تحلیل وثوق شماره ۲ | موج شماری چارت وثوق به سبک نئوویو

بررسی چارت وثوق در ادامه تحلیل قبل بر اساس سبک تحلیلی نئوویو

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل وثوق شماره ۲ تا وضعیت فعلی امواج این سهم را در ادامه تحلیل قبل آن بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل وثوق شماره ۱ :

اگر تحلیل شماره ۱ وثوق را مطالعه کرده باشید در آنجا عرض کردیم که به نظر می رسد سهم وثوق درون یک الگوی ایزومتریک یا دیامتریک باشد که در آن مقطع درون موج E این الگو قرار داشتیم و بعد از ارائه تحلیل سهم یک صعود حدوداً 30 درصدی را انجام داد و با کمی استراحت می توانست به صعود خود ادامه دهد تا الگو شرایط یک ساختار ایزومتریک را داشته باشد اما هنگامی که سهم در حال استراحت بود با خراب شدن وضعیت کلی بازار استراحت این سهم نیز طولانی شد و شرایط الگو به سمت دیامتریک شدن تغییر کرد. بنابراین در تحلیل وثوق شماره ۲ اصلاح فعلی را موج F دیامتریک در نظر گرفته ایم که می توانید این دیامتریک را با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ در تحلیل وثوق شماره ۲ مشاهده کنید.

تحلیل وثوق شماره ۲ | موج شماری چارت وثوق به سبک نئوویو
Vosough NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

با بررسی ریز موج های شاخه F دیامتریک به نظر می رسد که این موج در حدود انتهای هفته آینده تا اواسط هفته بعدش کامل شود و سهم بتواند راهی صعودی مناسب در قالب موج G‌ دیامتریک شود. این صعود طبق تصویر تحلیل وثوق شماره ۲ می تواند تا سطوح 3700 تومان، 4700 تومان و 6600 تومان رشد کند که میزان دقیق آن بستکی به قدرت موج صعودی پیش رو دارد. سطوح قیمتی یاد شده در واقع ترازهای فیبوناچی 62 درصد تا 100 درصد موج A دیامتریک می باشند که از انتهای حدودی موج F پروجکت شده اند. از نظر زمانی نیز موج G می تواند در حدود 2 تا 3 ماه به اهداف خود دست پیدا کند.

سطح بی اعتباری تحلیل وثوق شماره ۲ نیز قیمت 1200 تومان می باشد که تقریباً معادل نقطه پایانی موج D دیامتریک می باشد. این سطح تا قیمت های فعلی حدود 20 درصد فاصله دارد اما این فاصله در مقایسه با سطوح تارگت که به ترتیب در حدود 150 و 220 و 330 درصد با قیمت فعلی فاصله دارند فاصله چندانی محصوب نمی شود و به عبارتی می توان گفت که ریوارد به ریسک این تحلیل برای ترید قابل توجیه می باشد.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان عزیز قرار گیرد.

5 2 رای
امتیاز کاربران به این پست
توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

اسماعیل
اسماعیل (@esi)
مشترک تالار
4 روز قبل

سلام با تشکر از استاد عزیز بابت بروزرسانی تحلیل
استاد صعود سهم از کی شروع میشه حدودی؟