آنالیز شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور (کنور) شماره ۳

شرح تحلیل قبل چارت شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور (کنور)

در تحلیل قبل کنور دو سناربو برای سهم پیش بینی کردیم و همانطور که از چارت سهم پیداست حرکت سهم تقریبا مشابه سناریو اول بوده است و اصلاح سهم مشابه یک الگوی فلت شده است تا اینجای کار.

با سیگنال قوی ای که روز گذشته از سهم مشاهده شد به نظر میرسد دستیابی به هدف موج C از یک فلت ایرگولار که در تحلیل قبل ارائه داده بودیم امکان پذیر نیست و ظاهرا با یک موج C کوتاه رو به رو هستیم.

اگر تحلیل قبل کنور را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح ساختار فعلی امواج چارت کنور بر اساس قوانین  NEoWave

با حرکت قوی بازار در سهم شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور همانطور که عرض شد به نظر میرسد باید پایان موج C را به رسمیت بشناسیم. حال با توجه به اینکه در ساختار موج C شناسایی یک موج شتابدار واضح امکان پذیر نمی باشد بنابراین به احتمال فراوان این سهم هم اکنون درون موج D از یک مثلث انقباضی قرار دارد.

موج D از مثلث به هر تارگتی که دست یابد نوع مثلث انقباضی (افقی یا جاری) را مشخص می کند. ما فقط دنبال کننده سهم خواهیم بود و بر پیش بینی خود در مورد نوع مثلث اصراری نداریم. حداقل انداره موج D باید رتریس ۵۰ درصد موج قبل (موج C) و حداکثر آن ۱۲۷ درصد از موج C باشد تا مصلث همچنان انقباضی باقی بماند.

بعد از اتمام مثلث فعلی رشد خوبی برای سهم متصور هستیم. نظر به اینکه قبل از مثلث فعلی یک ۵ موجی را مشاهده می کنیم در نتیجه بعد از مثلث هم یک موج شتابدار را انتظار داریم.

دو سطح مقاومتی برای تارگت موج شتابداری که بعد از مثلث رخ میدهد متصوریم که در تصویر مشخص شده است. یک سطح حوالی ۵۱۷ تا ۶۰۲ تومان است که یازدهی حدود ۱۰۰ درصدی را به ارمغان می آورد و سطح دیگر ۸۴۲ تا ۹۹۰ تومان است که بازدهی حدود ۲۳۰ درصدی را میتواند به ارمغان بیاورد!

واضح است که دست بابی به هدف دوم مستلزم شکست قوی سطح اول است.

از نظر زمانی نیز موج C از زیگزاگ باید زمانی بیش از موج A از زیگزاگ صرق کند که در تصویر توسط رسم باکس آنرا نمایش داده ایم.

نکات مهم:

استاپ لاس و منطقه مناسب برای خرید در این سهم در تصویر مشخص شده است. بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول مستلزم رعایت هر دو عنصر می باشد.

آنالیز نئوویو شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور (کنور) شماره 3 توسط انستیتو نئوویو ایران

 

 

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

دانیال
دانیال
بیننده
2 سال قبل

جناب رحیمی به نظر شما موج شماری نیاز به بازبینی داره و یا شاخه B واقعا انقدر زمان بر شده ؟

فاطمه
فاطمه
بیننده
3 سال قبل

سلام خرید حوالی ۳۰۰ خوبه؟؟

میتونه به ۲۷۵ برسه ؟

تشکر