تحلیل تکنیکال مفاخر شماره 5 به سبک نئوویو

در شرف پایان مثلث

1.2k
بازدید

در این پست با تحلیل تکنیکال مفاخر شماره 5 در خدمت شما هستیم تا وضعیت امواج این چارت را از دیدگاه روش نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و چشم انداز پیش روی سهم را تعریف کنیم. قبل از آن نیز مرور مختصری بر تحلیل قبل این سهم خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل قبل مفاخر :

در تحلیل قبل مفاخر به نظر می رسید که مفاخر موج D را تمام کرده باشد و بعد ریزشی در قالب موج E داشته باشد که مقداری موج D گسترش پیدا کرد و سپس وارد موج E شد. هم اکنون این سهم در موج E قرار دارد و یحتمل به زودی به اتمام خواهد رسید و باید شاهد یک رشد ۵۰ درصدی برای اولین حرکت آن باشیم که در تحلیل تکنیکال مفاخر شماره 5 به آن می پردازیم.

شرح تحلیل تکنیکال مفاخر شماره 5 :

در حال حاضر طبق تصویر تحلیل تکنیکال مفاخر شماره 5 به نظر می رسد که در موج E مثلث باشیم و این موج نیز می تواند در همین حدود به پایان برسد و یا با کمی صرف زمان به پایان برسد. با پایان این موج انتظار یک رشد قوی را از این سهم داریم و دو تارگت در تصویر برای این رشد مشخص شده است که یکی کوتاه مدت و دیگری میان مدت است. که رشد ۵۰ درصدی اشاره شده در پاراگراف قبل برای تارگت اولیه هست.

تحلیل تکنیکال مفاخر شماره 5 به سبک نئوویو
تحلیل تکنیکال مفاخر شماره 5 به سبک نئوویو

البته با پیشرفت امواج تارگت ها دقیق تر مشخص خواهند شد. اتفاق خوبی که در مفاخر رخ داد، این است که مثلث آن از یک مثلث افقی به یک مثلث افزایشی تبدیل شد که حرکت بعد از آن را قوی تر می کند. نقطه بی اعتباری این تحلیل زیر کف مثلث است.

نکات تریدری در تحلیل تکنیکال مفاخر شماره 5 :

نقطه ورود به ترید طبق این تحلیل می تواند حوالی قیمت های فعلی باشد. حد ضرر نیز در زیر کف قیمتی مثلث خواهد بود و تارگت ها نیز در تصویر تحلیل تکنیکال مفاخر شماره 5 مشخص شده است که دو محدوده فیبوناچی می باشند. با در نظر گرفتن میزان حد ضرر و حد سودهای این تحلیل مشخص است که این تحلیل از ریوارد به ریسک بالایی برخوردار است و همین موضوع ترید بر اساس آن را توجیه پذیر می کند.

اطلاع از
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مسعود

سلام
وقت بخیر
در صورت امکان با توجه به افت زیاد از قیمتهای مشخص شده در چارت، تحلیل مفاخر را بروزرسانی فرمایید

فاطمه

سلام صبحتون بخیر
مفاخر هم از زمان رشدش عقب افتاده ظاهرا

تحلیل جدیدتون از چه زمانی راه می افته؟

تشکر

ارشیا رحیمی

سلام
تحلیل با کمی تاخیر باطل نمیشه. باید صبور بود تا نتیجه حاصل بشه. سطح بی اعتباری تحلیل برای همین منظور ارائه شده که تکلیف روشن باشه. تا اون سطح نشکسته همچنان امکان تاچ اهداف وجود دارد.

مشاهده دیگر مطالب

See other content