آنالیز نئویو فسرب شماره ۲

0 627

تحلیل اول فسرب یکی از اولین تحلیل هایی بود که با راه اندازی سایت ایران نئوویو ارائه شد و نتیجه آنرا در تحلیل امروز می توانید مشاهده کنید. بازدهی ۱۰۰ درصدی ارمغان تحلیل قبل بود.

اما رشدی که شروع آنرا تشخیص داده بودیم به نظر میرسد با ساختار زیگزاگ دوگانه در حال پیشروی است و هم اکنون در موج b از B از زیگزاگ دوم قرار دارد. موج B زیگزاگ دوم احتمالا ساختار فلت خواهد داشت و به نظر میرسد یک پایین دیگر نیاز هست تا این ساختار شکل بگیرد. قیمت های مناسب برای شکل گیری موج b و c از این فلت در تصویر مشخص شده است. بعد از این فلت موج C زیگزاگ دوم را خواهیم داشت که هدف آن را حوالی ۴۰۰ الی ۴۵۰ تومان تخمین میزنیم. البته این هدف هدف نرمال این ساختار می باشد و باید سهم را رصد کرد تا اگر در قیمت های پایین تری به رشد خاتمه داد به موقع شناسایی سود کنیم.

fesorb-0002

در بلند مدت نیز سهم را درون یک مثلث خنثی می بینیم که ساختار زیگزاگ دوگانه ی مورد اشاره را موج D از این مثلث میدانیم و بعد از تکمیل این شاخه انتظار افت سهم برای ساخت موج E را داریم. پس از این موج است که ساختار مثلث کامل شده و انتظار رشد خوب دیگری را از سهم خواهیم داشت.

ارسال یک نظر

لطفاً نظر خود را به فارسی تایپ کنید.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.