تحلیل شاخص کل بورس شماره ۲۲ به سبک نئوویو

بررسی ساختار امواج

411
بازدید

اگر به زنجیره تحلیل های شاخص در چندماه اخیر دقت کنید می بینید که این چارت کاملا طبق قوانین نئوویو حرکت کرده است. همچنین در حال حاضر شاخص کل طبق تحلیل قبل از باکس مورد نظر حرکت صعودی خود را آغاز کرد. هم اکنون به نظر میرسد یک آرایش متداول مثلث خنثی در موج  E مثلث خنثی ای بزرگتر (کارشن دو ساله و نیمه شاخص) در حال رخ داد می باشد که موضوعی روتین در نئوویو محسوب می شود و ذات خود تشابهی امواج را گوشزد می کند.

برای این مثلث خنثی دو سناریو که خیلی هم تفاوتی ندارند مطرح است. یک اینکه موج D این مثلث به پایان رسیده و هم اکنون موج E آن در حال شکل گیری است که به زودی به پایان خواهد رسید و دوم اینکه موج D کمی دیگر باید رشد کند تا به تارگت خود (حدود ۸۰ هزار واحد) برسد و سپس ساخت موج E را شروع کند که در ان صورت مثلث شکیل تر خواهد شد.

تحلیل شاخص کل بورس شماره ۲۲ به سبک نئوویو
تحلیل شاخص کل بورس شماره ۲۲ به سبک نئوویو

در تصویر تحلیل، سناریو دوم با فلش صورتی رنگ مشخص شده است. در هر صورت هردو سناریو اختلاف اندکی با هم دارند. موضوع اصلی این است که اگر هر یک از سناریوها به رسمیت برسد بعد از آن موج اصلی رشد شاخص شروع خواهد شد. بسیاری از سهم ها در موقعیت بی نظیری قرار دارند که تا سه چهار سال دیگر هرگز تکرار نخواهد شد.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content