موج شماری نئوویو چارت خصدرا شماره ۳

شرح تحلیل قبل چارت صنعتی دریایی ایران (خصدرا)

مطابق با تحلیل قبل یک رشد شارپ در این سهم شکل گرفت و حدود ۷۴ درصد بازدهی به همراه داشت.

بعد از آن سهم وارد فاز استراحت شد. بعد از اتمام این فاز استراحتی باز هم انتظار رشد دیگری در سهم میرود.

اگر تحلیل قبل خصدرا را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح ساختار فعلی امواج چارت صنعتی دریایی ایران بر اساس قوانین  NEoWave

در نمای کلی تری نسبت به تحلیل قبل، اگر نقاط شروع و خاتمه الگوها را مشخص کنیم و مدت زمان و ساختار آنها را بررسی کنیم بر اساس قوانین نئوویو متوجه خواهیم شد که احتمالاً یک الگوی دیامتریک در حال شکل گیری است که تقریباً از فاز میانی آن عبور کرده ایم و در موج E هستیم.

این الگوی دیامتریک به احتمال بالا موج B از یک فلت در درجه بزرگتر است که لیبل آن را میتوانید در تصویر رویت کنید.

ساختار موج E از دیامتریک مطرح شده هنوز به درستی مشخص نیست اما در تحلیل قبل حدسیاتی در مورد آن ارائه دادیم که تا اینجای کار سهم مشابه همان پیش رفته است.

البته بر اساس قوانینی که در مورد دیامتریک ها وجود دارد، هم اکنون می توانیم تارگت زمانی و قیمتی را برای این موج مشخص کنیم که در تصویر به استحضارتان رسیده است اما در مورد ساختار صرفاً در مورد حدسیات صحبت کرده ایم.

طبق برآوردهای ما رشد این سهم تا حوالی ۹۰۰ تومان برای اتمام موج E از دیامتریک مذکور دور از دسترس نیست. (در تصویر یک زون فیبوناچی برای این تارگت مشخص شده است.) و مدت زمان مورد انتظار ما برای خاتمه این رشد نیز توسط یک باکس مشخص شده است.

همچنین با دو کانال بندی در اشل های مختلف نیز به تارگت یابی دقیق تر پرداخته ایم که اگر دقت کنید در تصویر متوجه آن خواهید شد.

نکات مهم:

با توجه به توضیحات اولیه سهم در کوتاه مدت فعلا در فاز استراحت می باشد و برای ورود به این سهم باید منتظر خاتمه این اصلاح ماند.

احتمال اینکه این اصلاح ساختار فلت داشته باشد زیاد است. از همین رو در حوالی ۳۶۰ تومان با استاپ لاس ۲۹۰ تومان و تارگت ۹۰۰ تومان برای خاتمه موج E دیامتریک بزرگ می توان اقدام به گرفتن پوزیشن کرد. همچنین شکست سقف نیز می تواتد تریگر دیگری باشد.

اگر سهم تا ۳۶۰ افت کند استاپ لاس حدود ۲۰ درصد و تارگت حدود ۱۵۰ درصد خواهد بود که اقدام به این پوزیشن را توجیح پذیر می کند. اگر سهم سقف را رد کند همان ۳۶۰ تومان استاپ لاس خواهد بود.

توجه شود که تابلوخوانی در بورس می تواند به ورود بهتر کمک کند پس حتما از آن نیز کمک بگیرید.

موج شماری نئوویو (NEoWave) چارت صنعتی دریایی ایران (خصدرا) شماره 3

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

مولوی
مولوی
بیننده
1 سال قبل

سلام استاد عزیز
ای کاش یه تحلیل از صدرا میزدید
با سپاس

مولوی
مولوی
بیننده
1 سال قبل

سلام جناب رحیمی عزیز
تحلیل صدرا رو آپدیت نمیکنید

محسن
محسن (@mohsen4060)
مشترک
1 سال قبل

سلام استاد وقت بخیر
لطف میکنید بفرمایید الان تو چه موجی هستیم؟

مصطفی محمدزاده
مشترک
1 سال قبل

سلام و درود ضمن تشکر بابت نگاه زیباتون به خصدرا آقای رحیمی با توجه به اینکه موج (F) ترسیمی به محدوده حمایتی نرسیده است احتمال تغییر سناریو به شرح ذیل می باشد؟ آغاز شمارش انتهای موج A از درجه بزرگتر باشد و انتهای موج (D) انتهای یک مثلث انقباضی و موج (E) ترسیمی آغاز حرکتی جدید باشد که در حال حاضر اصلاح بعد از آن به صورت یک فلت غیر عادی با c ترمینال خاتمه یافته است و احتمال یک رشد دیگر باشد. و یا اینکه سناریو ترسیمی پا برجا است و این موج (E)به صورت دوگانه ظاهر می شود…  ادامه نوشته »