تحلیل نئوویو دارو پخش البرز شماره ۳

ساختار فعلی امواج پخش داروی البرز بر اساس قوانین  نئوویو

بر اساس فرامین نئوویو به نظر می رسد پخش از سقفی که با صفر مشخص شده (نقطه آغاز شمارش) در حال شکل دهی یک الگوی فلت می باشد که موج B از این فلت به نظر می رسد که ساختار دیامتریک دارد و هم اکنون در موج F از این دیامتریک هستیم.

نظر به اینکه با اتمام موج F می توانیم نسبت به صعود موج G وارد پوزیشن شویم باید منطقه مناسبی برای اتمام موج F بیابیم.

یک منطقه پیشنهادی که معمولا موج F در این تراز به پایان میرسد بر روی تصویر مشخص شده است. اما باید گوش به فرمان خود چارت بود تا علائمی بروز دهد که مشخص کند در این تراز این موج رو به پایان است.

در حال حاضر بهترین استراتژی قرار دادن این سهم در واچ لیست است تا نشانه های تضعیف فروشندگان و ورود خریداران را بیابیم.

نکات مهم برای ترید در سهم پخش:

با ظهور نشانه های ورود خریداران و کف سازی در سهم می توان خرید انجام داد و همان کف ساخته شده به عنوان استاپ لاس تعیین می گردد.

بعد از پایان موج F در موج G اگر ضعف خرید مشاهده شود باید از پوزیشن خارج شد.

تحلیل نئوویو چارت دارو پخش البرز شماره 3

خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.

6
دیدگاه کاربران

avatar
 
1 نظرات
5 پاسخ ها
0 دنبال کننده ها
 
نظرِ دارای بازخورد بیشتر
نظر برجسته
2 نویسندگان نظرات
ارشیا رحیمیمهرزاد نویسندگان نظرات اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
mehrzad
مشترک تالار
mehrzad

ظاهرا f حالا حالا ادامه داره.
واقعا الیوت کارایی داره یا تو بازار ایران کارایی ندار؟

ارشیا رحیمی
بیننده

موج F تازه رسیده به جایی که مد نظر ما بوده. این که خوبه. متوجه نشدم چرا فرمودید موج f حالا حالاها ادامه داره.
ما تو این قیمت ها چارت رو رصد می کنیم تا نشانه های صعود رو دریافت کنیم.

mehrzad
مشترک تالار
mehrzad

این ایچیموکویی که من می بینم خبری از صعود نیست خیلی هم که بره بالا ۲۴۰٫ یادم قبلا هم یه تحلیل ایران خودرو نظر دادم به ۲۵۰ که گفتم رسید. ریال به دلار هم که قبلا گفته بودم هرگز به ۳۵۰۰ بر نمی گرده ولی وقتی از افزایش قیمت تارگت ۱۰۰۰۰ت هم باشه قبول دارم چون که هر چی تو ایران گرون بشه هرگز ارزون نخواهد شد . در کل برام سوال چرا تو بازار ایران وقت تلف می کنید؟

ارشیا رحیمی
بیننده

اهان. پس شما نظرتون این هست که شما با ایچی موکو وقت تلف نمی کنید و ما با الیوت وقت تلف می کنیم در ایران؟ عجب! تحلیل دلار هم یکی از تحلیل های موفق ما بوده و تا به الان که درست مشابه تحلیل پیش رفته. حالا شما به چی این چارت استناد کردید؟ در مورد ایچی موکو هم خوب هست که بدونید این ابزار نمی تونه مقدم بر قیمت باشه چون ابزاری هست که بر اساس قیمت شکل می گیره پس یک ابزار دنباله رو محسوب میشه که صرفا نقاط تعادل قیمت را نشان می دهد. بنابراین مشخصه که…  ادامه نوشته »

mehrzad
مشترک تالار
mehrzad

تنها سیستمی که در یه سال به تنهایی بازده مثبت داشته همین ایچیموکو هست . در اون لینک بالا هم نظر یکی از معله گران رو در مورد الیوت گفته شده. پخش اخرین قیمتی که زدید شده در تحلیل ۲۴۰ .۴ شنبه ۲۱۸ رسیده. دلار هم که خبری از ریزش نیست اکثر شرکت های بوجه ی ۳۸۰۰ رو بستن

ارشیا رحیمی
بیننده

ببخشید کجا نوشته که ایچیموکو بازده مثبت داشته و بر چه اساس نئوویو منفی بوده؟ این ارزیابی کجا و بر چه اساس صورت گرفته؟ شما کانال یا سایتی چیزی دارید که ما روند کارتون رو بررسی کنیم؟ کار ما قابل ارزیابی هست. همین پارسال تحلیل های درخشانی مثل بالاس و خصدرا داشتیم که هر کدوم صدها درصد سود دادن و این مقدار سود برای یک سال مالی یک معامله گر کافی است. تعداد زیادی از معاملات سود ده ما هم در کانال مرتب اعلام میشه. میزان زیانهامون خیلی کمتر از سودهامون بوده. نه بر اساس ادعا. بلکه روند کار ما…  ادامه نوشته »