آنالیز نئویو شاخص کل شماره ۲۴

چشم انداز صعودی قیمت

1.4k
بازدید

در دی ماه سال ۱۳۹۴ تحلیلی از شاخص به استحضارتان رسید که در آن اعلام کردیم شاخص در کف قیمتی خود قرار دارد و بازار به زودی راهی رشد شارپی خواهد شد. (تمام تحلیلهای شاخص را میتوانید از منوی سایت یا از ستون کناری، قسمت دسته بندی مطالب فراخوانی کنید). با وجودی که در آن زمان فقط سه شاخه از کارکشن شاخص شکل گرفته بود با توجه به آناتومی امواج و قوانین مستحکم نئوویو، فرمت کارکشن شاخص را یک مثلث خنثی (Neutral Triangle) درنظر گرفته بودیم و معیار ما برای سنجش صحت تحلیل فقط زمان بود. در حال حاضر با گذشت زمان مشاهده می کنید که شاخص کل دقیقا مطابق با تحلیل، همان ساختاری را به خود گرفت که پیش بینی کرده بودیم و به نظر میرسد این کارکشن زمانگیر به پایان رسیده است.

توجه شود که در این تحلیل بازنگری هایی صورت گرفته است و تحلیل فعلی تفاوتهای کوچکی با تحلیل اولیه دارد زیرا در این برهه ما بر مبنای اطلاعات کامل تری که چارت در اختیارمان قرار داده تحلیل کرده ایم.

اتمام هر ساختار در نئوویو بر اساس معیارهایی از حرکت پساالگویی تایید می شود، لذا برای اینکه بگوییم کارکشن حدوداً سه ساله شاخص کل به طور قطع تمام شده است نیاز بود که ریز موجهای موج E از مثلث خنثیِ مذکور نیز تایید شود که این اتفاق نیز افتاده است.  فرمت موج E از این مثلث خنثی، مثلث خنثیِ دیگری از درجه کوچکتر شده است که در تصویر ملاحظه می کنید.

آنالیز نئویو شاخص کل شماره ۲۴
آنالیز نئویو شاخص کل شماره ۲۴

در وضعیتی کلی تر و در اشل سوپر سیکل بازار موج ۲ یا ۴ را به پایان رسانده است که در هر ۲ سناریو با توجه به ساختار امواج، انتظار یک موج ممتد را در بازار داریم و تارگتی که در حال حاضر می توان برای این موج پیش بینی کرد حدود ۳۰۰ هزار واحد است که با پیش روی امواج این تارگت را دقیق تر می توان تخمین زد. اولین ریزموج از این صعود نیز در قالب موج ۱ میکرو موج شکل گرفته است و هم اکنون در موج ۲ هستیم. محل اتمام احتمالی این موج ۲ محدوده ۷۸۵۰۰ الی ۷۹۳۰۰ واحد تخمین زده می شود. این منفی ها به زعم ما فرصت خرید می باشد لذا توضیه به خرید در سهام خوب بازار را داریم که تعداد زیادی از آنها را معرفی کرده ایم.

توجه داشته باشید که تارگت ۳۰۰ هزار واحدی، تارگت بلند مدتی است و تا رسیدن به آن فراز و نشیب های زیادی خواهیم داشت و رسیدن به تارگت مذکور مستلزم صرف حداق سه سال زمان می باشد.

سطح بی اعتباری تحلیل شکست ۷۶۰۰۰ واحد می باشد.

اطلاع از
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مهرزاد

سلام
با توجه به واگرایی منفی در شاخص احتمال سقوط تا ۷۹۰۰ واحد بسیار زیاده
تحلیل بسیار عالی بود تشکر

مشاهده دیگر مطالب

See other content