عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

آنالیز نئویو فسرب شماره ۲

نتیجه تحلیل قبل

839
بازدید

تحلیل اول فسرب یکی از اولین تحلیل هایی بود که با راه اندازی سایت ایران نئوویو ارائه شد و نتیجه آنرا در تحلیل امروز می توانید مشاهده کنید. بازدهی ۱۰۰ درصدی ارمغان تحلیل قبل بود.

اما رشدی که شروع آنرا تشخیص داده بودیم به نظر میرسد با ساختار زیگزاگ دوگانه در حال پیشروی است و هم اکنون در موج b از B از زیگزاگ دوم قرار دارد. موج B زیگزاگ دوم احتمالا ساختار فلت خواهد داشت و به نظر میرسد یک پایین دیگر نیاز هست تا این ساختار شکل بگیرد. قیمت های مناسب برای شکل گیری موج b و c از این فلت در تصویر مشخص شده است. بعد از این فلت موج C زیگزاگ دوم را خواهیم داشت که هدف آن را حوالی ۴۰۰ الی ۴۵۰ تومان تخمین میزنیم. البته این هدف هدف نرمال این ساختار می باشد و باید سهم را رصد کرد تا اگر در قیمت های پایین تری به رشد خاتمه داد به موقع شناسایی سود کنیم.

آنالیز نئویو فسرب شماره ۲
آنالیز نئویو فسرب شماره ۲

در بلند مدت نیز سهم را درون یک مثلث خنثی می بینیم که ساختار زیگزاگ دوگانه ی مورد اشاره را موج D از این مثلث میدانیم و بعد از تکمیل این شاخه انتظار افت سهم برای ساخت موج E را داریم. پس از این موج است که ساختار مثلث کامل شده و انتظار رشد خوب دیگری را از سهم خواهیم داشت.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content