تحلیل تکنیکال دارو پخش البرز شماره 3 به سبک نئوویو

شرح الگوی میان مدت

1k
بازدید

در این پست با تحلیل تکنیکال دارو پخش البرز شماره 3 در خدمت شما هستیم تا موقعیت موجود در این چارت را از منظر نئوویو بررسی کنیم و چشم انداز پیش روی این سهم را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال دارو پخش البرز شماره 3 :

بر اساس فرامین نئوویو به نظر می رسد پخش از سقفی که با صفر مشخص شده (نقطه آغاز شمارش) در حال شکل دهی یک الگوی فلت می باشد که موج B از این فلت به نظر می رسد که ساختار دیامتریک دارد و هم اکنون در موج F از این دیامتریک هستیم. نظر به اینکه با اتمام موج F می توانیم نسبت به صعود موج G وارد پوزیشن شویم باید منطقه مناسبی برای اتمام موج F بیابیم.

تحلیل تکنیکال دارو پخش البرز شماره 3 به سبک نئوویو
تحلیل تکنیکال دارو پخش البرز شماره 3 به سبک نئوویو

یک منطقه پیشنهادی که معمولا موج F در این تراز به پایان میرسد بر روی تصویر مشخص شده است. اما باید گوش به فرمان خود چارت بود تا علائمی بروز دهد که مشخص کند در این تراز این موج رو به پایان است. در حال حاضر بهترین استراتژی قرار دادن این سهم در واچ لیست است تا نشانه های تضعیف فروشندگان و ورود خریداران را بیابیم.

نکات مهم برای ترید بر اساس تحلیل تکنیکال دارو پخش البرز شماره 3:

با ظهور نشانه های ورود خریداران و کف سازی در سهم می توان خرید انجام داد و همان کف ساخته شده به عنوان استاپ لاس تعیین می گردد. بعد از پایان موج F در موج G اگر ضعف خرید مشاهده شود باید از پوزیشن خارج شد.

اطلاع از
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مهرزاد

ظاهرا f حالا حالا ادامه داره.
واقعا الیوت کارایی داره یا تو بازار ایران کارایی ندار؟

ارشیا رحیمی

موج F تازه رسیده به جایی که مد نظر ما بوده. این که خوبه. متوجه نشدم چرا فرمودید موج f حالا حالاها ادامه داره.
ما تو این قیمت ها چارت رو رصد می کنیم تا نشانه های صعود رو دریافت کنیم.

مهرزاد

این ایچیموکویی که من می بینم خبری از صعود نیست خیلی هم که بره بالا ۲۴۰٫ یادم قبلا هم یه تحلیل ایران خودرو نظر دادم به ۲۵۰ که گفتم رسید. ریال به دلار هم که قبلا گفته بودم هرگز به ۳۵۰۰ بر نمی گرده ولی وقتی از افزایش قیمت تارگت ۱۰۰۰۰ت هم باشه قبول دارم چون که هر چی تو ایران گرون بشه هرگز ارزون نخواهد شد . در کل برام سوال چرا تو بازار ایران وقت تلف می کنید؟

ارشیا رحیمی

اهان. پس شما نظرتون این هست که شما با ایچی موکو وقت تلف نمی کنید و ما با الیوت وقت تلف می کنیم در ایران؟ عجب! تحلیل دلار هم یکی از تحلیل های موفق ما بوده و تا به الان که درست مشابه تحلیل پیش رفته. حالا شما به چی این چارت استناد کردید؟ در مورد ایچی موکو هم خوب هست که بدونید این ابزار نمی تونه مقدم بر قیمت باشه چون ابزاری هست که بر اساس قیمت شکل می گیره پس یک ابزار دنباله رو محسوب میشه که صرفا نقاط تعادل قیمت را نشان می دهد. بنابراین مشخصه که…  ادامه نوشته »

مهرزاد

تنها سیستمی که در یه سال به تنهایی بازده مثبت داشته همین ایچیموکو هست . در اون لینک بالا هم نظر یکی از معله گران رو در مورد الیوت گفته شده. پخش اخرین قیمتی که زدید شده در تحلیل ۲۴۰ .۴ شنبه ۲۱۸ رسیده. دلار هم که خبری از ریزش نیست اکثر شرکت های بوجه ی ۳۸۰۰ رو بستن

ارشیا رحیمی

ببخشید کجا نوشته که ایچیموکو بازده مثبت داشته و بر چه اساس نئوویو منفی بوده؟ این ارزیابی کجا و بر چه اساس صورت گرفته؟ شما کانال یا سایتی چیزی دارید که ما روند کارتون رو بررسی کنیم؟ کار ما قابل ارزیابی هست. همین پارسال تحلیل های درخشانی مثل بالاس و خصدرا داشتیم که هر کدوم صدها درصد سود دادن و این مقدار سود برای یک سال مالی یک معامله گر کافی است. تعداد زیادی از معاملات سود ده ما هم در کانال مرتب اعلام میشه. میزان زیانهامون خیلی کمتر از سودهامون بوده. نه بر اساس ادعا. بلکه روند کار ما…  ادامه نوشته »

مشاهده دیگر مطالب

See other content