تحلیل تکنیکال کاذر شماره 3 به سبک نئوویو

در شرف صعودی دیگر

در این پست با تحلیل تکنیکال کاذر شماره 3 در خدمت شما هستیم تا امواج این چارت را از منظر روش موج شماری نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و چشم انداز پیش روی آن را ترسیم کنیم. قبل از آن نیز مرور مختصری بر تحلیل قبل این سهم خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل قبل کاذر :

در تحلیل قبل کاذر انتظار داشتیم که این سهم یک رشد شارپ را طی کند اما سهم کاذر یک رشد ۲۷ درصدی را به نمایش گذاشت و قدرت صعود به قدری نبود که نشان دهنده پایان اصلاح قبل و رشدی که ما انتظارش را داشتیم باشد و ناگزیر کارکش وارد فاز نزولی دیگری شد که البته این نزول موجب بی اعتباری تحلیل قبل نشده است. در ادامه وضعیت این سهم را بررسی دیگری خواهیم کرد.

شرح تحلیل تکنیکال کاذر شماره 3 :

در حال حاضر کارکشن به قدر کافی زمان تلف کرده است که بتوانیم بگوییم به پایان خود نزدیک است. نوع کارکشن نیز احتمالا یک مثلث خنثی (Neutral Triangle) می باشد که به نظر می رسد با کندل دیروز بخش نزولی آن به پایان رسیده است. این مثلث را می توانید در تصویر تحلیل تکنیکال کاذر شماره 3 در آخر چارت مشاهده کنید.

تحلیل تکنیکال کاذر شماره 3 به سبک نئوویو
تحلیل تکنیکال کاذر شماره 3 به سبک نئوویو

با پایان مثلث سهم می تواند وارد یک صعود مجدد شود.

نکات تریدری در تحلیل تکنیکال کاذر شماره 3 :

با توجه به صعودی که در ادامه مسیر حرکتی سهم کاذر انتظار داریم می توان با استاپ لاس ۱۹۷ تومن قیمت های کنونی را برای خرید بسیار مناسب دانست. هدف تحلیل نیز در حدود 70 درصد می باشد که در تصویر تحلیل مشخص شده است. تحلیل تکنیکال کاذر شماره 3 ریوارد به ریسک بالایی (حدود ۵ برابر) دارد که همین موضوع تریدر بر اساس آن را توجیه پذیر می کند.

اطلاع از
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
aminaran

لطفا نظرتون را در مورد کفرا بفرمایید…..تشکر

حسین

حضور ارجمند جناب ارشیا رحیمی
با سلام خواهشمندم در صورت امکان امواج شلرد را مشخص فرمایید. با سپاس فراوان

مشاهده دیگر مطالب

See other content