آنالیز نئوویو شاخص کل شماره ۱۶

نمودار شاخص کل به دلیل دستکاری شدن و عدم شکل گیری به وسیله عرضه و تقاضای واقعی و همچنین دخیلبودن سود سهام در فرمول آن دارای استاندار مناسبی جهت تحلیل الیوتی خصوصا نئوویو نیست اما در این پست تحلیلی ارائه خواهیم کرد که بر مبنای مشاهدات خود از اکثریت سهم های بازار می باشد و دیدگاهی که از مشاهدات خود کسب کرده ایم با روند شاخص مطابقت داده ایم.

با توجه به ساختار امواج (هرچند نامتعارف) به نظر میرسد که این نمودار در حال ساخت یک مثلث خنثی می باشد که در حال حاضر موج C آن که زمانگیرترین و پیچیده ترین موج این مثلث می باشد به پایان رسیده یا تقریبا به پایان رسیده است. لفظ تقریبا به این خاطر بکار برده شد که ممکن است بخش کوچکی از آن که موج ۴ و ۵ از یک ترمینال (دیاگونال) می باشد هنوز تمام نشده باشد. شایان ذکر است که این ترمینال خود موج C از یک فلت کشیده است که این فلت ساختار موج C مثلث خنثی را تشکیل می دهد.

به هر صورت فرضیه مهم این است که روند شاخص و همچنین بازار صعودی شده باشد و این صعود به واسه وجود ترمینال قبل آن سریع و پرشتاب خواهد بود و توانایی پیشروی تا سطح ۸۶۰۰۰ واحد را خواهد داشت. در آن سطح هم موج D مثلث خنثی می تواند تکمیل شود و هم یک الگوی شارک تشکیل شود که به واسه آن ریزشی تا سطح ۷۴۰۰۰ واحد ممکن است رخ دهد.

فعلا با صعود همراه خواهیم شد تا اطلاعات بیشتری از نمودار کسب کنیم و بتوانیم فرضیات محکم تری بیان کنیم.

آنالیز نئوویو چارت

Tepix 0016احتمال تشکیل پترن هارمونیک شارک در محل PRZ

Tepix 0016-2

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات