تحلیل وثوق شماره ۲ | موج شماری چارت وثوق به سبک نئوویو

موقعیت خرید در انتهای موج F دیامتریک

6.7k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل وثوق شماره ۲ تا وضعیت فعلی امواج این سهم را در ادامه تحلیل قبل آن بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل وثوق شماره ۱ :

اگر تحلیل شماره ۱ وثوق را مطالعه کرده باشید در آنجا عرض کردیم که به نظر می رسد سهم وثوق درون یک الگوی ایزومتریک یا دیامتریک باشد که در آن مقطع درون موج E این الگو قرار داشتیم و بعد از ارائه تحلیل سهم یک صعود حدوداً 30 درصدی را انجام داد و با کمی استراحت می توانست به صعود خود ادامه دهد تا الگو شرایط یک ساختار ایزومتریک را داشته باشد اما هنگامی که سهم در حال استراحت بود با خراب شدن وضعیت کلی بازار استراحت این سهم نیز طولانی شد و شرایط الگو به سمت دیامتریک شدن تغییر کرد. بنابراین در تحلیل وثوق شماره ۲ اصلاح فعلی را موج F دیامتریک در نظر گرفته ایم که می توانید این دیامتریک را با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ در تحلیل وثوق شماره ۲ مشاهده کنید.

beenhere

بروزرسانی

این تحلیل به دلیل افزایش سرمایه سهم و تعدیل قیمت های آن بروزرسانی شد و تحلیل با قیمت های تعدیل شده انتهای پست اضافه گردید.

تحلیل وثوق شماره ۲ | موج شماری چارت وثوق به سبک نئوویو
Vosough NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

با بررسی ریز موج های شاخه F دیامتریک به نظر می رسد که این موج در حدود انتهای هفته آینده تا اواسط هفته بعدش کامل شود و سهم بتواند راهی صعودی مناسب در قالب موج G‌ دیامتریک شود. این صعود طبق تصویر تحلیل وثوق شماره ۲ می تواند تا سطوح 3700 تومان، 4700 تومان و 6600 تومان رشد کند که میزان دقیق آن بستکی به قدرت موج صعودی پیش رو دارد. سطوح قیمتی یاد شده در واقع ترازهای فیبوناچی 62 درصد تا 100 درصد موج A دیامتریک می باشند که از انتهای حدودی موج F پروجکت شده اند. از نظر زمانی نیز موج G می تواند در حدود 2 تا 3 ماه به اهداف خود دست پیدا کند.

سطح بی اعتباری تحلیل وثوق شماره ۲ نیز قیمت 1200 تومان می باشد که تقریباً معادل نقطه پایانی موج D دیامتریک می باشد. این سطح تا قیمت های فعلی حدود 20 درصد فاصله دارد اما این فاصله در مقایسه با سطوح تارگت که به ترتیب در حدود 150 و 220 و 330 درصد با قیمت فعلی فاصله دارند فاصله چندانی محصوب نمی شود و به عبارتی می توان گفت که ریوارد به ریسک این تحلیل برای ترید قابل توجیه می باشد.

تحلیل وثوق شماره ۱ پس از افزایش سرمایه :

تحلیل فوق با قیمت های تعدیل شده در زیر قابل مشاهده است. همانطور که مشخص است در ساختار موج شماری هیچ تغییری ایجاد نمی شود اما ضروری است که همراهان گرامی حد ضرر و تارگت را بر اساس تحلیل وثوق شماره ۱ با قیمت های تعدیل شده که در زیر ارائه شده است در نظر بگیرند.

تحلیل وثوق شماره ۲ | موج شماری چارت وثوق به سبک نئوویو پس از افزایش سرمایه
Vosough NEoWave Analysis 02 with adjusted price

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان عزیز قرار گیرد.

اطلاع از
14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
behnam.pkf

سلام استاد
وقتتون بخیر و امیدوارم خوب بوده باشید
میخواستم بپرسم در قیمت کنونی وثوق، فروش رو به صلاح میدونید یا توصیه به نگه داری دارید؟
با تشکر

امیر

سلام وقت بخیر
جسارتا فکر میکنید وثوق
تا چه قیمتی پیشروی کند

آخرین ویرایش 3 سال قبل توسط امیر
nazar nazari

درود برشما
وقتی صحبت از تشکیل سبد میشه منظور چیه!
یعنی اینکه در این روزا:
سهم بازار پایه ای مثل وثوق در صف خرید قفله…
اونوقت سهمایی مثل نفتی ها و خودرویی ها و شستا و…که خیلیا تاکید بر رشدشون میکردن منفیه.

اکبر عطاءنسب شربیانی

سلام و وقت به خیر. جناب رحیمی در این الگوی دیامتریک تشابه زمانی بین موج های مجاور وجود نداره؟ …

حاج

سلام استاد وقتتون بخیر باشه ،با توجه به افزایش سرمایه وثوق،لطف میکنید تغییرات نموداری رو لحاظ بفرمایید و تحلیل جدید ارائه کنید،

حاج

سپاسگزارم

اسماعیل

سلام با تشکر از استاد عزیز بابت بروزرسانی تحلیل
استاد صعود سهم از کی شروع میشه حدودی؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content