تحلیل نئوویو دارو پخش البرز شماره ۳

ساختار فعلی امواج پخش داروی البرز بر اساس قوانین  نئوویو

بر اساس فرامین نئوویو به نظر می رسد پخش از سقفی که با صفر مشخص شده (نقطه آغاز شمارش) در حال شکل دهی یک الگوی فلت می باشد که موج B از این فلت به نظر می رسد که ساختار دیامتریک دارد و هم اکنون در موج F از این دیامتریک هستیم.

نظر به اینکه با اتمام موج F می توانیم نسبت به صعود موج G وارد پوزیشن شویم باید منطقه مناسبی برای اتمام موج F بیابیم.

یک منطقه پیشنهادی که معمولا موج F در این تراز به پایان میرسد بر روی تصویر مشخص شده است. اما باید گوش به فرمان خود چارت بود تا علائمی بروز دهد که مشخص کند در این تراز این موج رو به پایان است.

در حال حاضر بهترین استراتژی قرار دادن این سهم در واچ لیست است تا نشانه های تضعیف فروشندگان و ورود خریداران را بیابیم.

نکات مهم برای ترید در سهم پخش:

با ظهور نشانه های ورود خریداران و کف سازی در سهم می توان خرید انجام داد و همان کف ساخته شده به عنوان استاپ لاس تعیین می گردد.

بعد از پایان موج F در موج G اگر ضعف خرید مشاهده شود باید از پوزیشن خارج شد.

تحلیل نئوویو چارت دارو پخش البرز شماره 3

6 نظر
 1. مهرزاد

  ظاهرا f حالا حالا ادامه داره.
  واقعا الیوت کارایی داره یا تو بازار ایران کارایی ندار؟

  1. موج F تازه رسیده به جایی که مد نظر ما بوده. این که خوبه. متوجه نشدم چرا فرمودید موج f حالا حالاها ادامه داره.
   ما تو این قیمت ها چارت رو رصد می کنیم تا نشانه های صعود رو دریافت کنیم.

   1. مهرزاد

    این ایچیموکویی که من می بینم خبری از صعود نیست خیلی هم که بره بالا ۲۴۰٫ یادم قبلا هم یه تحلیل ایران خودرو نظر دادم به ۲۵۰ که گفتم رسید. ریال به دلار هم که قبلا گفته بودم هرگز به ۳۵۰۰ بر نمی گرده ولی وقتی از افزایش قیمت تارگت ۱۰۰۰۰ت هم باشه قبول دارم چون که هر چی تو ایران گرون بشه هرگز ارزون نخواهد شد . در کل برام سوال چرا تو بازار ایران وقت تلف می کنید؟

    1. اهان. پس شما نظرتون این هست که شما با ایچی موکو وقت تلف نمی کنید و ما با الیوت وقت تلف می کنیم در ایران؟ عجب!
     تحلیل دلار هم یکی از تحلیل های موفق ما بوده و تا به الان که درست مشابه تحلیل پیش رفته. حالا شما به چی این چارت استناد کردید؟
     در مورد ایچی موکو هم خوب هست که بدونید این ابزار نمی تونه مقدم بر قیمت باشه چون ابزاری هست که بر اساس قیمت شکل می گیره پس یک ابزار دنباله رو محسوب میشه که صرفا نقاط تعادل قیمت را نشان می دهد. بنابراین مشخصه که تا قیمت نشانه های صعود را نشان ندهد در ایچیموکو هم نشانه ای ظاهر نمی شود.
     ما هم در پیام قبل عرض کردیم که در این قیمت ها مترصد نشانه های خرید هستیم. همچنین تحلیل قبل تا اینجا که درست پیش رفته بنابراین ما در حال تلف کردن وقتمون نیستیم. احتمالا شما نه تحلیل پخش را توانسته اید درست بخوانید نه تحلیل دلارریال را.
     موفق باشید

     1. مهرزاد

      تنها سیستمی که در یه سال به تنهایی بازده مثبت داشته همین ایچیموکو هست . در اون لینک بالا هم نظر یکی از معله گران رو در مورد الیوت گفته شده. پخش اخرین قیمتی که زدید شده در تحلیل ۲۴۰ .۴ شنبه ۲۱۸ رسیده. دلار هم که خبری از ریزش نیست اکثر شرکت های بوجه ی ۳۸۰۰ رو بستن

      1. ببخشید کجا نوشته که ایچیموکو بازده مثبت داشته و بر چه اساس نئوویو منفی بوده؟ این ارزیابی کجا و بر چه اساس صورت گرفته؟ شما کانال یا سایتی چیزی دارید که ما روند کارتون رو بررسی کنیم؟
       کار ما قابل ارزیابی هست. همین پارسال تحلیل های درخشانی مثل بالاس و خصدرا داشتیم که هر کدوم صدها درصد سود دادن و این مقدار سود برای یک سال مالی یک معامله گر کافی است. تعداد زیادی از معاملات سود ده ما هم در کانال مرتب اعلام میشه. میزان زیانهامون خیلی کمتر از سودهامون بوده. نه بر اساس ادعا. بلکه روند کار ما در کانال تلگرام و سایتمون مشخصه. لطفا مستند صحبت کنید.
       اما تحلیل پخش، برادر شما ظاهرا اطلاع ندارید که این سهم چارتش بعد از تحلیل ما تعدیل شده و اعداد چارت کاهش پیدا کرده. اگر دقت کنید زون برگشتی مورد نظر ما در محدوده کف قبل سهم بوده که سهم هم اکنون به این زون رسیده و واکنش خوبی نشون داده و ما منتظر تاییده های نهایی هستیم. لطفا صرفا به اعداد نگاه نکنید بلکه امواج را با چارت به روز تطبیق دهید. چون در بورس چارتها تعدیل می شوند و اعداد دست خوش تغییر می شوند.
       تحلیل دلار هم هنوز سر جاش هست و باطل نشده. هر صعودی در این چارت موقت خواهد یود از نظر ما. اجازه بدهید زمان تکلیف تحلیل را مشخص کند نه گمانه زنی صرف.
       موفق باشید.

ارسال یک نظر

_ لطفاً فقط دیدگاهی در رابطه با همین مطلب بنویسید.
_ دیدگاه خود را به فارسی تایپ نمایید. دیدگاه‌های فینگلیش بررسی نخواهند شد.
_ دیدگاه‌های حاوی تبلیغ، بک لینک یا کلمات توهین آمیز حذف خواهند شد.
ـ دیدگاه هایی که نام و ایمیل نامعتبری داشته باشند حذف خواهند شد.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.