تحلیل کنور شماره 3 | بررسی تکنیکال چارت کنور به سبک نئوویو

بررسی فرصت خرید کنور

در این پست با تحلیل کنور شماره 3 در خدمت شما خواهیم بود تا چشم انداز پیش روی این سهم را از منظر سبک تحلیلی نئوویو تشریح کنیم و از فرصت خرید بالقوه آن بهره کافی را ببریم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل قبل چارت شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور :

در تحلیل قبل کنور دو سناربو برای سهم پیش بینی کردیم و همانطور که از چارت سهم پیداست حرکت سهم تقریبا مشابه سناریو اول بوده است و اصلاح سهم مشابه یک الگوی فلت شده است تا اینجای کار. با سیگنال قوی ای که روز گذشته از سهم مشاهده شد به نظر میرسد دستیابی به هدف موج C از یک فلت ایرگولار که در تحلیل قبل ارائه داده بودیم امکان پذیر نیست و ظاهرا با یک موج C کوتاه رو به رو هستیم.

اگر تحلیل قبل کنور را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح تحلیل کنور شماره 3 :

با حرکت قوی بازار در سهم شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور همانطور که عرض شد به نظر میرسد باید پایان موج C را به رسمیت بشناسیم. حال با توجه به اینکه در ساختار موج C شناسایی یک موج شتابدار واضح امکان پذیر نمی باشد بنابراین به احتمال فراوان این سهم هم اکنون درون موج D از یک مثلث انقباضی قرار دارد.

تحلیل کنور شماره 3 به سبک نئوویو در کش دیتای هفتگی
تحلیل کنور شماره 3 به سبک نئوویو در کش دیتای هفتگی

موج D از مثلث به هر تارگتی که دست یابد نوع مثلث انقباضی (افقی یا جاری) را مشخص می کند. ما فقط دنبال کننده سهم خواهیم بود و بر پیش بینی خود در مورد نوع مثلث اصراری نداریم. حداقل انداره موج D باید رتریس ۵۰ درصد موج قبل (موج C) و حداکثر آن ۱۲۷ درصد از موج C باشد تا مثلث همچنان انقباضی باقی بماند.

بعد از اتمام مثلث فعلی رشد خوبی برای سهم متصور هستیم. نظر به اینکه قبل از مثلث فعلی یک ۵ موجی را در تصویر تحلیل کنور شماره 3 مشاهده می کنیم در نتیجه بعد از مثلث هم یک موج شتابدار را انتظار داریم. دو سطح مقاومتی برای تارگت موج شتابداری که بعد از مثلث رخ میدهد متصوریم که در تصویر مشخص شده است. یک سطح حوالی ۵۱۷ تا ۶۰۲ تومان است که یازدهی حدود ۱۰۰ درصدی را به ارمغان می آورد و سطح دیگر ۸۴۲ تا ۹۹۰ تومان است که بازدهی حدود ۲۳۰ درصدی را میتواند به ارمغان بیاورد!

واضح است که دست بابی به هدف دوم مستلزم شکست قوی سطح اول است. از نظر زمانی نیز موج C از زیگزاگ باید زمانی بیش از موج A از زیگزاگ صرق کند که در تصویر توسط رسم باکس آنرا نمایش داده ایم.

نکات مهم تریدری:

استاپ لاس و منطقه مناسب برای خرید در این سهم در تصویر تحلیل کنور شماره 3 مشخص شده است. بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول مستلزم رعایت هر دو عنصر می باشد.

اطلاع از
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
دانیال

جناب رحیمی به نظر شما موج شماری نیاز به بازبینی داره و یا شاخه B واقعا انقدر زمان بر شده ؟

فاطمه

سلام خرید حوالی ۳۰۰ خوبه؟؟

میتونه به ۲۷۵ برسه ؟

تشکر

مشاهده دیگر مطالب

See other content