آنالیز نئوویو شاخص کل شماره ۱۶

فراهم شدن شرایط صعود بازار

3.7k
بازدید

نمودار شاخص کل به دلیل دستکاری شدن و عدم شکل گیری به وسیله عرضه و تقاضای واقعی و همچنین دخیلبودن سود سهام در فرمول آن دارای استاندار مناسبی جهت تحلیل الیوتی خصوصا نئوویو نیست اما در این پست تحلیلی ارائه خواهیم کرد که بر مبنای مشاهدات خود از اکثریت سهم های بازار می باشد و دیدگاهی که از مشاهدات خود کسب کرده ایم با روند شاخص مطابقت داده ایم.

با توجه به ساختار امواج (هرچند نامتعارف) به نظر میرسد که این نمودار در حال ساخت یک مثلث خنثی می باشد که در حال حاضر موج C آن که زمانگیرترین و پیچیده ترین موج این مثلث می باشد به پایان رسیده یا تقریبا به پایان رسیده است. لفظ تقریبا به این خاطر بکار برده شد که ممکن است بخش کوچکی از آن که موج ۴ و ۵ از یک ترمینال (دیاگونال) می باشد هنوز تمام نشده باشد. شایان ذکر است که این ترمینال خود موج C از یک فلت کشیده است که این فلت ساختار موج C مثلث خنثی را تشکیل می دهد.

آنالیز نئوویو شاخص کل شماره ۱۶
آنالیز نئوویو شاخص کل شماره ۱۶

به هر صورت فرضیه مهم این است که روند شاخص و همچنین بازار صعودی شده باشد و این صعود به واسه وجود ترمینال قبل آن سریع و پرشتاب خواهد بود و توانایی پیشروی تا سطح ۸۶۰۰۰ واحد را خواهد داشت. در آن سطح هم موج D مثلث خنثی می تواند تکمیل شود و هم یک الگوی شارک تشکیل شود که به واسه آن ریزشی تا سطح ۷۴۰۰۰ واحد ممکن است رخ دهد.

الگوی هارمونیک شارک احتمالی در چارت شاخص
الگوی هارمونیک شارک احتمالی در چارت شاخص

فعلا با صعود همراه خواهیم شد تا اطلاعات بیشتری از نمودار کسب کنیم و بتوانیم فرضیات محکم تری بیان کنیم.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content