفر نیستیم، بلکه بنده خودم ۳ بار برایتان پیام نوشتم، ایمیل ها هم چون الکی هست هر بار یادم می رفت که قبلی رو چی نوشته بودم، برای همین با هم فرق می کنند، نوع ادبیات هم چون من نویسنده هم هستم برایم تغییر دادنش عادی ست، البته این تغییر کردن به واسطه این بود که اول کمی عصبانی بودم و لحن تندتری داشتم بعد لحن آرامتری به نوشته ام دادم، از اینکه پیام بنده را نمایش دادید و پاسخگویی کردید از شما ممنونم ، بله بنده می توانم چندین سهم در کف قیمتی معرفی کنم، برای من چندان سخت نیست، مثل ذوب، بترانس، ومعادن، خزامیا و … اما مساله این نیست. بقیه اش را ایمیلی بدهید تا برایتان فهرست کنم.
    بله من مهارتم بطور پیوسته افزایش یافت، فاصله بین رشد و ریزش فلوله بیش از دو ماه است و دو ماه فرصت کمی برای یادگیری نیست و فرد می تواند در این مدت نکات بسیاری را بیاموزد، پس این چیز عجیبی نیست.
    و در آخر اینکه بله من بالای دیگر فلوله را تشخیص داده ام، اینکه اینجا هستم و گلایه ام بابت زمانی بود که با این سهم به هدر رفت، زمانی که می شد بعد از ریزش فلوله صرف سهم های مستعد تری بشود و بازدهی بالاتری را نصیبم کند، خب کمی رنج آور است که سهمی حرکتش را دیر تر از بقیه در بازار شروع کند و همچنان هم کلی عقب بماند، این از نظر ذهنی آزردگی خاطر پدید می آورد.
    در پایان از لحن تندی که در کامنت های قبلی داشتم عذرخواهی می کنم، و صادقانه این را به شما می گویم که فرد درستکاری هستید، امیدوارم روزی مفتخر به همکاری با شما باشم.

    1. ارشیا رحیمی

     سلام خواهش می کنم.
     ذوب را خودمان هم در سایت معرفی کرده ایم و بترانس و خزامیا به هیچ عنوان سهمی در کف محسوب نمی شوند و ومعادن نیز الان نزدیک به مهم ترین مقاومت خودش است. به این شکل نمی توان سهم معرفی کرد برادر زیرا ریسک سرمایه گذاری خیلی بالا می رود. ریوارد به ریسک معامله باید سنجیده شود بعد سهم معرفی شود.
     در مورد فلوله هم شما می فرمایید وقتت تان تلف شده اما چند وقت پیش به مهارت رسیده اید. خود شما با مهارت خود باید تشخیص دهید که ممکن است وقت تان تلف شود و از این سهم خارج می شدید.
     در هر صورت ما پاسخگوی همراهانمان هستیم. از لطف و محبت شما هم سپاسگزارم.

     1. mohsenmf

      با سلام و عرض ادب
      بنده در ۱۵۶۰ وارد سهم شدم و پس از فعال شدن حد ضرر ۷۵ درصد از سهام خود را فروختم و با ۱۵ درصد زیان خارج شدم و ۲۵ درصد باقی را نگه داشتم بلکه صعود سهم آغاز شود. یک معامله گر با تجربه باید بداند که اولاً با دو ماه و سه ماه هر روز ۲۴ ساعت هم وقت بگذاری و نابغه ی روزگار هم باشی نمی توانی ادعا کنی می توانی بازار صد درصد را تحلیل کنی و معاملات کاملاً موفقی داشته باشی. خود جناب رحیمی چندین سال وقت گذاشته اند تا به این نقطه که اکنون هستند برسند. اگر این طور بود و انقدر ساده بود که همه کار و کاسبی را تعطیل می کردند و می نشستند پای سیستم و برو که رفتیم! فقط به یک کامپیوتر و یک خط اینترنت پول پارو می کردند که! دوماً این همه اساتید می گویند سبد سهام داشته باشید و ریسک خود را کنترل کنید برای چه؟ برای مواقعی که یک سهم اذیت کرد و روی اعصاب رفت همه ی سرمایه به خطر نیفتد و فشار روانی به آدم وارد نشود. سوماً وقتی سهامی را می خریم یعنی اطمنیان کامل داریم، پس روی آن متمرکز می شویم و پوزیشن خود را مدیریت می کنیم بدون توجه به سایر سهام. اگر قرار باشد هر روز با مشاهده ی امثال ستران سهم به سهم بپریم مطمئن باشید در نهایت اگر ضرر نکنیم به مراتب از بازار که هیچ حتی از شاخص هم کمتر سود می کنیم. بنده خودم این را تجربه کردم که می گویم. حدود ۶۰۰ نماد در این بازار داریم. نمی توانیم ۱۰ سهم را بخریم بعد به جای مدیریت سبد خود بنشینیم بقیه ی سهام را نگاه کنیم و هر سهمی بهتر از سهم ما بود را جایگزین کنیم. چهارماً روش نئو ویو یک روش برای بلند مدتی هاست. اگر تحلیل های آقای نیلی را مشاهده کنید می بینید که صحبت از سال ۲۰۳۰ و ۲۰۴۰ می کند. از سال ها پیش نیز این روز های بازار آمریکا را پیش بینی کرده بود. پس صبر را بیاموزیم وگرنه دنبال روش دیگری باشیم.

      1. ارشیا رحیمی

       سلام زنده باشید.
       ممنونم بابت توضیحاتتان. انشالله که همراهان به این صحبت ها توجه بیشتری کنند.

 141. میلاد

  سلام استاد رحیمی شبتون بخیر
  روند فلوله خسته کننده شده برا همینم اکثر بچها خسته شدند و چارت سهم و آپدیت نکردین تا زمانی که حرکت سهم روی چارت با کمترین خطا انجام بشه اما همین زمان بر شدن و بلاتکلیفی خودش به نوعی عذاب آور شده شاخص و اکثر سهام میرن بالا فلوله کلا کار خودشو انجام میده فقط و تو اصلاح با شاخص همراهی می‌کنه و تو صعود نه اگه شماهم چارتو آپدیت میکردین شاید خیلی ازبچها تصمیمی و میگرفتن که با سهم بمونن یا خروج بزنن و اینقدر جنگ اعصاب درست نشه برا شما .
  جالب اینجاس اکثر کانال هایی که فلوله خوب بود پشت بازو نشون میدادن الان صداشون در نمیاد هیچی پستهای مربوط به سهمم پاک کردن .
  چیزی که منو عذاب میده همین بلا تکلیفیه و توی چارت به اصلاح دیگه بنظرم داره تا محدوده ۱۲۴۰ حدودا برا همین نمیدونم باید چکار کنم از اونجایی که خیلی وقته با سهم موندم میگم بفروشم و اشتباه تشخیص داده باشم و از رشد سهم جا بمونم برا همین به تجربه شما احتیاج دارم و مزاحمتون شدم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و مسیر راه و نشونمون بدین باتشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام شب بخیر
   بله بنده این موضوع درک می کنم اما وقتی که در تحلیل دچار ابهام باشیم تحلیل نزدن بهتر است تا این که تحلیلی بدون اطمینان ارائه کنیم چه بسا که حتی گاهی اوقات تحلیل هایی که اطمینان کافی روی آنها داریم هم فیل می شوند چه برسد به این که بخواهیم تحلیل بدون اطمینان بزنیم. در هر صورت به زودی تحلیل فلوله را بروزرسانی می کنیم انشالله.

 142. s-h-j-boorsbaz

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت استاد عزیز و بزرگوارم جناب رحیمی
  امیدوارم سالم و شاد باشید

  در رابطه با نظر بازدید کننده بالایی جناب سینا باید عرض کنم که خیلی متاسفم از خواندن مطالب ایشون .
  کسی که تجربه ای در بورس داره و اندک سوادی از تکنیکال بلده میدونه و ایمان داره که شما فرد باسواد و به معنای واقعی استاد هستید و واقعا متاسفم که این همه تحلیل های فراتر از تارگت رو ندیدند — فلوله سهمی بود که برای عده ای بسیار سود ده شد و کسانی که پس از خرید این سهم با اصلاح اون مواجه شدن به زمان و قیمت خریدشون توجه نکردند . بنده خودم در قیمت ۱۰۰۰ تومان این سهم رو خریدم و اون موقع این سهم بیش از ۱۲۰ درصد رشد کرده بود !
  پس از اصلاح عمیق سهم از ۱۸۰۰ در حوالی ۱۳۴۰ تومان با سایر سهم های معرفی شده استاد تعویض کردم و بازم در سودم.
  اگر در سایر سهم ها به فرض محال ضرر کنیم حق نداریم به استاد بی احترامی کنیم .
  وجود خود آقای رحیمی به اندازه هزاران میلیارد ارزش داره .
  کاش ذره ای حرمت نگه می داشتیم .

  امیدوارم بتونم روزی به خدمت شما شرفیاب بشم و از نزدیک قدران لطف و محبتتون باشم.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام برادر عزیز. زنده باشید شما محبت دارید.
   از لطف و محبت شما سپاسگزارم. شاد و سلامت باشید انشالله.

 143. نظر

  سلام،وقت شما بخیر
  امکانش هست بعضی سهمارو بعد عبور از تارگت ها مجدد بررسی بفرمایید؟مثل دکوثر،کسرام،لسرما و…
  یا اینکه دیگه بصلاح نیست.
  باتشکر.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   تا جایی که وقتمان اجازه دهید این کار را خواهیم کرد اما در زمانهایی که در سهم مورد تحلیل پتانسیلی برای معامله کم ریسک وجود داشته باشد.

 144. مسعود

  سلام استاد عزیز
  تشکر از زحمات شما
  استاد! اضافه کردن در منفی های فعلی رو به صلاح می دونید یا کار پر ریسکی هست؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   با حد ضرر ۱۲۶۰ می توانید اقدام به خرید کنید. احتمال صعود سهم بسیار زیاد است.

 145. میلاد

  سلام وقت بخیر و خداقوت استاد رحیمی عزیز
  فلوله داره داخل یک مثلث نوسان میده و بنظر تا یک هفته دیگه تعیین تکلیف میشه و به احتمال قوی صعود و در پیش میگیره اما شاخص نزدیک ۳۸۰, هزار قرار گرفته که یکم نگرانی داره اما بازم نظرم به رشد سهم. و چارت سهم خیلی شبیه به غچین و میشه از غچین نقشه راه فلوله رو پیدا کرد حدودا .
  غچین احتمالا تا یکشنبه استارتشو بزنه و فلولم از سشنبه حالا زودتر شد چه بهتر راحت میشیم .
  تابلو معاملاتی هردو تا خیلی مشکوک شده و حجم معاملاتم تغییر کرده .

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   بله به نظر میاد که اصلاح فعلی به زودی تمام شود و سهم بتواند راهی صعود خوبی شود. شاخص هم فعلاً جای رشد دارد طبق تحلیل. اگر همه چیز خوب پیش برود جای نگرانی نیست.

 146. مسعود

  درود بر سلطان رحیمی

  با توجه با اخبار قراردادهای سال آینده شرکت و قیمت زمین در اسلامشهر، این سهم به شدت خریدنی شده
  فک میکنم زمان خوبیست که شما آپدیت چارت را درج کنید چراکه امروز یعنی چهارشنبه ۱۱ دی فلوله اولین نماد برتر بازار بود و این بعد از مدت ها یعنی گاوها وارد سهم شدند و خدا میداند اهداف چند است

  1. ارشیا رحیمی

   درود بر شما
   درست می فرمایید. انشالله در یکی دو روز آینده تحلیل جدید را ارائه خواهیم کرد.

 147. میلاد

  سلام استاد رحیمی عزیز وقت بخیر و خداقوت
  با ریزشی که امروز کل بازار داشت و چارت فلوله تقریبا مشخص بود برا تحلیل شما آیا بازم با این ریزش چارت دستخوش تغییرات میشه و زمان دوباره لازمه یا چارت سهم امادست که قرار بدین تو کانال,؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید وقت بخیر
   تحلیل رو می تونیم ارائه کنیم اما بهتره بزاریم شرایط کمی آرام بشه بعد تحلیل بزنیم.

 148. محسن

  سلام استاد
  کماکان منتظر تحلیل جدید فلوله هستیم تشکر از لطف شما

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید. تحلیل جدید این سهم درج شد.

 149. محمدرضا

  سلام استاد رحیمی عزیز.ضمن خسته نباشید خدمت شما میخواستم بپرسم با توجه به شرایط بازار و نوع معاملاتی که فلوله این چند روز اخیر داشته تارگت سهم تا پایان سال چنده؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. تحلیل جدید این سهم ارائه شد. با مطالعه آن می توانید پاسخ سوال خود را بگیرید.

 150. احمد

  استاد رحیمی سلام
  اگه ممکنه تحلیل جدیدی از فلوله ارائه کنید
  ممنون میشم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم. تحلیل جدید ارائه شد.

 151. محسن

  سلام استاد وقت بخیر

  لطف میکنید تحلیل جدید رو ارایه بدید بی صبرانه منتظریم.ممنونم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر. تحلیل جدید ارائه شد.

 152. رضا

  شاخص ۴۰۰ هزار رو رد کرد، ولی فلوله هنوز به سقف قبلیش نرسیده، من به امید تارگت ۲۵۰۰ شما روی ۱۶۰۰ وارد شدم و اینطوری سرمایه ام قفل شد، اگر گول پست های پی در پی کانال تلگرامتون رو نمیخوردم الان اسیر این سهم نبودم، تا میمومدم بفروشمش یه پست میذاشتی که بزودی پرواز میکنه و جا میمونید، واقعا هم جا موندیم، اکثر سهم ها تو این ۴ ماه کلی بالاتر رفتن و ما با فلوله کاملا جا موندیم، بدبختانه پاسوز این سهم شدیم، الانم استرس اینو داریم که شاخص نریزه که سهم از بس بازیگر خوبی داره در سه سوت صف فروش میشه….

  1. ارشیا رحیمی

   تحلیل جدید سهم ارائه شده و می توانید از ان استفاده کنید. تحلیل قبلی سهم هم در ۴۶۰ تومان ارائه شد و تا ۱۸۰۰ تومان هم شاهد رشد سهم بودیم. کامنت هایی که در کانال تلگرام درج می شود هم برای حمایت از سهم است چون بعضی ها مدام سهم را تخریب می کردند. شما اگر صرفاً با کامنت های دیگران تصمیم گیری می کنید پس مقصر خودتان هستید. ما هم مثل هر کس دیگری نظراتمان را به اشتراک می گذاریم اما شما را وادار به کاری نکرده ایم. ضمن این که ما حد ضرر هم برای سهم اعلام کردیم و می توانستید خارج شوید. شاخص هم دلیلی ندارد که بریزد. تحلیل آن هم ارائه شده و می توانید استفاده کنید البته اگر بعداً طلبکار ما نمی شوید!

ارسال یک نظر

_ لطفاً فقط دیدگاهی در رابطه با همین مطلب بنویسید.
_ دیدگاه خود را به فارسی تایپ نمایید. دیدگاه‌های فینگلیش بررسی نخواهند شد.
_ دیدگاه‌های حاوی تبلیغ، بک لینک یا کلمات توهین آمیز حذف خواهند شد.
ـ دیدگاه هایی که نام و ایمیل نامعتبری داشته باشند حذف خواهند شد.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.