تحلیل تکنیکال پلوله شماره 3 به سبک موج شماری نئوویو

شرح الگوی دیامتریک

1.9k
بازدید

در این پست تحلیل تکنیکال پلوله شماره 3 تقدیم حضورتان می شود تا وضعیت امواج چارت این سهم را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و موقعیت خرید فعلی را تشریح کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل قبل چارت شرکت گازلوله (پلوله)

مطابق با تحلیل قبل یک رشد مناسب در قیمت سهام شرکت گازلوله شکل گرفت و ۸۷ درصد بازدهی به همراه داشت. سپس سهم با تشکیل سقف دوقلو علائم ضعف را نشان داده و شروع به ریزش فرسایشی کرد و موفق نشد به هدف بلند مدتی خود دست یابد.

اگر تحلیل قبل پلوله را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح تحلیل تکنیکال پلوله شماره 3 :

رشد سهم مطابق با تحلیل قبل و سپس ریزش فرسایشی نشان داد که آنچه در گامهای اولیه تصور میکردیم یک مثلث انقباضی باشد (که خود موج B از یک زیگزاگ بود) در واقع بخش های اولیه یک الگوی دیامتریک بوده است. زمان گامهای حرکتی در این الگو و مقایسه آن با گامهای دیگر تایید کننده خوبی برای این تحلیل می باشد.

تحلیل تکنیکال پلوله شماره 3 به سبک موج شماری نئوویو
تحلیل تکنیکال پلوله شماره 3 به سبک موج شماری نئوویو

نظر به اینکه دیامتریک یک الگوی ۷ شاخه می باشد و هم اکنون علائمی مبنی بر اتمام شاخه F الگو رخ داده است می توان برای رشدی که در موج G رخ می دهد وارد پوزیشن شد. این موج باید متناسب با موج A از این الگو حرکت کند، لذا به احتمال فراوان رشد خوبی در انتظار خواهد بود که اهداف آن به صورت حدودی هم در تحلیل قبل و هم در تحلیل تکنیکال پلوله شماره 3 (بصورت دقیق تر) در تصویر به استحضارتان رسیده است.

نکات مهم تریدری :

اگر قصد ترید بر اساس تحلیل تکنیکال پلوله شماره 3 را دارید حتما با رعایت استاپ لاس اقدام به خرید کنید. دو تارگت در تصویر ملاحظه می کنید، در تارگت اول اگر ضعف در خرید مشاهده کردید حتما اقدام به شناسایی سود کنید تا تکلیف سهم با این ناحیه مشخص شود.

اطلاع از
7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
aminaran

سلام. اگر ممکنه به روز رسانی بفرمایید

گازلوله

سلام لطفا اگر امکان داره تحلیل رو اپدیت کنید
با تشکر

توحید

در صورت امکان تحلیل این سهم رو اپدیت بفرمایید به نظر میاد تایم خرید دوباره سهم رسیده

توحید

جناب رحیمی ممنون از تحلیل های خوبتون. نظرتون در مورد اصلاح اخیر سهم پلوله چیه ؟ به نظرتون هنوز موج f به پایان نرسیده؟ یا توی ریز موج های موج g هستیم ؟
با تشکر

ارشیا رحیمی

خواهش می کنم
با اینکه هنوز فکر می کنم درون موج G هستیم اما ریزش اخیرش دور از انتظار بوده.
در کانال اعلام کردم که مراقب باشید.
به هرحال اگر به زودی قدرتی در طرف خریدار ظاهر نشه باید از سهم خارج شد یا حداقل مقداریش رو سبک کرد.

مشاهده دیگر مطالب

See other content