تحلیل لازما شماره ۱ | موج شماری سهم لازما به سبک نئوویو

اتمام مثلث و وقع موج صعودی قوی

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل لازما شماره ۱ که امروز در کانال تلگرامی مان نیز خرید این سهم را توصیه کردیم و به اندازه کافی فرصت خرید نیز ایجاد کرد. موج شماری این سهم را در تایم فریم روزانه در اشلی بلند مدت انجام داده ایم که تقدیم حضورتان خواهد شد. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل لازما شماره ۱ :

چنانچه از تصویر تحلیل لازما شماره ۱ پیداست به نظر می رسد در اشل بند مدت، این سهم در حال شکل دهی یک الگوی فلت بزرگ با موج B قوی باشد که ساختار آن را با لیبل های مشکی رنگ داخل دایره مشخص کرده ایم. موج A از این الگوی فلت یا تخت یک الگوی ایزومتریک می باشد که ساختار زیبای آن با لیبل ها و کانال بندی آبی رنگ مشخص شده است. با توجه به تجربه ای که در موج شماری در طی سالیان طولانی کسب کرده ایم بعید میدانیم که این ناحیه از چارت را بتوان الگوی دیگری قلمداد کرد که خالی از ایراد باشد، لذا الگوی ایزومتریک که از یافته هایمان می باشد را به عنوان الگوی این ناحیه از چارت در تحلیل لازما شماره ۱ لیبل گذاری کرده ایم که البته وجود این الگو با قوانین کافی به دانشجوهایمان نیز اثبات شده است.

و اما در موج B بزرگ از الگوی فلت نیز با توجه به حرکت موزون و سیمتری چارت در روند صعودی، به نظر می رسد که یک الگوی سیمتریکال در جریان است که به تازگی موج (F) از این الگو خاتمه پیدا کرده است و راهی موج (G) که یک موج صعودی می باشد شده ایم. ساختار موج (F) از این الگو یک مثلث انقباضی افقی می باشد که امروز سقف این مثلث بریک اوت شد و همین موضوع به منزله خاتمه و تایید این مثلث بود که البته نوعی تریگر خرید از جنس بریک اوت نیز محسوب می شود که باعث شد در کانال تلگرامی مان این سهم را برای خرید توصیه کنیم. 

تحلیل لازما شماره ۱ | موج شماری نئوویو سهم لازما
Leazma NEoWave Analysis 01 | Daily Cash Data

ساختار الگوی سیمتریکالی که در خصوص آن صحبت کردیم در تصویر تحلیل لازما شماره ۱ با کانال بندی موازی که دارای خط میانه نیز می باشد مشخص شده است که تعداد برخوردهای چارت به خطوط این کانال نشان دهنده ی موثق بودن این کانال می باشد که چارت نیز درون محیط این کانال در حال شکل دهی امواج موزون خود می باشد. از این کانال می توان برای مشخص کردن حد و حدود حرکت امواج بهره برد. همچنین قابل ذکر است که لیبل های الگوی سیمتریکال با حروف آبی رنگ داخل پرانتز مشخص شده است.

چشم انداز پیش رو :

مطابق با تصویر تحلیل لازما شماره ۱ با بریک اوت شدن سقف مثلث انقباضی ای که با کانال بندی و حروف سبز رنگ مشخص شده است تارگت سهم به طور معمول در حدود 1780 تا 2090 تومان می باشد چرا که در این ناحیه هم سقف کانال می تواند مانع از حرکت بیشتر سهم شود و هم حدود موج (G) که بر اساس پروجکشن ۱۰۰ تا ۱۱۳ درصد موج (E) به دست آمده است این ناحیه را نشان می دهد و همچنین یک تراز مهم 162 درصد نیز دقیقا در همین حدود قرار می گیرد که از اکستنشن موج A بزرگ از الگوی فلت بدست آمده است. بنابراین در این حدود طبق تحلیل لازما شماره ۱ بایستی نسبت به سیو سود هوشیار بود چرا که پس از این موج انتظار موج (H) از الگوی سبمتریکال را داریم که بایستی برگرد و با حدود موج (F) همپوشانی ایجاد کند و در نهایت موج الگوی سیمتریکال یعنی موج (I) را خواهیم داشت که با خاتمه آن صعود میان مدت سهم خاتمه پیدا می کند و راهی موج C از الگوی فلت بزرگ خواهیم شد.

فاصله حد سود مشخص شده با قیمت های امروز سهم حدود 130 تا 160 درصد می باشد و اگر یک حد ضرر تقریباً 20 درصدی را زیر ناحیه سقف مثلث انقباضی برگزینیم مشخص است که تحلیل لازما شماره ۱ از ریوارد به ریسک بسیار مناسبی برخوردار است و ترید بر اساس آن کاملاً منطقی و توجیه پذیر می باشد.

اطلاع از
79 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
ح حبیبی

سلام استاد عزیز
خواهشمندم تحلیل لازما را بروز رسانی فرمائید.
بسیار سپاسگزارم

فاطیما

سلام اول از همه جا داره تشکر کنم بابت این تحلیل هایی که به رایگان قرار دادین! اما چیزی که این مدت شاهد بودیم اینه که نئو ویو همه مثل همه روش های دیگه زیاد کاربرد نداره و در پیش بینی هیچ قدرتی نداره! این که شما میفرمایید قوانین من درآورد باعث ریزش شده توجیح کننده نیست! چون شما میبایست با موج شماری این اتفاق رو پیش بینی میکردین! ه و الا در مورد رشد سهم هاتون هم باید بگیم به دلیل افزایش دلار بوده نه اینکه شما موج شماری کردین! هنر موج شماری اینه که اثر جوانب بنیادی مثل…  ادامه نوشته »

saman

سلام وقت بخیر استاد

در مورد لازما میشه نظرتون و بفرمایید قیمت به 617 رسیده و سهام کلی افت کرده ، به نظرتون خارج بشیم از این سهم ؟

تشکر از زحمات شما

saman

سلام و عرض ادب خدمات استاد عزیز

استاد لازما رو به نظرتون بفروشیم ؟ چون 788 تومن رو هم شکست و پایین تر رفت

از زحمات شما متشکرم

saman

تشکر از پاسخگویی و زحمات شما

فاطیما

سلام
خسته نباشید
با اتفاقاتی که سر بازار پایه افتاده آیا میتونیم بگیم که موج G تمام شده و ما الان در انتهای موج H هستیم!؟
اگر اینطوره به نظرتون تارگت موج H چقدر میتونه باشه!؟

حسین66

سلام خدمت جناب رحیمی. استاد با این وضعیت و تاچ شدن حد ضرر اعلامی هنوز میشه به برگشت قیمت امیدوار بود ؟

هاشمی

سلام و عرض احترام!
استاد! حدضرر جدید برای این سهم رو بفرمایید

مصطفی محمدزاده

سلام
آقای رحیمی عزیز حد ضرری که معرفی نمودید احتمالاً بر اساس ساختار اصلاح درحال شکل گیری می باشد
به دید بنده با توجه به ساختار اصلاحی اخیر سهم و تشابه زمانی دو گام اول اصلاح احتمال شکل گیری یک دیامتریک پاپیونی به نظر میرسد و تاچ کردن حد ضرری که معرفی نمودید محتمل خواهد بود
در صورت صحت این سناریو حد ضرر 800 تومانی چطور است؟
سپاس فراوان

مصطفی محمدزاده

ممنون جناب آقای رحیمی عزیز
قدردان زحمات شما هستیم
برقرار و پیروز باشید

مشاهده دیگر مطالب

See other content