تحلیل کسرا شماره ۱ | موج شماری چارت کسرا به سبک گلن نیلی

پایان روند نزولی

با نام و یاد خدای بزرگ و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. با تحلیل کسرا شماره ۱ در خدمت شما عزیزان هستیم که مدتی است وارد فاز صعودی شده است و بنا به درخواست همراهان قصد داریم ساختار آن را از دیدگاه خودمان خدمت شما ارائه کنیم. برای شرح تحلیل کسرا شماره ۱ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل کسرا شماره ۱ :

چنانچه از تصویر تحلیل کسرا شماره ۱ که در زیر آمده است پیداست، این سهم پس از طی کردن سه شاخه کارکشنی وارد یک رالی صعودی شده است. هیچ کدام از این سه شاخه را نمی توان یک الگوی شتابدار در نظر گرفت. لذا مشخص است که این سهم درون یک الگوی حداقل ۵ شاخه ای مانند مثلث قرار دارد. با توجه به فرم و میزان بازگشت و زمانی که سه شاخه گذشته سهم تا کنون طی کرده است، بهترین ساختاری که می توان برای این سهم پیش بینی کرد مثلث خنثی افقی یا جاری می باشد که در تصویر با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است.

همچنین در تحلیل کسرا شماره ۱ ساختار امواج درونی شاخه های گذشته را مشخص کرده ایم که بیانگر مطلب گفته شده باشد. از بارزترین ساختارهای موجود در این سه شاخه، الگوی دیامتریک می باشد که به زیبایی شکل گرفته است. این الگو با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است.

تحلیل کسرا شماره ۱ | موج شماری چارت کسرا به سبک گلن نیلی
Kesera NEoWave Analysis 01 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

اما چنانچه طبق تحلیل کسرا شماره ۱ ، مثلث خنثی ساختار این ناحیه از چارت کسرا باشد، شاخه (D) از این مثلث حداقل باید تا محدوده 567 تا 626 تومان رشد کند که در صورت داشتن شتاب بیشتر این شاخه از الگو،  هدف می تواند تا قیمت 774 تومان نیز افزایش یابد. 

لذا با توجه به قیمت های فعلی سهم و اهدافی که این سهم دارد هنوز حدود 90 تا 160 درصد از رشد سهم باقی مانده است و با توجه به شناوری بالای سهم می توان در اصلاح های مقطعی سهم اقدام به پوزیشن گیری کرده و حد ضرر را زیر همان اصلاح های مقطعی قرار داد.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content