تحلیل بیمه نوین شماره ۱ | موج شماری نوین به سبک نئوویو

ساختار چارت بیمه نوین از منظر نئوویو

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل بیمه نوین شماره ۱ که به نظر می رسد این سهم در شرف یک حرکت صعودی عالی و در نتیجه سود سازی خوبی باشد. برای شرح تحلیل بیمه نوین شماره ۱ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل بیمه نوین شماره ۱ :

چنانچه از تصویر تحلیل بیمه نوین شماره ۱ پیداست این سهم پس از کامل کردن یک کارکشن در قالب یک مثلث ریورس انقباضی یک حرکت شارپ صعودی زده است که می تواند الزامات حداقلی حرکت پسا الگویی مثلث مذکور را ایفا کند. این مثلث با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است و امواج درونی آن نیز با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده اند تا اطمینان کافی از شمارش حاصل شود.

پس از حرکت پسا الگویی مثلث، مطابق با تصویر تحلیل بیمه نوین شماره ۱ یک منطقه رنج ایجاد شده است که ساختار یک مثلث خنثی  را به نمایش گذاشته است و به نظر می رسد این سهم به زودی این مثلث را خاتمه خواهد داد و به سمت تارگت خود حرکت می کند.

تحلیل بیمه نوین شماره ۱ | موج شماری نوین به سبک نئوویوچشم انداز پیش رو :

همانطور که گفته شد این سهم پس از ایجاد یک حرکت صعودی در انتهای چارت الزامات حداقلی پسا الگویی را برای مثلث بزرگ ایفا کرده است اما برای اینکه این مثلث بطور کامل تایید شود باید الزامات پسا الگویی کامل شود لذا در تصویر تحلیل بیمه نوین شماره ۱ هدفی برای تحلیل در نظر گرفته شده است که هم این الزامات را پاس می کند و هم هدف میان مدت سهم را نمایش می دهد.

این هدف در حدود قیمت 270 تا 290 تومان قرار دارد که حدود ۱۲۰ درصد با قیمت های فعلی سهم فاصله دارد. حد ضرر سهم را نیز می توان مطابق با تحلیل بیمه نوین شماره ۱ پس از تکمیل مثلث خنثیِ کوچکِ انتهای چارت زیر موج C آن، در حدود قیمت 115 تومان قرار داد.

بنابراین واضح است که ترید بر اساس تحلیل بیمه نوین شماره ۱ کاملا به صرفه خواهد بود و برای چنین تارگت می توان ریسک این ترید را پذیرفت.

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

شهرام مرادی
شهرام مرادی (@maadniroo)
مشترک
11 روز قبل

باسلام خدمت استاد گرانقدر.
میشه تحلیل بیمه نوین را به روز نمایید؟
سپاس

Vahid
Vahid (@vahid)
مشترک تالار
1 سال قبل

بله حق باشماست و تشکر می کنم بابت سیگنال های خوبتان
تشکر میکنم بابت پاسختان

Vahid
Vahid (@vahid)
مشترک تالار
1 سال قبل

با سلام و ادب و احترام خدمت استاد عزیز

استاد با توجه به اینکه قیمت 4 تومن مانده بود تا به حد سود برسد بنده از این سهم خارج نشدم و حدودا الان با این افت شدید بورس در ضرر هستم ، میشه بفرمایید الان خارج شوم یا ممکن است این سهم از نظر ساختار نئوویو باز رشدی راداشته باشد

تشکر می کنم از زحمات شما

کاظم
کاظم
بیننده
1 سال قبل

سلام خسته نباشید
تحلیل این سهم پابرجا هست؟

اسماعیل
اسماعیل (@esmail)
مشترک
1 سال قبل

با سلام واحترام خدمت آقای رحیمی عزیز

با توجه به گذشت زمان،آیا سهم مورد نظر نوین همچنان اهدافش پابرجاست و میتوان برای خرید اقدام کرد.

پیشاپیش از شما استاد بزرگوار و باصداقت سپاسگذارم.

esmail
esmail (@esmail)
مشترک
پاسخ به  ارشیا رحیمی
1 سال قبل

بسیار ممنون از پاسخ شما استاد گرامی

امیدوارم یه روزی مطالب و تجربیات شما رو یاد بگیرم.