شاخص کل بورس شماره ۲۳ (Tepix)

چشم انداز صعودی

طبق توضیحات تحلیل قبل به نظر میرسد سناریوی اول در جریان است و موج D مثلث خنثی تمام و هم اکنون مثلث خنثی در حال اتمام بخش نزولی موج E خود باشد. اگر این سناریو درست باشد مثلث خنثی حداکثر تا سطح ۷۷ هزار واحد می تواند نزول کند و بعد از آن باید برگردد.
این موضوع رو هم عرض کنیم که تحلیلی که از شاخص ارائه می شود فقط بر اساس خود چارت شاخص نیست بلکه بر اساس دیدی هست که از کلیت بازار و بررسی سهم های بزرگ داریم. سهم های درشت بازار مثل پتروشیمی ها، بانکی ها، خودرویی ها و پالایشی ها و … از دید بنده پتانسیل بالایی برای رشد دارند و بر آیند تحلیل نئوویو آنها نیز این سناریو را تایید می کند.

شاخص کل بورس شماره ۲۳ (Tepix)
شاخص کل بورس شماره ۲۳ (Tepix)
اطلاع از
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

profile avatar
مشترک
4 سال قبل

ممنون.بله درسته.اینکه اقای نیلی میگن وقتی موج ۵ ممتد میشه پس از تکمیل حداقل باید تا محدوده ۶۲درصد(موج۵)اصلاح کنه باتوجه به این قانون بازار پتانسیل شکل گیری یک اصلاح جاری(فرض) رو داره؟چون مثلاموج Aاز این اصلاح خیلی باید بریزه!

ارشیا رحیمی
ارشیا رحیمی
بیننده
پاسخ به  hossein-Esmaeili
4 سال قبل

اگر ابن فرضیه درست باشه که الان در موج ۴ هستیم و شتابداری که رخ خواهد داد موج ۵ از یک توالی ۵ موجی هست بله باید یک ریز تا سطح ۶۱٫۸ موج ۵ داشته باشیم. بعد از اون بازار هنوز هم میتونه یک تصحیح جاری بسازه. اما اگر وضعیت دیگری در کار باشد ریز موجهای شتابدار بعدی تایید شود کفایت می کنید و نیازی نیست کل شتابدار برگشت ۶۲ درصدی داشته باشد.

profile avatar
مشترک
4 سال قبل

جناب رحیمی شما لیبل ۴رو گذاشتید انتهای این کارکشن بلند مدت حدودا سه ساله.سئوالی که دارم اینه اگه این سناریو همون سناریو موج ۵ممتد باشه که قبلا وعده دادید در صورت اتمام این ساختار شتابدار بزرگ واقعا شاخص بورس وارد اصلاح حداقل ۲۵ساله میشه؟؟؟

ارشیا رحیمی
ارشیا رحیمی
بیننده
پاسخ به  hossein-Esmaeili
4 سال قبل

خب وقتی مبفرمایید اصلاح معنیش این نیست که در تمام مدت باید یک موج نزولی داشته باشیم. اصلاح حتی میتونه جاری باشه و بازار باز هم به صعود ادامه بده اما با شتاب ضعیف تر.

مشاهده دیگر مطالب

See other content