عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

تحلیل ثعمرا شماره ۱ | موج شماری ثعمرا به روش گلن نیلی

در انتظار برگشت قیمت از سطح حمایتی

1.1k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان عزیز انستیتو ایران نئوویو . با تحلیل ثعمرا شماره ۱ در خدمت شما هستیم از گروه انبوه سازی، املاک و مستغلات که عزیزان فعال در بورس درخواست زیادی برای شمارش آن داشتند. این سهم مدتی دیگر موقعیت خوبی برای صعود و کسب سود ایجاد خواهد کرد. برای شرح تحلیل ثعمرا شماره ۱ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل ثعمرا شماره ۱ :

ثعمرا از سقف ۱۲ مارس ۲۰۱۶ که شروع به ریزش کرده است پیوسته امواجی اصلاحی را شکل داده است. به هر شاخه از این نزول که بنگرید ساختار اصلاحی آن به وضوح به چشم شما خواهد آمد. در چنین شرایطی تجمیع امواج در قالب الگوهای سه شاخه ی تخت یا زیگزاگ امکان پذیر نیست. لذا باید به سراغ الگوهای پیچیده تر همانند مثلث ها، ایزومتریک یا دیامتریک برویم که در این بین با توجه به فرم شکل گیری امواج و روابط زمانی و قیمتی ای که بین امواج برقرار می باشد احتمال مثلث خنثی شدن ساختار را بیشتر میدانیم.

مثلث خنثیِ مد نظرمان را در تحلیل ثعمرا شماره ۱ با کانال بندی آبی رنگ و لیبل های آبی رنگ نشان داده ایم. این کانال بندی فعلا بصورت ضمنی رسم شده است تا بیانگر انتظارات فعلی ما باشد. طبیعی است که کانال بندی می تواند به شکل افقی نیز رخ دهد که در آن صورت موج D از این مثلث از آنچه ما رسم کرده ایم فراتر خواهد رفت. 

تحلیل ثعمرا شماره ۱ | موج شماری ثعمرا به روش گلن نیلی
Seomra NEoWave Analysis 01 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

از آنجا که در مثلث خنثی موج C باید بلندتر از موج A باشد محدوده ۸۴ الی ۹۰ تومان را برای پایان این موج در تحلیل رسم کرده ایم که در آن محدوده موج C بلندتر خواهد شد. اما ساختار این موج هنوز آنقدر واضح نشده که بتوانیم بصورت دقیق بگوییم چه فرمتی خواهد داشت اما با توجه به اینکه دو شاخه از موج C تا کنون شکل گرفته و از طرفی انتظاری که نسبت به اندازه موج C داریم و هدفی که باید بدان دست یابد تا انتظار ما برآورده شود در این تحلیل ساختار موج C را به شکل یک مثلث خنثی نزولی دیده ایم زیرا در آن صورت است که هدف مد نظر می تواند دیده شود.

برای بهتر روشن شدن موضوع فرض کنید ساختار موج C یک مثلث انقباضی نزولی شود در آن صورت موج C از این مثلث باید از شاخه اول کوتاه تر باشد که در چنین شرایطی هدف موج C از مثلث خنثیِ درجه بزرگتر دیده نخواهد شد پس فعلا ساختار مثلث خنثی را برای موج C از مثلث خنثی در نظر گرفته ایم که این امکان را میدهد که هدف نزولی سهم دیده شود.

طبیعی است که با پیشروی امواج بهتر می توانیم در مورد ساختار موج C و بطور کلی ساختار کارکشن چارت نظر دهیم. در حال حاضر با توجه به تعداد درخواست های زیاد برای تحلیل این سهم سعی کردیم احتمالات موجود را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. با گذر زمان این انتظارات را میتوانیم به شکل دقیق تر و محکم تری بیان کنیم.

سطح بی اعتباری تحلیل ثعمرا شماره ۱ کف ماژور ۷۹ تومان در نظر گرفته شده است. در صورت شکست این کف و تثبیت قیمت زیر آن تحلیل بی اعتبار خواهد بود.

اطلاع از
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
علی

با سلام
اگر امکان دارد نمودار ثعمرا را آپدیت بفرمایید. با تشکر

علی

سلام و تشکر فراوان

مهدی

شروع تحلیل شما قیمت سهم 108 تومان بوده و پیش بینی شده در تاریخ 15 آگوست تقریبا طبق تحلیل شما باید به محدوده مقاومت قیمتی 166 تا 180 میرسید که نرسیده و امروز 110 تومن است …

مشاهده دیگر مطالب

See other content