عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

تحلیل تکنیکال خصدرا شماره 3 به سبک موج شماری نئوویو

ارائه چشم انداز پیش رو

در این پست با تحلیل تکنیکال خصدرا شماره 3 در خدمت شما هستیم تا شرایط امواج این چارت را از منظور سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و چشم انداز پیش روی آن را از این منظر تشریح کنیم. با ما همراه باشید.

مرور مختصری بر تحلیل قبل چارت صنعتی دریایی ایران :

مطابق با تحلیل قبل یک رشد شارپ در این سهم شکل گرفت و حدود ۷۴ درصد بازدهی به همراه داشت. بعد از آن سهم وارد فاز استراحت شد. بعد از اتمام این فاز استراحتی باز هم انتظار رشد دیگری در سهم میرود.

اگر تحلیل قبل خصدرا را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح تحلیل تکنیکال خصدرا شماره 3 :

در نمای کلی تری نسبت به تحلیل قبل، اگر نقاط شروع و خاتمه الگوها را مشخص کنیم و مدت زمان و ساختار آنها را بررسی کنیم بر اساس قوانین نئوویو متوجه خواهیم شد که احتمالاً یک الگوی دیامتریک در حال شکل گیری است که تقریباً از فاز میانی آن عبور کرده ایم و در موج E هستیم. این الگوی دیامتریک به احتمال بالا موج B از یک فلت در درجه بزرگتر است که لیبل آن را میتوانید در تصویر تحلیل تکنیکال خصدرا شماره 3 رویت کنید.

ساختار موج E از دیامتریک مطرح شده هنوز به درستی مشخص نیست اما در تحلیل قبل حدسیاتی در مورد آن ارائه دادیم که تا اینجای کار سهم مشابه همان پیش رفته است. البته بر اساس قوانینی که در مورد دیامتریک ها وجود دارد، هم اکنون می توانیم تارگت زمانی و قیمتی را برای این موج مشخص کنیم که در تصویر به استحضارتان رسیده است اما در مورد ساختار صرفاً در مورد حدسیات صحبت کرده ایم.

تحلیل تکنیکال خصدرا شماره 3 به سبک نئوویو
تحلیل تکنیکال خصدرا شماره 3 به سبک نئوویو

طبق برآوردهای ما رشد این سهم تا حوالی ۹۰۰ تومان برای اتمام موج E از دیامتریک مذکور دور از دسترس نیست. (در تصویر یک زون فیبوناچی برای این تارگت مشخص شده است.) و مدت زمان مورد انتظار ما برای خاتمه این رشد نیز توسط یک باکس مشخص شده است. همچنین با دو کانال بندی در اشل های مختلف نیز به تارگت یابی دقیق تر پرداخته ایم که اگر دقت کنید در تصویر تحلیل تکنیکال خصدرا شماره 3 متوجه آن خواهید شد.

نکات مهم :

با توجه به توضیحات اولیه سهم در کوتاه مدت فعلا در فاز استراحت می باشد و برای ورود به این سهم باید منتظر خاتمه این اصلاح ماند. احتمال اینکه این اصلاح ساختار فلت داشته باشد زیاد است. از همین رو در حوالی ۳۶۰ تومان با استاپ لاس ۲۹۰ تومان و تارگت ۹۰۰ تومان برای خاتمه موج E دیامتریک بزرگ می توان اقدام به گرفتن پوزیشن کرد. همچنین شکست سقف نیز می تواتد تریگر دیگری باشد.

اگر سهم تا ۳۶۰ افت کند استاپ لاس حدود ۲۰ درصد و تارگت حدود ۱۵۰ درصد خواهد بود که اقدام به این پوزیشن را توجیه پذیر می کند. اگر سهم سقف را رد کند همان ۳۶۰ تومان استاپ لاس خواهد بود. توجه شود که تابلوخوانی در بورس می تواند به ورود بهتر کمک کند پس حتما از آن نیز کمک بگیرید.

امیدواریم تحلیل تکنیکال خصدرا شماره 3 مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مولوی

سلام استاد عزیز
ای کاش یه تحلیل از صدرا میزدید
با سپاس

مولوی

سلام جناب رحیمی عزیز
تحلیل صدرا رو آپدیت نمیکنید

محسن

سلام استاد وقت بخیر
لطف میکنید بفرمایید الان تو چه موجی هستیم؟

مصطفی محمدزاده

سلام و درود ضمن تشکر بابت نگاه زیباتون به خصدرا آقای رحیمی با توجه به اینکه موج (F) ترسیمی به محدوده حمایتی نرسیده است احتمال تغییر سناریو به شرح ذیل می باشد؟ آغاز شمارش انتهای موج A از درجه بزرگتر باشد و انتهای موج (D) انتهای یک مثلث انقباضی و موج (E) ترسیمی آغاز حرکتی جدید باشد که در حال حاضر اصلاح بعد از آن به صورت یک فلت غیر عادی با c ترمینال خاتمه یافته است و احتمال یک رشد دیگر باشد. و یا اینکه سناریو ترسیمی پا برجا است و این موج (E)به صورت دوگانه ظاهر می شود…  ادامه نوشته »

مشاهده دیگر مطالب

See other content