تحلیل تکنیکال کگل شماره 1 به روش نئوویو

در ابتدای موج 3 یا C

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. با تحلیل تکنیکال کگل شماره 1 به روش نئوویو در خدمت شما هستیم تا شرایط چارت این سهم و موقعیت خرید احتمالی آن را از دیدگاه نئوویو با شما به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال کگل شماره 1 :

اگر به چارت سهم کگل نگاهی بیندازید مشاهده خواهید کرد که این سهم درون یک روند صعودی بزرگ قرار دارد و در تصویر زیر می توانید دو گام رتریس و یک گام اکستندِ تکمیل شده در انتهای این روند صعودی را مشاهده کنید.

همانطور که در تصویر تحلیل تکنیکال کگل شماره 1 مشاهده می‌کنید، گام رتریسی که در ابتدای تصویر مشخص است یک مثلث انقباضی افقی است که با کانال‌بندی و لیبل‌های سبز رنگ مشخص شده است، پس از آن یک گام اکستند قوی رخ داده است. گام رتریس آخر نیز یک اصلاح مثلثی دیگر با شیب منفی شده است که به نظر می‌رسد به پایان رسیده است و هم اکنون در بخش‌های اولیه از گام اکستند جدید هستیم. این مثلث نیز با کانال‌بندی و لیبل‌های سبز رنگ مشخص شده است.

تحلیل تکنیکال کگل شماره 1 به روش نئوویو | کش دیتای روزانه
تحلیل تکنیکال کگل شماره 1 به روش نئوویو | کش دیتای روزانه

شرایط احتمالی پیش رو :

بر اساس ساختار داخلی گام اکستند جدید به نظر می‌رسد که این موج احتمالاً به شکل یک الگوی شتابدار و یا زیگزاگ پیشروی خواهد کرد، بنابراین دو بخش اولیه از این گام اکستند را با لیبل 1orA و 2orB مشخص کرده ایم و پرواضح است که هم اکنون در ابتدای موج 3orC قرار داریم.

برای موج 3orC در تصویر تحلیل تکنیکال کگل شماره 1 سه هدف بوسیله‌ی سطوح فیبوناچی در نظر گرفته شده است که بر آمده از طول موج 1orA و همچنین گام اکستندی که قبل از مثلث نزولی رخ داده است، هستند و از آنجایی که این سطوح که همگی از لولهای مهم فیبوناچی هستند، با یکدیگر همپوشانی خوبی نیز ایجاد کرده‌اند، اهمیت آنها دوچندان می‌شود. هر سه سطح به ترتیب در حدود قیمت 1650 و 1860 و 2100 تومان می‌باشند. حد ضرر تحلیل نیز می‌تواند زیر کف موج 2orB در نظر گرفته شود.

قابل ذکر است که در صورت وجود قدرت کافی در روند صعودی، قیمت می‌تواند از اهداف ذکر شده فراتر نیز برود و همچنین در صورت بروز ضعف شدید در روند صعودی باید به حداقل تارگت اکتفا کرد.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده شما همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
farzad kal

سلام وقت بخیر
جناب رحیمی میشه لطفا بفرمایین در اشل بالاتر کجا هستیم؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content