تحلیل خچرخش شماره ۲ | موج شماری نئوویو سهم چرخشگر

در انتظار پایان الگوی مثلث

2.5k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل خچرخش شماره ۲ که به بررسی روند سهم پس از رویت هدف تحلیل قبل این سهم پرداخته ایم. در ابتدا مروری بر تحلیل قبل خواهیم داشت و پس از آن به شرح تحلیل خچرخش شماره ۲ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل خچرخش شماره ۱ :

اگر تحلیل شماره ۱ خچرخش را مطالعه کرده باشید در آن تحلیل سهم خچرخش در حوالی قیمت 110 تومان مورد تحلیل قرار گرفت و هدف تحلیل حوالی 250 تومان بیان شد. حال که به روند سهم نگاه کنید مشخص است که این سهم دقیقاً از قیمت معرفی شده تا حد سود مشخص شده حرکت کرده و سودی معادل 130 درصد را ایجاد نمود. 

پس از آن سهم خچرخش با عرضه های شدید از سوی حقوقی های بازار وارد فاز نزولی شارپی شد که در تحلیل خچرخش شماره ۲ به آن خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که حرکت شارپ مذکور تمام الزامات الگوی دیامتریک تحلیل قبل را ایفا کرد و آن الگو مورد تایید قرار گرفت.

شرح تحلیل خچرخش شماره ۲ :

همانطور که گفته شد پس از رشد 130 درصدی سهم چرخشگر با عرضه های شدید حقوقی های بازار این سهم راهی یک حرکت نزولی شارپ شد که حدود ۷۰ درصد از مسیر صعود را بازگشت کرد که می توانید آن را در تصویر تحلیل خچرخش شماره ۲ مشاهده کنید. اگر این بازگشت به ۱۰۰ درصد میرسید برای سهم آلارمی بسیار جدی مبنی بر نزولی شدن روند بلند مدت سهم بود که خوشبختانه چنین نشد.

پس از بازگشت ۷۰ درصدی طی یک شاخه نزولی، سهم یک جهش صعودی را ایجاد کرده است که حدود ۶۵ درصد از ریزش را جبران کرد و پس از آن فروشندگان با قدرت سابق ظاهر نشده اند و روندی کندتر را به نمایش گذاشته اند. این شرایط دقیقاً به یک ساختار مثلثی اشاره می کند که در تصویر تحلیل خچرخش شماره ۲ با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است.

تحلیل خچرخش شماره ۲ | موج شماری نئوویو سهم چرخشگر
KheCharkhesh NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو : 

بخاطر شتابی که در حرکت نزولی شاهد آن بوده ایم مثلث مورد بحث با شیب منفی رسم شده است اما اگر تقاضای کافی در سهم ایجاد شود این مثلث می تواند به شکل افقی نیز رخ دهد که باید مد نظر عزیزان قرار گیرد.

توجه شود که طبق تصویر تحلیل خچرخش شماره ۲ این مثلث هنوز کامل نیست و هم اکنون در شاخه C آن قرار داریم اما احتمالاً کمترین قیمت هایی که این سهم می تواند در این مثلث به خود ببینید در انتهای موج C خواهد بود که می تواند برای خرید میان مدتی مد نظر قرار گیرد. انتهای شاخه C می تواند بین قیمت های 148 تا 129 تومان باشد که با سطوح فیبوناچی مشخص شده است. خریداران کوتاه نیز مدتی می توانند پس از پایان مثلث یعنی در انتهای شاخه ی E اقدام به خرید کنند.

نکته آخر این که مثلث مذکور طبق شرایط موج شماری مطابق با تحلیل خچرخش شماره ۲ در جایگاه موج (B) قرار می گیرد و حرکت صعودی قبل از آن که در تحلیل قبل به آن اشاره کرده بودیم در جایگاه موج (A). پس اگر این دو حرکت بخواهند دو شاخه اول از یک الگوی فلت باشند ضروری است که انتهای شاخه (B) حداقل در رتریس 62 درصد از شاخه (A) بسته شود. اگر انتهای مثلث فراتر از این سطح بسته شود احتمالات پیش رو تغییر خواهد کرد که در تحلیل های آینده از این سهم به آن خواهیم پرداخت.

حد ضرر این تحلیل طبق تصویر تحلیل خچرخش شماره ۲ در قیمت 115 تومان قرار دارد  و حد سود سهم بسته به شرایطی که برای سهم پیش خواهد آمد می تواند در محدوده ی 287 تا 343 تومان و در مرحله بعد تا 431 تومان باشد که نشان دهنده ریوارد به ریسک بالای این تحلیل می باشد و تریدر بر اساس این تحلیل را توجیه پذیر می کند.

اطلاع از
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
hadi

سلام تحلیل به محدوده تارگت شما رسید.امکان آپدیت داره سهم؟ یک حقیقی جدیدا وارد درصدی ها شده. به نظر نمیرسه بازی سهم تموم شده باشه. تو صعود قبلی متاسفانه جا موندیم. به نظرتون بالا داره تا حدود 650؟

احسان

سلام
تحلیل خچرخش رو آپدیت میکنید لطفا؟

محمد

سلام خسته نباشید یکی از این کانال های وی آی پی خچرخش رو در همین قیمتی که الان هست 169 تومن سیگنال خرید کرده و گفتند راه قاسم رو میره ، شما هم صلاح میدونید خرید در این قیمت رو برای کوتاه مدت؟الان در کدوم مرحله ار تحلیل شما هست آیا رشد اصلی شروع شده؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content